Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
584. ab4b6bc17d (válaszként erre: 583. - C6560fb39d)
2010. dec. 19. 20:59
? Az én férjem nem borotválja ott, magát... hálisten, ritkán esik ez meg azért :)
583. c6560fb39d (válaszként erre: 582. - Ab4b6bc17d)
2010. dec. 19. 20:55

"Egyetlen egy dologtól tudok undort kapni, mégpedig, ha a számba kerül egy szőr..."


Attól én is rosszul leszek,de ezen könnyen lehet segíteni.;)

2010. dec. 19. 20:43

Szasztok. Én kezdetben (mármint a férjemmel való kapcsolatom elején) még idegenkedtem tőle :) azóta eltelt jó pár év, s ma már nagyon szeretem imigyen kényeztetni őt... és fordítva!

Van benne valami izgalmas és jó érzés, hogy a másik élvezi a dolgot!

Attól sem ódzkodom, ha a számba kerül a spermája.

Egyetlen egy dologtól tudok undort kapni, mégpedig, ha a számba kerül egy szőr...

2010. dec. 19. 20:36
Akkor jól saccoltam,bejött a megérzésem.;)
580. 8dc02726ef (válaszként erre: 579. - Aston22)
2010. dec. 19. 20:20
Nekem nagyon jól esne.
579. Aston22 (válaszként erre: 578. - F9ddfa601b)
2010. dec. 19. 20:17

Amilyen kiéhezett vagyok mostanság... : D


Nem tagadom, most szívesen kényeztetnék valakit, jó lenne eltölteni egy kis masszírozós, közös fürdős estét.


Furcsa érzés ez. Tényleg a testem követeli. Vágyom rá, csókolni, ölelni, harapni....A testem is érzékenyebben reagál mindenre mostanság.

578. f9ddfa601b (válaszként erre: 575. - Aston22)
2010. dec. 19. 16:09
Most nézek ki a fejemből nagy ártatlan szemekkel és arra gondolok:miért Aston,mit gondoltál? :-)
2010. dec. 19. 13:17

Nem semmi :),de megértelek, Aston írásai igen csak kedélyborzolóak már mint pozitív értelemben,nagyon érzelmes,figyelmes a kapcsolatában,manapság ritkább az ilyen férfi(főleg 22évesen) akinek a nő az első,totál kényeztetést nyújt,de igaza van mert így vissza is kapja.;)


Megkérdezhetem mennyi idős vagy,jöhet priviben is,csak mert olyan egyformán gondolkodunk,meg csak úgy érdekelne is.:)

576. c6560fb39d (válaszként erre: 574. - F9ddfa601b)
2010. dec. 19. 13:08

Az tuti,hogy lenne témánk,de nem durva,hogy egyből a legintimebb téma,nem vagyunk álszentek az biztos, inkább beszélni róla,mint egy életen át csak sodródni,nem élvezni a legszebb dolgot.

Azért lenne másról is szó biztosan.;)

575. Aston22
2010. dec. 19. 12:04
Ejha...:D Nana... : D
574. f9ddfa601b (válaszként erre: 572. - C6560fb39d)
2010. dec. 19. 10:49

Hát én sem vagyok közel,230 km Budapest tőlünk.


Pedig Astonnal biztosan szuper jót tudnánk dumcsizni...

573. Aston22
2010. dec. 18. 21:18
Szívesen elutaznék oda is, ahol Ti éltek, amolyan kis nyaralás lenne : ) Csak a családotok furcsán nézne rám. Ha egyedülállóak lennétek, milyen jó kis pletykálós-beszélgetős látogatás lenne, de így elég érdekes : D
572. c6560fb39d (válaszként erre: 570. - Aston22)
2010. dec. 18. 17:44

Messze vagyok a fővárostól,130 km.-re,ott élek ahol a Körös a Tiszába folyik,jó kis strandunk van hatalmas homokparttal.


Úgy néz ki kettő-egy a lányok javára, tehát Neked kell jönnöd hozzánk!:)


Ha nyuszóka éppen az ország másik felén él akkor bizony ketté szedünk vagy találkozunk középen,nekünk kell menni Hozzád.;)

571. f9ddfa601b (válaszként erre: 570. - Aston22)
2010. dec. 18. 16:51

Egyszerűen szeretlek benneteket olvasni.Neked nagyon jó írásaid vannak Aston,a soraidon keresztűl is megmozgatod az ember fantáziáját :-) Zigi meg olyan beállítottságú,mint én,legalábbis én úgy érzem.Ha valamit leírnék,ő már le is írta :-)

Hát Aston sajnos még csak a főváros közelében sem lakom-gondolod,hogy különben kihagytunk volna egy jó dumcsizást veled?! :-)

570. Aston22
2010. dec. 18. 15:08

Szépen felpörgött ez a fórum, most nézem hanyadik poszt körül csatlakoztam, és most hol vagyunk. Nem semmi : )


Nyuszó, azt írtad emiatt IS jól indult a napod. Mi az a másik dolog, vagy a többi, ami miatt IS jól indult? : )


Egyre több szép lányt látok az utcán : )


Lakik valaki a fővárosban? Ha nem publikus, jöhet privátban is a válasz.


Valami történetet mesélnem kellene, de nem tudom mi is legyen az.

569. c6560fb39d (válaszként erre: 566. - F9ddfa601b)
2010. dec. 17. 15:04
Akkor már megérte írni! ;)
568. c6560fb39d (válaszként erre: 565. - Aston22)
2010. dec. 17. 15:03

Ez nagyon jó,komolyan örülök ennek,megérdemled a szerelmet!Látod nemrégen még kétségek közt tipródtál....de a sors másképpen rendezett, egy ajtó bezárult,de egy másik kitárult előtted,ez nagyon jó,nincs megállás nem szabad feladni soha,túl rövid az élet,élni kell!!!;)

Nagyon kíváncsi vagyok hogyan alakul a jövőd,remélem írsz majd nekünk.:)

567. CsillagTM (válaszként erre: 509. - Titánia)
2010. dec. 17. 11:16

azért ez kemény...

maradjunk annyiban, hogy rohadtul nem ezen múlik:)

2010. dec. 17. 09:35
Aston és Zigi nagyon jó olvasni a soraitokat-ez a napom már ezért is szuper jól indult... :-)
565. Aston22
2010. dec. 16. 22:47

Kedves vagy Zigi : )


Ki tudja...jövőhéten fogok megint találkozni az "új" lánnyal. Szeretnék egy kellemes sétát, beszélgetést. Ha úgy érzem, hogy jól sikerült a találkozás, akkor megkérdezem tőle, hogy lenne-e kedve velem tölteni a szilvesztert, ami azt is jelenti, hogy nálam aludna. Hölgyeim, kezd tétre menni a dolog. Hihetetlen, de arról írok nektek, hogy szeretnék valakivel összejönni : ) Izgalmas nagyon : )

2010. dec. 16. 20:36
Kívánom,hogy a Jézuska egy barátnőt varázsoljon a fa alá Neked,és az új év,új szerelemmel induljon.:)
563. Aston22
2010. dec. 16. 19:29

Igen. Olyan furcsa ez. A barátnőmmel azt tanultam meg, hogy bátran mutassam ki, hogy élvezem. Gátlástalanul engedjem el magam, és élvezzem. Jelezzem, hogy jó, nyögjek, sóhajtozzak. Olyan jó érzés volt lihegni, szedni a levegőt, sziszegni, emelgetni a hasam, amikor már jó volt.


Egy szégyellős lány szerintem nagyon nehezen oldódik fel, és emiatt lehet nem is élvezi az elején, esetleg emiatt nem is tud elélvezni. Meg kell tanulni bátran mutatni az élvezetet. Nem titkolni, hogy élvezzük.


Hajj...kellett nekem erről beszélni...hiányom van... Jó lenne valakit kényeztetni. Olyan szívvel, lélekkel csinálnám. Tényleg olyan ez, mint az éhség, csillapítani kell. Ritkán éreztem ilyet az életemben.

562. c6560fb39d (válaszként erre: 561. - F9ddfa601b)
2010. dec. 16. 18:11

:D:D Ez valóban így van, azért a gátlásokat kell először eldobni jó messzire, utána már könnyen megy a ruhákkal is....és a többi!!!:))


Szerintem a szexben is folyamatosan fejlődünk, még mi is pedig nem 2 éve vagyunk együtt.Pedig a férjemmel soha nem volt rossz a szex.Ez jó dolog,hogy tudunk újítani,merjük elmondani hogyan jó,titkos vágyakra derül fény...:)

561. f9ddfa601b (válaszként erre: 560. - C6560fb39d)
2010. dec. 16. 17:54

Nekem is akkor vált élvezetessé,amikor a férjemmel voltam,és már jól összeszoktunk,tudtuk,hogy mi a jó a másiknak.És persze részemről le kellett vetkőzni a gátlásokat is,nem ment először olyan könnyen.

Most meg már nem is köszönök,csak vetkőzöm... :-)

560. c6560fb39d (válaszként erre: 558. - Aston22)
2010. dec. 15. 17:35

Ez nagyon jóóóóó,hogy van egy lány ez az élet rendje,csak néha nehéz,de az idő megoldja!!!:)



Hát szerintem nem lenne élvezetes dolog olvasni az első élményt,én nem is emlékszem rá annyira.... semmi volt,most mondjam,hogy csiklandós érzés volt,pedig az volt, semmi extra,később vált igazán élvezetessé amikor a férjemmel összejöttem,vagy csak ügyetleneket fogtam ki.....:P Bár olyan sok nem volt előtte,de összehasonlítási alapom van,és ez jó. ;)

559. f9ddfa601b (válaszként erre: 558. - Aston22)
2010. dec. 15. 10:49

Én azt szeretem Aston,ha te mesélsz,ez van. :-)És mivel nő vagyok,eleve jobban érdekel az orális szex férfi szemszögéből.A sajátoméból úgy is látom,érzem,de mindig izgalmasabb,hogy a másik nem hogyan éli meg.


Aston nem lehet,hogy azért nem tudtad még magadat elengedni a hat óra alatt,mert valahol még ott motoszkált a fejedben a "régi lány"?


"Na meg, most már tudom kié a világ legszebb tekintete! " Viszont ez már jelent valamit!!!

558. Aston22
2010. dec. 14. 11:14

Sziasztok lányok,


Köszönöm, hogy távollétemben is gondoltok rám! Kaptam sok jelet tőletek, mindig jó érzéssel tölt el.


A szombati napom...hát...nem volt az igazi. Előtte való este is elég zaklatottan aludtam el. Előjöttek régi emlékek, sok sok elfojtott pillanat az előző kapcsolatomból. Olyan pillanatok, amik akkor felidegesítettek, de nem mondtam meg a magamét. Aztán mikor utaztam a városba, hogy találkozzak a lánnyal, zenét hallgattam, és a rádióban bizony szólt egy olyan dal, amihez szép emlékek fűznek, így megint elhomályosodott számomra a világ. Nehéz volt így randira menni.


A lány nagyon csinos volt, és nagyon szép. Jó volt újra látni. Vidáman beszélgettünk, sétáltunk. Ittunk forralt bort az utcán, meg úgy tényleg rendben volt minden. Felmentünk hozzám, eleve ide készültünk, mert elég beteg, és nem akartam, hogy megfázzon az utcán. Nálunk azonban történt valami velem. Teljesen kiestem az egész találkozóból, nem hangolódtam rá. Voltunk nálam vagy 6 órát, de abból én szerintem összesen 5 percet beszéltem. Ha meg beszéltem is, alig vártam, hogy befejezzem. Olyan lelki fáradtság tört rám, hogy nem akartam beszélni egyáltalán. Szerencsére ő nagyon beszédes, és végig beszélt. Néha megnevettettem, vidám volt a hangulat, de inkább ő szórakoztatott engem a sztoriaival. Furcsa, de az zavart engem, hogy egy lakótársam is ott volt a lakásban, és úgy éreztem, ha beszélek, azt ő is hallgatja. Emiatt nem tudtam magam elengedni. Amikor utcán voltunk, semmi gondom nem volt. Furcsa ez, mert nem szokott zavarni, hogy más is ott van. Valahogy most még is.


A lány azt mondta, hogy jól érezte magát, és reméli minél hamarabb találkozunk. Meglátjuk mi lesz. Az biztos, hogy érzem, hogy akarom őt. Na meg, most már tudom kié a világ legszebb tekintete!


A volt barátnőmmel is beszéltem tegnap. Most se jön haza, majd csak az ünnepekkor. Aranyos volt, meg kedves, de szinte biztos, hogy már valaki nagyon legyeskedik körülötte. Kérdezte mit csináltam hétvégén, és úgy is voltam vele, hogy elmondom, hogy randiztam, de telefonban nem akartam. Személyesen akarok vele erről beszélni. Az meg nem tudom mikor lesz.


Akarok egy lányt! Mennyit változott a világ : )


Na de jut eszembe! Ti is mesélhetnétek az első orális élményeitekről, csak hogy ne vesződjön már el ez a téma. Ez nem Aston topicja, hanem orális szex, és engem is érdekel a ti élményeitek!

557. zzmm
2010. dec. 10. 18:05

Sziasztok!


Aston gondolok Rád, hogy jól sikerüljön holnap a randid.. Jól érezd magad, legyél felszabadult.. ez a lényeg ))

556. f9ddfa601b (válaszként erre: 552. - 3265084553)
2010. dec. 9. 19:37
Hát mi és te! :-)
555. f9ddfa601b (válaszként erre: 551. - Aston22)
2010. dec. 9. 19:36

Aston tudom,hogy ez csekély vígasz,de mi itt nagyon szeretünk téged.Tényleg furcsa,nem ismerünk,de az írásaid alapján mégis.

Küldök neked egy hatalmas ölelést-ilyet ritkán szoktam,és tényleg olyannak,aki számít még így ismeretlenül is-azt hiszem,hogy ez már a második alkalom,akkor indul...3...2...1...és most.És ezzel küldtem neked egy hatalmas adag szeretet.


Nagyon ügyes voltál a vizsgákon-pedig tudja az ember,hogy ilyen állapotban nem olyan könnyű tanulni és koncentrálni.

A szerelem nagy úr,és nagyon tud fájni.

A hétvégéd remélem,hogy jól alakul!

❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook