Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯
374. Frontember (válaszként erre: 373. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 06:52
ne légy túl szigorú magadhoz....
373. 04e95f637a (válaszként erre: 372. - Frontember)
2010. nov. 13. 06:49
nahát,én meg a báj! :DDD
372. Frontember (válaszként erre: 371. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 06:44
kis bájos hölgyike......:-))))))))
371. 04e95f637a (válaszként erre: 369. - 7fe9e1af0a)
2010. nov. 13. 06:38

Szép történet!Beleillene egy romantikus kisregénybe!:))

Én ettől falra másztam volna!Nekem ez túl sok!Nagyon sok!


Nah nem ám azt gondolod,hogy megbántani akarlak,csak nekem ez túl lassú,és romantikus!Én a szenvedélyes,tüzes,vad dolgokat szeretem,egy enyhe romantikával keverve! :)))

370. 7fe9e1af0a (válaszként erre: 319. - Aston22)
2010. nov. 13. 03:12

Köszönöm,hogy ihletet adtál soraiddal nekem arra, hogy legyen bátorságom elmondani, valamit amit már régóta szerettem volna. Ez sem volt egyszerű.


Tiszta szívemből kivánom, hogy az általad imádott lánnyal már a karácsonyt együtt tölcsétek. Gondolom csodálatos ajándék lenne számotokra. Ne add fel, ha igazinak és öröknek érzed és senki mást nem tudná pótolni.

2010. nov. 13. 02:57

Szép Estét Kívánok Mindenkinek!



Örülök, hogy idetaláltam és olvashattam Aston hozzászólását. Ámulatba ejtett kifejezőkészsége, történetének romantikus hangvétele, őszinte, tiszta érzései a szerelme iránt.. Érzelmes és érzéki egyszerre. Megérintette a szívemet.


Eszembe juttatott emlékeket, közösen átélt, csodálatos pillanatokat azzal a férfivel, aki már egy ideje nincs velem. Egyre inkább arra inspirált, hogy megosszam veletek én is a csodámat, melyet együtt éltünk át a párommal. Fogadjátok szeretettel. Talán irodalmilag nem lesz olyan olvasmányos, tartalmas és élvezhető, mint Astoné, de őszinte, tiszta érzésekről és egy szerelmes férfiről önzetlen, szerelméről szól. RÓLA,- a végtelen szeretetéről, odaadásáról, tiszta szerelméről, mely minden egyes alkalommal, mindennap közelebb hozott minket a végtelen boldogsághoz. Figyelmessége, odaadása mindíg meghatott, örömkönnyeket csalt a szemembe és arra inspirált,hogy én is igyekezzem elhozni számára a boldogságot, nyugalmat és harmóniát. Örültem,hogy fogja a kezem, biztonságot adott és megnyugtatott és én is foghattam az övét. Vigyáztunk egymásra és állandóan féltettük egymást. Mindíg minden percben tudatta, hogy mit érez irántam. Hol sms-ben, hol csak egy egy szó erejéig felhívott és érzéseiről beszélt, vagy csak utat mutatott egy-egy általa elhelyezett meglepetés rátalálására. Boldog voltam, szerettük egymást és a magam módján én is igyekeztem viszonozni és boldoggá tenni, mert megérdemelte. Most egy olyan történetet ragadok ki a sok közül, ami számomra egy igazi felejthetetlen élmény volt. Egy valódi romantikus este.


Az említett napon párom sokáig is sokáig dolgozott. Tudtam,hogy fáradt lesz, ezért úgy is készültem,hogy kényeztetni fogom, és ebből nem engedek! Igen ám, de arra nem gondoltam,hogy Ő félretéve ismét a saját érdekeit - fáradtsága ellenére - meglepetéssel áll elő. Felhívott telefonon!

- Napsugaram! Szeretném, ha megtennéd amire kérlek és nem kérdeznél, csak az irányításomra figyelnél. Szeretnék egy szép estét eltölteni Veled!

Izgalom vett rajtam erőt, bele is pirultam. Tudtam Ő megint megelőzött és készült valami csodával!

- Ha akarnék sem tudnék ellentmondani Neked, hiszen már most izgatott vagyok. Ugye megint meglepi lesz és Te általad igaz?

-_Igen az Kicsim! - a hangja boldogan csengett s pajkosan belenevetett a telefonba. Hangjában pici izgalmat is véltem felfedezni. De ez mindkettőnknél természetes volt, mert annyira akartuk egymást boldoggá tenni.

- Kérlek tedd amit mondok jó - kérte a Kedvesem

- Nem is tudnék nemet mondani Neked - mondtam és elmosolyodtam. Szívem repesett az örömtől, mert tudta, hogy csodavár.

Annyit mégis megemlítettem, hogy mivel nagyon fáradt, nem kellene-e most inkább pihennie? Aggódtam és féltettem Őt, nehogy baja legyen. Fontos volt Nekem, mint ahogy én is neki akkoriban. De Ő csak ennyit mondott mosolyogva.

- Miután hazamegyünk, az öledbe hajtom a fejem, s te megsimogatod az arcomat, a hajamat, megpuszilgatsz ahogy szoktad, ahogy szeretem, akkor megnyugszom és szép lassan elalszom. Ne aggódj Életem! Jó?

- Jó, mond mit tegyek!

- Menj fel az emeletre a hálószobában! Találsz egy ruhát, vedd fel. Tudom,hogy gyönyörű leszel benne. Szerintem jó méretet vettem. Ha felöltöztél, akkor olvasd el a borítékot az ágyon. Letette a telefont. Hú, de izgalmas gondoltam. Felmentem! Amikor megpillantottam a párom által választott ruhát, nem jutottam szóhoz, a könnyeimmel küszködtem. A ruha álomszép volt. Hosszú alkalmi ruha, tört fehér, mell alatt arany- ővvel, hozzá arany körömcipő, kesztyű és ékszer. Mindenre gondolt. Nagyon meg voltam hatódva, legszívesebben odarohantam volna a karjaiba és össze vissza pusziltam volna, de nem volt ott. Gyorsan felöltöztem és kinyitottam a borítékot, melyben az állt,hogy menjek le a ház elé és amit ott találok abba szálljak be. Elámultam, amikor leértem. A ház előtt egy csodaszép hintó állt, és egy gyönyörű fehér ló. A hintó ajtaja kinyilt és én beszálltam. Ismét egy iránymutató levélke.

- Ne izgulj, nagyon várlak Kicsim ott ahová a paci visz!. A neve "UNICORNIS". Ő hoz el hozzám. Nagyon várlak Egyetlenem.

Már alig vártam,hogy odaérjünk. Közben még arra is gondolt,hogy amíg utazom addig is szóljon egy csodálatos zene.


Enya az And Winter Came.

[link]


A hintó egy csodálatos kastélyszálló elé érkezett. Megállt! Én tudtam,hogy bent várnak. A portás miután rám nézett, elmosolyodott és átnyújtott egy borítékot.Kinyitottam! Ez állt benne.

"Gyere a bál terembe Egyetlenem!" Elindultam, izgatott voltam a szívem a torkomban dobogott. Vajon mi vár Rám ott? Beléptem a terembe és azonnal megszólalt


Andre Rieu My Way.

[link]


Meghatódtam és ekkor kopogást hallottam, odanéztem. A döbbenettől és a csodálkozástól szóhoz sem jutottam. A Párom állt ott mosolyogva. Olyan szép volt, hogy őszintén megvallva elérzékenyültem, könnyek szöktem a szemembe. Ott állt előttem a ruhámmal színben harmonizáló öltönyben. Tört fehér színű volt, piros inggel és hozzá aranyszínű nyakkendővel. Nem tudta betelni a látványával olyan szép volt. Arcán őszinte csodálatot láttam, a szemében végtelen szeretetet és csodálatot. Csak nagy nehezen tudtunk egymás pillantásától elszakadni. Hosszan néztük egymást. Majd Ő szólalt meg először.

- Uristen, de gyönyörű vagy Csillagom! És elindult felém. Én szintén meghatódva mondtam, hogy "- Olyan szép vagy mint egy vőlegény. Gyönyörű! "

Elmosolyodott és átölt szorosan ölelt, ahogy csak Ő tudott. Erőt és biztonságot adott, ugyanakkor miden egyes ölelésével is azt sugalta " Szeretlek! " - "itt vaqyok és fogom a kezed, soha nem engedem el." Hangosan ezt mondta. "Szeretlek! köszönöm,hogy vagy Nekem.". Mosolygott a szeme! hirtelen elaludtak a fények és színes fényjáték következett. Ő mosolygott és én elámultam. Kint esett a hó, minden hófehérbe borult. Nagyon romantikus látvány! Lassan megszólalt a zene is. A lélegzetem is elakadt a kedvenc számunk szólt.


Gyertyafény keringő:

[link]


Odalépett hozzám - Szabad egy táncra ? - kérdezte? Kecsesen meghajolva igent rebegtem. A kezét felém nyújtotta. A karjába simultam és elkezdtünk táncolni. Keringőztünk. A párom biztosan vezetett és csodálatos táncos volt, könnyű volt hozzá igazodni. Könnyedén táncoltunk a teremben. Kimondhatatlanul boldog voltam, és rajta is láttam, hogy egy csodálatos estét él ma át. Még táncoltunk egy ideig, élveztük egymás közelségét. Aztán hozzám lépett és gyöngéden , nagyon finoman megérintette a számat. Finom szája izgatott és szép lassan lágyan visszacsókoltam. Lassan ismét elkezdtünk egymást átölve ringatózni és táncolni.

A tánc végén a párommal leültünk egy csodálatosan megterített asztalhoz. és kellemesen megvacsoráztunk. December közepe volt, így már a hotel is karácsonyi díszítésben pompázott. Minden olyan volt mint a filmekben. Hosszasan öleltük egymást és ekkor megszólalt.

- Boldog névnapot Kicsim." mondta és én végtelenül boldog voltam.


- Megtisztelnél ismét egy tánccal - kérdezte a párom?


- Ezt kérdezned sem kell Kicsim! Mosolyogtam boldogan. Kimondhatatlan hálát és örömöt éreztem a csodálatos estéért, melyet még ma sem felejtettem el. A dal címe


[link]


És ezzel a tánccal zártuk a csodálatos estét.

Közben magához húzott, odasimultam a testéhez, szorosan átölelt,lassan a szánk közelített egymáshoz, és lágyan érintettük egymást, miközben táncoltunk egy soha véget érni nem akaró táncunkat. Felejthetetlen volt. A tánc befejezése után megsimogatta a hajam,k megfogta a fejem és szenvedélyes csókot adott.


Hazaérve levetkeztünk és kényelmesebb ruhába öltöztünk. Majd lefeküdtünk, Hozzám bújt és én boldogan vontam ölembe a fejét. Ő odasimult és megfogta a kezemet, majd rám nézett és így szólt!

- Köszönöm ezt a felejthetetlen csodálatos estét Drága!

- Én köszönöm Neked. Lehajoltam és lassan lágyan, többször megérintettem ajkait. Lágy csókot adtam a szájára, picit megszívtam az ajkait. Viszonozta és hosszan csókolóztunk. Majd összebújva aludtunk el, mert már hajnal volt és kb. 2 órát tudtunk aludni. Csodálatos és felejthetetlen este volt mindkettőnknek.


Ennyit szerettem volna megosztani Veletek. Remélem, nem okoztam túl nagy csalódást a történetemmel és sikerült kellemes perceket szereznem soraim által.


Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kivánok ezzel a szép számmal.


[link]


Köszönöm,hogy meghallgattatok.

368. c6560fb39d (válaszként erre: 365. - Aston22)
2010. nov. 12. 22:23
Oké,várjuk,de szerintem ne mond el miről lesz szó,legyen meglepi!:)
367. c6560fb39d (válaszként erre: 366. - Zzmm)
2010. nov. 12. 22:22

??? Ezt most nem fogom....már késő van.:S

Miben nem tudod elengedni Magad....az írás?

Bármiről lehet írni,de valóban hangulat kell hozzá.

366. zzmm (válaszként erre: 364. - C6560fb39d)
2010. nov. 12. 21:11

Azt hiszem én már nem tudom magam teljesen elengedni.. Na mindegy :)


Aston.. várjuk :)

És mi lesz..? Egy kis előzetest kérhetünk?

365. Aston22
2010. nov. 12. 21:08
Holnap estére új bejegyzést tervezek.
364. c6560fb39d (válaszként erre: 363. - Zzmm)
2010. nov. 12. 20:33

Valami bennem is van.... ha megszáll az ihlet,mert az valóban kell hozzá,igaz én leragadtam az óvónőket búcsúztató, ballagó versnél,de azt hiszem 5x négysorosra sikerült, egy délután alkottam.:P

Na,ez aztán ide passzol keményen.:D

363. zzmm
2010. nov. 12. 19:41

Köszi.. De én már nem írok (( miután vége lett az első szerelmemmel, valami megtört bennem.. Ez volt az utolsó..


Illetve nem egészen, de már nem foglalkozok írással..

362. c6560fb39d (válaszként erre: 361. - Zzmm)
2010. nov. 12. 19:19
Hűűű! Neked is gratula,olyan szépeket írtok!:)
361. zzmm
2010. nov. 12. 17:46

Késő vágy


Túl késő már, hogy együtt legyünk,

hogy a vágy újra feltámadjon bennünk.

A testem reszket, a lelkem lángol,

hogy Veled legyek, már csak egy álom.

Vége.. Ennyi volt.. Nincs tovább..

De megszűnni soha nem fogsz már.

A tűz kialudt, de a parázs még ég,

s puha, szürke hamu lesz a végén.

A hamut a szél elfújja, az eső elmossa,

de valahol a világban mindig megmarad.

Keresni minek? Hisz láthatatlan..

Eltűnt.. De mégis van!

360. zzmm
2010. nov. 12. 17:42
Ez nagyon szép.. )) köszönöm, hogy megosztottad velünk..
2010. nov. 12. 16:43
Ott a pont!!!! :))
358. zzmm
2010. nov. 12. 14:04

Mi több, mint 3 éve vagyunk együtt, együtt is éltünk, de most sajna 2 hónapja különböző körülmények miatt 100 km választ el minket egymástól.. Nem könnyű..

Hiányzik minden apróság, minden idiótaság vele kapcsolatban.. :D nem tudom mi lesz, néha úgy érzem, hogy egyébként is távolodunk el egymástól, de lehet csak amiatt érzem, hogy nincs itt velem.. (( nem tudok hozzábújni, elmesélni a napomat.. Persze telefonon igen, de az koránt sem olyan.. És ilyenkor érzem igazán, hogy milyen jól esne, ha belépne az ajtón, megpuszilna, vagy átölelne.. Vagy együtt főznénk, vásárolnánk, takarítanánk.. Még ezeknek a minden napi dolgoknak is úgy tudnék örülni, ha vele tehetném..

357. zzmm
2010. nov. 12. 13:41

Aston, én is örülök, hogy itt vagy velünk! :)

És most Neked küldök egy virtuális ölelést..))

Egyedül vagyok itthon, de épp előtte írtam a páromnak sms-t, mielőtt Téged olvastalak volna.


Sokszor tényleg csak ezeken az 'apró' figyelmességeken múlik, hogy mennyire vagyunk boldogak, elégedettek. És tényleg néha csak ennyit kell tennünk, mégis valakinek az egész napját megörvendeztetjük vele.


Örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgaid :) Megérdemled, hogy boldog legyél. Különleges vagy, aki értékeli az emberi kapcsolatokat, az érzéseket, az életet! :)

356. Aston22
2010. nov. 12. 13:03

Örülnünk kell ha van családunk, ha van szerettünk, szeretteink, ha egészséges, és szép gyermekeink vannak. Ha van munkánk, van házunk, nem kell éheznünk, nélkülöznünk. Sokaknak ennyiük sincs. Annyit bosszankodunk semmitmondó, fölösleges dolgokon, apróságokon, mikor másoknak ez lenne a legkisebb problémájuk, örülnének ha ennyi gondjuk lenne.


Mikor elolvastátok ezt, menjetek át a másik szobába, és öleljétek meg a párotokat, gyerekeiteket. Érezzétek, hogy gazdagok vagytok, mert van valaki mellettetek. Ha távol van az a valaki, akkor írjátok meg neki, hogy szeretitek, boldogok vagytok vele, és várjátok haza. Én is így tettem tegnap este.


Higgyétek el, jót tesztek vele. Lefekvéskor pedig gondoljatok arra, mi lenne veletek nélkülük.


Akinek meg nincs még párja, az gondoljon a szüleire, szeretteire. Nem szégyen kimondani, hogy szeretlek titeket. Addig mondjátok ki, amíg lehet.


Örülök, hogy itt lehetek veletek!

355. zzmm
2010. nov. 11. 12:45
Aston, akartam már kérdezni.. Milyen messze költözött a szerelmed?
354. f9ddfa601b (válaszként erre: 346. - Zzmm)
2010. nov. 11. 10:52
Hát igen-ez így igaz,nincs mit tagadni :-)
2010. nov. 11. 10:52
De kis drága vagy! :-)
352. zzmm
2010. nov. 11. 10:11
Jaj, ne is beszéljünk ilyenekről.. Mi már lassan 2 hete nem találkoztunk (( Majd most jön hétvégén, szombat éjszaka..
351. c6560fb39d (válaszként erre: 349. - Zzmm)
2010. nov. 11. 09:15

Sziasztok!

Na,reggel velem sem lehet mit kezdeni...éppen ezért történtek a huncutságok éjjel amikor hazaértem a melóból,soha nem tiltakozott.:)

350. zzmm
2010. nov. 11. 08:20

Gratulálok!

A versekhez, a könyvhöz, a gondolatokhoz, a karácsonyi ajándékokhoz )) biztos könnyekig hatódott tőle..

Tudtam én, hogy több van benned.. :)

349. zzmm (válaszként erre: 347. - C6560fb39d)
2010. nov. 11. 08:18

Sziasztok! :)


Én is ébresztettem már így életem párját, talán kétszer. Azért ennyiszer csak, mert sajnos én a reggeli szeretkezéseket nem szeretem.. Nem tudom miért.. De tetszett neki a dolog, meg persze meglepődött nagyon ))

2010. nov. 10. 22:04
Sziasztok,jó éjt mindenkinek!
2010. nov. 10. 21:57

Nem egyszer ébresztettem úgy a férjemet a délutános műszak után,igaz régen volt,de jó volt!:)

Igazad van,minden este "sok" lenne,de azért majd jöhetnek az "extrémek"!!!!

Könyvet is írhatnál majd.....10 év múlva sok tapasztalattal.:)

Remélem összejön a randi egy hét múlva.

346. zzmm
2010. nov. 10. 21:46
Szerintem a történeteidtől mindenre kedvet lehet kapni. A szerelemre, az összetartozás érzésére, az összebújásra és persze a szex-re is.. :)
345. zzmm
2010. nov. 10. 21:42

:D

az előttem szólók már mindent elmondtak.. ))

❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook