Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Medel Family inhalátor. Használta már valaki? fórum

Medel Family inhalátor. Használta már valaki? (beszélgetős fórum)


5. Rosa
2010. okt. 20. 20:03

Sziasztok!

Az én fiam 5,5 éves,harmadszor volt asztmás hörghurutja,2x voltunk vele kórházban szeptemberben.

Ott irták föl nekünk a gépet,amihez Salsol oldatot kaptunk és Berodualt.

Most megint köhög és épp azt keresem neten,hogy mennyi Salsolt kell tenni a gépbe inhaláláshoz...

Nincs ötletetek?

Nem használ valaki Salsolt?

Az összetétele:konyhasó és desztillált víz..

2010. szept. 12. 05:51

Sziasztok!

Ti megvettétek vagy receptre írták föl nektek?

Az 5 éves fiamról nyáron derült ki, hogy asthmás. Télen ő is állandóan beteg volt,nagyon nehezen gyógyult 1-1 betegségből. Jó volna nekünk is egy ilyen gép, talán hamarabb tudna kilábalni a betegségekből.De számomra a 18ezer forint még nem elérhető.

Köszi ha írtok!

Móni

2009. szept. 26. 21:39
Köszi a választ!Engem is megnyugtatna a helyedbe,ugyan nekem nem rohamos a betegség
2. bongyika (válaszként erre: 1. - Rózsa74)
2009. szept. 25. 21:22
Szia, mi lassan egy éve használjuk, abszolút meg vagyok elégedve vele, számomra nagyon megnyugtató, hogy van itthon ez a gép, mert komoly rohamokat is rögtön tudok kezelni.
2009. szept. 25. 20:55

Kisfiam 5 éves kapott a tüdőgyógyászaton egy gépet MEDEL FAMILY inhalátor mert köhécsel állandóan.Rémisztő mikor ül a maszkba...de most már köhög remélem ez jobb.Nem gyógyszerrel hanem gyógyvízzel kell használni.

Légyszíves mondjatok véleményt róla.

Köszönöm előre is!!Rózsa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook