Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. jan. 23. 17:06
Sziasztok Timea vagyok Erdélyböl 37 éves én is szivesen ismerkednék
681. Judy2006 (válaszként erre: 675. - Leilami71)
2021. dec. 17. 21:48
Leilamami én szívesen megismerkednék veled. Igaz, "csak" 40 éves vagyok, de nekem ez nem gond, talán neked se :) Járok Budapesten, ha gondolod, vegyük fel a kapcsolatot.
680. niki952
2021. dec. 8. 14:12

Sziasztok!


23 éves lány vagyok, budapesti bulizáshoz keresnék baratnőt, vannak barátnőim, de olyan, akivel el tudnék járni szórakozni, olyan sajnos nincs. Normális értékrenddel rendelkezem, közvetlen vagyok, el tudom magam engedni és jól tudom magam érezni a bulikba! :) Ha valaki szintén vágyik egy barátnőre, akivel együtt bulizhatunk és jól érezhetjük magunkat, nyugodtan írjon:)

Niki

679. FKata03 (válaszként erre: 656. - Andind750)
2021. nov. 27. 09:54
Szia! Ha még keresgélsz, írj rám. :-)
678. FKata03 (válaszként erre: 659. - Ateszter)
2021. nov. 27. 09:52
Ha még keresgélsz, írj rám. Én 40 éves vagyok, budaörsi, 2 lányom van, elváltam és 3 éve vagyok együtt a mostani párommal. Futok amikor jut rá időm, túrázom, és szeretnék eljutni 1-2 koncertre, táncolni. Ehhez is keresek társaságot.
677. Mirácska23 (válaszként erre: 669. - Agneska)
2021. nov. 14. 09:12
Szia én szivesen mennek veled bulizni esetleg ha meg aktualis? Bp 23 éves lány vagyok :)
2021. nov. 13. 23:41
Sziasztok van itt esetleg valaki aki szinten az én cipőmben jár ? Visszaköltöztem Pestre és alig vannak barataim baratnoim sajnos, szivesen el mennek valakivel programozni, este szórakozni bulizni, edzeni stb 23 éves lány vagyok :) puszii
675. Leilami71 (válaszként erre: 647. - Samuanyu)
2021. nov. 1. 12:05

Szia😀

Én 50 vagyok,tök egyedül. Ha szereted a nagy nevetös dolgokat is, akkor szívesen barátkoznék. Emailben fogarasij71@gmail.com ahol elérsz.🙂

2021. okt. 31. 20:03
Sziasztok! Allie vagyok 28, van egy fiam barátnő kereső célban vagyok itt, jelentősen csökkent a barátokkal való kapcsolataim miután babáztam. Sok hasonló hozzászólást olvasok, Dunaújváros és környékéről ha lenne valakinek kedve barátkozni írjon üzenetet és adok elérhetőséget. 🙂🙂
2021. okt. 26. 21:49

Én, röviden:


ateista

feminista

optimista


Írjatok :) <3

672. poisonivy (válaszként erre: 671. - Poisonivy)
2021. okt. 16. 22:36
Ui: annyit meg hozzafuznek hogy termeszetesen nem kizaro ok ha van parod, nekem is van, de szerintem nem kell azert teljesen elhanyagolni a baratokat:)
2021. okt. 16. 22:17

Sziasztok!


Keresem azt a baratnot akivel el lehet menni programozni, beulni, sportolni, filmezni vagy csak siman beszelgetni.

27 eves vagyok es nem reg ota lakom Budapesten, azon belul is Budan.

Oszinten szolva elegem lett az erdekbaratokbol illetve abbol, hogy ha valakinek parja lesz teljesen lemegy a terkeprol.

Ha felkeltettem az erdeklodesed s szivesen baratkoznal irj ram batran egy uzenetet s folytathatjuk mashol is:) (Nyilt forumra nem szivesen irok ki tobb adatot)


Szep estet!

670. Arileila (válaszként erre: 664. - Super Woman)
2021. okt. 11. 15:57

Szia , Èn is szìvesen ismerkednèk. Hosszù ideig külföldön èltem. Èn is imàdom a cicàkat😍 Nekem is volt egy British blue cicàm. 🐈 Sajnos màr nem èl... 😐

Szeretek olvasni, ès mindent ami , a művèszetekhez kaocsolòdik.

Szèp napot, Baràti üdvözlettel; AriLeila.

669. Agneska (válaszként erre: 655. - Leander2)
2021. okt. 11. 12:04
Szia felkeltetted az érdeklődésem. Nekem sincs olyan akivel szorakozni el mennek. Majd keress meg ha ugy gondoltad! Üdv Ágnes
2021. okt. 9. 19:54

Sziasztok!

Petra vagyok. 22 éves Győr közelében lakom,párommal. Szeretnék barátokat találni mert hiányoznak az életemből az igaz és őszinte barátok. Introvertált és zárkózott személyiség vagyok, de akivel megvan az összhang vele mély kapcsolatot tudok ápolni.A felszínes érdek kapcsolatok nem érdekelnek.

667. 55Judit
2021. szept. 17. 13:21
Nagyon veszélyes lehet egy nyílt fórumba kiírni az e-mail címünket. Van a fórumon privát leveleő, ha valaki szeretne veletek magánbeszélgetést folytatni, ott a lehetőség.
2021. szept. 17. 13:06

Sziasztok Moncsi vagyok Tatabányán élek (39)férjem(50) van egy 20 éves nagylányom egy 4 éves kisfiam és egy 3 hónapos kisfiam.

Legjobb barátnőmet keresem de olyat akinek nem csak akkor vagyok jó ha kell valami hanem bármikor,bármit meg lehet vele,velem beszélni,úgymond igaz tiszta szívből lenne mellettem, és érdekelné a gondjaim bajaim,ez oda vissza teljes mértékben kölcsönös is lenne egy közös kávé, találkozások beszélgetések csajos nap akár a hugommá is vagy nővéremmé is fogadnálak, ugyanis csak fiú tesójaim vannak Űgy igazán szívből szeretnék egy igazi barátnőt akit nagyon megbecsülnék. Sajnos az eddigi akik barátoknak mondták magukat átvágtak kihasználtak. Ha szimpatikusnak találsz és nem érdek barátságot keresel ne habozz felvenni velem a kapcsolatot. Leginkább 35-40-es korosztályból keresem és örülnék ha a közelben laknál.

monamano25@citromail.hu

2021. szept. 13. 22:17

Sziasztok!


Kata vagyok, Szolnokrol es nagyon szivesen ismerkednek lanyokkal(baratkozas celjabol persze). Elveszitettem a legjobb baratnom…. De nagyon nagyon szeretnek uj embereket megismerni.


Ha valaki ugy erzi szivesen baratkozna velem a contact@katalinkedves.com email cimen eler.:)


Udv :)

2021. szept. 10. 02:17

Sziasztok! 46 éves vagyok, Budapesten élek. Hobbim a festészet, rajz, Nordic Walking, koncertek, mozi, szeretek olvasni, zenét hallgatni. Van egy macskám.

Szívesen barátkozom, ismerkedem.

2021. szept. 9. 20:17

Sziasztok!


Laura vagyok, 23éves 2gyermekes anyuka. Sajnos a családalapítás miatt elvesztettem a barátnőim, amíg én babáztam ők buliztak, de nagyon szeretnék újra egy barátnőt, akivel lehet beszélgetni, hülyülni, csajos napokat tartani, és persze akit nem zavarnak a gyerekek. :)

Ha esetleg szimpatikusnak találsz nyugodtan írj :)

662. Rebarbara6 (válaszként erre: 565. - E79878d44f)
2021. aug. 23. 20:21

Szia Bogi

Én is Szolnok megyében élek.

661. Rebarbara6 (válaszként erre: 660. - Noone333)
2021. aug. 23. 20:14

Szia

Sajnos én is úgy jártam mint te 😔

22 éves vagyok

2021. aug. 23. 19:10

Sziasztok

Keresem azt a barátnőt, akivel megoszthatjuk apró - csepro dolgainkat, szorakozhatunk, segíthetunk, beszelgethetunk😊

A covid alatt több barátságom is elgyengult, szeretnek újra "csajos" beszelgetesek resze lenni 😁

24 éves vagyok, Budapesten élek, ha van kedved írni, varom üzeneted😊

2021. júl. 1. 22:22
Sziasztok! 43 éves nő vagyok, és barátnőt keresek, akivel beszelgethetnek, kimozdulnék. Szeretek olvasni, a skandinav filmeket,a lélektant,rockzenét, futni, sportolni, szórakozni. Férjnél vagyok, gyerekeim vannak, a házasságom nem túl jó sajnos.Hianyzik nagyon egy igazan jó, megertő barátnő. Budapesti, hasonló életkorú, beállítottságú nők leveleit várom.
2021. jún. 27. 19:48

Üdvözöllek Kedves potenciális (?) Barátnőm! :)


Jelentem: kereslek! (sok éve... és még mindig nem adtam fel végleg! :), csak néha, időszakosan, de hát: egyX fenn... egyX lenn...)


Mindjárt 38 vagyok (leszek), és Budapesten élek.


Nincsen se pasim (pedig jó lenne megtalálni Őt is :)), se gyerekem(gyermekre nem vágyom), sok mindent nem találtam meg még ebben az életben... Önmagamat is beleértve... de folyamat keresek. Igen: néha nagyon fárasztó.


Mint ahogy "itt" mindannyian... olyan valakit keresek, akivel kicsit hasonlóak vagyunk :)


Nem szabadidőpartnert keresek, hanem Igazi Barátnőt!


A gondolkodásom eléggé nyitott, ami azt jelenti, hogy ha van egy ötletem, akkor "nem csak az lehet a jó"... figyelek és meghallgatom másokéit is, hiszen ebben áll a fejlődés (és nagyon izgalmas is!!!)

Nem szeretem a korlátokat... A szabadságot szeretem...

Valószínűleg ezért sincsenek kedvenc dolgaim (étel, ital, muzsika stb..), hanem simán csak olyanok, amiket szeretek :)

Ahogy a zenei ízlésem is szerteágazó (klasszikus dinamikus művek, pop, rock, goa!!! :) stb - jazz az nem). Mindegyikben van amit kedvelek, van amit nem, de csípőből a jazz-en kívül, semmit nem utasítok vissza. Max meghallgatom, és nem tetszik :)


Nézek sorozatokat, szinte kizárólag angolul, felirat nélkül tisztán :D, kivétel ez alól: a régi mese, Hupikék Törpikék. Angolul elég nyávogós hangjai vannak a kis kékeknek... konkrétan engem idegesít. De a magyar szinkron :) Áááááh :) Imádom... Ha Tudod, hogy milyen volt Törpilla eredeti hajszíne... :))

Az új animáltakat nem néztem, nincs rá érdeklődésem.


Sorozatokban (és filmekben) talán 3 főbb fajtát szeretek:

- fantasztikus (boszorkányok, varázslat :))

- igényes humoros :)

- mély, "elvontabb" gondolkodós (pl.: Dexter).

Nagyjából ezek érdekelnek.


Van egy egészséges maximalizmusom. A munka legyen JÓ(amilyennek lennie kell) munka, vagy semmilyen. Itt a munka alatt amolyan "mindent" értek.


Nem csípem az előítélkezést, a gonoszságot, a rosszindulatot...

Szerintem, az utcán sétálva, nézegetve az embereket (mert hát szemünk van... látjuk őket), nem a rosszat kell nézni... hanem a szép helyes dolgokat keresni :) Szép a haja, jó színű a cipellője, kedves a mosolya, udvarias volt a buszvezetővel.. stb..

Alkalmanként hozzá szoktam szólni idegenekhez (ha pszichológiát tanultam volna tovább... ... .. talán csinálhattam volna egy felmérést a reakciókról:)), megdicsérek rajtuk valamit. Ha szerinted ez gáz... kérlek... ne írj :)


A kedvességet, becsületességet, tiszta kommunikációt, játszma mentességet tartom nagyra.

Nem, nem vagyok én sem tökéletes, nem is várom el senkitől, de legalább törekedjünk a jóságra... mondjuk egy belső késztetés, sokat dob a dolgokon :)


Nagyon szeretem a jó humort :), de a bántót... azt nem.


Alapértelmezés szerint introvertált vagyok, de a megfelelő társaságban szuper extrovertált ;) - nem ... nincs társaságom jelenleg, de majd egyszer remélem lesz :)

Nem csípem a túl sok embert egy helyen. Talán az egyetlen hely, ahol "fel se veszem", az a goa party ;)

Nem ülök be helyekre enni/inni... kivéve egy-egy hétvégi iszogatásra egy nyugisabb kis "kocsma"-szerűbe once in a while...


Nagyon hiányzik az "Igazi Barátnőm". Egyszer már hittem hogy volt 10+ éven keresztül... de tévedtem. Akkoriban még lassabban láttam meg a dolgokat... már fejlődöm... :)


Az oviban a pillangó volt a jelem :)


Van jó néhány meme, ami az introvertáltakról, illetve az INFJ-kről szól... sokat találtam ami passzol :)

Mélységes beszélgetések :), egymagamban töltődés stb stb stb :)


Nnnnnem érdekel, hogy nézel ki. Nem érdekelnek a képek. Persze, küldjünk, mielőtt találkozunk, hogy megismerjük majd egymást :), de ezen felül... teszek rá, hogy hogy nézel ki. Tőlem lehetsz vékony-kövér, magas-alacsony, szőke-barna-vörös-kopasz-ősz, tetkós-nem tetkós-piercinges... NEM ÉR.DE.KEL. Ha nem passzolunk össze, az nem a külsőnk miatt lesz.

... és az sem érdekel, hogy a saját, vagy a másik nemhez vonzódsz. Szerelem, az szerelem :) Ugyanakkor én az Urakat szeretem :), azazhogy egyszerre mindig csak egyet :), de ez tulajdonképp tttttök mindegy is :D

Nemmel kapcsolatban sincs megkötésem, férfi létedre is lehetsz a Legjobb Barátnőm :), de annyit hozzátennék, hogy az eddigi tapasztalatok nem hoztak jót... Ha férfi vagy, és van barátnőd stb., kérlek ne írj rám, hogy barátkozni akarsz velem. Azzal nincs semmi gond, hogy van kapcsolatod, és a munkahelyeden itt ott amott úgy hozza a sors, hogy lesz egy újabb női barátod... de hogy barátnő mellett, kifejezetten extrába, női barátságot keresel. Nem ok nálam.


Kérlek ne írj, amennyiben:

- csak képcsere után ismerkedsz

- AZONNAL találkozni akarsz

- SOHA nem akarsz találkozni

- ha pasid/nőd lesz, azonnal dobod a Barátnőd

- minden szuper volt az életedben, szeretet és vattacukor vett körbe... Ha így van, örülök nagyon!!! :), de ebben az esetben, sosem fogjuk egymást megérteni igazán

- 30 év alatti vagy


Ha kicsit magadra ismertél... írj :)

baratsag83@gmail.com

2021. jún. 5. 21:15

Szia!


60+-os nő vagyok, vidám, fiatalos Budapestről és beszélgetni, programozni, barátkozni szeretnék


Lehet akár 45 éves kortól is..... Magányos vagy társas magányban élő, vidám, nem dohányzó csajszival ismerkednék, aki kedves és intelligens és nem csak panaszkodni tud, mivel főleg szórakozás lenne a cél.


Ha van kedved írj üzenetet....


Judiana

2021. jún. 3. 20:33

Sziasztok!!

Régebben már ismerkedtem az oldalon, most úgy alakult hogy ismét teszek egy próbát!

Budapesten élek egyedül ,így van időm találkozni!

Baràtnőt keresek fôleg hêtvégi programokhoz !!

Szeretnêk nêha buliba is eljutni,beülni valahova iszogatni, beszélgetni!


Természetesen mäs programokba is benne vagyok,akàr közös nyaralâs is szóba jöhet.Ha meg van a kölcsönös szimpátia!

30-45 éves korig keresek.

Írj bàtran,ha te is hasonló cipőben jàrsz..

Köszönöm

2021. máj. 24. 19:34

Sziasztok! 51 éves vagyok.Budapesten XVII.kerületben Jásszágban élek.Mobil vagyok nem számít a távolság.

Van párkapcsolatom gyermekeim.Szeretem a zenét kirándulást

múzeumokat.Vízparti szép helyek érdekelnek. Minden jó programra kapható vagyok.Szeretek beszélgetni akár egy jó kávé mellet de akár egy jó séta is szóba jöhet. Keresem a barátnőmet.ha felkeltettem az érdeklődésedet kérlek írj.

email:baratno50@gmail.com

2021. máj. 23. 19:21
Sziasztok! Baranyai, pontosabban komlói gyermektelen, 44 éves nő vagyok. Sajnos közeli barátnőim az évek során eltűntek, a távoliakkal pedig maradt az internetes kapcsolat. Olyan barátnőt keresnék, akuvel kimozdulhatnánk ide-oda (most már lehet). Szeretnék újra menni csavarogni, kirándulni, fürdőbe, vagy csak egy kávézóba beülni :)
653. Klazsa (válaszként erre: 636. - Domdor)
2021. máj. 22. 21:33

Szia ! :)


Klau vagyok, nemsokára én is 30 leszek. 😁

Nekem is van 2 kutyusom, szeretek velük kirándulni, de más programokban is benne lennék! ☺️

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook