Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki, hogy a SOTE II. sz. Szülészeti klinikán mikor rendelnek az ambulancián? fórum

Tudja valaki, hogy a SOTE II. sz. Szülészeti klinikán mikor rendelnek az ambulancián? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 15. 07:27
csajok, kb mennyi ott a várakozási idő, sokan vannak ál.t?
8. danama (válaszként erre: 7. - GabCSIGAbcsi)
2009. szept. 30. 14:04
hát igen undorító :-(
7. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 6. - Danama)
2009. szept. 30. 13:16
"elméletileg nem" Hát igen, de attól még a doki simán kért pénzt... Csak úgy fogalmazott, hogy hát akkor amennyit szánt rá annyi! Mert ugye lányos zavarodban már csak megkérdezed, hogy mivel tartozol?! Persze miután erre egyszer rászaladtunk többet nem volt ilyen kérdés! :)
6. danama (válaszként erre: 5. - GabCSIGAbcsi)
2009. szept. 30. 08:38
szerintem elméletileg ott nem lehet magánrendelés,
5. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 2. - Danama)
2009. szept. 24. 11:25
Köszi a választ! Azért (is) kérdeztem mert régebben amikor oda jártam nem derült ki egyértelműen, hogy a doki magánrendelésére járok vagy ez még a normál rendelési idő! :D Érdekesen működik ez a nőgyógyászat dolog! Viszont most nem fizetős helyet keresnék "csak" egy rákszűrés és gyógyszeríratás miatt, szóval nem futnék bele egy több ezres vizsgálatba...
2009. szept. 24. 11:23
én úgy tudom hogy 8:30-tól vannak a rendelések.
2009. szept. 24. 11:23
Sziasztok! Az érdekelne, hogy be kell e jelentkezni mostanában vagy egyszerűen odamegyek és fogadnak? Délután mikor van rendelés? Köszi szépen a válaszokat! :)
2009. szept. 24. 11:23
8-15 ig ha jól emlékszem
2009. szept. 24. 11:22
Tudja valaki, hogy a SOTE II. sz. Szülészeti klinikán mikor rendelnek az ambulancián?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook