Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯
464. zzmm (válaszként erre: 463. - C6560fb39d)
2010. nov. 23. 16:34

Szerintem is ez a lényeg.. Hogy mindenféle éned ki tudd magad élni mellette :)

És fontos, hogy ne hagyjuk ellaposodni..

463. c6560fb39d (válaszként erre: 461. - Zzmm)
2010. nov. 23. 14:18

Na,ez a másik fontos dolog!

Bizony 100%-ban mi is utána nyíltunk meg egymásnak,titkos vágyak megbeszélése,kipróbálása,totál gátlástalanság....pedig nem mondhatom magamról,hogy egy kis szemlesütős piperkőc voltam,inkább én is olyan vadóc,bevállalós,csak az évek alatt valahogyan leültek ezek a dolgok,jöttek a gyerekek árformálódtam...kell figyelni magunkra,hogy elégedettek legyünk,a másikra,hogy a kedvében járjunk és egymást spanolni,nem hagyni ellaposodni.Nem mondom,hogy könnyű sokszor,de kell, mert másképpen elunja az ember, mástól vár bókokat,és abból lesz a bonyodalom.

462. c6560fb39d (válaszként erre: 460. - F9ddfa601b)
2010. nov. 23. 14:10
ugye,ugye! ;)
461. zzmm
2010. nov. 23. 12:15

Sziasztok!


Kitti, a férjed mellett nem tudsz laza erkölcsű, szexi lenni? Lehet nem is gondolod, de ő is vágyna rá.. És feldobná a kapcsolatotokat! És megtalálnád mindkét éned 1 ember mellett..


Nekem is voltak dolgok, amiket ki szerettem volna próbálni, szituációk, amiket az ember hirtelen, csak a szeretőjével tud elképzelni.. Aztán elkezdtünk róla beszélgetni, nehéz volt, mert én elég zárkózott is vagyok, és ő sem látszott, hogy nyitott lenne.. És minden jött magától. Nekem voltak fantáziálós vágyaim és kiderült, hogy neki is. Talán ez a titok nyitja..

460. f9ddfa601b (válaszként erre: 459. - C6560fb39d)
2010. nov. 23. 12:12

Na az én morgós mackóm csak maradjon mellettem-nagyon dühös lennék,ha bejönne egy nő a képbe...

Keressen mindenki magának egy saját morgós mackót-az enyémet nem adnám...Úristen,kijött belőlem egy kis féltékenység :-)

459. c6560fb39d (válaszként erre: 457. - F9ddfa601b)
2010. nov. 23. 11:19
Valóban jóérzés,de ne feledjük el a férjünknek is ugyanúgy jólesik ha egy szipmatikus nőnek bejön,főként ilyen hosszú házasságban az új-más az mindig csábító...csak azt kell mérlegelni mi mennyit ér,megéri-e megbántani a társunkat,akivel egyébként megvagyunk,szeretjük....feldobni mindent,mert szerintem két élen táncolni veszélyes, és nem hosszúéletű dolog,nekem nem menne.
458. f9ddfa601b (válaszként erre: 455. - Kitti69)
2010. nov. 23. 10:31
Érdekes amit írtál-de írtó jól megfogalmaztad,hogy mit érzel a párod mellett,és mit a szerető mellett.És ha az ember belegondol,tényleg így van.
457. f9ddfa601b (válaszként erre: 454. - C6560fb39d)
2010. nov. 23. 10:29

És talán valahol jó a lelkünknek,szívűnknek,hogy bizony "más" is tud szeretni bennünket,nem csak a férjünk.

Vagy éppen annak a "másnak" is vonzóak vagyunk-ez nagyon jó érzés egy nőnek.

456. c6560fb39d (válaszként erre: 455. - Kitti69)
2010. nov. 23. 09:19
Ezt a ragyogást,változást nem vette észre a párod?Mert azért azt tudjuk,hogy ha valakivel régóta együtt élünk minden rezdülésünket megérzi a másik....esetleg fordul egy nagyot a beállt kapcsolat,féltékenység miatt teper a társunk,hogy ne veszítsen el.Nálam ez volt...egy kicsit ellaposodott a házasságunk amit észre sem vettünk,egy régi barát felbukkant,csak levelezés volt,de az első pillanattól ráérzett a férjem,úgy bonyolódtam majdnem bele a dologba,hogy észre sem vettem,én nem ragyogtam...éppen ellenkezőleg tudtam nem jó ez így...szerencsére messze volt ez a barát....A férjem kérdőre vont,megbeszéltük,és újra egymásba szerettünk,tanultam az esetből nem keveset,azóta agyban másképpen fogok fel sokmindent..... egy barátot elveszítettem örökre,ami nem baj így utólag visszagondolva.
455. Kitti69 (válaszként erre: 454. - C6560fb39d)
2010. nov. 23. 00:15
Ez tényleg nem egyszerű kérdés. Sajnos nálam is az van, hogy tudom, hogy a párom az igazi, viszont a másikkal úgy érzem, mintha szárnyalnék. Mint tini koromban. Valamit visszaadott abból, aki valójában én voltam valamikor. Párom mellett már az vagyok, akivé alakított az évek alatt. Nyílván ez is én vagyok, de a lázadó, laza erkölcsű, bevállalós csaj, a szeretőm mellett tudok csak lenni. Sokmindent csak ő tu rólam, mert mellette nincsenek tabuk. Együtt élünk a bűnben, és cinkostársak vagyunk. Így titkolni sincs mit. Furcsa kettősség ez, de már nagyon kell nekem. Mióta tart a dolog lefogytam 20 kg-ot, ragyognak a szememim, állandóan vigyorgok, szóval mint akit kicseréltek. És olyan nekem, akár a drog. Észre sem veszed, hogy rászoktál, csak ha el akanád hagyni jössz rá, hogy ennyi erővel, akár meg is halhatnál. Én is egy okos nő vagyok, és nem hittem soha, hogy ez megeshet velem. De itt az ész már nem sokat ér.
454. c6560fb39d (válaszként erre: 453. - F9ddfa601b)
2010. nov. 22. 21:13
:) Az jó ha észnél tud maradni az ember ilyen helyzetben,mérlegel mi mennyit ér...érdemes-e ugrálni esetleg a semmiért,mert ezt nem lehet tudni előre....mi is 22 éve vagyunk már együtt,elégedett vagyok,nekem nagyon jó így,nem adnám fel ezt az életem,nekem is a férjem a mindenem, Ő a tökéletes,nagyon jó ember.(de ismerős ez a másik dolog is......)Szerintem szinte mindenki átesik ezen a dolgon,talán valami próbatétel lehet a sorstól.
453. f9ddfa601b (válaszként erre: 452. - C6560fb39d)
2010. nov. 22. 20:55
Kezemben tartom a dolgokat-meg főleg ésszel gondolkodom,mert nagyon jól tudom,hogy ez csak ideig-óráig tart,az igazi ott szuszog mellettem az ágyban minden éjjel,ha csak éppen nem horkol... :-)
2010. nov. 22. 20:43
Akkor így keményebb dió lesz,de remélem sikerül jól kezelned,és nem lesz gubanc.:)
2010. nov. 22. 18:38

Gondolkoztam ezen a témán.

Nem azért van ez a "két férfit szeretni" dolog,mert ami hiányzik a társunkból az megvan egy másikban,ez vonz,az is kell....??


Egyébként ez a vonzalom kölcsönös?

450. zzmm
2010. nov. 22. 10:42

"a férjem a mindenem.." ezzel elárultál mindent..

Egyébként értelek. Vannak olyanok, hogy fellángolunk más iránt, sokat gondolunk rá, hiányzik, ábrándozunk.. De az nem biztos, hogy szerelem.. Én is úgy vagyok vele, mint Te.. nem lépnék tovább, várnám, hogy elmúljon.. Mert minden fellángolás elmúlik egyszer..

449. f9ddfa601b (válaszként erre: 448. - Zzmm)
2010. nov. 21. 20:13
Öcséd egyértelmű,hogy nagyon szereti a lányt-nehéz lehet neki,tényleg olyan "Astonos"...
448. zzmm
2010. nov. 21. 15:45

Aston, az öcsém 23 éves, nagyon emlékeztetsz rá :)

Kétszer volt szerelmes, nagyon.. Most is az. Egy spanyol lányba. Fél évig együtt voltak külföldön, tanulmányi ösztöndíjjal. Most mindketten otthon, egymástól távol vannak. Neten kommunikálnak, meg néha telefonon. A lány kibékült a volt barátjával. A tesóm meg szereti még, látom rajta.. Ha beszélnek, jól érzi magát, aztán meg rosszul.. Eljár bulizni, ismerkedik lányokkal, próbál ismerkedni. De igazából nem érdekli komolyan senki, nem érzi azt, amit kellene. De nem is baj, mondja ő, ez egy ilyen időszak.. Csak rossz látni így..

447. zzmm (válaszként erre: 442. - Kitti69)
2010. nov. 21. 15:40

Szia!

Hát szerintem se lehet könnyű most Neked!

Nem hogy csak az vonz az új kapcsolatban, hogy titkos? Hogy lett valami új, valami kalandos és izgalmas az életedben?


Én nem tudnék sokáig olyan kapcsolatban lenni, ahol szinte csak én adok. Nekem muszáj, hogy visszafele is kapjak, sőt.. Lelkileg muszáj, mert amúgy eluralkodna rajtam a kihasználtság érzése, ami tönkreteszi az önbecsülésem..

446. Kitti69
2010. nov. 21. 11:46
Teljesen megértelek. Nekem is okoz sok örömöt, de sok bánatot is. Mégsem bírok elszakadni egyiktől sem.
2010. nov. 21. 11:34
Aston olyan kis drága vagy,az való igaz,hogy nem erotikus bejegyzés volt,de meghatódva olvastam...Küldök neked egy nagy ölelést-én imádom az öleléseket-olyan szívből jövőt,de nem egy mp-ig tartót,hanem egy hosszú ölelést,persze csak akkor,ha elfogadod...
444. Kitti69 (válaszként erre: 443. - C6560fb39d)
2010. nov. 21. 10:40

Szia,


Valóban, a helyzet ennél bonyolultabb. Itt nem csak az oralról van szó, hanem szeretem. Próbáltam nélküle, de nem ment. Párommal minden rendben van, csak itt két különböző egyéniségről van szó. És ez az ami megfogott. Párom soha nem tudna olyan lenni, mint Ő, mert teljesen más ember. Hogy meddig fog tartani, és hogyan bírom, hát nem tudom. Majd elválik elöbb-utóbb.

443. c6560fb39d (válaszként erre: 442. - Kitti69)
2010. nov. 21. 09:15

Szia!


Hát nem egyszerű a helyzeted az biztos,érdekes,hogy Neked jó ez a kettős élet,(?)de meddig fog működni,nem húz-e el valamelyik fél jobban,a 21 éves kapcsolatot feldobni egy kis orál miatt vagy többről is szó van....?Nem lehetne inkább a régi kapcsolatodba bevinni ez a dolgot,megbeszélni és feldobni....biztosan bonyolultabb az egész mint amit leírtál,de ha a szeretet megvan a régi kapcsolatodban,és nem is lépnél akkor szerintem meg kell beszélni mire vágysz,és változtatni kell.Szerintem a kettő együtt hosszútávon nem fog működni,arról már nem is beszélve ha kiderülne a dolog megbántod a párod.....

442. Kitti69
2010. nov. 21. 02:08

Sziasztok,

Új vagyok a fórumon, és olvasgattam itt, hogy miről beszélgettek. Nekem is érdekesen alakult az életem mostanában. 21 éves kapcsolatom van, és szerelmes lettem egy barátomba. Eleinte szélmalom harcnak tünt, de végűl viszonzásra leltem. Most nem könnyű az életem. Szeretem a páromat is, nem hagynám el, úgy gondolom. De lett egy titkos életem is, ami vonz, mint a mágnes. Pedig ebben a kapcsolatban, leginkább az orális szex dominál, és leginkább adok, mint kapok, mégis olyan izgalmakat élek át, amit korábban soha. Nem tudom, hova fogunk kilyukadni, mit tartogat a sors nekem, mert egyik nélkül sem szeretnék már létezni.

441. c6560fb39d (válaszként erre: 439. - Zzmm)
2010. nov. 20. 19:29

Nekem nem a puszi a megoldás,gyors lefolyású a morgásom,de akkor nem kell velem törődni ezt tudják is,elszáll a gőz és minden oké,szerencsére ahogy az idő telik rajtam,egyre ritkábbak ezek a morgós percek.:)


A férjemnél is bejön a puszi,bújás ha rosszkedvű.:)

440. c6560fb39d (válaszként erre: 434. - Aston22)
2010. nov. 20. 19:26

Nagyon reálisan látod a dolgokat,nincs is mit hozzáfűzni,kevés az ilyen gondolkodású férfi,főként ilyen fiatalon!

Azt kívánom,találd meg a boldogságod,meg lesz az így vagy úgy!

439. zzmm
2010. nov. 20. 14:54
Ha a párom morog, én odamegyek és adok neki egy puszit. Közben mondom neki, hogy: morgós medve vagy már megint.. Ekkor abbahagyja és rám mosolyog.. :D
438. zzmm (válaszként erre: 434. - Aston22)
2010. nov. 20. 11:35

Sziasztok!


Aston, most biztos sablonosnak tűnik, amit írok.. De ha egymásnak vagytok teremtve, hiszem, hogy úgyis egymásra találtok!

Ha meg nem, minden okkal történik. Tudom nehéz az első nagy szerelmen túl lépni és idő is.. De szinte mindenki átesik rajta. Ezekből is tanulunk, tapasztalatot szerzünk. Átértékeljük a hibákat, a negatívumokat és okosabbak leszünk tőle. Leszűrjük a következményeket, hogy legközelebb mit hogyan csináljunk..


Egy biztos, csodálatos ember vagy, tele őszinte érzésekkel és érzelmekkel )) és biztos lesz, aki majd ugyanannyira fog akarni Téged, mint Te őt. És hidd el, leszel Te még felhőtlenül boldog és szerelmes..

437. f9ddfa601b (válaszként erre: 435. - Aston22)
2010. nov. 20. 08:37
Aston sokáig leszel közöttünk,meglátod,hogy előbb-utóbb fogsz morogni... :-) Na jó,ez csak vicc volt!
436. f9ddfa601b (válaszként erre: 434. - Aston22)
2010. nov. 20. 08:36

"Jobb ha tisztán látok"


Igazad van abban,amit leírtál,érdemes volt átgondolni mindent.Az esély még meg van,de azért ott van az a "de" és "ha"...

435. Aston22
2010. nov. 19. 23:40
Nem morgok : )
❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook