Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯
554. c6560fb39d (válaszként erre: 552. - 3265084553)
2010. dec. 9. 17:11
Pl.én,de vannak még itt páran,igaz nőneműek,és úgy látom itt megfordult a hsz-ek hosszúságának aránya már ami a nemeket illeti, kivéve Téged,mert valóban rövid vagy mint általában a férfiak,jellemző,de nem baj.:)
553. c6560fb39d (válaszként erre: 551. - Aston22)
2010. dec. 9. 17:08

Gratulálok a sikeres vizsgáidhoz,menni fog a többi is,szorgalmas vagy,meglesz az eredmény!

Úgy mint az élet többi részén is,nem hagyod el magad,jól látod a dolgokat nem álomvilágban élsz,kívánom,hogy sikerüljön minden,megérdemled.;)


Az a visszatérés nem semmi lehetett,de lehet ez kellett ahhoz,hogy tudatosuljon Benned,hogy lesz tovább nem áll meg az élet még ha fáj is a múlt,majd az idő és az események megoldják.

A lényeg,hogy van célod,ez sok mindenen átsegít majd!


"Az élet nem arra való, hogy mindig jól járjunk. Az életbe bele kell férnie kudarcoknak, vereségeknek, újrakezdéseknek is. Ez kifejleszt bennünk olyan tulajdonságokat, lehetőségeket, megismeréseket, amelyek a mindig párnázott úton rejtve maradnának."

Popper Péter

552. 3265084553 (válaszként erre: 550. - C6560fb39d)
2010. dec. 9. 15:33

Jó, de ki bír ennyit olvasni?

Na tessék!

551. Aston22
2010. dec. 9. 14:59

Sziasztok!


Kicsit visszatértem, remélem mindenki rendben van, és szépen telt a hét. A Mikulás pedig remélem sok finom dolgot hozott, nem pedig virgácsot.


Én a héten letudtam két vizsgát, mindegyik jól sikerült. Hat vizsgámból négyet már letettem, pedig még nincs is vizsgaidőszak. A sok munka kezdi meghozni gyümölcsét.


A volt barátnőmmel beszéltünk telefonon. Jövőhéten végre tényleg hazajön. Azonban a héten érdekes dolog történt. Egyik nap a testvére felhívott, és mondta, hogy beszélni szeretne velem üzleti ügyben. Azt mondta, hogy a lakásukban találkozzunk. Szóval itt, ahol éltek, "élnek". Tudtam, hogy nem jó ötlet oda visszamenni, de elmentem. Már a lépcsőházban könnyeztem, aztán mikor meghallottam a kutya ugatását, azt hittem itt van Ő is, hisz a kutya meg Ő össze vannak nőve. Leesett minden! Ez egy meglepetés! Nagy várakozva vártam, hogy ajtót nyissanak, de csalódnom kellett. Nem volt itt. Tényleg csak a tesója volt, és a kutya. Elég rossz érzés volt. Főleg, hogy én otthon voltam mindig ha náluk voltam. Most is mentem kezet mosni, láttam a ruháit...éreztem az illatát. Látni a közös képet a falon. Szörnyű érzés volt. Elég nehéz volt visszatartanom a könnyeim. Nagyon nehéz volt ott lenni ahol annyi dolog történt, ahova annyi emlék fűz. Többször is gombóc volt a torkomban, de végül kibírtam könnyek nélkül. Éreztem, hogy utoljára vagyok ebben a lakásban, hisz már nincs miért feljönni. Gondolkoztam, hogy megkérem a tesóját, hagy mehessek még be utoljára a szobájába, de nem volt hozzá erőm. Mikor végeztünk, nagy sóhajjal léptem ki a lakásból. Leültem a sötét lépcsőházba és ott ültem, és potyogtak a könnyeim. Már azt hittem rendben vagyok, mert már tiszta a fejem, a szívem, már van kiszemeltem is, van vágyam ismerkedni, és akkor ez a kis visszatérés teljesen kiborított. Most már rendben vagyok, tegnap meg felhívott telefonon, rendes volt megint. Mindent egybe véve, lassan tényleg teljesen rendben leszek.


Szombaton találkozok valakivel, akivel már egyszer találkoztam. Csinos, okos, végtelenül kedves lány. Szeretném ha jól alakulnának vele a dolgok. Így, hogy már van kivel foglalkoznom, minden más.


Amint befejeztem a vizsgáimat, hatalmas pihenés lesz, és új emberként térek vissza majd. Elkezdek újra sportolni, mert rengeteget fogytam, és súlyt csak mozgással tudok újra felszedni. Elkezdek újra alkotni, zenélni, filmezni, táncolni. Mindent, amit eddig is szerettem.


Nem gondoltam, hogy a Karácsony nélküle fog zajlani még nyáron, de történt, ami történt. Vettem neki ajándékot, ő is fog szerintem nekem.


Vigyázzatok magatokra, és szeressétek egymást.

550. c6560fb39d (válaszként erre: 549. - 3265084553)
2010. dec. 8. 22:24
Pedig jól nyomja,nem beszél hülyeségeket!;)
2010. dec. 4. 19:03
Aston! A gépészmérnökök nem beszélnek sokat! ;-)
2010. dec. 4. 18:48

"Az élet nem fog várni arra, hogy az összetört szívemet összerakjam."


Ez így van-teljesen reálisan látod a dolgokat.Én most úgy érzem,hogy sokkal jobban vagy,ahogy múltkor kezdtél elgyengülni,összetörni,most úgy erősödsz.Ennek tiszta szívemből örülök!


Apukám is gépészmérnök-már nyugdíjas.Miskolcon tanult az egyetemen.

Nehéz,sokat kell tanulni és képezni magadat ahhoz,hogy valóban jó mérnök legyen belőled.De téged nem féltelek,egyáltalán nem.

547. f9ddfa601b (válaszként erre: 546. - Aston22)
2010. dec. 4. 18:44
Már megint nem csalódtam benned,olyan szépen és értelmesen leírtál mindent.Aston szerencsés lesz az a hölgy,aki egyszer majd téged kap meg örökre!!! :-)
546. Aston22
2010. dec. 4. 11:46

Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok! Jól esett olvasni, hogy "hiányzok" meg hogy "szerettek". Furcsa érzés, hogy valakik, akik csak olvasnak néha tőlem pár sort így éreznek.


Néha felnéztem a fórumra, láttam egy heves vitát a lenyelni, nem lenyelni dolgokról. Erről már írtam egyszer.


Fölösleges vitáznotok ezen. Valaki szereti a tyúklábat megenni, valaki meg gusztustalannak tartja. Valaki imádja a penészes sajtot, valakinek meg felfordul a gyomra tőle. Különbözőek vagyunk, minden téren. Emiatt soha nem szabad egymásnak esnetek.


Amikor a párom szájjal kényeztetett, folyamatosan törölt néha, mert nem akarta az elő nedveket nyelni. Vagy az íze, vagy az állaga miatt. Nekem ezzel nem volt semmi bajom. A végén kézzel fejezte be, de már csak akkor vette ki a szájából, amikor már egy két összehúzódás megtörtént. Mindig ment a szájába, amit aztán zsebkendőbe ki is köpött mindig, és sokat ivott utána. Volt hogy még hazafelé sétálva is mondta, hogy még mindig érzi. Engem nem zavart. Nem kóstoltam még a saját nedvem, illetve egyszer lehet éreztem, mert csókolóztunk orális szex után picivel, és éreztem egy furcsa ízt, meg a nyál is más állagú volt. Tudtam, hogy mi az. Ha a párom ezt nem szereti, ne tegye. Mindig mondtam neki, hogy csak akkor csinálja nekem, ha tényleg élvezi. Kényszerből nem. Ő pedig azt válaszolta mindig, hogy ő is élvezi, mert látja, izgatja, hogy nekem mennyire jó. Ezt csak akkor érezheted, ha érzelmileg is vonzódsz a másikhoz. Anélkül nem nyújt különösebb élményt. Érzelem nélkül visszataszító érzés alakulhat ki valóban. Egy volt barátnőm undorodik az egésztől, mert első élménye egy egész nap tisztátlanságát magán hordozó, izzadt férfi testrész volt, hulló szőrszálakkal. Azért kezdte el, mert "ezt hallotta" de olyan undorral csinálta, hogy még ma is hányinger kerülgeti. Na ez köszönhető a partnernek is, hisz nem egy szép tiszta friss pénisszel rendelkezett, meg köszönhető annak is, hogy nem vágyból tette. Ugyanakkor lehet valakit ez izgat. Ezért nem szabad ilyenekről vitázni. Ki mit szeret benne. Lehetne itt sorolni az ellentéteket. Anális szex, hónalj szex, szado mazo, lábfétis, hármasban, négyesben, lakodalomban, telefonfülkében, van ma már minden. Valaki szereti, valaki nem, valaki kiröhögi, undorodik, vagy éppen imádja. Kölcsönös örömszerzés. Erről szól. Nyelje le, ha úgy szereti, nincs azzal semmi. Mindenki más szeret. Nem szabad elítélni valakit ilyen dolgokban. Persze vannak határok, mert egymás levizelése meg egyéb dolgok már szerintem is gusztustalanok, meg az már nem is szex....


Nekem nem tudom mivel nyújt többet, hogy lenyeli, vagy nem. Elélvezéskor én nem érzek semmit, csak az orgazmus hullámain lovagolok. Nem is érzem, hogy most fogja valaki, vagy csókolja, vagy éppen egy tűvel szurkálja. Olyankor nem érzek semmit ott, ezért az én meglátásom szerint mindegy is, hogy kézben van, vagy szájban. Egyszer az első spriccelésre elég nagy adag távozott, és ez ugye a párom szájába ment. Én behunyt szemmel éppen elélvezek, és hallok ilyen nagy csattogást. Kinyitom a szemem, a párom javában köpköd, meg öblít, nekem meg az összehúzódások miatt a hasamat csapkodja a szerszám. Vicces volt, mivel nem éreztem mi történik, csak a hangot hallottam. Na szerintem ennyire számít, hogy orgazmuskor mi zajlik ott. Én nem érzek semmit.


Én is nyelem folyamatosan a női nedveket orális szex közben. Engem nem zavar ez az íz. Furcsa, de olyan íze van, mint a hónaljszagnak. Mégis kellemes. Felizgat ez az illat, mert tudom, hogy ha ezt érzem, akkor már jó dolgok vannak folyamatban : ) Hogy lehetne kiszűrni? Sehogy. El kell fogadni, hogy a szervezetünk termel bizonyos dolgokat. És szintén azt, hogy bizonyos kényeztetésekkor ezek távoznak a testből, mivel így működik. Ez így lesz mindig is.


Kölcsönös örömszerzés.

545. zzmm
2010. dec. 2. 09:50

Sziasztok!


Aston, tényleg így van.. És gratula a vizsgákhoz :) Mit tanulsz egyébként? Milyen szakra jársz?

Itt nem esett a hó.. Tegnap hajnal óta viszont folyamatosan esik az eső és az ónoseső felváltva. Ki sem akarok mozdulni. Tegnap is alig tudtam lemenni a boltba..

544. f9ddfa601b (válaszként erre: 543. - Aston22)
2010. dec. 2. 09:36

Meg vagy,jaj de jó!!! :-)

Gratulálok a vizsgádhoz,a többi is legyen ilyen jó.

Én már annak is örülök,hogy bejelentkezel-akkor tudjuk,hogy jól vagy,zajlik az élet körülötted,tanulsz,szóval nem hagyod el magadat.

Aston szerintem a többiek nevében is írhatom,hogy szeretünk nagyon :-)

543. Aston22 (válaszként erre: 542. - F9ddfa601b)
2010. dec. 2. 08:59

Sziasztok!


Megvagyok még, csak ez a hetem nagyon kemény. Rengeteget kell tanulnom. Amikor csak lehet, tanulok. Éjszakázok, és csak ezzel foglalkozom. Picit jó is beletemetkezni a tanulásba. 4 megmérettetésből kettőn már túl vagyok. Abból egynek eredménye is van. Maximális pontszám, vizsgamentesség, jeles. : ) A neheze ma jön.


A témához is annyi gondolatom van, pénteken már bekapcsolódom érzésem szerint.


Vigyázzatok magatokra, és gyönyörködjetek a hóesésben!

2010. dec. 1. 11:42
Aston írjál pár sort,hogy mi újság veled,ha nem jössz pár napig,már hiányzol a fórumról!!!
541. Kitti69 (válaszként erre: 539. - C6560fb39d)
2010. nov. 30. 23:08
Bizony bizony! :)
540. Bibuska69 (válaszként erre: 539. - C6560fb39d)
2010. nov. 30. 21:08
Én azon vagyok............:D:D:D:D:D
539. c6560fb39d (válaszként erre: 547. - Szabadgondolkodó)
2010. nov. 30. 16:23
Már olvastuk,és vettük az adást,jóóóó sok szex.....:P
538. c6560fb39d (válaszként erre: 535. - Zzmm)
2010. nov. 29. 18:55
Na tessék,nem is kell dilibogyó csak szex,de abból minél több,tapasztalom is a jótékony hatását.:)
537. zzmm
2010. nov. 29. 17:47

részletesen..


[link]

536. zzmm (válaszként erre: 535. - Zzmm)
2010. nov. 29. 17:39
Ja, azt elfelejtettem hozzátenni.. A hüvelyben felszívódik, jobban kifejtve hatását, mint lenyelve :D
535. zzmm
2010. nov. 29. 17:38

Egy kis érdekesség.. ))


Az ondó több mint ötvenféle vegyületet tartalmaz, köztük hormonokat, neurotranszmittereket (idegingerület-átvivő anyagokat), endorfinokat ("boldogsághormonokat") és immunszupresszánsokat. E vegyületek közül talán a leginkább figyelemreméltó az ondóban lévő hangulatjavító anyagok sokasága. E szorongásoldók közé tartozik a kortizol (feszültségoldó), az ösztron (hangulatjavító), a prolaktin (természetes antidepresszáns), az oxitocin (szintén hangulatjavító), a tirotropin felszabadító hormon (szintén antidepresszáns), a melatonin (alváskiváltó anyag) és a szerotonin (talán a legismertebb antidepresszáns hatású neurotranszmitter).

534. 12ddef405f (válaszként erre: 510. - Titánia)
2010. nov. 29. 00:00

Nálunk a szex akkor történik, ha a gyerekek már alszanak. Na akkor bele is adunk mindent.


Reggel meg mi kelünk először, és mi az első, mosakodás, fogmosás. Pedig kicsit sem érzem mocskosnak a számat, hogy orálisan kényeztettem a páromat. Csupán azért,kezdek fogmosással, hogy védjem a fogaimat.



De nyilván ezt neked nem lehet elmagyarázni, nem próbáltad, téged sem kényeztettek még így. Felesleges elmondanunk, hogy ebben mi a jó.


Mintha vak embernek mesélnék a naplementéről!

533. 12ddef405f (válaszként erre: 509. - Titánia)
2010. nov. 28. 23:53

Hát engem a párom igen hosszú ideje tisztel és becsül, sőt még gyerekeink is vannak.


Tény, hogy kétszer élvezett csak a számba, először még jó is volt, másodszor viszont, hát finoman fogalmazva kitettem, amit Ő berakott.


De persze ez nem jelenti azt, a szeretkezéseink alkalmával nem izgatom a számmal, de igen, csak a végterméket nem kérem.


Imádom kényeztetni, szerintem Ő is engem.


Mondjuk nincs az a pénz, amiért megengedném, hogy még egyszer a számba élvezzen (hozzáteszem, akkor sem Ő akarta, én, csak rosszul sült el), de attól még rábukom szívesen.

532. Bibuska69 (válaszként erre: 509. - Titánia)
2010. nov. 28. 19:52
Szerinted a sexuális élvezetek a tiszteletről és a megbecsülésről szól? Szerintem itt a vágyakról és az élvezetről van szó. Részemről én imádom kényeztetni a pasimat és kimondottan élvezem ahogy a számban van, ez számomra épp ugyanolyan élményt nyújt mint neki.
531. Smiley85 (válaszként erre: 508. - Aston22)
2010. nov. 28. 18:03

Szia Aston!


Ismerős érzés,bár én nem jártam vele,de hasonló a problémám,hogy mindenkiben őt keresem,és hozzá viszonyítok mindenkit.És az álmok is hasonlóak,bár szeretkezés nem volt még vele álmomban,de pl. amikor összevesztem vele,folyamatosan azt álmodtam,hogy valamin veszekszünk.A beszélgetések szintén hasonlóak,hogy a szemében igyekszem jópofizni,mintha semmi sem lenne,de amint abbahagyjuk jön a fájdalom...

Kitartás neked!

530. f9ddfa601b (válaszként erre: 528. - 3265084553)
2010. nov. 28. 17:58
:-)
529. 3265084553 (válaszként erre: 517. - Fedo)
2010. nov. 28. 17:32

Őszintén szólva nem is szeretném kipróbálni! :)

Én nem lenyelem, hanem lenyelETem. :DDD (sátáni kacaj)

528. 3265084553 (válaszként erre: 516. - Titánia)
2010. nov. 28. 17:30
Az milyen mocskos amikor a méhbe kerül! Abból lesz a kisbaba. Pfuj!
527. c6560fb39d (válaszként erre: 510. - Titánia)
2010. nov. 28. 13:58

És Te miután megfogod párod farkát azzal a kézzel simogatod a gyerek fejét,vagy meg sem fogod fújjj gusztustalan fütyi????......ugyanmár ez gyerekes!!!!

Másrészt én a gyerekeimnek csak puszit adok, és nem a szájukra,és nem közvetlen szo...ás után,mindennek megvan a maga ideje,módja.Igen azért fogat is szoktunk mosni....


Igazuk van a többieknek, az orális szex nem közvetlen nyelést jelent,az már mindenkinek a saját dolga mi szeret,hogyan csinálja.


Akik itt leírják a dolgaikat legalább nem álszentek,mert ez a dolog nagyon szép tud lenni, nem bűn,és nem gusztustalan csak aki azzá teszi.

526. c6560fb39d (válaszként erre: 508. - Aston22)
2010. nov. 28. 13:42

Sziasztok!


Aston! Csatlakozom a többiekhez,sajnálom,hogy így megszenveded ezt a szakítást,úgy néz ki, én úgy látom az idő nem a javatokra dolgozik,eltávolodtok hiába az erős vágy,hiányérzet.Esetleg tényleg elmondhatnád a lánynak mennyire kivagy....erre mondania kell valamit,és az döntő lehet,hogy bízz-e még.


Ha teheted ismerkedj,menj társaságba,ne magadba őrlődj ahhoz fiatal vagy még,próbálj meg túllépni,nem könnyű,de menni fog idővel.:)


Majd akkor írj történetet,ha jól érzed magad,nem kötelező.....először tedd magad rendbe;)

525. zzmm (válaszként erre: 508. - Aston22)
2010. nov. 28. 10:17

Aston.. én is úgy sajnálom, hogy ezt kell most átélned..

És én sem tudok semmi biztatót mondani. Csak a sablonos szöveget: az idő majd mindent megold..


És ehhez nagyon sok idő kell.. Én is 1 évig szenvedtem nagyon, utána egyre jobb lesz..de csak lassan.. És ne úgy képzeld el, hogy egyik reggel felkelsz és teljesen jól leszel. Mert ez sajnos nem ilyen egyszerű..

❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook