Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
653. Klazsa (válaszként erre: 636. - Domdor)
2021. máj. 22. 21:33

Szia ! :)


Klau vagyok, nemsokára én is 30 leszek. 😁

Nekem is van 2 kutyusom, szeretek velük kirándulni, de más programokban is benne lennék! ☺️

652. H@jni90
2021. máj. 10. 08:19

Sziasztok!

Hajni vagyok 30 éves és barátnőket keresek.

Túl vagyok egy hosszú kapcsolaton és 7 év után nemsokára visszaköltözöm Pécsre és itt keresnék olyan barátnőket, akikkkel közös programokat tudnánk csinálni, elmenni ide-oda. Sajnos az elmúlt évek során elkoptam a pécsi kapcsolataim...

Szeretek kreatívkodni, társasozn, jó lenne valakivel elmenni sportolni és újdonságokat kipróbálni.

Ha valakinek hasonló az érdeklődési köre és szívesen beszélgetne és tervezne közös csajos programot, azzal szívesen megismerkednék :) hajni1008@gmail.com

651. 55Judit (válaszként erre: 650. - 2f9443a416)
2021. márc. 6. 10:45
Egy megkeseredett örökösen rinyáló barátnő mellett jobban éreznéd magad?
2021. márc. 6. 04:56
Én is egyedül vagyok, nem jó, nincs kivel megosztani, semmit!😪😪😪😪😪😪
2021. márc. 6. 04:53

Sziasztok,



Gondoltam írok ide hátha kicsit kizökkenek a megszokott dolgokból. Barátnőt keresek akivel össze lehetne járni, beszélgetni! Szigetszentmiklóson élek a párommal. Van egy tacskónk aki elég makacs, de szeretni való:D Rólam annyit elsőre, hogy szeretek sétálni. Művész lélek vagyok festek, gitározgatok. Ha valakinek szimpatikus vagyok írjon nyugodtan! :)

648. RÉ-KA
2021. márc. 5. 20:09
Sziasztok 28 éves vagyok barátnőket keresek.Van egy 2,5 éves kisfiam férjnél vagyok. Szabadidőmben szeretek olvasni és varni. Ha szimpatikusnak találsz akkor várom leveled .
2021. márc. 3. 15:51
Sziasztok! 63 éves vagyok,egyedül élek Budapesten a kiskutyáimmal a vírus miatt bezárva, barátnőt keresek,aki szintén magányos és hiányzik egy barátnő akivel mindent megbeszélhet és ha vége a járványnak közös programokat csinálhatunk. Samuanyu hartaimarcsi@gmail.com
2021. febr. 11. 14:05

Sziasztok



Látom nem túl a aktiv a fórum :/ de azért tennék egy próbát.ha


Ez a jelenlegi helyzet (covid) is biztos rá tesz egy lapáttal de szörnyü hogy beszükült az életem és érzem hogy ha ezen nem változtatok és nem próbálok nyitni kicsit a világ felé teljesen egyedül maradok :(


Van szeretö családom,a gyermekeim már kamaszok és férjem aki mindent megtesz értünk és nagyon szeret,de van amit ö sem tud megadni bár látom hogy érti hogy mi hiányzik igazán az életemböl :)


A barátok,egy barátnö aki felhiv ha eszébe jutok,akit az is érdekel velem mi van és végre nem nekem kell a másik után futni és hivogatni hogy mi van vele stb. stb...


Ma holnap 40 éves leszek és bár egyrészröl boldog kiegyensúlyozott életem van,a másik oldalról nagyon magányos és most konkrétan úgy érzem az otthonunk a börtönöm is hiszen semmit nem lehet csinálni maximum vásárolni menni :( és semmi lehetöségem emberi kapcsolatok kialakitására.


Nem chat partnert keresek vagy levelezö társat,olyan hasonló korú nöt keresek aki érti és átérzi ,esetlegesen hasonló cipöben jár mint én.Aki nyitott új kapcsolatot kialakitani,akinek van ideje és kitartása hogy igazi barátság alakuljon ki,akit nyugodtan felhivhatok :) és kölcsönösen eszébe jutok,akivel idövel lehet kicsit közösen programokat szervezni is akár,akinek a család a munka mellett van ideje a barátnöjére is :)


Elsösorrban Budapest-Székesfehérvár-Dunaújváros vonalon mozgok a legtöbbet így nagyon örülnék ha olyan irna aki ebbe a körben él,hogy a közös programok is viszonylag könnyen megvalósithatóak legyenek majd.


Az email cimem :hofnungk81@gmail.com kérlek ha irsz csatolj egy fotót vagy fb profilt vagy hasonlót hogy tudjam kivel beszélgetek,én is küldeni fogok természetesen.



Legyen mindenkinek szép napja



Kriszti

2021. febr. 9. 20:57

Cegléd - Szolnok - Abony környékéről valaki ismerkedni?

27 éves fiatalos anyuka keres magának beszélgető partnert.

Bisexuális 'hölgyek' ajánlatát köszönöm, de nem kérem.

2021. febr. 8. 15:31
Budapestről keresek 50+ os barátnőt!!!
2021. jan. 25. 13:41

Sziasztok Moncsi vagyok 39 éves leszek van egy csodálatos férjem (49) egy majdnem 20 éves lányom és egy 3,5 éves kisfiam.

Tatabányán lakom és a legjobb barátnőmet keresem.

Egy olyan lány személyében akivel jóban-rosszban megoszthatom örömöm-bánatom.

Természetesen visszafelé is működjön a dolog.

Nem érdek barátnőt keresek!!!!!

Nem levelezni szeretnék nem is virtuális barátságra vágyom.

Nem zavar ha van gyereked,társad,párod,de ne csak akkor keress ha én kereslek téged.

Káros szenvedélyektől mentesen élünk, szeretjük a kint programokat (bogrács,grill,kirándulások)

Ha felkeltette e pár sor a figyelmed ne habozz felvenni velem a kapcsolatot.

monamano25@citromail.hu

642. e79878d44f (válaszként erre: 640. - Brigi99)
2021. jan. 23. 20:59
Szia! Én is barátnőt keresek. Ha van kedved beszélhetünk :)
641. Brigi99 (válaszként erre: 640. - Brigi99)
2021. jan. 20. 20:57
Email, ha esetleg nem itt szeretnél írni: molnarbrigitta001@gmail.com
640. Brigi99
2021. jan. 20. 20:55
Sziasztok! Pár hónapja költöztem Mezőhegyesre, a vőlegényemhez. Itt nincsenek barátaim, de örülnék ha lenne innen, vagy a környékről. 19 éves vagyok. Kortól és nemtől független, hogy ki szeretne barátkozni😊
2021. jan. 18. 17:49
Sziasztok. 32 éves vagyok, Békés megyében lakom. Aki szeretne barátkozni, írjon! 🙂
638. Dori03
2021. jan. 18. 16:21
Sziasztok Pécsen keresek barátnőt 17 éves vagyok szeretek a természetbe lenni nagyon szeretem az állatokat szórakozó helyekre is szívesen jarok.
637. domdor (válaszként erre: 610. - Beee)
2021. jan. 16. 18:28

Szia Betti!

Én is 30 éves vagyok vidèken èlek, de Pesten dolgozom.

Ha van kedved ismerkedni ìrj :)

636. domdor
2021. jan. 14. 13:14

Sziasztok!

Dóri vagyok 30 éves és baràtnőt keresek, Budapest ès környékéről. :)

Szeretek kiràndulni, a kutyusaimmal sètàlni, koncertre jàrni, de egy jó kis beszèlgetésben is benne vagyok.

Aki szintèn baràtnőt keresne, nyugodtan írjon.

2021. jan. 7. 22:01
Békés megye? Barátkozás céljából! 🙂
2021. jan. 7. 22:01
Nekem is kéne egy barátnő
633. f499cb4607 (válaszként erre: 632. - E79878d44f)
2021. jan. 7. 21:58
Jelen :) írj, ha van kedved.
2021. jan. 7. 21:43
Jászságból valaki??!
2021. jan. 1. 16:06

sziasztok

35 éves anyuka vagyok.

pomáz és környékéről van esetleg valaki, aki barátot keres?

:)

630. Tami21 (válaszként erre: 628. - Eperhab2)
2020. dec. 29. 16:26

Szia.


Szívesen barátkoznèk veled.

Hová valósi vagy?

2020. dec. 29. 09:38

Tényleg lehet itt barátnőt találni?


De jó volna!



De jó volna mindent, mindent elfeledni, de jó volna játszadozó gyermek lenni. Igaz hittel, gyermek szívvel a világgal kibékülni, szeretetben üdvözülni. Ha ez a szép rege igaz hitté válna; Óh de nagy boldogság szállna a világra

2020. dec. 29. 09:30

Sziasztok.


Barátnőt keresek, mivel a sok költözés, kapcsolatok alakulása miatt sokunknak másképp alakult az élete.

Én 37 éves nő vagyok, 2 gyerekem van. Kizárólag barátnőt keresek.

627. a87a82fb63 (válaszként erre: 625. - Évi_85)
2020. dec. 28. 20:28

Kedves Évi!

Szívesen barátkoznék, én is Budapesten élek. Ha nem zavar a pár év korkülönbseg (a javadra), akkor szívesen venném, ha írnál :).

Addig is minden jót!

626. mikap
2020. dec. 27. 18:34

Sziasztok!

Barátot keresek. Elsősorban olyan valakit, akivel lehet jókat beszélgetni, esetleg elmenni valahova (majd ha lehet). Vidám természetű.

Magamról röviden 41 éves vagyok, 80 kg, átlagosnál kicsit magasabb.

Gyerekem nincs. Komoly kapcsolatban élek.

A barátaim idővel elfogytak, vagy nagyon megváltoztak, (vagy én változtam).

Szeretek strandra járni, fürdeni, úszni, napozni. Állatbarát vagyok. Normális hétköznapi dolgok érdekelnek, valójában minden. De a folyamatos, semmiségekről szóló panaszkodás hosszú távon felőröl.

Ráckevén élek, a fővárosban dolgozom.

Ha szívesen barátkoznál, akkor küldj egy E-mailt a mikap2368@gmail.com E-mail címre.

625. Évi_85
2020. dec. 27. 11:39

Sziasztok!


Budapest 13.kerületében élek, barátok és család nélkül. Vidékről költöztem ide 1 éve.

Nagyon nehéz egyedül.

Szívesen barátkoznék emberekkel, akik hisznek Istenben, szeretik a természetet, csillagnézést, állatokat. Szeretnek túrázni. Őszinte, kedves emberekkel érzem jól magam, akik önmagukat adják, akikre igazán lehet számítani, és a bajban sem fordítanak hátat! Én egy lojális, rendes embernek tartom magam.


Boldog lennék ha valaki jelentkezne és elmehetnénk közösen sétálni, időt tölteni valami szép helyen!

2020. dec. 8. 20:10
na az nem én leszek:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook