Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2019. aug. 23. 08:51

Sziasztok!



24 éves lány vagyok és szeretnék igazi barátnőt találni, közös programokhoz, jókat beszélgetni, együtt nevetni. Szeretném megismerni azt a lányt, akivel a szabadidőnkben jól érezzük magunkat, számíthatunk egymásra és megvan a köztünk a harmónia. Sajnos a korábbi barátnőim nagyon szétszéledtek, pedig nagyon vágyom egy igazi barátnőre.

Humán beállítottságú vagyok és az érdeklődési köröm nagyon széleskörű, a lazulós filmezéstől a pörgős bulizásig mindenre nyitott vagyok. Szeretek a természetben lenni, kirándulni, utazgatni, olvasni. Szeretem a művészeteket, kiállításokra járni.



A kor nem számít, úgy gondolom, hogy más korosztállyal is megtalálom a közös hangot. Ezenkívül, ha van párod, akkor abban is benne vagyok, hogy akár négyesben is szervezhetünk közös programokat az én párommal együtt. Kecskeméten lakom.



Ha van kedved megismerni és barátkozni, írj bátran!:)

legxi42@gmail.com

2019. aug. 23. 00:00

Sziasztok!



Melinda vagyok 27 éves Budapesti,barátnoket keresek akik nyitottak ismerkedni :) Szeretek beszélgetni,vásárolni,bulizni stb..stb..Email: melicevanilla@citromail.hu

2019. aug. 22. 16:53

Sziasztok

25 éves egyszeresen elvált, vállalkozó anyuka vagyok.

Így, az első sorral el is mondtam miért koptak el a barátok az évek alatt.

Viszont hiányzik egy olyan személy társasága, akivel kötöttségek nélkül tudunk beszélgetni, kávézni vagy bármi.

Kisgyerekes anyukák előnyben :)

Az én lányom 6 éves, és egy tünemény.

Dél Pest megyéből várnék jelentkezőket ide: evi199404@gmail.com

469. Beatrix67 (válaszként erre: 457. - Cech Katarina)
2019. aug. 12. 13:16
Kedves Katka, írtam neked privátban.
2019. aug. 11. 14:56
Sziasztok Mindenki, Bea vagyok 52 éves, levelező barátnőt keresek, akivel kölcsönös szimpátia esetén a későbbiek folyamán találkozni tudnánk. Jelenleg Ausztriában dolgozom, de állandó lakhelyem Kaposvár közelében van. Mivel havonta 1x haza utazunk férjemmel, lehetséges lenne a barátkozás. Ha Kaposváron vagy közelében laksz, írjál. Szeretek beszélgetni és beszélgetni és ..... Persze azért szeretek más dolgokat is csinálni, pl. motiváló témájú könyveket olvasni, nyelveket tanulni stb...
2019. aug. 10. 16:59

Sziasztok 40 feletti hölgyek!:-)


Ha van kedvetek jó kis programokhoz, traccspartikhoz, akkor találkozzunk egymással.


Ha éppen unatkozol egy szép nyári napon, vagy csak egy moziba vágyol, de nincs kedved egyedül menni, milyen jó szólni valakinek, akinek szintén van kedve veled tartani.


Sok magányos nő van és ha te is közéjük tartozol, írjál mehetünk ketten is, de szólhatunk a többieknek is, hogy ők se unatkozzanak.


64 éves, fiatalos nő vagyok, nem dohányzom.

466. Kisritu
2019. aug. 4. 21:38
Sziasztok. 30 éves nő vagyok egy csodás kisfiú anyukája. Esküvő es szülés óta megfogyatkoztak a baráti kapcsolataink. Szivesen beszélgetnék.
465. Moly25
2019. aug. 2. 19:35

Sziasztok. Fiatal, 25 éves ambíciózus lány vagyok. Sajnos a barátnőim szétszéledtek, férjhez mentek stb. Én pedig a párkapcsolatom alatt nem fordítottam elég figyelmet a megmaradt barátságokra. Így újak után kell keresnem. 🙂 Szeretek jókat beszélgetni. Szeretem a finom borokat. Ugyanakkor benne vagyok az ütős bulikban is. Főleg a fesztiválokat szeretem. Nagyon szeretek olvasni, úgyhogy könnyvmolyok előnyben!

Humán beállítottságú vagyok, szeretem a művészetet, a festészetet, szobrászatot, stb. Szabadidőmben magam is ezzel foglalkozom. Igazából elég sokrétű az érdeklődési köröm, tehát ha kocka vagy és két lábbal jársz a földön, engem az sem zavar. 🙂 Szeretnék egy olyan barátnőt, akivel újra megélhetem a kölcsönös bizalmat és az igazi barátságot, amit szerintem nagyon nehéz elérni a mai világban. Ha gondolod, írj nekem: molylany@gmail.com

2019. júl. 28. 14:13

Sziasztok! Csillu vagyok jelenleg Kübekházán egy kis faluban élek 25 éves vagyok házasságban élek a férjemmel, és sok barátnök el hagytak nem tudom mi okbol akik meg normálisak azok meg nagyon messze laknak!

Magamról röviden szeretek zenét hallgatni, filmet nézzni, játszani,szeretek fözzni sütni

Ha olyan barátnő vagy akivel jol el tudok beszélgetni akkor irj emailt

Szivesen beszélegetek!

Email cimem: gombosne1994@gmail.com

2019. júl. 27. 10:51
Sziasztok! 35 éves nő vagyok, jelenleg Budán élünk, hamarosan Perbálra költözünk. 10 hetes veszélyeztetett várandós kismama vagyok,így a napjaimat most itthon töltöm, sok a szabadidőm. Szeretek kirándulni, olvasni, jó filmeket nézni, és önfejlesztő dolgokról beszélgetni. Szeretnék hasonló érdeklődésű barátnőket találni Buda / Perbál környékéről. Jó lenne valakivel elmenni sétálni, beszélgetni, beülni egy kávéra, megnézni egy filmet, vagy vásárolni :)Szívesen beszélgetek Neten / telefonon is. Az e-mail címem: a.candrea831228@gmail.com
2019. júl. 21. 20:07

Áhh, elírtam az e-mailcímem, szóval:

catwoman4@freemail.hu

De itt is írhattok.

2019. júl. 21. 19:40

Sziasztok!


28 éves vagyok. Barátnőt keresek. Nem tartom magam zárkózottnak. Egyszerűen a hosszú párkapcsolatom mellett nem foglalkoztam a barátkozással. Iskolás barátnőimmel sajnos nem tartom a kapcsolatot. Egyetem után külföldön éltem pár évet. Sem a párkapcsolatom, sem az iskolás barátságok nem maradtak fenn. Eger környékén lakom. Szeretek sportolni, filmezni, a mozit, színházat,szívesen megyek bulizni is akár.

Írjatok bátran:

catwoman4@freemail.com

460. Moó (válaszként erre: 454. - 4d43eb5ddf)
2019. júl. 20. 08:20

Szia Macuka! Sziasztok!

Nekem is férjem, családom van. 44 vagyok. Régi barátnőim mind külföldön. Én sem vagyok "gyakran eljárós" - ad a család elég feladatot, csak magamat veszítettem el ebben a feladatkörben. Barátnőt keresek. (Köki nekem is jó).

2019. júl. 16. 16:30

Sziasztok!


Én is nagyon szívesen ismerkednék, barátkoznék! Vidéki vagyok, emiatt kevesebb olyan lehetőséget találok, ahol lehet barátokat szerezni, az a lány esetleg, aki hasonló cipőben van..és Veszprém megyében, környékén él..annak szívesen fogadnám a levelét! :) 28 éves vagyok :)


Elsősorban itt várom a válaszokat, utána pedig én az e-mailezés helyett akár a vibert részesítem előnyben :)

2019. jún. 25. 17:02

Sziasztok

Én Pécsen élek,sajnos régi barátok messze vannak,akik pedig a közelemben élnek nincs idejük összefutni szinte soha.

Én nagyon szívesen ismerkednék barátkoznék,jó lenne egy barinő,férjnél vagyok 39 éves ,gyerekem nincs.

Érdekel a mozi,színház,egy jó kis beszélgetés,cappuzzinozás ,shopping vagy jóga és zumba :) programok,szinte bármi :)

Már volt szerencsém megismerni pár embert igy neten,de komoly hosszútávú barátság sajnos még nem alakult ki ezen ismeretségekből de nem adom fel.

baratkereses13@gmail.com

2019. jún. 23. 17:18

Sziasztok


Szlovakiabol jelentkezem konkretan Kassa varosabol.62 eves no vagyok. A nyugdijas napjaimat a ferjemmel egyut toltuk el.Magyarorszagra sokat jarunk mivel en magyar vagyok de nagyon orulnek egy jo baratnonek akivel el lehet beszelgetni irosgatni.Varom a valaszt.Elnezest rozs a gepemen a pon es a veszo. katka.cechova3@gmail.com

2019. jún. 23. 15:28

Sziasztok!


42 éves vagyok, Tatabányán élek párommal, és 10 hónapos kislányunkkal. Nagyon szeretnék egy olyan barátnőt, aki itt van a közelemben, megbízható, lehet vele közös programot szervezni, akivel jóban-rosszban számíthatunk egymásra, és fontos neki a barátság ápolása.


Ha szívesen megismernél írj! :)

Elérhetőségem: ninocska76@gmail.com

455. Henee41
2019. jún. 23. 09:33

Sziasztok.


43 éves vagyok és szívesen leveleznék, barátkoznék én is.

2019. jún. 17. 17:09

Sziasztok.


Én is egy néha-néha osszejaros barátnőt keresek. 40 vagyok család, férj van de jó lenne egy barátnő is

Nem vagyok sűrűn eljárós, havonta 1-2 alkalomkor szívesen dumálnék hasonló korú csajokkal

Neten, néha egy tejeskave, séta stb stb.

Elsősorban Vecsés és környéke, Köki. 😊

Korban 35-50 között

453. Tünci3
2019. jún. 16. 18:55
Sziasztok! Jó barátnőt keresek,elsősorban Egri vagy Eger környékén lakót. 40 múltam,jó lenne valaki korombéli akivel leveleznénk és később akár közös programokat is csinálhatnánk. Írjatok bátran. Szeretem az állatokat. Férjnél vagyok,gyerek sajnos nem lehet. a többit levélben.. Üdv: Tünde ilon11@citromail.hu
452. Springtime (válaszként erre: 447. - Molnár Judit)
2019. jún. 14. 06:06

Szia! Sok hasonlóságot éreztem a leírásodból. Én 45 éves vagyok, sajnos a szüleim már nem élnek. Az élettársammal élek, ő is sokat dolgozik, de azért nem rossz a kapcsolat, viszont sokszor vagyok egyedül. Gyermekem nekem sincs, és nagyon szeretnék egy macskát.

Én Székesfehérvár mellett lakom. Te?

Olyan barátnőt keresek, akivel lehet beszélgetni és kirándulni. Remélem, nem túl nagy a lakhelyeink közötti távolság.


Örülnék a válaszodnak. Üdv: Vali

451. T.Móni
2019. jún. 13. 11:49
Sziasztok! Móni vagyok, jó barátnőt keresek. 37 éves vagyok. Pesti barátnőt keresnék, aki nem dohányzik, és akivel eljárhatunk mindenféle helyekre, ami érdekel minket, vagy csak beülni valahova beszélgetni, vagy sétálni, felfedezni helyeket. (Kb.:31-43 éves kör között.) moniccha@citromail.hu
2019. jún. 12. 11:13
Sziasztok! Ferinek hívnak, 34 éves vagyok. Baranya megyében élek, de Budapesten minden hónapban néhány napot el kell töltenem, munka miatt. Olyan barátot keresek, akivel a szabadidőt jókedvűen el lehet tölteni, akivel beszélgetni lehet, és igazi baráttá kovácsolódni. Nem csajozás szempontjából vagyok itt, és nem netes ismerőst keresek, hanem valóban barátot. Ha úgy gondolod, hogy szívesen megismernél, kérlek írj a magasvallalkozo@gmail.com címre.
2019. jún. 10. 20:08
És Újpesten lakom.
2019. jún. 10. 19:50
Az e-mail címem: mjudit246@gmail.com
447. Molnár Judit (válaszként erre: 440. - Niki8)
2019. jún. 10. 19:42
Szia! Judit vagyok, 44 éves, barátnőt keresek. Fiatalos vagyok és magányos. Férjnél vagyok, de ő reggeltől estig dolgozik. A magánytól rosszkedvű vagyok.Nagyon szeretek filmet nézni, ping-pongozni, érdekel az ezotéria. Van érettségim, gyerekem nincs és nem is tervezünk. 4 cicám van.
2019. máj. 19. 14:20
Balatonfüreden élek, Győrben havonta megfordulok. A két városban keresek barátnőt. Friss nyugdíjas hölgy vagyok, aktívan élem az életem. Ha az időjárás engedi kerékpározom, koncertekre, rendezvényekre járok.Pozitív életszemléletű vagyok. Várom az aktív életet élő, humorral megáldott jelentkezőket. szomjas@vipmail.hu email címre
445. Mely@
2019. ápr. 28. 16:53

Kedves ...!

26 éves fiatal lány anya vagyok Székesfehérvárról nagyon magamnak való vagyok régen voltak már barátaim de ez nem azt jelenti hogy hatalmas gyökér vagyok senki nem akarna velem barizni hanem azt hogy sose akartam szívből kívánni barátokat mert féltem megint csalódni fogok meghát idő kellett megnyíljak.Akár lehet Pesti is mert fogok feljárni havonta mindenképp fogszabályzóm ott rakatom fel az álmaim felé haladok.Szeretném újra megtalálni magamat új barátnők személyébe akik benne lennének tök jò programokba élményvezetés bármi állatkert egy nap a Soundon bármi elmenni nyaralni a Balcsira akikben ott a "szenvedély"hogy igen még nem adtam fel hogy ùj barátaim lehessenek:)írjatok privit.ròlam jò szívem van mindig az elesetteken akarok segíteni sokszor a vesztembe rohanva nagyon lelkis vagyok átérzek mindent amit mások éreznek,imádom az állatokat gyerekeket szeretek álmodozni az álmaimért tenni !!!ha szeretnél megismerkedni képet ròlam írj!puszi nektek.Mely

2019. ápr. 19. 14:58
Sziasztok! Én 27 éves nő vagyok, és korombeli barátnőket keresek, akivel napi szinten tudnánk beszélgetni. Egy olyan barátnőre lenne szükségem, akire mindenben lehet számitani, és akivel bármit megtudnánk egymással beszélni. Szabadidőmben zenét hallgatok, filmezek, sétálok. Szeretem a természetet. Introvertált vagyok, emiatt mindig is nehezebben ment a barátkozás, de idővel képes vagyok nyitni mások felé. Ha Te is hasonló vagy irj! E-mail: sunrise8613@gmail.com
2019. ápr. 5. 16:43

Sziasztok!


27 éves vagyok, és Pécsen élek a vőlegényemmel. Februárban jegyzett el. 2 éve dolgozom már.

Nagyon szeretem a kutyákat, nekem is van a szüleimnél egy kis kutyám. Picúrnak hívják, és drótszőrű tacsi. Még csak másfél éves, de nagyon kis bolondos. Mindig csak játszana. Ha meg nem akkor nyalogatja vagy harapdálja a kezemet, arcomat, vagy amit épp ér. Sajnos csak 2 hetente látom, mert 125 km-re lakom tőle.

Már több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal, és ez idő alatt a barátok szétszórodtak, eltüntek :( Vagy épp csak már házasok, és annyira elfoglaltak, hogy megszűnt nagyjából a kapcsolat. A munkatársaimmal is jól kijövök, de ott is megvan mindenkinek a saját elfoglaltsága vagy épp barátiköre. Ott jól elvagyunk, de munka után nem igazán jövünk össze. Így egy kicsit egyedül maradtam, és teljesen a páromra hagyatkozom ha van valami, amiből problémáink vannak néha.

Jó lenne megismerni olyan embereket, akikkel jókat tudnék beszélgetni, eljárni moziba vagy edzeni, strandolni.

Nagyon nyitott, és vidám személyiség vagyok. Szeretek barátkozni, biciklizni, mozizni, vásárolni, túrázni, jókat beszélgetni, kutyázni, finomakat enni és főzni, fesztiválozni, bulizni és táncolni. Szeretek új dolgokat kipróbálni. Szerintem gyorsan fel is oldódok egy társaságban. Könnyű velem kijönni.


Ha van kedved megismerni és barátkozni, írj bátran!

zsanett.molnar.91@gmail.com

Zsani

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook