Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van esélyem vhogy tarifacsomagot váltani, ha nem az én nevemen van a SIM-kártya? (Pannon) fórum

Van esélyem vhogy tarifacsomagot váltani, ha nem az én nevemen van a SIM-kártya? (Pannon) (tudásbázis kérdés)

23. Skar (válaszként erre: 22. - Sylvia81)
2009. okt. 4. 17:06
Ami igaz, az igaz, elvileg lemondónyilatkozat nélkül akár egy lopott kártyát is a nevünkre irathatnánk, feltéve, hogy a tulajdonosa azok közé tartozik, akik nem tesznek feljelentést, mert úgyis minek. Hát duva ez az üszi-világ. :) Van, hogy lusták kitölteni a jótállási jegyet, de már az is megfordult a fejemben, nem-é vallyon céges policy ez? =)
22. Sylvia81 (válaszként erre: 21. - Skar)
2009. okt. 3. 23:30

Nna, ennek örülök. De ez a lemondónyilatkozat kicsit elgondolkodtatott... Mi anno simán megcsinálhattuk enélkül is, de lehet, hogy azóta szigorítottak? Bár akkor a kitartó ostromod nem vezethetett volna eredményre... Lehet, hogy a delikvens egyszerűen nem akart dolgozni. Vagy értékesítési verseny van, és arra hajt. Mert abban sose érnek az ügyfélszolgálatos tevékenységek, a te "problémád" meg oda tartozott...

Jó éjt! :)

21. Skar (válaszként erre: 20. - Sylvia81)
2009. okt. 3. 23:15
Köszi még egyszer, sikerült a nevemre vennem a kártyát, bár először lemondónyilatkozatot kértek volna az eredeti tulajtól, de nem hagytam lerázni magam, utána már ment a tarifacsomag-váltás is. :)
20. Sylvia81 (válaszként erre: 19. - Skar)
2009. szept. 24. 11:48

Lehet ám, hogy én emlékszem rosszul...

A telefonban is lehet SMSt tárolni, elvileg. Bár ha nagyon régi a eló, lehet, hogy azon még nincs ilyenre memória...

Önmegsemmisítést amúgy nem csinálnak, nincsenek öngyilkos hajlamaik... ;)

Akkor kiírja a telefon, hogy nincs hely új üzenet számára, meg villog az SMSjel. Ja, a szöveget csak akkor írja ki, amikor tele van a memória és jönne egy új.

19. Skar (válaszként erre: 18. - Sylvia81)
2009. szept. 24. 07:49
Hm, azt írja, 250 szám fér rá. Én meg mindig törölgettem az sms-eket, nehogy maguktól hajtsanak végre önmegsemmisítést, pedig akkor ezek szerint abból is többnek kell elférnie, mint tíz. =)
18. Sylvia81 (válaszként erre: 17. - Skar)
2009. szept. 23. 18:48

Amelyik SIMre 10 SMS fér, arra vagy 50, vagy 100 telefonszám. Ha csak 50, minden kérdés nélkül ingyen cserélik ki. Valahol a telefonban meg lehet nézni, mennyi fér rá...

Nokiában: Menü-Névjegyzék-Beállítások-Memória állapota

17. Skar (válaszként erre: 15. - Sylvia81)
2009. szept. 23. 17:14

Ötéves. Azt hittem, öregebb, de most hogy regeltem a pannonline-ra, ez is kiderült, az első tulaj nevével együtt. A készülék, amivel használom, kilencéves. :)

Köszi, erre nem is gondoltam, hogy egy kártya is elöregszik. SMS-ből csak tíz fér rá, telefonszámból nem tudom, mert a java a másik telefonomon van.

2009. szept. 23. 12:48
Ja, a személyit és (ha van külön hozzá) a lakcímkártyát otthon ne hagyd!!!
2009. szept. 23. 12:47
Mindenképp menj be, intéz el mihamarabb, mert ha bármi történik a SIMmel, csak az tud intézkedni, akinek a nevén van. Elég régi már, simán lehet, hogy egyszercsak megadja magát és nem tudod hasnálni, és ha nincs a neveden, nem cserélik. Viszont ha a neveden van, és hibás, ingyen kicserélik egy újabbra... Mennyire régi? Hány telefonszám és SMS fér el a kártyán?
14. Skar (válaszként erre: 8. - Ildikó29)
2009. szept. 23. 10:06
Köszi, beslattyogok ma!
13. niksa (válaszként erre: 11. - Skar)
2009. szept. 23. 10:06
Tényleg megcsináltattuk, mert előfizetéses telcsit akartunk, és ez csak úgy ment, ha a nevén volt minden. És mindezt azonnal és teljesen díjmentesen csinálták. Most már verseny van, nekik is az a jó, ha maradsz.
12. Skar (válaszként erre: 6. - 270a06dab6)
2009. szept. 23. 10:06
Szerencsére a "kártyaszintű jelszót" ne kötelező kitölteni. :)
11. Skar (válaszként erre: 9. - Niksa)
2009. szept. 23. 10:04
Ilyen jófejek? komolyan nem néztem ki belőlük, azért is kérdeztem itt, nehogy még a végén ha odamegyek, elvegyék a számomat. :)
10. Skar
2009. szept. 23. 10:03
Ujjé, regisztráltam, és már tudom is az eredeti tulaj nevét. ;-D mik nem vannak... =)
9. niksa (válaszként erre: 4. - Skar)
2009. szept. 23. 10:02
Ha a Pannonnál aláírsz egy nyilatkozatot, hogy a Tied, akkor át is írják a nevedre. Mi is megcsináltuk ezt 2 éve.
2009. szept. 23. 10:00

Szerbusz

Természeűtesen válthatsz tarifacsomagot akkor is ha nem a te neveden van a sim kártya ez káértyás előfizetőként biztosan így van de ha számlás vagy esetleg sztm akkor is van ere lehgetőség, csak azt pontosan nem tudom hogyan müküödik de a szolgáltatód ügyfélszolgálatán errő dijnetesen részletes tájékoztatást kérhetsz a Pannonos munkatársaktól

7. SF
2009. szept. 23. 09:54
Persze, simán!
2009. szept. 23. 09:54

amikor én váltok a következő a szitu:

- xy vagyok a 20/*******. szeretnék....

- kérem adja meg a jelszót

- ...


a te esetedben nem tudom mit kéne tenned. lehet, ha felhívod a tudakozójukat akkor tudnak ebben segíteni (remélem nem írtam ezzel hülyeséget).

5. Skar
2009. szept. 23. 09:51
Tündérek vagytok, köszönöm, ezt délután kipróbálom.
4. Skar
2009. szept. 23. 09:50
Valamikor egy használt telefonnal együtt vették valakinek, aki évek múltán más szolgáltatóhoz pártolt, a telefonját kidobta, a SIM-kártyáját pedig megvettem én, mert marha jó a szám. Viszont így tudja az ördög, kinek a nevén volt eredetileg. A tarifacsomag pedig irtó kedvezőtlen, így csak arra jó, hogy pannonos ismerősök olcsóbban hívhassanak.
2009. szept. 23. 09:49
nekem sem a saját nevemen van és rendszeresen váltogatom. viszont csak akkor tudod megcsinálni, ha tudod a "jelszót", vagy "kódot".
2009. szept. 23. 09:48
Igen csak a 4 jegyű kódot tudod akkor neten keresztül is lehet.
1. Skar
2009. szept. 23. 09:46
Van esélyem vhogy tarifacsomagot váltani, ha nem az én nevemen van a SIM-kártya? (Pannon)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook