Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Spinédzserek - Alicia Silverstonnal és Paul Ruddal a főszerepben. fórum

Spinédzserek - Alicia Silverstonnal és Paul Ruddal a főszerepben. (beszélgetős fórum)


2009. okt. 26. 07:30
Hát, köszi a beszélgetést lányok!
20. ab4b6bc17d (válaszként erre: 19. - 270a06dab6)
2009. szept. 24. 07:05
Ja, és tök jól játszák a szerepüket. Még Amber is, aki lényegileg a negatívumot játsza, de marhára jól affektál :)
2009. szept. 23. 15:07
Igen, le a kalappal a forgatókönyvíró előtt. Nagyon jól össze van rakva. Nem hiszem, hogy van valaki benne, aki ne lenne így, vagy úgy szimpatikus benne. Ott van a lány, akit "megérintett a halál szele a plázában". Ő is milyen aranyos a végére amikor rájön, hogy a barátság fontosabb a pasinál.
2009. szept. 23. 14:52

Azt is szeretem ebben a filmben, hogy tanít is egyben.

Ja, másik nagy kedvencem a tanárnő, aki - na, ő is, úgy ahogy kinéz -, de nem is ez a lényeg, mint a filmből is kiderül, hanem ami belül van..

17. ab4b6bc17d (válaszként erre: 16. - 270a06dab6)
2009. szept. 23. 14:51
Ja, az is jópofa. De még jobb, hogy film végére leszokik a drogról. Amúgy ő is tök ari srác. Azt hiszem, ő az a fajta, akiről az ember (és a szereplők is!) elsőre ítélnek, aztán film közben meg kiderül, hogy tulajdonképpen egy tök rendes srác. Cherrel is megbarátkoznak a végére, pedig előtte lenézi.
2009. szept. 23. 14:45

Igem, ez tényleg aranyos jelenet. Bár nálam a kedvenc rész (asszem ugysnekkor) amikor az apja rászól a lányra, hogy ugye nem így akarsz menni?

- Jaj, persze, hogy nem.

Erre felvesz egy olyan "felsőt", amit akár nem is kellett volna magára öltenie... :)

A másik kedvenc pedig amikor az adományokat gyűjtik és a drogos srác viszi a pipáját. "Konyhafelszerelés...gondolom"

2009. szept. 23. 14:39
Visszatérve a filmre, olyan jól éreztetik, vezetik végig a szerelmi cselekményt a két fiatal között, nem? Hogy a mostohatestvérségből hogyan is lesz szerelem... imádom, amikor Josh elámul Cheren, tudjátok, amikor lefele jön a lépcsőn Calvin Klein ruhájában :) ez pl. olyan jelenet, hogy Josh ugyi azt hiszi, hozzá jön, miközben nem és tök ari, amikor Cher elmegy és Josh meg "kényelmetlenül" - lényegileg féltékenyen kínlódik, hogy ez a gyönyörű lány nem vele van :) s aztán mondja, hogy utánuk kéne menjen. Mire Cher apja (akit szintén nagyon bírok!) somolyogva mondja, hogy menj, csak menj... szerintem ő sejti, hogy mi van kialakulóban a fiatalok közt és természetesen helyesli, mert nagyon szereti a nevelt fiát is:) ilyen egy igazi apa!
14. 270a06dab6 (válaszként erre: 13. - Ab4b6bc17d)
2009. szept. 23. 14:38
Minden elismerésem nektek!!! Én írtózom tőlük, pedig szegények nem tehetnek róla, hogy hogy néznek ki.
13. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - 270a06dab6)
2009. szept. 23. 14:35
Az anyósom tette meg. Először ő sem hitte, hogy ez egy pók... gondolom ő sem látott még ekkorát (nem biztos egyébként, hogy pont ilyen volt, csak nagyon hasonló). Szóval épp jött anyósom és lefújta rovarirtóval, mert én mozdulni sem mertem, mikor megláttam. Tisztára rámtört a pánik! Azóta láttam még egyet, a kertünkben, na, de azt már én nyiffantottam ki a rovarirtóval!
12. ab4b6bc17d (válaszként erre: 10. - Pemete)
2009. szept. 23. 14:34
:( Én is így vagyok vele... annak idején felvettem videóra, de közben tönkre ment a lejátszó. Így most sajna, van is, meg nincs is. Viszont már megfogadtam magamban, hogyha látom DVD-n, s van nálam pénz, megveszem. Ez amolyan örök darab! Legalábbis nekem.
11. 270a06dab6 (válaszként erre: 9. - Ab4b6bc17d)
2009. szept. 23. 13:10

nekem a Josht alakító pasi miatt van meg dvd-n :)


más: azt a pókot meg is ölted? (már ami a fotón van)én biztos sikítófrászt kaptam volna tőle.

10. pemete
2009. szept. 23. 13:09
Nekem is megvolt, csak sajna elszállt a vinyónk, vele együtt ez a film is:(
9. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - Ab4b6bc17d)
2009. szept. 23. 13:07

Na, közben látom, hogy mk. Horowitz. Örömömben, hogy leírtad a többi szereplőt, 1x nem figyeltem fel rá. Na, mindjárt rá is keresek a neten. Képet keresek róla.

Amúgy tiszta aranyos hapsi Josh, aki a fiú főszereplőt játsza. Nagyon jó kis romantikus vígjáték. Alicia Silverstone pedig egyike a kedvenc színésznőimnek.

8. 270a06dab6 (válaszként erre: 5. - Ab4b6bc17d)
2009. szept. 23. 13:06
nagyon szívesen. bizony ám.
2009. szept. 23. 13:06
Nekem is ez volt a kedvenc filmem!!! Tizenéves voltam, mikor mozikban ment, később videón/tv-ben is megnéztem. Szerintem a legjobb tinivígjáték :)
2009. szept. 23. 13:05
Nekem meg van a film,de régen láttam.Meg kéne nézni :D Én imádom.
5. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - 270a06dab6)
2009. szept. 23. 13:05
Köszi! Akkor Dan Hedaya-nak hívják az ügyvéd apát, igaz?
2009. szept. 23. 13:02

én is szerettem.

szereposztás:

Alicia Silverstone (Cher Horowitz)

Paul Rudd (Josh Lucas)

Brittany Murphy (Tai Fraiser)

Stacey Dash (Dionne Marie Davenport)

Dan Hedaya (Mel Horowitz)

Breckin Meyer (Travis Birkenstock)

Jeremy Sisto (Elton Tiscia)

Elisa Donovan (Amber)

2009. szept. 23. 13:01
Én úgy vagyok vele, hogy ami a kedvencem akár könyvben, akár filmben, azt többször is elolvasom-megnézem.
2009. szept. 23. 12:45

Én is szeretem ezt a filmet, mikor tini voltam akkor ment:)

Viszont azt nem tudom, hogy a pasit hogy hívják.

2009. szept. 23. 12:44

Szeretetitek ezt a filmet az említett két főszereplővel? Én nagyon! Még akkor is, ha régi film.

Beszélgethetnénk róla. Rögtön lenne is egy kérdésem: Cher apját ki játsza? Hogy hívják azt a színészt?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook