Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi az esély? fórum

Mennyi az esély? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 25. 14:08
Nem vagy hülye.Én is így voltam.Az 5 perces teszt negyed óra után lett két csíkos.Ne görcsölj a baba akkor jön amikor jónak látja.Ha esetleg nem most akar ,addig is készülj lélekben az anyaságra.Annál nagyobb boldogságban fogod várni.
2009. szept. 25. 12:24
Lehet, hogy totál hülye vagyok, de még ringatom magam abban, hogy gyorsan el is múlik és pár nap múlva lesz egy pozitív tesztem. Lassan megőrülök, úgy szeretném.
2009. szept. 25. 12:07
nekem is volt ilyen .teszt negatív,mensi megjött,(igaz csak egy napig és nagyon kevés volt)a terhességi tünetek maradtak.Rá egy hétre vettem még egy tesztet az már pozitív volt.
6. russodebby (válaszként erre: 4. - Ekka)
2009. szept. 25. 12:05
Unoka nővérem,végig menstruálta az egész terhességet,az elején azt mondta neki a doki,h nem is terhes,majd miután már megmozdult a pici,akkor hitte el a doki is. Ja,és az első gyereke volt! Jó régen volt már 25-28 évvel ezelött.
5. kicsilány2 (válaszként erre: 4. - Ekka)
2009. szept. 25. 11:59
Tudom, h. nem normális közben a menstr. De anyum pl. a hugommal nem is tudta h. terhes, mert rendesen megvolt neki. Itt a hoxan is olvastam már sokaktól, h. rendesen menstruáltak. Mondjuk én sem tartom normálisnak, de látod, van rá példa bőven. Nem keserítesz el, már azt megcsináltam én magamnak. Igen, nagyon akartam... Hihetetlen, mire képes az emberi szervezet. Fantasztikus, szinte felfoghatatlan. A gondolat ereje...
4. Ekka
2009. szept. 25. 11:56

Szia!

Egyet azért tisztázzunk. Nem normális terhesség alatt menstruálni! Kis barnázás ugyan lehet, de az sem "egészséges".

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak ezek inkább pszihés tünetek!!

Mikor az ember nagyon akar valamit, képes furcsa tüneteket produkálni.

2009. szept. 25. 11:52
Sziasztok. 27-28 napra szokott megjönni, most 29-re sikerült. Sosem késett. A 27. napon negatív lett a teszt. Viszont két hete szinte az összes tünetet produkálom (émelygés, szagok, fáradtság, sírás ok nélkül, még a mellemből is folyt valami picit). Ma megjött rendesen, nem pecsételős, szúr a hasam, ami sosem szokott. Nagyon híg, piros, pedig sötét szokott lenni. Anyukám a hugommal az 5. hónapig rendesen menstruált. Ma megjött, de a tünetek maradtak. Szerintetek van 50%-nál nagyobb esély h. baba van, vagy minden tünetet csak pszichésen produkáltam - produkálok még most is? Tudom, hülye kérdés, csak érdekelne azok véleménye, akik jártak már ilyen cipőben.
2009. szept. 25. 11:52
Mire?
2009. szept. 25. 11:48
Mennyi az esély?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook