Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyökereink... fórum

Gyökereink... (beszélgetős fórum)


2009. okt. 1. 14:36
Na gyerekek,azt hiszem nem műttetek fogat az elkövetkező 30évben.....
2009. szept. 24. 18:50
Én szinte nem is hibáztattam az orvost,hisz ha másnak jól csinálta,akkor biztos az én genetikámmal van a baj.Mások kihúzatják,én ezt még megműttetem.Aztán már elég lesz ezekből a gyök.kezelésekből!
2009. szept. 24. 17:56
A fogorvosom azt mondja, hogy a gyökérkezelt fogat tulajdonképpen leírhatod. Idő kérdése pusztán, mert egy lassú pusztulásnak indul, hiszen nincs benne élet. Ha fáj és újra begyullad, az azt jelenti, hogy nem lettek rendesen kitisztítva a gyökércsatornák az előző kezelések során.
2009. szept. 24. 10:41
2gyökérkez. fogamból 2 begyulladt.Miért??Van akinek ilyen nem történik?
2009. szept. 23. 18:38
Kb. egy év után került rá. Addig volt csak úgy elszürkülve, kopott, töredezett. Teljesen halott volt. Mivel a szomszédos fogaim sem voltak túl acélosak, így vele együtt egy 4-es hidat kellett ksézíteni.
2009. szept. 23. 12:39
Arra.Hány évig bírta ki a fogad míg koronát kapott?
2009. szept. 23. 12:37
Már gyökércsúcs rezekcióra gondolsz? Az volt már nagyon rég. A bal első metszőn. Szép porcelánkoronát visel már azóta.
2009. szept. 23. 12:33
Ismét műtétem lesz,mert fájdalom mentesebbnek tatom mint ha kihúzgálnánk őket.Nektek volt már gyökér rezekció-tok?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook