Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
533. Tünci3
2020. máj. 20. 17:16
Sziasztok! 41 éves múltam,szeretnék egri vagy Eger környéki korombéli barátnőt találni. Akivel lehetne közös programokat is csinálni. Szeretek nezetni,zenét hallgatni sétálni... Írjatok bátran. Üdv: Tünde ilon11@citromail.hu
2020. máj. 20. 12:08

Sziasztok!

30 éves vagyok Zala megyéből. Nehezen alakulnak ki barátságaim, eddig szinte mindenkiben csalódnom kellett, akit mégis barátnőmnek nevezhetek pedig messze él tőlem.

Szívesen beszélgetnék :)

Hobbi.. na ez nehéz :D

531. erikaszke1126 (válaszként erre: 485. - 151b3bc17b)
2020. máj. 18. 10:16

Szia, én is 20 éves vagyok.

Szolnoki. Ha gondolod, írj.

erikaszoke2000@gmail.com

2020. máj. 18. 09:42

Sziasztok!🙂

Erika vagyok, 20 éves leszek novemberben!

Szolnokon élek. Ha Te is a környéken laksz, akkor írj!

Szeretnék egy olyan barátot találni, akivel mindent megoszthatok, mindenben számíthatunk egymásra.

Varom a válaszokat.

További szép napot Mindenkinek! ❤️

529. Brooklynbaby (válaszként erre: 520. - Bluequeen)
2020. máj. 17. 21:50
Szia. Én is 16 éves lány vagyok és szívesen barátkoznék veled.
2020. máj. 16. 21:24

Sziasztok! Erika vagyok, 31 éves. Van egy 1.5 éves kislányom. Sajnos rajta, és a paromon kivül nem nagyon van senkim. Sem család, sem barátok.

Jó lenne talalni valakit, akivel meg lehetne beszélni "az élet nagy dolgait". Ha a közelben élne, akkor csajos napot, csajos estét tartani néha. Szolnok megyében élek. Ha gondolod irj privit itt, vagy emailt. Hiszterus@gmail.com

2020. máj. 16. 21:16

Sziasztok!

Nòra vagyok 29 éves,Németországban élek és nagyon vágyakozók egy barátnő iránt!

Már több mint 7 éve vagyok együtt a férjemmel ebből 3 éve házasok is vagyunk! Eddig csak ő van nekem mint barátnő! És ezek miatt is nagyon jó lenne valakivel beszélgetni! Napi szinten csevegni!

Magamról röviden: szeretem a természetet imádok fotózni, sétálni, kirándulni és kikapcsolódni!

Magyarországról Borsod megyéből származok! Ha esetleg valakinek kedve támadna velem együtt elindulni egy rögös úton a barátkozás felé! Akkor írjon rám nyugodtan! Itt vagy az e-mail címemen!

engelmaus0318@gmail.com


Üdv Nora

526. 6grt😌 (válaszként erre: 518. - Bbypink09)
2020. máj. 15. 21:33
Szia! Én is "magányos" vagyok. Régen volt legjobb barátnőm, de nem lett volna szabad megbizzak benne. Felszínes barátaim vannak, akik csak osztálytársak..voltak. 18 vagyok egyetemre készülök. És mióta barátom van (2 és fél éve) nekem is szintén csak ő van. Neki vannak barátai, és én is szeretnék egyet, egy igazit :) ha szívesen megismernél, beszélgethetünk!
2020. máj. 15. 16:36

Sziasztok! 18 éves vagyok és olyan barátnőt keresek, aki értelmes, vicces, sportol, és hasonlóan barátnőt keres. Nyíregyháza környékén. Valamint nem olyan mint a mai lányok többsége. Az egykori barátnőim átvertek, és mióta barátom van (2 és fél éve) azóta nem nagyon barátkozom senkivel, csak ő van nekem. Neki vannak barátai és nekem is szükségem lenne egyre, egy normálisra :) irj emailt ha szívesen megismernél

greti.hathazi@gmail.com

2020. máj. 14. 21:44

Sziasztok! 🙂

Debrecenből/Nyíregyházáról keresek velem egykorú barátnőt (30).

Szabadidőmben szeretek sétálni, zenét hallgatni, lelkizni,-dumàlni, vásárolni, sportolni... Az állatok nagy "szerelmeim" 😀

Írj, ha felkeltettem az érdeklődésedet 😊

523. Lia81 (válaszként erre: 483. - Cicabóca)
2020. ápr. 5. 14:06

Szia, ha keresel még barátnőt, akkor én szívesen ismerkednék. Én 38 éves vagyok, nemrég váltam el, és költöztem Pestre, előtte Dunavarsányban éltünk. Nekem is van egy kisfiam, vele élek kettesben.

Az email címem: levelleim1@gmail.com

Köszönöm:

Lívia

2020. ápr. 2. 21:56

Sziasztok!

Lassan 17 éves lány vagyok és szeretnék barátkozni, találni egy legjobb barátnőt.:) Volt egy legjobb barátnőm, de vele sajnos nem tartom már a kapcsolatot. Már csak elég felszínes barátaim vannak.

Szeretem a japán kultúrát, az irodalmat, a verseket, szeretek rajzolni, olvasni, animézni, sorozatozni, sportolni, viszont alapjáraton érdeklődő típus vagyok, így új dolgokat is szívesen kipróbálok.:) Sokat beszélek, álmodozom, imádok a jövőre gondolni.:D

Írj kérlek, ha te is a legjobb barátnőd keresed!:)

sarganikii@gmail.com

521. Tünci3
2020. ápr. 2. 12:29
Sziasztok. Mindjárt 41 éves leszek,nő vagyok. Szeretnék korombéli barátnőt találni elsősorban Egrit vagy Eger környékén lakót,mivel arra felé lakom. akivel levelezhetnénk,később közös programokat csinálhatnánk. Írjatok bátran... Tünde ilon11@citromail.hu
2020. márc. 22. 23:31
Sziasztok, én egy 16 éves lány vagyok. Szeretnék egy lány barátot akivel minden nap tudok beszélni. Először itt, aztán majd facebook vagy insta.
519. Bbypink09 (válaszként erre: 518. - Bbypink09)
2020. márc. 12. 20:17
Velem kb egykorúakkal barátkoznék😌
2020. márc. 12. 20:16
Sziasztok Anesz vagyok 18 éves . Egy ideje nincs senki más a barátomon kívül. Jó lenne ha csak beszélgető társam lenne egy barát . Nem bírom a magányt az egyedüllétet . Olyan barátot keresek aki bírja az őrült ,bolondos dolgokat . Kicsit furának érzem azt hogy ide írok de túl sokáig voltam barát nélkül és nehezen pottyanna az ölembe hiszen nem megyek sehova se. Ha te is úgy vagy vele hogy el unod a fejed és vágysz egy kis társaságra , mennél valahova hisz jön a jó idő ,akkor ne maradjatok magányosak lépjetek . dojacat01@gmail.com
517. Tünci3
2020. márc. 12. 09:50
Sziasztok! Tünde vagyok,41 leszek áprilisban. Szeretnék barátnőt/barátnőket elsősorban Egri vagy eger környéki korombéli nőt/nőket. Akikkel lehetne jókat beszélgetni,közös programokat csinálni. Írjatok bátran. ilon11@citromail.hu
2020. márc. 5. 15:02

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


Találjuk meg egymást!


Tatabányán élünk


PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!

Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!

lazamama5560@gmail.com

2020. febr. 29. 17:43
Sziasztok! 45 éves vagyok hozzám hasonló koruakkal barátkoznék!
514. szofi43 (válaszként erre: 513. - Leander2)
2020. febr. 20. 06:55
Én már többször írtam neked de valahogy nem igazán akartál válaszolni. Így nehéz lesz barátnőt találni....
2020. febr. 19. 16:54

sziasztok!

50 éves éves nő vagyok keresem hasonló korú barátnőmet.

Érdekel zene,zenei rendezvények,színház.Utazás szép vízparti helyek,múzeumok.Nem férfiakkal szeretnék ismerkedni. email: admaras@citromail.hu

512. Moó (válaszként erre: 502. - Judy80)
2020. febr. 16. 19:56

Szia Judy80!

Régen jártam itt a forumon. Még nem találtam barátnőt. Azt sem találom ugyanakkor miként lehet privát üzenetet küldeni. :) Pedig lehet.

2020. febr. 12. 00:40

Sziasztok!


Ez az első ilyen fórumon ismerkedős élményem. Szeretnék új barátokat szerezni mert sajnos a régiekkel már nem tartom a kapcsolatot mióta messzire költöztek. 26 éves vagyok Esztergomban élek szeretnék találni velem egykorú vagy idősebb barátokat akikkel lehet beszélgetni egy jót vagy csak úgy lógni valahol. Ha van kedved ismerkedni írj.

2020. febr. 10. 20:58

Sziasztok!


Szivesen barátkoznék új emberekkel. Budapesten lakom, erdekelnek a konyvek, zenek, gyujtok bakelitet, az animek, az uj filmek, uj zenek, kpop.. elegge erdeklodo vagyok uj dolgokkal kapcsolatban, szeretek uj dolgokat tanulni. Sokat dolgozom, de barmire vevo vagyok.

Tamogato vagyok, nem vagyok tulsagosan itelkezos. Vannak barataim, de szeretnek ujakat is. Benne vagyok barmiben, shopping, mozi, buli egy kis csacsogas kave mellett.


20-24 eves korig, bar igazabol mindegy, elegge bolondos tudok lenni, szoval ha elviselsz, akkor irj batran, nyugodtan itt! :)


vagy emailben!


moonpiie12@gmail.com


:))

509. Mira95
2020. febr. 3. 22:29
Sziasztok! 24 éves vagyok, Pécsett lakom. Sokat vagyok egyedül mostanában, és nagyon szívesen barátkoznék. Lakhely és kor nekem nem fontos, csevegni, beszélgetni is jól esne bárkivel, akinek kedve van hozzá. Szeretem a zenét, könyveket, filmeket :)
508. RÉ-KA
2020. jan. 30. 21:38

Sziasztok, Rékának hívnak 27 éves vagyok Újszászon lakom. Szeretnék ismerkedni barátkozni velem egykorú emberekkel.

Kisfiam születése után elmaradoztak a barátok jó lenne valakivel beszélgetni, barátkozni.

507. Szalamandra89 (válaszként erre: 495. - Borka02)
2020. jan. 21. 20:58
Szia! Én szívesen megismerkednék veled, ha még aktuális. 31 éves vagyok, szombathelyi 🙂
2020. jan. 12. 14:59

Sziasztok! Teljesen uj vagyok az oldalon es itt bongeszve talaltam ra a topicra. Gondoltam miert ne.

Szombathelyi vagyok, 25 eves s en is baratnot keresek. A kor nekem nem szamit. A legtobb baratnom sajnos lemorzsolodott, aki maradt mar eleg tavol el, igy nagyon nincs itt baratnom pedig jo lenne.

Oszinte embernek tartom magam es szeretek nagyokat beszelgetni, filozni az elet dolgain, olvasni, utazni, uj dolgokat megismerni, segiteni masoknak. Szeretek sportolni, akar kozos edzesben is benne vagyok. Amennyiben van aki szinten baratnot keres, beszelgetne irjon ram: polerina.polelove@gmail.com

Szep napot!

2020. jan. 12. 08:08
Sziasztok ! Szívesen barátkoznék Debrecenben élő 56 éves nőként hason korú sorstársammal. A város kevésbé ismerem- 2 éve költöztem a városba. A gyermek, unokáim miatt költöztem. Hasonlóan egyedül élő barátnőt keresek közös beszélgetésre, programok szervezésére. Egyedül nem szívesen mozdulok ki. Biztosan élnek a környéken hasonló körülmények között élő anyukák, nagymamák.
504. Asztalka (válaszként erre: 503. - Mia55)
2020. jan. 9. 10:52
Szia Mia:) Szívesen megismerkednék veled. Én is Gyömrőn élek, mind korban, mind barátnők terén hasonlítunk.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook