Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Demis Roussos diétája fórum

Demis Roussos diétája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Demis Roussos diétája

6. Cucus7 (válaszként erre: 5. - Bányai Gyöngyi)
2008. aug. 1. 20:08
Köszönöm, ment a privi. Évi
2008. aug. 1. 08:01

A honlapomon van egy táblázat az ételcsoportokról.

[link]

4. Cucus7 (válaszként erre: 3. - Mamoca1234)
2008. júl. 29. 00:47
Próbáld ki,amig csináltam fogytam és jó közérzetem volt. Aztán valahogy visszatértem az egészségtelen életmódhoz. Most megint kövér vagyok. Ennyi, de nem fáj, csak jobb lenne ha nem, de rohanásban vagyok, pedig ugy is lehet csinálni. Szóval kifogások, kifogások, ez vagyok én.
2008. júl. 24. 12:52
IGEN, HALLOTTAM RÓLA ANNAK IDEJÉN, HOGY MILYEN SOKAT FOGYOTT TŐLE DEMIS! KI FOGOM PRÓBÁLNI!
2008. júl. 24. 10:17
Ez a diéta abba a "családba" tartozik, mint a a 90 napos diéta, meg amit én is ajánlok, az ételtársításra figyelő étkezés. Szerintem ebből a "műfajból" lehet a legjobb diétát kihozni.
2006. jan. 24. 10:58
A Demis-féle diéta arra az elméletre épít, hogy a különféle élelmiszereket egy adott étkezésnél lehetőleg ne nagyon keverjük egymással, hanem bizonyos kombinációkat részesítsünk előnyben.

A Demis féle élelmiszerkombinációs diétát hónapokon keresztül lehet folytatni. Nem leszel sem éhes, sem vitaminhiányos, hisz rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszel.

Ugrás a teljes írásra: Demis Roussos diétája

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook