Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
614. c6560fb39d (válaszként erre: 609. - Aston22)
2010. dec. 21. 19:54

Nagy tapasztalatom nincs, a férjem előtt 2 pasi volt,akikkel volt szex,és bizony mindkettő magával törődött jobban,sőt az első velem egyáltalán nem.

Tehát nem minden pasi ilyen odaadó,figyelmes,érzéki!

Biztosan művelik a kényeztetést valamilyen szinten,de amiket írtál az,az igazi, mellé persze a szerelem és hűség,ez így kerek.:)

613. c6560fb39d (válaszként erre: 607. - F9ddfa601b)
2010. dec. 21. 19:47

Naná,hogy megérdemeljük,én nem is panaszkodom.:)


A szilveszter utálom,remélem a gyerkőcök buliban lesznek,akkor szabad lesz a pálya, hmmmmm mit fogunk művelni.....!;)

612. f9ddfa601b (válaszként erre: 609. - Aston22)
2010. dec. 21. 17:54
Igazából ilyen szempontból nincs nagy tapasztalatom,csak a férjem,ő olyan,mint te-érzéki,odaadó,és először a nőt részesíti előnyben-viszont vannak önző pasik is,akik csak magukkal foglalkoznak.Bár ezt nem tapasztaltam meg,de azért a környezetemben hallani,ha párkapcsolatról esik szó.
611. f9ddfa601b (válaszként erre: 608. - Aston22)
2010. dec. 21. 17:52
Aston! A terv szerintem ugyanaz,mint nálad :-)
610. c191c35515 (válaszként erre: 609. - Aston22)
2010. dec. 21. 14:29
nem...mert valahol igaz:)amúgy,ha az ember a megfelelő pasival van együtt akkor ez evidens!!!mármint,hogy mindenhogy kényezteti a nőt!:)
609. Aston22
2010. dec. 21. 14:22

Kedvesek vagytok!


Írjátok, hogy bármelyik nő örülne egy ilyen pasinak, meg hogy ha látná, hogy én hogy kényeztetek valakit, akkor nem sokat gondolkodna. Miért? Ez ennyire nagy dolog? Úgy beszéltek róla, mint ha valami ritka dolog lenne ez, hogy egy férfi kényezteti a nőt. Meg, hogy ha ezt tudnák, akkor sorban állnának nálam. Nem túlzás ez? : D

608. Aston22 (válaszként erre: 607. - F9ddfa601b)
2010. dec. 21. 14:18
Mit? Én nem tudom : )
607. f9ddfa601b (válaszként erre: 605. - C6560fb39d)
2010. dec. 21. 13:21
Na azért a boldogságot mi is megérdemeljük :-) Már én is elterveztem a Szilvesztert,már nem is mondom,hogy mit terveztem,úgyis gondoljátok...
606. f9ddfa601b (válaszként erre: 604. - Aston22)
2010. dec. 21. 13:20

Valakinek szerintem nagyon jó szilvesztere lesz-csak érezzed jól magadat.Ha ezt úgy végig tudod szórakozni,hogy már nem a régi barátnő jár az eszedben,akkor azt mondhatod,hogy sikerült túllépned rajta.


Nézz előre Aston,bármelyik nő örülne,ha ilyen pasi udvarolna neki és kényeztetné,mint te! :-)

2010. dec. 20. 22:18

"Meglátjuk mi lesz. Nem ír semmi különöset, a szilveszterrel kapcsolatban mond mindig egy egy dolgot, meg mint ha mindig bizonyosság kellene neki, hogy érdekel engem továbbra is."



A bizonyosság érdekében,olyan olyan szívesen szólnék ennek a lánynak,hogy ugyan olvasson már bele egy picit az itt közzétett dolgaidról,miképpen is tudsz egy nőt kényeztetni,na szerintem nem kellene túl sokat rizsáznod! :) Most csak hülyülök ám,;) de van a dologban valami.

Menni fog ez majd szépen fokozatosan,Veled nincs gond jól gondolkodsz,érzelmes,figyelmes vagy,a többi majd jön magától.

Megérdemled a boldogságot! :)

604. Aston22
2010. dec. 20. 21:23

Nem,nem ijedtem meg. örülök neki,hogy ír nekem. Ez ugye azt sugallja,hogy gondol rám és érdeklődik. Pont mondta egy barátom,hogy eddig mindig azt látta,hogy küzdök egy lányért,majd pedig kalandos úton,de végül megkapom. Most meg..most meg nem küzdök,csak terelgetem a dolgokat.


Meglátjuk mi lesz. Nem ír semmi különöset, a szilveszterrel kapcsolatban mond mindig egy egy dolgot,meg mint ha mindig bizonyosság kellene neki,hogy érdekel engem továbbra is.

603. c6560fb39d (válaszként erre: 602. - Aston22)
2010. dec. 20. 21:09

Hűűű mi lesz itt....majd kiderül,lehet nem is lesz olyan bonyolult a helyzet.(?) ;)


Másrészt az én szerény véleményem,egy nő ne nyomuljon,(bár nem tudom az sms tartalmát)ettől megijednek általában a pasik,mondjuk én nőként is,utálom a nyomulós férfiakat,szerencsére ezzel nincs gondom már jó ideje,de volt,és menekültem is,nem kellett olyan férfi.De nem vagyunk egyformák.:)

-Igen,lehet be van zsongva.:D


Te megijedtél Aston?

602. Aston22
2010. dec. 20. 20:26
Ír nekem smst reggel. Ír nekem smst délután. Ír smst este. Be van zsongva? :D
601. c6560fb39d (válaszként erre: 594. - Aston22)
2010. dec. 20. 20:07

Nem az őskorban élünk, ezerféle képen lehet védekezni.


Én sem látok logikát ebben,habár ezek a vallási dolgok nem a logikán alapszanak.

600. f9ddfa601b (válaszként erre: 598. - C6560fb39d)
2010. dec. 20. 19:28

"Nyuszóka szeretik ám a férfiak,ha "néha" rosszkislányba megyünk át.;)"


Már kezdek belejönni :-)))))))))) De majd Astonra fogom :-)

599. c6560fb39d (válaszként erre: 589. - Aston22)
2010. dec. 20. 16:58

Persze nem kell letámadni egyből,sokkal izgalmasabb ha szépen lassan,fokozatokban következnek a dolgok,sajna nálam az első nem ilyen volt, az a durr bele bumm tipusú pasi volt,hát nem is hagyott bennem mély nyomot az első három együttlét.:S

Másrészt ha már majd odáig juttok,úgy tudom az orálszex nem tiltott attól marad a szüzesség,bár hülye vagyok vallási dolgokban,nem értek hozzá.

Olvastam már olyan történetet,hogy egy fiatal pár együtt járt, nagyon megkívánták egymást már hosszú idő telt el csók,petting,orálszex volt,de a lány vallásos volt, éppen ezért úgy igazából nem lehettek együtt..análszex lett a vége,hát nem tudom...nekem ez magas,nem tudom megérteni a vallás ezen részét,talán az egyetlen dolog a szerelem,szeretkezés ami a legszebb, legtisztább dolog, ezt miért kell tiltani,másrészt akik követelik ezt ugyan betartják-e .....mindegy ez nem az a fórum,de igazságtalan,félre ne értsen senki,én nem ítélem el a vallásos embereket sőt,mindenkinek szíve-joga.....

598. c6560fb39d (válaszként erre: 588. - F9ddfa601b)
2010. dec. 20. 16:46

:D:D Az ilyen "romlás" nagyon jó dolog, ez fejlődés!!Mit ne mondjak,rám is hatással voltak Aston írásai,pedig igazán rendben van minden,nincs hiányom semmiben,de elég rendesen beindított az élménybeszámoló,nem szégyen ez, a testünk reagál.....másrészt nekem ezerszer többet ér ha olvasok mint bármilyen film.:)

Nyuszóka szeretik ám a férfiak,ha "néha" rosszkislányba megyünk át.;)

597. f9ddfa601b (válaszként erre: 595. - CsillagTM)
2010. dec. 20. 16:35
Igaza van Csillagnak-egyetértek vele...
596. f9ddfa601b (válaszként erre: 591. - Aston22)
2010. dec. 20. 16:34
Pedig ki kell próbálni a szexet házasság előtt,mert bizony akárki akármit mond,hozzá tartozik az élethez.És ha az nem megy együtt,akkor egy boldogtalan házasság lesz belőle.Mindig azt vallottam,hogy nem a legfontosabb a szex,de igenis fontos,hogy egymásnak örömet tudjunk nyújtani.Ahhoz viszont meg kell ismerni egymás testét,és az idő.
595. CsillagTM (válaszként erre: 591. - Aston22)
2010. dec. 20. 16:31
hm...bocs, h így ismeretlenül, de ha nálad alszik, akkor annyira csak nem zárkózik el tőled...
594. Aston22
2010. dec. 20. 16:29

Egyébként utána jártam a dolgoknak, és a vallás amiatt ellenzi (nem tiltja!) a házasság előtti testi kapcsolatot, mert abból sok nem várt gyerek van, és akkor a gyerek család nélkül nő fel, vagy pedig abortuszt kell végrehajtani, ami a vallás szerint eredendő bűn. A nemi betegségek miatt is ellenzi.


A gumi óvszer világában kicsit mint ha ideje múlt lenne ez a tanítás. Én meg még azt hittem, hogy az érzelmi részt védené, hogy csak olyannal feküdj le, aki biztosan szeret, annak meg a házasság a bizonyítéka. Erre nem...HIV meg ilyenek...milyen kis szentimentális vagyok...azt hittem érzelmet védene..: D

593. 3265084553 (válaszként erre: 591. - Aston22)
2010. dec. 20. 15:53

Nincs mese! Feleségül kell venni!

Már ha akarsz valamit. Azt mégse várhatod hogy halálos bűnt kövessen el miattad! ;-)

2010. dec. 20. 14:54

Abban biztos vagyok hogy nem tud ellenállni :-)))

Ha meg igen akkor hagyni kell....habár az első alkalommal még nem kell leírni..

591. Aston22
2010. dec. 20. 14:35

Sajnos itt komolyabb a helyzet. Annyira, hogy az első randi után reggel egy sms várt, amiben kérdezte, hogy nálam mennyire domináns a testi kapcsolat, mert hogy neki tiltja a vallása házasság előtt. Én meg leírtam neki a diplomatikus véleményemet eléggé kifejtve. Szóval hogy nem domináns, hanem ez is egy pillére. Olyan fontos, mint a többi elem.


Ő neki az volt erre a válasza, hogy akkor közöttünk nem lehet semmi, mert ő nem tudja nekem megadni azt, amire szükségem van...


Hónappal később vettem fel vele újra a kapcsolatot, mert csak tetszett, csak aranyos volt, és úgy voltam vele, nem hagyom ennyiben. Majd hátha felélesztem benne az alvó vadmacskát.


Emiatt mondom azt, hogy nem olyan egyszerű a helyzet, hogy ha ott alszik, akkor tuti lesz valami...

590. f9ddfa601b (válaszként erre: 589. - Aston22)
2010. dec. 20. 14:02

"Furcsa, hogy ott fog aludni nálam. Remélem velem : )"

És akkor még értsük meg,"hogy a vallása,meg a nevelése miatt nem olyan rossz kislány,mint mondjuk ti :) :)"


Aston ne vicceljél már! Egyébként 18 évesen én olyan nyuszika voltam,hogy azt hitte a férjem,nem tud velem soha semmit kezdeni.Bizony.Meg kellett küzdenie rendesen értem.De én voltam túl gátlásos,most már ügyesebb lennék.

Egyébként meg én is vallásos vagyok,meg még sokan mások,de hidd el,hogy nem ezen múlik.

De csak nyugtassad magadat...csak aztán nehogy meglepődjél! :-)

589. Aston22
2010. dec. 20. 11:18

Aranyosak vagytok, de azért még szerintem nem kell ilyenekre gondolni. Még csak kétszer találkoztam vele, és nem is egyértelmű még számomra,hogy vonzódik-e hozzám. Valamint, ő egy vallásos lány,és eléggé szégyellős,pedig gyönyörű alakja van,szóval nem úgy ismertem meg eddig,mint egy kiéhezett huncutkodó nőt. Ezek miatt nem veszem én biztosra,hogy lesz valami. Maradjunk reálisak. Tényleg,alig ismerjük egymást. Bár vágyom sok mindenre,de egy csókkal is nagyon elégedett leszek. Nem akarom én erőltetni a dolgot,mivel komolyabb terveim vannak vele,és nem kellene ezt kockára tenni. Egy kellemes estét szeretnék,vele lenni,megismerni még jobban. Bár az alkohol lehet kicsit oldja majd a hangulatot : ) de ne az alkohol miatt akarjon bármit is. Furcsa,hogy ott fog aludni nálam. Remélem velem : )


Azt értsétek meg,hogy a vallása,meg a nevelése miatt nem olyan rossz kislány,mint mondjuk ti :) :)


Ugyanakkor történt más is. A volt barátnőm felhívott tegnap. Hazajöttek,de történt valami,ami miatt csak ma reggel mentek vissza a fővárosba. Én meg vidéken voltam,így nem tudtunk találkozni,de azt mondta a két ünnep közt itt lesz majd,és akkor tudunk találkozni. Furcsa érzések vannak bennem. Olyan érzésem van,hogy ő is elhív majd szilveszterezni. Nem kérdés,hogy már foglalt vagyok,csak mégis nehéz lesz nemet mondani. Meg most is hívott egyből,hogy találkozzunk,itt van. Jó lenne már beszélni vele a jövőről,meg elmondani neki,amiken keresztül mentem. Kicsit mindig felkavar ha beszélek vele. Hiányzik a kapcsolatunk,meg ő is. Nehezen lépek ezeken át.

588. f9ddfa601b (válaszként erre: 585. - Aston22)
2010. dec. 20. 10:53

Aston akkor ott már más is lesz-legalábbis téged ismerve :-)

De legyen is-elvégre ha mindketten akarjátok,miért is ne?

Azt hiszem,hogy érdekes beszámolót várhatunk tőled,de este írjad,hogy kéznél legyen a férjem :-)

Ezen a fórumon kezdek "elromlani" :-)

587. f9ddfa601b (válaszként erre: 579. - Aston22)
2010. dec. 20. 10:51
Mert Aston ez a normális reakciója a testednek.Ez nálunk is így van nőknél,szóval egyformán működünk,talán a férfiaknál intenzívebb ez,de nem vagyok ebben sem biztos.
586. c6560fb39d (válaszként erre: 585. - Aston22)
2010. dec. 20. 07:55

Ez Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó kezdődik az új éved,ez az,őszintén örülök,hogy boldog idők jönnek,mindent bele Aston,csak úgy cselekedj ahogyan a beszámolóidban írtad, abban hiba nem lesz!;)

585. Aston22
2010. dec. 20. 00:09
Húha...helyzet van! Érdekes smst kaptam! Az új lány írt egy hosszú üzenetet,aminek a végén az volt,hogy szívesen megmasszíroz ha szeretném! Ez meglepett! Na de ennél fontosabb,hogy velem tölti a szilvesztert! : )
❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook