Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segitene nekem valaki 1 vigasztaló levél irásában?(nem azt kérem, h ird meg helyettem hanem csak 1 pár tippet szeretnék) fórum

Segitene nekem valaki 1 vigasztaló levél irásában?(nem azt kérem, h ird meg helyettem hanem csak 1 pár tippet szeretnék) (beszélgetős fórum)


2009. szept. 23. 19:42
köszi na megcsináltam a ti segitségetekkel szerintem jó lett köszönm szépen :)
2009. szept. 23. 18:31
változatosság, új barátok, új emberek, új bulis helyek, új pasik! :-)
2009. szept. 23. 18:19

Szerintem is erről az oldalról kellene megközelíteni.Én azt írnám,hogy továbbra is tartjuk a kapcsolatot,esetleg a hétvégét már együtt is tölthetjük és felmérjük a terepet :)látványosságok,szórakozási lehetőségek,butikok stb

De persze ha ez egy sulis feladat akkor kicsit több kellene.

2009. szept. 23. 17:37
Próbáld meg arra terelni a figyelmét, hogy az új hely jó is lehet: megismer pl. új várost, biztos szép a környék, más kedves emberekkel találkozik, stb. A lényeg: Te mellette leszel - gondolom, tartjátok a kapcsolatot, akár találkozhattok is -, de neki ez nem csak rosszat jelenthet! A jóra hívd fel a figyelmét.(Mondjuk, ha ismersz arrafelé látnivalót, írhatod, hogy azt Te is megnéznéd.)
6. kiscsaj16 (válaszként erre: 4. - Katinkaboszi)
2009. szept. 23. 17:35
nem semmi baj nincs szerencsére, csak iskolai feladat és nem jut eszembe semmi értelmes
5. kiscsaj16 (válaszként erre: 2. - Kriszmiszi)
2009. szept. 23. 17:33
persze voltam már sokszor szomorú néha családi problémák miatt, de arról nem nagyon szretnék irni
2009. szept. 23. 17:32

mi a baj?

kit és miért kell vigasztalni?


addig nem tudunk segíteni :(

2009. szept. 23. 17:32
arra gondoltam h 1 barátnőmnek irom akik elkellett költözzenek és próbálom megvigasztalni, h nyugodjon meg mert talál majd magának új barátokat
2009. szept. 23. 17:32
Gondolkodj el azon, hogy voltál-e olyan helyzetben,mint az, akit vigasztalni akarsz. Ha ige, mondd el, te hogy jöttél ki belőle.
2009. szept. 23. 17:29
Segitene nekem valaki 1 vigasztaló levél irásában?(nem azt kérem, h ird meg helyettem hanem csak 1 pár tippet szeretnék)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook