Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valami lerágta a fészekben a kisnyúl lábát szerintetek az anyja vagy patkány? Négy naposak, ha átrakom másik ólba otthagyja őket az anyjuk? fórum

Valami lerágta a fészekben a kisnyúl lábát szerintetek az anyja vagy patkány? Négy naposak, ha átrakom másik ólba otthagyja őket az anyjuk? (tudásbázis kérdés)


9. murva (válaszként erre: 7. - Fbab8271ce)
2009. szept. 28. 15:32
Igen sztem is ez az egy megoldás van fészekkel együtt átteszem másik ólba a kicsiket és az anyát.Remélem megmaradnak.Köszi a válaszokatmindenkinek,csak először volt egy olyan gondolatom,hogy az anyjuk bántotta őket mert van olyan.hogy megeszi őket de sztem se ez történt.Igen sajnos van patkány.
2009. szept. 28. 15:13
mert a szénát eddig is (gondolom)kézzel raktátok be. rohadt patkányok (úgy utálom őket) meg berágják magukat simán bárhova, nálunk is a nyusziól hátulját rágták szét, és ellopták az anyanyúl alól az első fialás egyetlen kisnyulát(egynaposan),az anyanyuszi tiszta depressziós volt, látszott rajt.. na azóta se többet...szegény fiamnak azt mondtam:elszaladt az erdőbe:(
2009. szept. 28. 15:10

ha meg tudnád oldani, hogy ne menjen a patkány az ólba be(bedeszkázni, lezárni stb) az lenne a legjobb, mert ha átrakod a kicsiket elvileg ugyanúgy gondozza őket az anyjuk, ha nem marad rajtuk a szagod...(bocs, h szagot írok, de a nyusziknak ilyenkor az emberi kéz után "szag" marad)

ha mindenképp át kell őket rakni, akkor úgy próbáld, hogy valahogy alányúlsz az egész fészeknek, és egybe óvatosan átrakni, hogy ne érj a nyuszikhoz, mert ha "szagosak"maradnak, akkor nem gondozza őket az anyjuk, de ha a szénához hozzáérsz, az elvileg nem baj...

2009. szept. 28. 15:04
A Párom, Aki vidéki, Nekik is van nyuszijuk, azt mondja, hogy szerinte patkány, mert náluk is volt ilyen, és azt is mondta, hogy a patkány főleg a kisnyulakat eszi meg...
2009. szept. 28. 15:04
páromat megkérdeztem közben! volt nyuluk sok régen , ért hozzá
2009. szept. 28. 15:02
nálunk az első kisnyulat elvitte egy rohadt dög. egy napos volt, majdnem elsírtam magam:(
2009. szept. 28. 15:01
tuti patkány,a mi húsvéti nyulunkat is szépen elvitte a ketrecből csak azt nem tudom,hogy hogy.
2009. szept. 28. 14:53
jaj...hát hozzáférhetett patkány? sztem semmiképpen ne rakd őket külön...
2009. szept. 28. 14:48
Valami lerágta a fészekben a kisnyúl lábát szerintetek az anyja vagy patkány?Négy naposak.ha átrakom másik ólba otthagyja őket az anyjuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook