Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
2010. nov. 16. 17:50

Írjál csak Aston,olvasunk téged,nagyon jókat írsz.

De valahol féltelek is:a csalódástól.Olyan sokat akarsz adni magadból a lánynak,annyira mélyek az érzelmeid iránta,annyira szerelmes vagy,és igazán nem tudom,hogy mit gondoljak az egészről.Tudod nekem is volt olyan időszakom,amikor még "csak" nagyon szerelmes voltam abba a "fiúba",aki most már a férjem.És nem volt akadály előttem,hogy ne találkozhattunk volna hétvégén,mert annyira szerettük egymást...szóval ezért egy kicsit elgondolkodtató az egész szituáció.


"Jó kis meglepetés lesz,amikor majd becsöngetek : ) " KÍVÁNOM,HOGY AZ LEGYEN!!!

403. 704ac5130b (válaszként erre: 382. - Aston22)
2010. nov. 16. 13:23

Szuper írás volt, nagyon jól szemlélteted a történéseket...

Írj még, biztosan sokan olvassák. Akik nem szólnak hozzá, azok pedig tényleg csak azért, mert "emésztik".... :-)

402. zzmm
2010. nov. 16. 13:12

Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg a jó oldalról nézni a dolgokat.. Lehet, hogy a hosszúra nyúlt szünet lesz az, ami rádöbbenti a kedvesed, hogy neki igenis Melletted a helye, hogy Te vagy a mindene, hogy nélküled rosszak a mindennapok, hogy a hangod, a néhai telefonbeszélgetések bearanyozzák a napjait és hogy még mindig szeret, tiszta szívből :)


Szerintem egyébként minden fórum csöndes hétvégén..


És ne is gondold, hogy nem érdekesek a történeteid, mert igenis azok! Én szeretem őket nagyon olvasni.. Lehet inkább az van az emberekben, hogy ők nem tudnak ilyen szépet írni, ezért inkább meg sem szólalnak!

401. c6560fb39d (válaszként erre: 400. - Zzmm)
2010. nov. 16. 10:21

Ez jó,akkor már nem csak olvasod a finom dolgokat!;)

Használd is ki minden pillanatát amíg együtt vagytok!

400. zzmm
2010. nov. 16. 09:17

El kell mesélnem, hogy fantasztikus hétvégém volt :) Nagyon hiányzott már a párom.. ))

És most visszajöttem vele, egész héten együtt leszünk.. Próbálok kiélvezni mindent..

399. zzmm
2010. nov. 15. 19:59

Én is vagyok :)

Aston hogy telt a hétvégéd? Sokat gondoltál Rá?

398. c6560fb39d (válaszként erre: 397. - C6560fb39d)
2010. nov. 15. 14:01
A történeteket emésztem.:P
397. c6560fb39d (válaszként erre: 393. - Aston22)
2010. nov. 15. 09:32
Igen,vagyunk! :) Még emésztek,azért vagyok csendben! :D
396. c6560fb39d (válaszként erre: 390. - 7fe9e1af0a)
2010. nov. 15. 09:31

Sziasztok!

Gyertyaláng! El nem menj,maradj velünk szerintem Te is tudnál mesélni még,szépet írni ide!:)

395. f9ddfa601b (válaszként erre: 393. - Aston22)
2010. nov. 15. 08:48
Pedig itt vagyunk,ne aggódj :-)
2010. nov. 15. 08:29

fórumkérdésre válaszolva:

nagyon jól:)

393. Aston22 (válaszként erre: 383. - C6560fb39d)
2010. nov. 15. 07:43

Köszönöm, örülök, hogy tetszett. Izgalmas élmény volt ez nekem anno.


Kicsit mint ha elcsöndesedett volna a fórum.

392. zzmm
2010. nov. 14. 09:29

Gyertyaláng, ne beszélj múlt időben.. :) gyere még..


Én is küldök Neked valamit:


[link]

391. zzmm
2010. nov. 14. 09:26

Sziasztok! :)


Köszönöm a történeteket! :)


Gyertyaláng, lehet félreérthető voltam. Én szeretem a romantikát, része is a mindennapjaimnak. Odafigyelünk a másikra, kedveskedünk, hangulatot teremtünk.

Ma ágyba vittem a reggelit például. Mivel ezek az apróságok, részei az életünknek, nekem már természetesek.. De fontosak persze. Szeretjük az esti sétákat, a gyertyák hangulatfényét.. Most két ünnep között pár napos telelést tervezünk, sétákat a havas erdőkben. Szóval romantikában nincs hiány.. Csak ebben a meseszerű varázsban nem volt még részem..


A szex/szeretkezés nekem is csak a szerelmemmel megy. De abban szeretem a szenvedélyt, a vadságot, a hirtelent, a mindent elsöprőt.. :)

A romantika meg jöhet előtte és utána :)

2010. nov. 14. 09:17

Mégegyszer köszönöm,hogy itt lehettem és meghallgattatok, annak ellenére,hogy mondandóm nem kapcsolódott szorosan a témához.


Valóban jó csapat vagyok és jó köztetek lenni. Én is egyetértek ezzel.:)))


Astonnak kivánom,hogy továbbra is sok szép élménnyel gazdagítson Benneteket. Ti pedig ez által még több élménnyel gazdagodjatok.


Fogadjátok ezeket számokat Tőlem szerettel


Lazitásként:

[link]



A fórum témához méltó ez a szám. Csupa erotika!

[link]

Ruzsa Magdi: Gabriell



És ez az ami jön és reméljük mindenkinek csodával érkezik! Ezt kivánom mindannyitoknak!!!



[link]

Csondor Kata: Karácsony 2009 (teljes verzió )


Kívánok további szép és kellemes együttléteket, sok sok szép történetet Mindannyiotoknak!

389. 7fe9e1af0a (válaszként erre: 382. - Aston22)
2010. nov. 14. 08:54
Gratulálok ehhez is! :)))
388. 7fe9e1af0a (válaszként erre: 380. - Aston22)
2010. nov. 14. 08:53

Én köszönöm, hogy voltál olyan kedves és reagáltál szerény soraimra. Őszintén nagyra értékellek a tudásod miatt. Hidd el tudom,hogy mi munka van abban, hogy az ember az elismerésig eljusson.


Tökéletesen egyetértek Veled,hogy mindíg ott kell tanítani ahol lehet, és azt amire éppen szükség van. Az emberi és a párkapcsolatok terén valóban nagy gondok vannak, hiszen alig maradnak együtt párok 5 évnél tovább. És mindegyik csalódottan távozik. Az ember egy kapcsolatban - talán ott leginkább, mert az a pihenés, feltöltődés szigete - kellene,hogy maradéktalanul boldog legyen - Az nem pótol semmit.


Én csak szerettem volna elmondani egy kis tanulságos történetet - amit én éltem át a párom csodája által - hátha másoknak is többet ad majd egy pár pillanatos olvasmánynál. Elgondolkoztat azon,hogy így is lehet. És adni is lehet.


Őszintén köszönöm,hogy még Neked is jól esett olvasni. Nagy elismerésnek tartom! Hidd el őszintén mondom. Egész életemben elismertem és tiszteltem a tudást. Az igazi tudást, ami van és amiért megdolgozik az valaki az élet bármilyen területén. Veled is ezt érzem. Ráadásul tanítani akarsz és tudást gyarapítani. Ez volt az ami motivált. Talán én is tudok valami picivel hozzájárulni az igyekezetedhez és nem is árnyékollak be vele. Nem rivalizálás volt a célom. Csak el akartam mondani az én csodámat.


Nos igen. Általában soknak tartják a túláradó érzéseimet. Szerintem pedig nem azok. Egyszerű érzések, melyek a szeretet felém áradó kapásából erednek. Nekem az adás nagyobb örömet ad, mint a kapás. Jó látni, amikor a másik boldog és örül.


Köszönöm, hogy "megvédtél". Igen szokták azt mondani Nekem is hogy nem igazi, hamis és filmszerű, de azért olvasmányos.


Egyet nem értek! Azt,hogy ami az életben szép, az mitől nyálas csupán, vagy miért filmszerű, hiszen egyszerű dolgokról szó. A szeretetről, a szerelemről és a feltétel nélküli odaadásról. Ami abban az esetben ha őszinte érzéseket takar - természetes kell, hogy legyen. Mitől érzik az emberek ezt mesterkéltnek és mitől természetes a nyers magatartás, a közönségesség az oda nem figyelés - az számomra érthetetlen. Miért elfogadott az a szó, hogy "elvagyunk" . El lenni a közértben szoktam vásárlás közben. A társammal élvezem az együttlétet. Van különbség nem? De mecsoda különbség. Ég és föld!


Nagyon sok meseszerű pillanatról tudnék mesélni, csak észre kell venni. Hidd el sokan lennénk így, csak arról nem vesznek tudomást. Mert nem látványos.


Igen az örömszerzés valóban plusz munka, és sok sok gondolat eredménye, de igazi csoda lesz belőle a megvalósításnál. Örülök,hogy Te is így gondolkozol.


Szerencsés a barátnőd és még harcol is érte! Nekem nagyon szimpatikus.


Az életben valóban a legfontosabb egy szerető társ, aki mindíg ott van, aki a miénk, akihez oda tudsz bújni, ha fáj valami, mert megért, magához húz és megsimogat, aki ha beteg vagy ápol, de megért ha gondod van és együtt okoskodtok a megoldáson, akinek lehet adni meglepetést, mert nagyon örül neki és viszonozza azt. Magyarul egymás boldogsága a legfontosabb. Ettől lesz a két emberből egy egész. A jó társ biztonságot ad ami nagyon nagyon fontos az élet viharában.


Godolom ha fáradt vagy - mint ahogy írtad,hogy szoktál, és szükséged van oldásra, lazításra - Neked is arra van a legnagyobb szükséged,hogy annak az ölébe hajtsd a fejed, megsimogasson, megpuszilgasson és elsimítsa a gondokat - akit szeretsz. Ettől megnyugszol, pihent leszel és erőt ad a továbbiakra.


Ezt viszont egy masszírozás nem pótolhatja. Csakis az akit szeretünk. Legalább is én így vagyok ezzel.


Talpraesett embernek érezlek. Meg fogod oldani a problémátokat. Légy ott is olyan ügyes és talpraesett mint egyébként és nem lesz semmi baj. Karácsonyig még van idő, még ha nem is sok.


Ne felejtsd el a karácsony mindíg az igazi csodákat hozza el annak aki kicsit tesz is érte és tud hinni a csodák beteljesülésében. Te pedig olyan típus vagy. Ha nem te akkor ki? Te írsz Róla, te hirdeted:)))


Ehhez kívánok Neked erőt és kitartást tiszta szívemből. S ha eljön az ideje, felejthetetlen, csodával teli Karácsonyi Ünnepet. Azt hiszem szebbet nem kívánhatok neked!

387. c6560fb39d (válaszként erre: 385. - 7fe9e1af0a)
2010. nov. 14. 08:09

Teljesen igazad van,mert gyerekkoromhoz képest sokat változtam már,formálódunk egymás mellett,a párunk kedvére teszünk,és bizony Ő nagyon igényli a szeretetet,így hát alakulok hozzá amennyire lehet,ezt már régen megbeszéltük ki mit szeret,mi az igénye....nincs gond az összecsiszolódással.:)


Az is igaz,hogy amit nem ismer az ember nem is hiányzik,azt valahogyan ki kell hozni egymásból,gyerekként nem kaptál ölelést,puszikat,nem volt mintád mi is a szeretet,érzelemkinyilvánítás....még szerencse,hogy volt aki ezt kihozza belőled,megtanítson kinyílni!:)Jó ez így, minden ember más hatással van a másikra,mindenki mást hoz ki belőlünk is.:)

2010. nov. 14. 08:01

A szakításunk oka az volt,hogy mindketten hirtelen megijedtünk a bennünk élő felfokozott érzelmektől. Féltünk,hogy mi lesz,ha elveszítjük a csodát. Biztonságot akartunk, garanciát 100 %-osat, amit az élet természetesen nem ad. De esélyt az indulásra igen. Én megijedtem, elbizonytalanodtam és elköszöntem. Előtte arról beszéltünk,hogy kellene egy hosszabb idejű teljes csend, ahol eldől,hogy mit is jelentünk egymásnak. Ez éljük most. Nem könnyű és nagyon hiányzik. Hogy Ő hogy éli meg, azt nem tudom. Csodálatos férfi volt az biztos. Hatalmas szívvel és tele érzelmekkel. Tud adni boldogságot, és tudja fogadni is. Sok embernek lehet példaértékű kapcsolat terén.


Azt hiszem sok párnál van hasonló eset.

385. 7fe9e1af0a (válaszként erre: 379. - C6560fb39d)
2010. nov. 14. 07:30

Szia!


Neked is köszönöm a választ! Aranyos vagy! Igen, minden ember más és mindenkinek másra van szüksége a boldogsághoz. Ebben egyetértek Veled.


Ha hiszed ha nem. Én sem szerettem gyermekkoromban a felesleges puszilgatást stb. De azt is tudnod kell,hogy az én Anyukám egy hideg tipus volt. Tiltva volt az ölelést a puszi stb. Idegesítette az ilyen jellegű megnyilvánulás. Nekem is az volt természetes, és nem igényeltem. Csak később jöttem rá ennek a szépségére. Akkor megdöbbentett,hogy ilyen is van és először zavart idegen volt. Mindíg azon gondolkodtam, hogy "hogy minek kell ez az "izé" és nem találtam a helyem benne. Ha ilyet tapasztaltam elmenekültem. Amig valaki le nem ült Velem és át nem beszéltük. Egy gyermekkori barátom volt az illető.:)


Én úgy gondolom a mai eszemmel,hogy amit ki tudnak hozni belőled és jól is esik az mind benned van. Csak rejtve. Soha senki nem hozta elő, nem csalogatta ki, amíg az nem jött el akinek sikerült. Hogy milyen szintű és milyen téren az más kérdés. De újabb és újabb tulajdonságok jelennek meg az élet eseményei kapcsán. Igy ismered meg önmagad igazán.


Arra a kérdésre,hogy miért is szakítottunk külön írok, mert többen kérdeztétek.:)


Neked is köszönöm,hogy írtál.

384. 7fe9e1af0a (válaszként erre: 378. - Zzmm)
2010. nov. 14. 07:19

Szia!


Neked is nagyon szépen köszönöm a válasz reagálást. Jól esik, hogy tetszett az írásom. Most már örülök, hogy leírtam. Igen, meseszép volt és felejthetetlen. Igazi csodálatos névnapi ajándék volt részéről, karácsony táján. Nagyon értett a romantikus effektusokhoz. Én meg az ici picitől a legnagyobbik figyelmességig nagyon élveztem. Arra ispirált, hogy a magam módján én is mindíg adjak neki valami szépet aminek örül. Ettől lettek az amúgy "szürkének" nevezett hétköznapok csodaszép pirosak. Észre sem vettük az idő múlását, csak az hogy mivel tudjuk a másikat megajándékozni egy-egy csodálatos pillanattal. Csak azt láttam, hogy egyre aranyosabb, nyugodtabb, és ez volt a legfontosabb számomra. Gondolom Nála fordítva. Nálam valóban rendkívül fontos a romantika az mozgat és hozz ki belőlem mindent. Régebben ezt még én sem tudtam. Általa ismertem meg a saját ilyen irányú énemet is. Tudtam,hogy szeretem, de hogy ennyire hatással van rám azt nem tudom. Más férfi nem volt ilyen. Volt persze romantika, de mértékkel. A hétköznapokban nem. Az igazán nagyok - melyekről szintén lehetne mesélni, mert mesébe illőek voltak - azok azért nem napi szinten történek úgy mint Vele. Mivel szerettük egymást még a reggeli "morcosságából" -ami aranyos volt - simán lehetett mosolygós pillanatokat faragni.

Erről is lehetne mesélni, mert mosolyt fakaszt.


Egy dolgot nem szabad elfejteni a szenvedély esetében. Csak akkor jön létre igazán, ha szíved énekel és zenél. Ő játsza azokat a húrokat, hogy "adni akarok Neked". Azt akarom, hogy Te légy a földkerekség legboldogabb embere, mivel általad én is az vagyok. Igy válunk jobbá. Tanítottuk egymást! Sokat tanultam Tőle! Talán Ő is Tőlem. Akkor kivánom azt aki ad és ad és akkor tudsz adni mert tudod, hogy kapsz is. Én a száraz szexet - sajnálom - de nem értékelem. Ha előtte van egy-két simogatás, akkor természetes, hogy a páromnak, bármikor és bárhol megteszem, mert van rá érzelmi inspiráció. Akkor biztos, hogy a legesztrémebb helyzetekben is kezdeményezek. De ahhoz meg kell ismerni, milyen beállítottságu és minek örül, mitől csillog a gyönyörű szeme. stb. Ő egy nagyon romantikus beállítottságú férfi volt, hatalmas tűzzel füszerezve. Nagy odafigyeléssel és toleranciával megáldva. Gondoskodó, féltő és aggódó tipus, de én imádtam benne. Tetszett,hogy napi szinten sokszor felhívott, vagy üzent. Imádtam benne. Élveztem,

és nem volt terhes. Én is ilyen vagyok. Állandóan féltettem és aggódtam érte, vagy csak jeleket küldtem az érzésemről. Ez éltette, és inspirálta hajtotta.


Igen ha átélnéd egész más lenne a hozzáállásod a témához.:)

Mivel a férfiakban azért van romantikára való hajlam, én sok szép pillanatról, mesébe illő helyzetről mesélhetnék. Vagy amit én teremtettem meg a másik részére.


Sőt olyan helyzetem is volt - ismeretlennel férfival egy bálon amiről szinte mindenki mesélt, hogy ilyet még nem látott, de csoda volt és nagyon romantikus! Még én is elámultam. És nem volt több pár óránál. Jött és ment, de egy életre szóló nyomott hagyott maga után.


Tudjátok az életben észre kell venni a romantikát a szép pillanatokat, akkor minden sokkal szebb és jobb. Biztonságot ad a másik ereje.


Köszönöm, hogy írtál és meghallgattál. Hát ez sem lett rövid válasz.:)))))

383. c6560fb39d (válaszként erre: 382. - Aston22)
2010. nov. 14. 07:14

Ez is jó volt nagyon!:)


Még szerencse,hogy hangoskodtak a gyerekek....így egyedül maradtatok.....és közben sem zavart senki:D

382. Aston22
2010. nov. 13. 21:10

"Csak nehogy valaki jöjjön"


Eléggé esős volt az idő. Nem tudtuk eldönteni, hogy állatkertbe menjünk, vagy barlangfürdőbe. Amiatt volt a nagy dilemma, mert kicsit betegeskedtünk, és a fürdőzés lehet nem tett volna jót. Másrészről pedig, éppen szezon vége volt, és még olcsóbb volt a jegy. Én emiatt javasoltam, hogy menjünk inkább a fürdőbe. Állatkerthez egyébként is elég rossz idő volt. Nagyon izgatott voltam, mert nagyon szeretem a fürdőzést. Eddig kétszer voltunk, ez lesz a harmadik. Hamar megérkeztünk, megvettük a jegyeket. Bementünk az öltözőszekrényekhez. Kabinok voltak mindenfelé, és a sorok végén két fülke. A barátnőm bement, majd kinézett és azt mondta: "bejöhetsz". Nekem se kellett kétszer mondani, bementem. Izgalmas volt. Valahogy olyan tinédzser kori fantázia, hogy a fiúk bemenjenek a lányok öltözőjébe, na meg az, hogy együtt öltözni a lányokkal. Volt ebben valami ilyen izgalom. Egy rejtett, régi vágy kielégülhet. Bementem hozzá. Segítettem neki levenni a felsőjét. Úgy öltöztünk, mint ha ott se lenne a másik. Addig tartott ez az állapot, amíg le nem kerültek a nadrágok. Nekem az izgalomtól már volt egy kis merevedésem. Ő mosolyogva nézett rám. "nocsak, nocsak, ez mi?" Odabújt hozzám, megcsókolta a nyakam, és finoman megérintette a férfiasságom. Nemesebbik testrészem erre pillanatok alatt kemény lett. Levettem a melltartóját, és beledobtam a táskájába. Pillanatok alatt eluralkodott rajtam a vágy. Az járt a fejembe, hogy még egy ilyen érintés, és neki esek. Nagyon izgatott voltam, és egyébként is lobbanékony vagyok intim téren. Elkezdtem csókolgatni a nyakát, ő pedig folyamatosan simogatott lent. Megfogtam a melleit, és kezdtem erősen csókolni. Már kezdtem a nyelvemmel örvénylő mozdulatokkal nyalni a mellbimbót és környékét, amikor azt mondta "naa, nee, ne itt..így nem fogunk soha fürödni". Abbahagytam, mert úgy gondoltam, ilyen kis ízelítő után biztosan fogjuk folytatni nálam, vagy bárhol. Nem is gondoltam volna, hogy a bárhol, az tényleg bárhol...


Mindig csodálattal néztem a barátnőm testét. Elképesztően gyönyörű. Biztos vagyok benne, hogy a vonalait mesterek, és művészek rajzolták. Minden domborulat, minden vonal, ív, hajlat, minden egyes porcika mesteri. Nem követi a teste az idealizált arányokat, hanem azoktól mindig eltér egy kicsivel. De az egész együtt mégis tökéletes, mégis valami csoda. Mindig nagyon büszke voltam rá, és nagyon csodáltam, hogy ilyen gyönyörű csodálatos lány ajándékoz meg a szerelmével. A vízben az ölemben vittem be. Felemeltem mint az ifjú Menyasszonyt, és bevittem a vízbe. Van a fürdőbe egy olyan hely, aminek az a neve "csillag terem". Ez egy sötét terem, középen körben elhelyezve ülőpadok. Bent sejtelmes fények vannak. Piros, kék, sárga, zöld. Nem kell sokat fantáziálni, hogy mennyire romantikus, és erotikus a hely kisugárzása. Ide egy szűk folyosó vezet. Volt bent egy csapat gyerek. Nagyon kiabáltak, vihogtak. Fülsértő volt. Volt bent még rajtunk kívül 2 pár, de ők hamar feladták, és kimentek. Nem lehetett bent maradni a sok kiabáló, ugráló gyerektől. Nem vették észre, hogy ez nem a játszó medence. Én mivel nem vagyok szívbajos, szóltam az úszómesternek, hogy legyen szíves kiküldeni a csoportot. Jött is, és kizavarta őket. Kettesben maradtunk. Akik eddig itt voltak, ugye nem tudták, hogy már nincsenek itt a kölykök. Kettesben voltunk, semmi nem hallatszott csak a víz csobogása. Az ölemben ült. Beszélgettünk, simogattam. Hajj Istenem...azok a combok milyen simák és selymesek...Hmmm....Aztán mondta, hogy fáj a melle. Szétnéztünk, nincs ott senki, és megnéztük, de nem látszódott semmi folt, vagy bármi. Elkezdtem neki simogatni. "most jobb?" Kérdeztem. "ez jó érzés nagyon..." Folytattam. Simogattam, majd elkezdtem szuszogni, sóhajtozni a fülébe, és teljesen odabújni a nyakához. Már ő is rátette a kezét a kezemre, és vezette a tenyerem, nyomta, mozgatta. Hajj mondom, nagyon heves. Kezdte felemelni a fejét, és hátra nyomni nekem. Az egyik kezével hátranyúlt, és magához húzta a fejemet. Én csak simogattam, simogattam. Egyik kezemmel a melleit, másik kezemmel a hasát, combját simogattam. Közben csókoltam a nyakát. A hangulat percek alatt nagyon forró lett. Lassan elkezdte mozgatni a csípőjét az ölemben. Na ez már nekem is kezdett jó lenni. Letette a lábait a medence aljára, és kicsit megemelte magát. Kapaszkodott belém, és veszettül mozgatta a fenekét az ágyékomon. Úgy éreztem, néhány pillanat és nekem itt végem van. Annyira erotikus, izgató volt az egész helyzet, pillanat, hogy nagyon hamar elértem a tetőpontot. "nem kellene, bárki jöhet" Mondta nekem. Én próbáltam nyugtatgatni, de végül abbahagyta, hogy így nem jó, ne csináljuk, mert bárki jöhet. Mondtam neki, hogy akkor üljön át a szemben lévő párkányra, onnan látjuk ha jön valaki. Szerencsére az árnyak nekünk kedveztek, mert mi hamarabb látjuk, ha jön valaki, mint sem ő észrevenne minket. Felült a párkányra, én pedig előtte voltam. A fejem az a hasa magasságában volt. Nem sokat haboztam, mert tudtam, hogy itt most nincs idő előkészülni. Elkezdtem csókolni a hasát, és a combját. Hatalmas erővel markoltam a combjait, ő pedig fogta a fejem és hatalmas akarattal húzta közelebb, közelebb. A bikini alsót lehúztam, de a kezemben tartottam. Ő szétette a lábait, én pedig kegyetlenül nekikezdtem csókolni, és nyaldosni a belső combját, a szeméremdombját. A csillag teremben kezdtek felerősödni a cuppanó hangok. Belemarkolt a hajamba és odahúzta. Kíméletlen volt. Itt most tényleg nincs idő, bármikor jöhet valaki. Nagyon gyorsan körbetáncoltam a nyelvemmel a csiklóját, majd pedig föl alá festettem a nyelvemmel egy kisebb freskót erre a csodálatos vászonra. Csak csapkodtam az ecsettel, ő pedig egyre hangosabban sóhajtozott. A víz hullámzása néha néha meglökött, ez nem várt mozdulatokat eredményezett. Nagyon erősen nyomott magába. Hiába voltam víz felett, alig kaptam levegőt. Nagyon erősen nyomtam a nyelvem, majd pedig elkezdtem a csikló oldalán futkosni a nyelvemmel. Hatalmas élmény volt, ahogy a félhomályban, vízben, a villódzó fények között, előttem nyitotta szét a lábait. Testén a fények visszatükröződtek. Kezdett egyre hangosabban sóhajtozni, és már rég nem figyelte, hogy jön-e valaki, már rég csukva volt a szeme. Egyszer csak elengedte a fejem, és a háta mögé tette, hátradobta a fejét, és úgy kezdett el nyögdécselni. A hasa már rég hullámzott, és remegett. A lábait megfogtam és szélesebbre nyitottam. Megfogtam a derekát és teljes erővel belenyomtam az arcom az ágyékába, és minden egyes porcikámmal köröztem. Az ajkammal föl-le, föl-le. Majd pedig néha a nyelvemmel. Elkezdtem a fejemet is jobbra balra mozgatni, majd pedig a nyelvemmel közben ezzel ellentétesen. Ez egy nagyon intenzív ingerlést eredményezett, aminek meg is jött a hatása. Egy elég hangos sikoly hagyta el a száját, ami a teremben nagyot visszhangzott. Még csókoltam, nyaltam, miközben átúszott a testén az orgazmus. Amikor már kezdett lefutóban lenni a hullám, úgy ahogy volt, megfogtam és visszatettem őt a padra. Félig még ájulás közeli állapotban volt, de jobbnak láttam ha a padon élvezi ki az orgazmus utolsó hullámait. Észre se vette, de közben vissza adtam rá a bikini alsót. Percekig csak sóhajtozott, mint aki leúszott 8 hosszat. Én meg csak mosolyogtam, hogy....hogy itt történt egy ilyen. Álmomban se gondoltam volna. Lassan magához tért, majd azt mondta nekem "mi nem vagyunk normálisak". Mondom ugyan...nem látta senki...nem mocskoltunk bele a vízbe. Jó volt nem? "hát az nem kifejezés" Na látod,

akkor meg semmi gond : )

381. Aston22
2010. nov. 13. 20:08
Sokat gondolkodtam, hogy ma melyik élményemet meséljem el nektek. Kettő között gondolkodtam, ami a helyszínek miatt különleges. Végül, döntöttem : ) Most kicsit hamarabb mesélem el, mint szoktam.
380. Aston22 (válaszként erre: 370. - 7fe9e1af0a)
2010. nov. 13. 20:01

Köszönöm szépen ezeket a kedves szavakat! Nem gondoltam volna pár hete, hogy én még valakit inspirálni fogok a történeteimmel.


Jó volt olvasni a történeted. Eszembe jutott sok minden. Furcsa volt olvasni a többiek utána következő hozzászólásait is. Többen írták, hogy ez túl sok, meg ez nagyon romantikus. Azt is vártam, hogy valaki azt írja. "olyan ez mint egy film".


Emlékszem, nekem még az első meséléseimnél azt írta valaki, nem hiszi el, hogy ezek megtörténtek, mert annyira tökéletes, mesterkélt.


Pedig, ugye hogy van? Ugye hogy vannak ilyen meseszerű pillanatok? Ugye, hogy nem kell ehhez semmi más, csak hatalmas akarat. Akarat, hogy örömet szerezzünk a másiknak. Már pedig, ha valaki igazán foglalkozik a szerettével, akkor többnyire azon töri a fejét, hogyan lephetné meg, hogyan szerezhetne neki hatalmas örömet, meglepetést. Ezeket jól ki kell gondolni, és jól megszervezni. Lehet ez a plusz munka, ez a plusz hiányzik az emberek többségéből. Nem szánnak rá ennyit, mert nem is akarnak...


Pedig megéri. Mert erre nem csak az fog emlékezni, aki kapta, hanem aki adta is. Emlékezni, örök életében. Ezt soha nem fogja elvenni tőle senki sem, és büszke lehet, hogy ilyet kapott, és az a férfi is, aki ilyet adott.


Nehezen hihető, mert ez túl tökéletes, túl filmbe illő? Ugyan miért? Én hiszek a csodákban, én magam is sokszor éreztem, egy szép filmben élek, és szeretném színessé tenni a történetet. Minden tökéletes? Egy szerelemben minden tökéletes...


Ha valaki már élt át ilyet, az tudja, hogy ez teljesen elképzelhető. Nem kell ehhez filmet nézni, vagy regényt olvasni. Elég csak egy szerető társ, akit mi is szeretünk.


Köszönöm a jó kívánságot! Szép lenne ha a karácsonyt már együtt töltenénk, de ahhoz még nagyon sokat kellene haladnunk, hogy újra együtt legyünk. Meglátjuk mit hoz a jövő.

379. c6560fb39d (válaszként erre: 369. - 7fe9e1af0a)
2010. nov. 13. 19:24

Sziasztok!


Mintha valami tündér mesébe csöppentem volna.:)

Hát ez nem semmi,létezik ilyen??? Létezik!:)

De szerintem nagyon egymásra kell találni,mindkét félben meg kell lenni ennek a magas fokú romantikának, persze kell nekünk is akik nem vagyunk annyira romantikusak,de nekem pl. úgymond kevés a szeretetigényem,már kicsi koromban sem tűrtem az ajnározást puszilgatást...nekem elég a tudat,egy-két puszi,engem fojtogatna egy ilyen "figyelmes"...férfi, volt ilyen nem sokáig, nem bírtam,nem kaptam levegőt,de attól ez még egy gyönyörű dolog,megértem nem vagyunk egyformák.:)

Szóval azt akarom kinyögni,hogy az ilyen kapcsolathoz egyforma igényeknek kell lenni,szerencséd van,hogy egymásra találtatok.:)

Most nem a szexről beszéltem az más,az jó mindenképpen érzékien,vadabb módon...a lényeg a változatosság, éppen ami jól esik.:)


Gratulálok,öröm volt olvasni!!! :)


Az engem is érdekelne mi történt,hogy múltidőben írtál?

378. zzmm (válaszként erre: 377. - 7fe9e1af0a)
2010. nov. 13. 11:03

Szia!

Örülök, hogy bátorságot merítve megosztottad velünk ezt a történetet :)

Biztos nagyon szép, felejthetetlen volt, Neked meg maga a csoda!

Most már miért nem vagytok együtt?


Én is inkább a vad, szenvedélyes dolgokat szeretem, persze jöhet a romantika is, körítésnek..

Bár ha én élnék át ilyet, biztos másként vélekednék az egészről :D

377. 7fe9e1af0a (válaszként erre: 371. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 07:38

Igen! Tudom,hogy nem bántasz, de tudod valahol mindíg el kell indulni, ahhoz,hogy a végkifejlet lejöjjön.:)))


A párom rendkívül romantikus, de ugyanakkor szenvedélyes, és tüzes férfi volt. Élmény volt Vele minden perc bármiről is volt szó! És soha nem sürgetett semmit. Kivárta mindennek az idejét. Pontosan tudta, hogy mikor mit és hogyan kell tenni, hogy jó legyen. Ismert!


Aranyos vagy! De biztosan nem másztál volna a falra, ha az aki szeret Téged,éppen a szívét rakja ki eléd? Igaz:))) Hanem elolvadsz a gyönyörűségtől. Amúgy a randink éjjel 12 után indult el, reggelre már ugye álmosság is jelentkezett és másnap munka. Ennyi fért bele abba a napba, de ne felejtsd el, néha ez kell, néha arra van szükség. Imádtam, ahogy vezetett és mindíg csoda volt a vége, a hétköznapokban is. Természetesen másnap máshogyan folytatódott:) Én adtam vissza az előző napi csodát, de másképpen. Szexuálisan kényeztettem. Abszolút nem vetem meg. Sőt!! De abban egyetértünk ugye,hogy az is csak azzal működik maradéktalanul, akit szívből szeretünk és Ő viszont, mert akkor tudsz igazán szeretkezni és megadni mindent amit csak lehet. Akkor szívvel szeretsz. Nekem kell a lelki és a testi kielégülés egyaránt. De ezzel gondolom más is így van. Egyik a másik nélkül nem megy. Szeressen a szív és hevítsen a benned lévő tűz! Akkor tökéletes.Legalább is Nálam! Nekem kell a szenvedélye és a tüze a másiknak is, a maradéktalan lobogáshoz. Ott is el kell vinni a szeretett lény részére a csodát. Ami neki is és nekem is az. A hétköznapok csodáját. Ebbe minden belefér. Nálam viszont senki és semmi nem tudja pótolni azt akit szeretek és viszont szeret. De ez is másképpen van mindenkinél. Én nagyon tüzes vagyok, de nem viselem el ha más nyúlna hozzám, ha egyszer szeretek valakit. Csak Ő, senki más. Nekem csak Ő az egyetlen és én azt szeretem, ha az egyetlen vagyok annak akit szeretek. Nála sem szebb, sem jobb nincs.


Köszönöm,hogy elolvastad, kicsit izgultam,hogy Aston után, - aki elismert író - hogyan fogadjátok, de vágytam a közlésre és hosszabb hezitálás után bátorságot gyűjtve leírtam a gondolataimat.


Természetesen, én is várom Aston újabb írását szerelmével történt együttlétükről. De ugye néha Ő is lazít egy kicsit, és az is kellemes és szép, mivel okos dolgokat mond. Szívesen elolvastam volna a könyvét. Szeretem a verseket, a zenét és sok sok mindent.


Hu!megint sokat beszéltem. Ez az én hibám. Most viszont ezután a könnyed történet után, felüdülés lesz az Ő lényegesen tartalmasabb története.


Köszönöm, hogy válaszoltál. Szép napot kivánok Neked.


Tényleg aranyosak vagytok! Nincs mindenhol így!

376. Frontember (válaszként erre: 375. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 06:59
....ideje lenne....!!!!:-))))))
375. 04e95f637a (válaszként erre: 374. - Frontember)
2010. nov. 13. 06:53

Már sokan mondták ezt! :)

Lehet már el kéne gondolkodnom rajt? :)

❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook