Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk Debrecenről! fórum

Beszélgessünk Debrecenről! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 25. 18:48
Akit érdekel, jöjjön el, nézze meg! Érdemes.:)
2009. nov. 24. 14:55

"November 29-én 17:00-kor karácsonyi fénybe öltözik Debrecen főtere" egy hír főcíme. Szóval, igen a hétvégén sor kerül az égők felkapcsolására!:)

Érdemes megnézni, nagyon szép! ;)

2009. nov. 24. 08:17
Nem tudjátok,h mikor kapcsolják fel a karácsonyi fényeket a belvárosban? Szerintem most vasárnap, de nem vagyok biztos benne. Ha igen,akkor hány órakkor?
8. Skar
2009. szept. 28. 22:01

Laktam ott vagy hat-hét évet, rettenetesen utáltam, de most nyáron voltam és egész szép lett a város tényleg.


(Ha valaki tud ott olcsó szállást (kollégium vagy ilyesmi), de nem a város peremén, az írja már meg legyen jó, mert megyek még ősszel 2-3 napra, de nem nagyon találtam még.)

2009. szept. 28. 20:58
Én imádom, és évről évre fejlődik:) Tuti, hogy Debiben szeretnék megöregedni:D
2009. szept. 28. 20:48
Nagyon szép,fiatalságom színhelye.
2009. szept. 28. 18:42

Vannak szép és rossz helyek.

Mi itt élünk

2009. szept. 28. 18:38

Én nagyon szeretem Debrecent, éltem is ott. Vannak részei, ahová világosban se szívesen mennék, de hát ez minden nagyvárossal így van...

Idén is voltunk ott 2 hétig, és nagyon tetszett, hogy jól felújították a helyi járatok gépjárműparkját. De azért a sárga villamosokat (szöcske) azért már kihagyhatnák...

Ami még meglepett, hogy amikor elköltöztem, még nem volt állandó a járőrszolgálat a Piac utcán és környékén.

2009. szept. 28. 18:28
Debrecen nagyon szép város. Imádom!
2009. szept. 28. 18:28
Én nyáron voltam 2napot!Nagyon szép hely és ami tetszett a tömegközlekedés!Tiszta buszok, nincs első ajtós felszállás, stb!
2009. szept. 28. 18:26

Minden mi Debrecennl kapcsolatos, vélemények, tapsztalatak!

Mit tennél, hogy esetleg jobb legyen?

Mi tetszik benne?

Jártál-e már itt? .... stb.

Szóval jöhet minden mi Debrecen! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook