Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utazás kisgyerekkel... fórum

Utazás kisgyerekkel... (beszélgetős fórum)


16. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - Pink sunrise)
2009. okt. 26. 14:27

Szia!

Megvolt a nagy utazás? Mesélj, hogy sikerült túlélni a buszozást?

15. e14ebbbf07 (válaszként erre: 13. - Pink sunrise)
2009. szept. 29. 19:31

Én nyár elején mentem vásárhelyről pécsre,egyedül a 3 gyerekkel.Az én legkisebbem is olyan idős,mint a gyerkőcöd.Nasit,játékot vittem neki,és leghátra ültünk.Ott aztán egy idő után betérdelt a két ülés közé,és baromi jól eltologatta a kisautóit.Meg aludt egy csomót is. :)

Ha van laptop,akkor a mese dvd jó ötlet,az is leköti őket egy darabig.Oké,villanypásztor,de szükség törvényt bont! :DDDD

14. Sylvia81 (válaszként erre: 13. - Pink sunrise)
2009. szept. 28. 10:49
Hát, nem irigyellek... Mi Zalaegerszegről mentünk Debrecenbe a 2évesemmel. Autóval mentünk, de még így se volt egyszerű... :S Pedig az autóval akkor áll meg az ember, amikor akar...
13. pink sunrise (válaszként erre: 12. - Sylvia81)
2009. szept. 28. 10:42

Juj,ez a kormanyos dolog szuper otlet:))Mar ez megerte hogy megnyitottam ezt a forumot:)

Ez nem is jutott eszembe.

megprobaljuk hogy elol uljunk,tenyleg jo lenne ott.

Sajnos mini dvd nincs,es most nem futja anyagilag meg arra is....

Ha elol ulunk es nyugos lesz,a sofor hatra ultet minket,vagy legfennebb kirak a buszrol:P

Na jo,ez vicc volt,de remelem megertok lesznek velunk,biztos nem vagyunk az egyetlenek akik kisgyerekkel utaznak....

2009. szept. 28. 10:30

Hát igen, a mini DVD jó dolog, ha van. De ha nincs, meg kell oldani anélkül... :(

Esetleg próbáljatok előlre ülni, akkor kilát előlre is, nem csak oldalra. Talán jobban leköti, mintha csak oldalra nézegethetne. Na meg később is lesz rosszul! Az első ülésen ráadásul állva is könnyen kapaszkodhat. Sőt, ha van olyan (ne mtúl nagy) játékotok, amik van kormánykerék, azt is vidd, játszhat vele buszsofőröst! :D

Viszont ha előlre ültök és mégiscsak nyűgöske lesz, a buszsofőr nem nagyon fog örülni... :S

2009. szept. 28. 08:48

Szerintem vigyél sok játékot, könyvet. Én múltkor vittem a zsírkrétákat és a füzetét is a repülőre, de nem kellett.


A barátaink vettek egy minidvd-t (akkora mint egy netbook) és azt vitték a gyerek kedvend meséivel.

10. pink sunrise (válaszként erre: 9. - Bd37ba754f)
2009. szept. 28. 08:43
Majdnem odaig,de nem eppen:)oszvissz 800 km,plusz minusz par km,azt mar tuleljuk:DDD
2009. szept. 28. 08:41

az osztrák határig? hát az egy kicsitt töb lesz mint 800 km:D

akkor maradj az altató mellett:D végigalsza az utat:D csak vicc volt nem tudom mit csinál egy két és fél éves enyémek csak fél és másfél évesek :D

8. pink sunrise (válaszként erre: 6. - Bd37ba754f)
2009. szept. 28. 08:36
Huha,meg egy gyerekkel is nehez,hat meg kettovel:)
7. pink sunrise (válaszként erre: 5. - Bd37ba754f)
2009. szept. 28. 08:36

Koszi:)

Nem pestre megyunk,ott csak a nepligetben atszallunk egy masik buszra,ami elvisz majdnem az osztrak hatarig....

Jatekot azt mindenkepp sokat viszek,arra gondoltam veszek is vmi ujat ,hogy legyen amivel meg soha nem jatszott,hatha az jobban lekoti a figyelmet.

2009. szept. 28. 08:35
budapesten már nem lesz gond uj hely érdekes dolgok az már lefoglalja hanem ha utközben fel akar állni hadd áljon max megfogod a kezét sétálsz egy pár üllés sort vele aztán visszaültök azzal hogy nehogy felessetek egy kanyarba:) pl mi most mikor othon voltunk mind a két kicsi hátul ült velem kicsitt szükös volt a kocsiba de kibirtuk hol az egyik volt az ölembe hol a másik hát nem volt könyü :)
5. bd37ba754f (válaszként erre: 1. - Pink sunrise)
2009. szept. 28. 08:32

pestre jösztök?:D

zacskót és váltóruhát mindenképpen kézügyben nedves törlőkendőt szerpentinen eléggé kirázza a gyerekből a dolgokat a busz aztán rágnivalót kekszet ropit,és persze játékokat én azt csináltam hogy több kisautót és játékot vittem de kb 100 kilóméterenként vettem elő egyet így mindig érdekes volt az ujjab játék előkerülése aztán játszhattok olyant is hogy ki lát előbb kamiont,tehenet,kirakodósokat stb aki nyer az kap valami apróságot pl amit szeret na ilyenekkel le tudod foglalni.És jó utat

2009. szept. 28. 08:30

Nagyon izgulok az utazas miatt....Mikor 1 eves volt akkor is utaztunk,de akkor nem volt baj mert meg csak akkor kezdett el jarkalni,es ugyesen ult a helyen.De most mar a varosi buszon is egy megallo utan mar azt kerdezi a fiam"anuci,szájjunk je?"

Nehez lesz,az bbiztos,foleg hogy budapesten egy masik buszra kell atszalljunk,ugyhogy delutan 5-tol masnap 12-ig utazunk majd:S

3. ancy
2009. szept. 28. 08:27
Egy külön táska játék és könyv.Vagy ha van rá mód kicsi dvd a kedvenc meséivel.Egy kicsit minden leköti,és csak akkor adjál neki másikat ha megunta.Ez nálunk is mindig gond szokott lenni.Jó utat.
2. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 1. - Pink sunrise)
2009. szept. 28. 08:22

Szia!


Elég hosszú út előtt álltok! Vigyél neki mesekönyvet, mi szoktunk még a buszútra vinni bábokat! A Lánykám nagyon szereti! Rágcsát és inni.

Jó utat!

Rita

2009. szept. 28. 08:19
Kb 2 hét mulva 800km-t kell utazzunk busszal.Sajnos mas lehetoseg nincs....Otleteket es tapasztalatokat varok,mit tegyek,es mit vigyek az utazasra,hogy a 2 es fel eves kisfiam birja ki az utazast,anelkul hogy a soförbacsi es az utasok idegeire menjünk:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook