Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Flexi-bar fórum

A Flexi-bar (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. márc. 14. 10:20

Szia! Ezek szerint együtt "rezgettünk" vasárnap... :) A flexi-bar tényleg szuper eszköz, de rengeteg gyakorlást igényel. Csodáltam azokat a fiúkat (-merthogy néhányan az erősebb nem képviselőiből is részt vettek az órán! folyt róluk a víz...) és lányokat, akiknek először volt a kezükben a flexi, és végigcsinálták az órát!

Nekem annyira megtetszett, hogy gyorsan utána jártam, hol lehet ilyet beszerezni, és mennyiért. Rá is találtam egy sporteszközöket és gyógyászati eszközöket gyártó cég honlapján, és kicsit elkeseredtem: az ára 17000 forint körüli...

Sajnos tehát nem könnyen hozzáférhető, és még igen kevés fitnesz teremben lelhető fel, ezért is buzdítok most mindenkit: keressétek fel ezeket a termeket, próbáljátok ki és terjesszétek a hírt olyan helyeken, ahol még nem ismerik az eszközt! Megéri! :)

1. Hoxa
2007. febr. 25. 14:06
Kicsit kínai, ugye? :)) De mit lehet tenni, ha manapság már mindennek ilyen nevet adnak?! Elmondom miről van szó: egy újfajta edzési módról, amely nagyon szórakoztató és hatásos. A flexi-bar egy hosszú rúd, amely két végén két kis gumi súly található. Kipróbáltam, és remekül mulattam! :)

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook