Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2019. ápr. 2. 16:45

Sziasztok!


35 éves vagyok, Budán élek a párommal. Imádom a természetet, kisállatokat, jó filmeket, és az önfejlesztő dolgokat.


Szeretnék egy barátnőt, aki hozzám hasonlóan szeret messengeren beszélgetni, eljárna velem gerinctornázni / jógázni vagy könyvtárba. Utána meginnánk egy üdítőt, és beszélgetnénk az élet dolgairól:) Más csajos programokra is nyitott vagyok:) Vannak barátnőim, csak ők külföldön élnek.


Tavaly vettünk a Zsámbéki – medencében egy házat, amit felújítunk. Nyáron költöznénk, és babát is szeretnénk. Nem szándékozom eltűnni, mint szürke csacsi a ködben, leendő barátnőm átjöhetne hozzánk, és ahogy lehetőségem lesz, szeretnék csajos napot is tartani.


Kérem, hogy olyanok írjanak, akik így is szívesen megismernének, barátkoznának:)

E-mail: andici0035@gmail.com

2019. márc. 28. 00:27

febr. 7. 13:38

Sziasztok! Krisztin vagyok, 26 éves, Debrecenben élek. Barátnőket keresek, akikkel el lehet beszélgetni, programokat tervezni,beülni valahova...


Én nagyon szeretek a természetben lenni, túrázni,nagyokat sétálni, rajzolni, kreatívkodni..


Nagyon jó lenne találni valakit akivel egy hullámhosszon vagyunk:)



A xkrisztinx@gmail.com e-mail címen tudtok elérni.



Szép napot mindenkinek.

440. Niki8
2019. márc. 18. 02:42

Sziasztok!


Egy igaz barátnőt keresek,akivel jóban rosszban együtt lennénk,egymás támaszai is egyben.


nikolettal@citromail.hu

2019. márc. 10. 16:41

Sziasztok!



35 éves nő vagyok, Budapesten élek. Imádom a természetet, az állatokat, és a spirituális, önfejlesztő dolgokat:)


Alapvetően pozitív beállítottságú vagyok, és szintén optimista barátnőt szeretnék találni:)



Olyan őszinte barátságot keresek, ahol hasonló a gondolkodásmódunk,és az értékrendünk. Valakit, akivel mindent meg lehet beszélni, akire számíthatok, és aki ugyanúgy számíthat rám. Akinek szintén fontos a napi szintű beszélgetés, kapcsolat tartás, a barátság kialakítása, és ápolása. Aki szeretne legalább hetente 1x találkozni, vagy két hetente 1x, és akivel erre törekszünk mindketten :) Olyan barátnőt, akivel a barátság akkor is megmarad, ha az egyikünk élete hirtelen megváltozik.



Ha Te is így érzed, és hasonlóan gondolkozol, várom a leveled:



andici0035@gmail.com

438. Zita74
2019. márc. 10. 13:21
Sziasztok Zita vagyok Debrecenből. Parom külföldön dolgozik igy sokat vagyok egyedül
437. loryka
2019. márc. 10. 10:23
Sziasztok!!Bacs megyebol/leginkabb Kiskoros/kornyekerol van itt valaki?en egy bulizos de egyben komoly csaj vagyok.sajna mar az osszes baratnomben csalodtam vagy ferjhez mentek😶
436. brtn25
2019. márc. 5. 23:04

Sziasztok!


25 éves lány vagyok és szeretnék igazi barátnőt találni, közös programokhoz, jókat beszélgetni, együtt nevetni. Szeretném megismerni azt a lányt, akivel a szabadidőnkben jól érezzük magunkat, számíthatunk egymásra és megvan a köztünk a harmónia. Sajnos a korábbi barátnőim nagyon szétszéledtek, pedig nagyon vágyom egy igazi barátnőre.

Az érdeklődési köröm nagyon széleskörű, a lazulós filmezéstől a pörgős bulizásig mindenre nyitott vagyok. Szeretek a természetben lenni, kirándulni, utazgatni, olvasni. Szeretem a művészeteket, kiállításokra járni.


A kor nem számít, úgy gondolom, hogy más korosztállyal is megtalálom a közös hangot. Ezenkívül, ha van párod, akkor abban is benne vagyok, hogy akár négyesben is szervezhetünk közös programokat az én párommal együtt.


Ha van kedved megismerni és barátkozni, írj bátran!:)

brtn.9325@gmail.com

2019. márc. 2. 18:17
Sziasztok! Én 27 éves nő vagyok, korombeli barátnőket, levelezőtársat keresek, akivel jól megértjük, és megtudnánk beszélni az élet dolgait. Nincsenek barátaim és eléggé magányos vagyok,nagyon hiányzik egy kis társaság az életemből. Introvertált vagyok, ezért idő kell, hogy megtudjak nyilni, és bízni tudjak a másikban. Szabadidőmben zenét hallgatok, olvasok, filmet, sorozatot nézek. Ha felkeltettem az érdeklődésed, és Te is barátkoznál írj bátran! E-mail: sunrise8613@gmail.com
434. gigyi
2019. febr. 19. 22:19
Az előzőhöz. E-mail címem: gigyi10@gmail.com
433. gigyi
2019. febr. 19. 22:17
Én egy 43 éves házasságban élő nő vagyok, akinek régóta nincs olyan barátnője, akivel eljárhatna különböző programokra (pl. előadásokra, koncertre, jógára...stb.), vagy akivel kötetlenül lehet beszélgetni. Szerintem a házastárs nem minden, barátokra is szüksége van az embernek. Kecskemét környékéről szeretnék barátnőt.
432. tiemke
2019. febr. 12. 12:10
Bp-ről költöztem Pélyre,keresek a közelben barátnőt 60-72 év között.ilona29@citromail.hu
2019. febr. 11. 12:37

Sziasztok



Egy ideje csendes figyelője vagyok a fórumnak de sajnos így nem találtam rá arra akit keresek így most regisztráltam hátha így könnyeben elér ahoz az üzenetem akihez kell :)



36 éves vagyok és Budapesten élek,és mint itt mindenki barátot pontosabban barátnőt keresek (férjnél vagyok,magánéletem ezen része maximálisan rendben van kérem Urak ne írjanak).



Most itt írhatnám a sablonos szöveget szeretek színházba moziba stb stb járni DE! nem szabadidő partnert keresek akivel együtt megyünk mondjuk egy moziba és a következő programig nem lehet összefutni,telefonon beszélni az illetővel,hanem BARÁTNŐT tehát olyan személyt akit be tudok engedni a mindennapjaimba az életembe,gondolataimba és persze az érdeklődés kölcsönös.



Tudom hogy ez nem könnyű főleg az én korosztályomba hiszen a legtöbben többgyermekes család anyák és sokan bele esnek abba a hibába hogy csak a gyerek férj munka körforgásban élnek és önmagukra nem figyelnek pedig mindenkinek szüksége van egy barátnőre akire számíthat aki meghallgatja akivel együtt sírhat-nevethet 😍.Hát én ilyen személyt keresek,nekem nem gond ha kis gyermeked van én szuperül elbeszélgetek gyerekzsivajban is és ráadásul nagyon szeretem is a gyerekeket tehát ha közben elmegyünk játszóterezni akkor én is szívesen hintázom akár ez nem lehet akadály 😅,de persze ha singli vagy akkor is írj..ezzel csak azt akartam kifejezni hogy mindegy hogy gyermekkel vagy anélkül ha igazi barátnőt keresel akkor irj bátran :)



Egy dolgot nem szeretek csak a hosszú levelezgetést :/ szívesebben beszélek telefonon vagy találkozok személyesen persze az első pár levél váltás elkerülhetetlen és a kép csere :)


Email címem:krisztixxx849@gmail.com



Remélem így végre sikerül egymásra találni egy hasonlóan gondolkodó barátnővel.



Légyen szép napotok,Kriszti

430. Liza90
2019. febr. 10. 19:32

Sziasztok! 29 éves, egri vagyok. Hasonló korombelivel beszèlgetnèk.

Mivel a legtöbb baràtnőmnek barátja/ férje van, így kevés a csajos talàlkozàs/ beszèlgtès!

2019. febr. 5. 14:58

Barátnőt levelező társat keresek. Somogy megyei vagyok.

Nincs ellenemre a távolabbiakkal való ismerkedés sem.

64-éves vagyok nyugdíjas.

2019. febr. 5. 13:39

Sziasztok!


Győrben vagy környékén keresek barátnőt.

45 éves vagyok, és inkább korombeliekkel ismerkednék.

2019. jan. 18. 21:44
Sziasztok! Baja környékéről van itt valaki? 32 éves vagyok, hiányoznak a baráti beszélgetések, csavargás, a csajos dolgok. Baja mellett lakom.
426. Dzsulia55 (válaszként erre: 408. - Ccf4053991)
2019. jan. 16. 10:12

Szia!

Szeretném megkérdezni, sikeres volt a toborzás?

Lehet csatlakozni?

Én ugyan 63 vagyok, de szimpatikus, amit írtál.


knjlinda@freemail.hu


Judit

425. Tünci3
2019. jan. 3. 17:50
Sziasztok! BÚÉK!! Levelezőtársat,barátnőt keresek lehetőleg Egrit vagy Eger környékit akivel lehet akár találkozni személyesen is,közös programokat csinálni. hamarosan 40 leszek,szeretem az állatokat. Szeretek zenét hallgatni,sétálni és kirándulni. hasonló korú nők levelét várom,írjatok bátran!
2019. jan. 3. 16:36

[link]


Sziasztok lenne kedve valakinek elmenni? :)

423. Tilja (válaszként erre: 421. - Pillangó_88)
2018. dec. 29. 21:09

Szia!



Győri nő vagyok 32 éves, én is barátkoznék.


Szeretek sétálni, biliárdozni, zenét hallgatni, filmet nézni.


Ha gondolod írj az email címemre:


nufi8687@gmail.com

422. jennyvagyok (válaszként erre: 415. - Nelli4)
2018. dec. 28. 17:20
Sajnos nem kaptam választ!
2018. dec. 28. 16:56

Sziasztok!


30 éves vagyok, Győrben lakom és szívesen barátkoznék én is. :)

2018. dec. 28. 16:36
Sziasztok! Én is szívesen ismerkednék. 33 éves vagyok, Sárváron élek.
419. jennyvagyok (válaszként erre: 415. - Nelli4)
2018. dec. 18. 20:29
Írok!!! :))
418. tomcsyy (válaszként erre: 417. - Mono2)
2018. dec. 18. 17:21

Szia én is somogy megyében lakok

ha gondolod linkeld be a facebok profilod és beszélgethetünk

417. Mono2
2018. dec. 17. 21:12
Sziasztok! Én is szívesen ismerkednék.☺️ 32 éves nő vagyok, aki Kaposváron él. Igazából az indokaim nekem is hasonlóak, mint amiket már többen felsoroltak, így én nem is említeném meg ezeket. 🙂 Bárkivel szívesen beszélgetnék kortól függetlenül. 😊 Szép estét, Mónika
2018. dec. 17. 20:21
Sziasztok Debreceni vagyok 53- eves bátnőt keresek barmi kialakulhat.facen Attila Zoltan Pater. Jelöl ott. ❣️🌷🌷
415. Nelli4
2018. dec. 17. 20:15

56 éves budapesti nő vagyok.Szeretnék ismerősöket, barátnőket találni, akik "húzóerői" a programoknak, esetleg baráti csoportokról tudnak, életvidámak de ismerték a magány fogalmát. Sok mindenre nyitott vagyok, kulturált, lélekformáló programok!


E mail címen : k.kelemen@upcmail.hu

414. Chloe
2018. nov. 13. 15:43

Sziasztok!


33 éves vagyok, Budapesten élek egyedül és nagyon szeretnék barátnőket találni.

Szabadidőmben szeretek biciklizni, sétálni, kirándulni, sorozatokat nézni vagy csak beülni valahová egy jót beszélgetni.

Barátaimmal eltávolodtunk és már nagyon hiányzik egy igaz barátnő, akivel mindent meg tudunk beszélni.

Elsősorban nem levelezőtársat keresek, a személyes találkozásokban és kapcsolattartásban hiszek.


Elérhetőségem: chloe.dk85@gmail.com

413. timcsa2 (válaszként erre: 398. - Szalamandra89)
2018. nov. 3. 16:51
Szia! Én is 29 èves vagyok és Szombathely mellett élek. Pár éve költöztünk ide. Nekem is hiányzik egy barátnő, akivel jókat lehet csevegni, csajos programokat szervezni. Ha van kedved írj. Timi 🙂
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook