Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit főztél ma? Receptek candidásoknak. fórum

Mit főztél ma? Receptek candidásoknak. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
1917. keszani (válaszként erre: 1914. - 1c173974e8)
2011. aug. 10. 14:09
neeem, csak csicseriborso az alapanyaga. ha hozzáteszed a hozzávalokat, abbol lesz a humusz. mondom, ird be vmi keresobe és meglátod hogy kell csinálni
1916. 1c173974e8 (válaszként erre: 1892. - Keszani)
2011. aug. 10. 11:26

Semmi baj nincs de tényleg, azért jó ha valaki észhez téríti a másikat!!

Most én is be láttam, hogy főtt étel kell!! Warj nagyon kedves és mindent amit lehetett példának leírt. Megyek ki a kertbe és le vágok egy brokkolit ugyanis voltam olyan okos, hogy vetettem tavasszal, mert sejtettem, hogy ez biztos kell majd az étrendbe:D Brokkoli krém levest eszek :D

1915. 1c173974e8 (válaszként erre: 1908. - Warj)
2011. aug. 10. 11:22
nagyon köszönöm neked, így már van rá látásom, imádom a fokhagymát:D és a pirítóst, de én annyira kretívtalan vagyok, hogy az nem igaz, most mérges is vagyok magamra. Az gonodolom baj, hogy a harmadik héten vagyok? és eddig egyoldalúan táplálkoztam, szerinted csináljam még az első időszakot még 2 hétig? Mert akkor szerintem nem annyira pusztult ki belőlem:(
1914. 1c173974e8 (válaszként erre: 1892. - Keszani)
2011. aug. 10. 11:15
mi az a humusz? csicseriborsó?
1913. Jueves (válaszként erre: 1901. - Warj)
2011. aug. 10. 11:03

Azért ez megnyugtató, azért én most "kövérebb" vagyok, mint a fiad :) 163 cm és 43-44 kg, bár én már rég nem vagyok fejlödő korban :) Bízom én is abban, hogy lassan elindul a hízás, mondjuk most annak is örülnék ha legalább megállna a fogyás...

Köszi a bíztatást! :)

1912. ttimeaa (válaszként erre: 1911. - Warj)
2011. aug. 10. 10:41
Nincs benne tartósító, figyelek rá! :)
1911. warj (válaszként erre: 1910. - Ttimeaa)
2011. aug. 10. 10:36
én biovegetát használtam, az por alakú, ezt a másikat nem ismerem, de gondolom használható máshoz is. (nincs benne remélem tartósító)
1910. ttimeaa (válaszként erre: 1906. - Warj)
2011. aug. 10. 10:29

Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat.

Nem szeretném leterhelni a gyomromat, úgyhogy nagyon oda fogok figyelni, hogy egyszerre egy új dolgot vezessek be. Az alma bevezetését is úgy csinálom majd, ahogyan leírtad, de azt majd a jövőhéten.

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy vettem bio ételízesítőt, de az nem olyan por állagú, mint a megszokott, hanem "lében áll". Ebből csináltam már zöldséglevest. Jó ízt adott neki. De ugyanúgy használhatom ezt bármilyen ételhez, amihez ételízesítő van? A bio boltban natúr ételízesítőt ajánlottak. Az más por állagú. Az milyen?

1909. warj (válaszként erre: 1887. - 5070cf4016)
2011. aug. 10. 10:27
Még egy ölet, ha ilyen remegést érzel egyél meg egy nyers sárgarépát, ennek a cukortartalma szokott segíteni, a cukorszint leesése is okozhat ilyen panaszt
1908. warj (válaszként erre: 1884. - 1c173974e8)
2011. aug. 10. 10:24

Nem ez igy nincs rendjén, mert túl egyoldalúan táplálkozol.

Annyi lehetőség van, miért nem használod ki, néhány ötlet reggelire időszakonként


Első időszak:


Pl natúr joghurt natúr müzlivel

vajas kenyér (természetesen tk élesztőmentes kenyérből) zöldségekkel

Tk kenyérből pirítós teavajjal fokhagymával

Lecsó (barnarizzsel, vagy kölessel)

Tk kenyér padlizsán krémmel

Tk kenyér karfiol krémmel

Grillezett zöldségek

Görög saláta

Teljes kiőrlésű gríz (búzadara) felhasználásával vízzel, fahéjjal lehet készíteni vízbe grízt.



Második időszak:


Tk kenyér, paradicsomszósz, rá egy szelet padlizsán rá egy szelet mozzorella összesütve

Tk kenyérből bundás kenyér

Tojásos lecsó

Rántotta

Hagymás rántotta (ezen az elven lehet bármilyen zöldséggel)

Tükörtojás

Körözött (házi túróból saját készítés

Tk kenyér tojáskrémmel (saját készítésű)

Tk kenyér teavaj, zöldségek és növényi kolbász (bioboltban lehet venni), erre is lehet tenni mozzorella sajtot.

Görög saláta feta sajttal

Teljes kiőrlésű gríz (búzadara) felhasználásával növényi tejjel, fahéjjal lehet készíteni tejbe vagy grízt.

Tk grízzel lehet csinálni túró gombócot.


Ebédhez is néhány ötlet:


Ebéd:

Levesek:

pl: brokkoli krémleves (fokhagyma krémleves, sütőtök krémleves,, paradicsomleves, tökleves, sárgarépa krémleves, második időszaktól pl: meggyleves, zöldbableves csirkemellből gyenge húsleves friss zöldségekkel stb)


Második fogás: első időszakban pl: barna rizs zöldségekkel sütőben összesütve (második időszakban lehet rá mozorellát tenni)

durum tészta paradicsomszósszal (második időszaktól mozorellával), paradicsomos rakott padlizsán (első időszakban is jó), rakott zöldségek (második időszaktól rántva is lehet pl karfiol, patiszon, padlizsán, hagyma), húsok (heti egyszer persze): csirkemellből kölessel (egy tojás is kell hozzá) főszerekkel lehet fasított készítni és hotplane-ben megsütni, csirkemellből tudsz rántani, darált husit csinálni ebből pöri és rá a paradicsomszósz + mozorella + durumtészta és kész a makaróni, csirkemellből lehet töltött káposztát készíteni barna rizzsel) stb.

Második időszakban durum tészta (én házilag készítettem tk lisztből és laskavágóval laskát csináltam belőle lehet mákos vagy diós, vagy túrós laskát (itt tejfel helyett natur joghurtot használtam) készíteni. Itt már a mákhoz vagy dióhoz tudsz nyírfacukrot tenni.


Ezek a receptek fenn vannak a receptes oldalon. Természetesen tartani kell, hogy heti egy alkalommal egyél húst.



Szóval mi a megengedett élelmiszerek segítségével próbáltuk a lehető legjobbat kihozni és fél év alatt gyógyultá vált a gyermek. Ezek mellett persze evett ő is fokhagymát naponta. És ez csak néhány példa, pl a kölesből rengeteg féle dolgott lehet csinálni édes és sós formában is.


Habarni natur joghurttal habartam mindent. Rántás esetén tk liszt.

1907. warj (válaszként erre: 1874. - Alys)
2011. aug. 10. 10:17

ez a téma inkább az Ex-candidások tapasztalatai fórumon szoktuk megbeszélni, hogy a receptek érvényesüljenek itt igazán.

Egyébként természetes, a gombák tiltakoznak a pusztítás ellen és a kajamegvonás ellen, a terápia alatt többször erősödhetnek a tünetek és újak is lehetnek, de ha jól csinálod a diétát, ezek a tünetek egyre enyhébbek lesznek míg végül teljesen megszünnek.

1906. warj
2011. aug. 10. 10:14

Bocs a vége lemaradt:



Gyros fűszerkeverék otthoni készítése

• Fél tk. egész bors

• Fél tk koriander mag

• 2 tk. szárított rozmaring

• 2 tk. szárított oregánó

• 1 tk. szárított gyömbér

• 2 tk fokhagyma granulátum (bio-boltokban kapható)

• 1 ek. vöröshagyma-por (bio-boltokban kapható)

• 2 tk. őrölt fahéj

• 1 csipet szárított citromhéj


A borsot és a koriandermagot egy kőmozsárban összetöröm, hozzáadom a többi alapanyagot is, és elkeverem.

(Ledarálhatjuk, egy tiszta kávédarálóban is a fűszerkeveréket.)

Egy légmentesen záródó dobozba, vagy üvegbe teszem, így három hónapig eláll.

Célszerű minden fűszert bio-boltban beszerezni. Lehetőleg, ellenőrzött bio-termékeket használjunk a fűszerkeverékünkhöz.

1905. warj (válaszként erre: 1866. - Ttimeaa)
2011. aug. 10. 10:13

Ez a recept akkor lesz igazán neked való, ha már az itt felsorold dolgokból minden új dolgot visszavezetél.


De a saláta és a gyros önmagában már elkészíthető, mert ebből tényleg csak a csirke hús az újdonság.



Palacsintába töltött gyros


Az elkészített palacsintába töltjük a tzatziki saltát a gyros hússal, ehhez még lehet tenni zöldség karikákat (lila hagyma, paradicsom, uborka stb).


Palacsinta tészta


10 dkg teljes kiőrlésű liszt

2 tojás

egy csipet só

ízlés szerint fahéj

és szóda 2 dl kb


Ebből 10 db palacsintát kapsz. Ha dupla adagot csinálsz elég hozzá 3 tojás.



Tzatziki saláta candidás módra


Hozzávalók:

1 uborka

2 dl natúr joghurt

fokhagyma

csipetnyi fehérbors


Elkészítés:Az uborkát lereszeljük, besózzuk, és félretesszük állni, míg levet enged. A joghurtot összekeverjük a sóval, zúzott fokhagymával, majd a kinyomkodott uborkát is hozzátesszük. Én egy kicsit át szoktam mosni ilyenkor az uborkát.

Kicsit hűtőbe tesszük, hogy összeérjenek az ízek.

Elkészítési idő:30 perc


Gyros hús


• 40 dkg csirkemell

• 15 dkg paradicsom

• 6 evőkanál olaj

• 4 gerezd fokhagyma

• 4 teáskanál gyros-fűszerkeverék (házilag készített)

• 1 teáskanál pirospaprika

• kakukkfű

• só

• bors

Az olajat a gyros-fűszerkeverékkel, a paprikával és a zúzott fokhagymával keverd össze. Ízlés szerint sózd, borsozd. A húst csíkozd fel, és áztasd a pácba egy éjszakára. A serpenyőt forrósítsd fel olaj nélkül, és a húscsíkokat hirtelen süsd meg. Add hozzá a paradicsomot, és néhány percig süsd együtt, majd takard le, és még körülbelül 10 percet süsd.

1904. warj (válaszként erre: 1865. - Ttimeaa)
2011. aug. 10. 10:07
igen lehet majd később enni, de ezt már haladó diéta esetén ajánljuk pl 4-5 hónap diéta után, illetve már készülhetsz a jövő évre és tehetsz el lekvárt ilyen módon
1903. warj (válaszként erre: 1864. - Ttimeaa)
2011. aug. 10. 10:06

mindig keveset egyél az új dologból én az almát szoktam felhozni ilyenkor első nap egy negyed alma, ha nincs gond második nap egy fél, és harmadik nap egy egész. Ha vissza szoktál az almára mondjuk megehetsz reggel és este is egyet, egyéb gyümölcsből is kb 10-15 dkg-ot szoktam javasolni egyszerre.

Csirkehús heti 1-2 alkalommal, pl eszel most hétvégén és olyan szeda csütörtök körül ehetsz megint. Túlzásba nem kell vinni semmit, ebből is csak keveset egyél első alkalommal. Pl főzzél egy kis csirkemellből husilevest friss zöldségekkel, és a levesbe tegyél a csirkemellből is a tányérodba (nagyjából láthatod,hogy egy tányér levbesbe olyan sok nem fér), ha ez nem okoz gondot (puffadás stb), akkor másodjára már ehetsz belőle többet.

A lényeg, hogy egyszerre egy új dolgot vezess be, mert nem fogod tudni melyik okoz panaszt, ráadásul a gyomor mentesítve volt az első időszakban és ha hirtelen leterheled tuti panaszaid lesznek.

1902. warj (válaszként erre: 1854. - Csacska.macska)
2011. aug. 10. 10:00
javaslom olvasd végig a receptes fórumot, rengeteg ötletet találsz itt
1901. warj (válaszként erre: 1853. - Jueves)
2011. aug. 10. 10:00

normál esetben csak annyit fogysz amennyi felesleg van rajtad, az én fiam 163 cm és 38 kg volt a diéta elején, fogyott kb 2 kg és megállt, ajd szépen lassan kezdett hízni, de még mindig vékony jelenleg 172 cm és 52 kg, és rengeteget eszik

Nem igazán tudom mi az ami hízlalna, de szerintem jól csinálod amit csinálsz.

1900. warj (válaszként erre: 1858. - Diéta86)
2011. aug. 10. 09:57
célszerű hűtőbe tenni és tovább tart, ha marad belőle akkor darabold fel kicsire szárísd meg és daráld le és kész a prézli, amit később tudsz hasznosítani. Nálunk két naponta kellett új kenyeret sütni, ami maradt mindig prézlit csináltam belőle
1899. keszani (válaszként erre: 1894. - Babóca87)
2011. aug. 10. 08:33
csicseriborso tuti és a fokhagyma. de beirod vmelyik receptes oldalra és tuti ad találatot.
2011. aug. 9. 22:34
megint fel vagyok fújódva és nagyon feszít a pocim :( Zöldséget és egy kis tanhalat ettem ma. annyira brutálisan utálom a candidát, hogy el sem hiszitek! ja de, ti elhiszitek :(
1897. ttimeaa (válaszként erre: 1896. - Babóca87)
2011. aug. 9. 20:48
Neeeem ribizli, hanem R I Z I - B I Z I . :-)
1896. Babóca87
2011. aug. 9. 20:26
jajj ribizli bocsi
1895. ttimeaa (válaszként erre: 1893. - Babóca87)
2011. aug. 9. 20:10
Szedret???? Én nem írtam ilyet.
1894. Babóca87
2011. aug. 9. 20:05
finom a humusz? hogyan kell csinálni?
1893. Babóca87 (válaszként erre: 1879. - Ttimeaa)
2011. aug. 9. 20:01
hogy tervezted a szedret, ha nem vagy a második időszakba???
1892. keszani (válaszként erre: 1891. - 1c173974e8)
2011. aug. 9. 19:51

ok, bocsi, csak általánosítottam, ne vedd magadra :D

az jo, ha Te megeszed a zöldséget nyersen :D csinálj akkor humuszt, nővérem szerette, nyers répával :D

2011. aug. 9. 19:44
Nem tönköly sütit eszek sem lángost még nem is kóstoltam csak kenyér, meg lepény (tönkölyliszt + egy pohár joghurtból van ennyi) megy az is reggel többi napszakban nem, szinte nyersen szeretem a zöldségeket és nem párolva. Úgy szoktam enni. a rosszullét meg azért volt mert nem rég fél éve majdnem le állt a májam és nem tudták anno mitől. Az orvosok meg mondták hiába táplálkozom vitamin dúsan akkor is kell + vitamin
1890. keszani (válaszként erre: 1889. - 1c173974e8)
2011. aug. 9. 18:25
nem mondtam, hogy rosszul csinálod, de többször is elhangzott,h az első időszkban az ételek 80-90százaléka zöldség legyen, nem tönköly süti, se nem kenyér, lángos és hasnolo lisztes dolog. nem kell ujra kezdened, de mostmár gyurj rá a zöldségekre. csinálj zöldséglevest (kocka nélkül), főzelékeket habarás nélkül, párolt zöldségeket egyél, lecsot. és kenyeret reggel csak 1-2 szeletet. engem be lehet csapni, de mindetzt magadért csinálod. nem csodáálkozom,h rosszul lettél (bocsiiii), de ha nem eszel zöldséget miből kapnál vitamint?
1889. 1c173974e8 (válaszként erre: 1886. - Keszani)
2011. aug. 9. 17:27

fúj, de meg próbálom sárgarépa cukkini stb...?

zeller kizárt, hogy egyek mert attól hányok:(

Mondom én, hogy rosszul csinálom és már a harmadik héten vagyok na most mit csináljak kezdjem elölről????

1888. ttimeaa (válaszként erre: 1887. - 5070cf4016)
2011. aug. 9. 16:16

Igen, nekem is valami hasonló tüneteim voltak. Lehet, hogy egy kis napszúrás is közrejátszott, mert tegnap sokat bicikliztem a legnagyobb melegben.

11kor már tudtam reggelizni. És most "éheztem meg" annyira, hogy ebédeljek. Bár most is egy pillanatra elkapott a rosszullét, de el is múlt, és tudtam enni.


Ebédem: Sült hal, salátával, joghurt öntettel

Szerintem vacsorára maximum már csak zöldséget eszek.


Holnap ebédem: tökfőzelék.


Ez múlt héten is olyan jól esett, mert már régen ettem főzeléket (egyébként se voltam egy főzelékes típus).


Köszönöm a biztató szavakat. Jól esik! Kitartok a jobbulás reményében. És akárhányszor kísértenek a kaják, amiket nem ehetek, mindig ez áll a szemem előtt, hogy GYÓGYULT LEHETEK!!!

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook