Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen szemmel néz egy lány, ha egy srác több képen mind-mind más lánnyal szerepel? fórum

Milyen szemmel néz egy lány, ha egy srác több képen mind-mind más lánnyal szerepel? (beszélgetős fórum)


15. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Clearvoice)
2009. szept. 23. 08:39
Szerintem ne tegyél fel ilyen képeket, csak párat maximum, ha csajozni akarsz! Inkább olyat, amin a haverjaival vagy:-)
14. 673567bc24 (válaszként erre: 12. - Clearvoice)
2009. szept. 23. 08:03
Én mindig megnézem milyen a háttér,milyen ruhában van,hol készült stb...Ha mondjuk a képektől eltekintek,akkor szoktam nézni,hogy helyesen ír-e?Vagy mondjuk a családjával való viszonyról árulkodik az is,hogy hogyan szólítja az anyukáját,meg ilyen "apróságok"!:))
2009. szept. 22. 21:55
kerekre nyilt szemekkel:)))
12. Clearvoice (válaszként erre: 8. - 673567bc24)
2009. szept. 22. 20:00
Mondj egyet Diamond :)
2009. szept. 22. 19:59
Az én pasimnak mondjuk egyetlen csajos képe sincs fenn,félmeztelen fotó,az viszont nem egy!Háát ha belegondolok...:DDD
10. Zarahell (válaszként erre: 7. - Clearvoice)
2009. szept. 22. 19:57

Hát, akkor rakd fel, de itt véleményt kértél, szerintem -és látom, mások szerint is- kifejezetten visszataszító. Még az 5-8 kép is..

Ha ez bejön a kiszemelt hölgynek, hát hajrá.

9. Clearvoice (válaszként erre: 5. - Zsuzsa88)
2009. szept. 22. 19:56
Köszönöm! Tetszett :)
8. 673567bc24 (válaszként erre: 7. - Clearvoice)
2009. szept. 22. 19:55
Hidd el,sok sok apróságon múlik néha!:-)
7. Clearvoice (válaszként erre: 4. - Zarahell)
2009. szept. 22. 19:52

Nem tennék fel sokat, úgy 5-8-ra gondoltam, belemelegítőként :)

Imádok bulizni, az esetleges komolytalanságra utalás nélkül.

Megbizható, komoly, mosolygós lányt tervezek magam mellé :)

6. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 1. - Clearvoice)
2009. szept. 22. 19:45

Attól függ, ha ismerlek, és tudom, hogy azok a lányok gyerekkori cimboráid és akár a tesóid is lehetnének, akkor minden rendben.

Viszont ha minden buliban másokkal ismerkedsz, akkor ez eléggé negatív, kiindulva abból, hogy ha esetleg tőlem akarnál vmit és "járnánk" és egyszer nem tudnék veled menni bulizni akkor biztos megölne az ideg hogy na vajon hány nővel látnak megint együtt a barátaim, meg ugyan kivel csalsz meg...

persze mindez feltevés, én mit gondolnék (tehát semmi pozitív esetleges párkapcsolat terén) de mivel vőlegényem van ezért mindezt csak segítő szándékkal írtam

2009. szept. 22. 19:45
Nagyképű, beképzelt nagymenő fickó lehet, akinek minden ujjára akad egy-egy nője... Én legalábbis így gondolom, ha meglátom egy olyan pasi profilját, amelyiken minden képen másik lánnyal szerepel. Nem venném komolyan. Ha te vagy ez a fickó, akkor gyorsan szedd le az ilyen képeket sztem... Csak azokat hagyd fent, akikkel tényleg igazi barátságban vagy, és ezt a kiszemelt csajszinak is megmondod.
2009. szept. 22. 19:43

Ne tegyél fel olyat! Nekem kifejezetten visszataszító. Mondjuk a túl sok bulis kép is -szerintem- komolytalanságra vall..


Bár, attól függ, milyen csajt szeretnél. A bulis macáknak biztos bejön..

2009. szept. 22. 19:42
a számokat a lányom írta .. bocs! :-)
2009. szept. 22. 19:41
dicsekvő3,2
2009. szept. 22. 19:40
Véleményeteket kérném: az iwiw-re tervezek egy bulik nevű mappát, amiben olyan képeket tennék fel, ahol bulizom, és ahol a képeken mind-mind más-más lánnyal vagyok. Kérdeznélek Titeket, ha ismerkednél Velem, milyen szemmel néznél Rám? Vagyis pozitivan értékeled, hogy megannyi lánnyal buliztam vagy inkább ellenkezőleg, dicsekvő magamutógatóként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook