Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan lehet tudni (lehet-e egyáltalán), ha egy pasi csak ki akar használni? fórum

Honnan lehet tudni (lehet-e egyáltalán), ha egy pasi csak ki akar használni? (beszélgetős fórum)


5. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2009. szept. 24. 12:29
Még valami: azt se engedd, hogy anyagilag kihasználjanak. Fele-fele a korrekt és minden terhet közösen cipelni.
2009. szept. 24. 12:27

Ez igen nehéz kérdés... Vannak mániások, akiknek ezzel telik az élete, hogy skalpokat gyűjtsenek. Van, aki magába a szerelembe szerelmes és ezért elhagy minden nőt. Szerencsére én eddig mindig megéreztem, ha egy pasi sumákolt, mondjuk mindigis óvatosabb voltam. Volt, akinek túljártam az eszén, mikor megéreztem, hogy nem őszinte.

Nyitott szemmel, és ésszel kell járni. Szándékosan nem szívet írtam, mert arra nem jó figyelni ilyenkor.

Ugye a legszembetűnődd az, ha hamar szexelni akar. Az eleve felejtős. Ha túlzottan nyomul (ajándékok, egész nap sms stb) akkor az is gyanús.

Olyat válassz, aki külsőleg és belsőleg is egyaránt megdobogtatja a szíved. Aki határozott, szeret veled lenni és ezt a tudomásodra is hozza, kedveli és élvezi a veled töltött programokat és beilleszkedik a családba (márha normális a család).

Szerintem nincs erre konkrét recept. Minden férfi más, a bizalmat ki kell érdemelni. És kutyából nem lesz szalonna :)

2009. szept. 23. 19:02
tudni fogsz róla hidd el! :)
2009. szept. 23. 18:30
összhang. semmi praktika. ha nem megy, nem kel erőltetni. és nem biztos, hogy rögtön úgy állt neki, hogy majd jól elhagy, csak rájött, hogy nem megy.Meg kell találni a megfelelő partnert.
2009. szept. 23. 17:50

sajnos sok csalodásom volt,ezért nagyon bizalmatlan vagyok...van vmi tippetek ennek kivédésére ? (megismerkedsz vkivel együtt vagy vele, stb utána meg elhagy?...)

mi kell ahhoz hogy meg is tarts egy pasit ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook