Kerkyra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kerkyra

2009. szept. 25. 09:05
Szia, gratula, miért nem adjátok neki egyszerűen a Kyra nevet? Láttam, igen, hogy az MTA nem fogadta el, bár ezen nem csodálkozom. A másik a Pimpinella volt, amit szintén nem fogadtak el.
2009. szept. 24. 05:18

szia Niki!



Gratulálok a kislányotokhoz. idén mi is Korfun voltunk nyaralni, a mi kis csodababánkkal. Előtte tudtam meg,hogy jön a 8 éve már nagyon várt BABA.

Gratulálok még egyszer, Korfu ezek szerint sokunknak szép emlék marad.

2009. szept. 23. 16:25

Szia Niki!

Szépen indult a történet, és a végeredmény is hasonló... :) Nagyon szép a kislányotok! Sok örömet kívánok hozzá!

(Te is a Baross utcában szültél? Kinél? Ha nem fáradság, akkor megírod priviben?)

2009. szept. 23. 13:51

Gratulálok! Korfut imádom :))))

(És igen, tudom, milyen infúzióval/oxitocinnal szülni, a párom szerint én is olyan voltam mint a lány az ördögűzőben :)))))

Végül elfogadták a Kerkyra nevet?

Sok boldogságot nektek!

2009. szept. 23. 13:07

Szia Csniki!

Már nagyon vártam a történeteteket!!!

Nagyon szépséges a kiscsilány :0)

Gratulálok még egyszer NEKTEK!

2009. szept. 23. 12:24
Gratulálok a kicsi lányhoz. A neve amit adtatok neki:Kerkyra az meg maradt neki? Vagy adni kellett neki olyan nevet amit anya könyveznek is.
2009. szept. 23. 12:03
Gratulálok a babához!Jó egészséget kívánok nektek!
2009. szept. 23. 11:46

Szia!

Gratulálok a kislányotokhoz! Jó volt végigolvasni a történetet, én is nosztalgiáztam közben. Tavaly mi is voltunk Korfun, mikor befizettük az utat áprilisban, még nem gondoltuk, hogy már hármasban megyünk : ) Vaciláltuk, hogy utazzunk -e, mert a kritikus első trimeszterre esett az út, de végül bevállaltuk. Nagyon jól éreztük magunkat, remélem a kisfiamat is el tudjuk erre a gyönyörű helyre még egyszer vinni.

2009. szept. 23. 10:03
"Szép szemű kis tündér, mosolygó kis hamis…"
Már lassan 3 hónaposak vagyunk, de most jutottam el idáig, hogy leírjam a mi kis történetünket, ami egy csodálatos szigeten kezdődött: Korfun tavaly szeptemberben…

Ugrás a teljes írásra: Kerkyra

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook