Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
2011. jan. 11. 00:06

dehogynem, nagyon is...

épp ezért jöttem haza, véget ért ott egy nagy szerelem, és hát, nem akartam ott maradni


és most, ahogy hazajöttem és körülnéztem, bizony meg kellett állapítanom, hogy a magyar lányok is gyönyörűek

sőt, meseszépek

2011. jan. 11. 00:03

hát sajna nem, pedig ott tudnék élni, szeretem az olaszokat

tényleg, ha már itt tartunk, miért jöttél haza?

nem tetszettek a spanyol lányok? :)

2011. jan. 11. 00:02
elnézést, szép nevedből arra következtettem, hogy Te talán Olaszországból tértél haza
2011. jan. 10. 23:58
én nem jöttem haza, itt élek
2011. jan. 10. 23:52
és miért jöttél haza, nem volt ott jó?
2011. jan. 10. 23:51

nem. nem vagyok spanyol, de éltem ott majdnem 3 évig, kint dolgoztam a vendéglátóiparban,

nemrég jöttem haza

2011. jan. 10. 23:48

nahát, Te helyesen írod a Lovag nevét

Istenem, ha ezt Cervantes látná

talán spanyol származású vagy? olyan ritkán látom helyesen írva

2011. jan. 10. 23:46
köszönöm, kedves Hölgy
2011. jan. 10. 23:45

Üdvözöllek körünkben, kedves Lovag!

Én ugyan nem vagyok oszlopos tagja a társaságnak, de tetszett a belépőd, szívesen látlak

2011. jan. 10. 23:42

Mélyen tisztelet Hölgyeim!


Engedelmükkel csatlakoznék e jó hangzású topic társaságához, mivel nem csak igen nagy tisztelője vagyok a női nemnek, hanem a címben megjelölt örömök szenvedélyes gyakorlója is.

1264. Realista2
2011. jan. 10. 20:07
hm...régen én is írtam verseket...az utolsót a fiamnak mikor megszületett...azóta nem ért olyan nagy lelki dolog ...nem volt múzsám :-))))
1263. Aston22
2011. jan. 10. 18:59

Köszönöm, örülök, hogy tetszik. Azóta kicsit átírtam, de a lényege ugyanez. Ez csak egy kis vázlat, szösszenet. Nem is gondolkozom, csak írom, ami a kezemre jön, ezért ilyen kis bugyuta.


Azt mondta egy barátom, hogy szerinte adjam neki oda majd.


Főképpen azért jöttem el pihenni, hogy közben írhassak is. Fogok még, könnyen jönnek a gondolatok.


Nem tudom milyen lesz a találkozás. Kemény pillanatok lesznek. Jelenleg futnék...nem tudom hova, csak futni...valamit magam mögött hagyni.

1262. Realista2 (válaszként erre: 1259. - Aston22)
2011. jan. 10. 18:43
:-) te kis hős szerelmes:-)) szép nagyon :-)
1261. c6560fb39d (válaszként erre: 1259. - Aston22)
2011. jan. 10. 17:52

Gratulálok!

Nagyon teszik,ügyes vagy!:)


Csak remélni merem,hogy nem ér sok kudarc,nem törik meg benned ez az érzékenység,lelked finomsága megmarad,nem gyötrik meg annyira a kudarcok,hogy elveszítsd önmagad, és "bosszút fogadj",ezáltal másokon megtolni ne akard a csalódásokat,maradj mindig ilyen,remélem megbecsülnek,értékelik benned ezeket a kincseket,lelked szépségét.....mert nem hétköznapi ember vagy!:)

1260. f9ddfa601b (válaszként erre: 1253. - Dolce Vita!)
2011. jan. 10. 17:48
Két éve már nekünk is műfenyőnk van-éppen abból kifolyólag,amit írtál.
1259. Aston22
2011. jan. 10. 17:42

Miközben zötyögött a vonat, ezt firkantottam a kis noteszembe. Nem vállalom, ez csak egy kis firkálás, ezeket szoktam aztán csiszolgatni.


Itt vagyok újra, robog a vonat Budapest felé.

Legutóbb mikor így robogott,

A szíved még értem dobogott.

Nyári napsütés volt, tavaszi illatok,

Szerelembe mártogatott hétköznapok,

Most meg...

Szürke köd, koszos, sáros hó mindenütt.

Fájdalom és kín húzódik meg a szavak mögött.

Három és félszáz napja még alig hittem, hogy ez csak kezdet.

Most meg...már a szívem a szívem is repedezni kezdett.

Könnyek között törnek fel az elfojtott szavak.

Homályos tekintettel látom a múltat,

S közben tudom, máshogy alakulhatott volna,

De minek már a gondolat?

Esténként már más csókolgat,

S eszedben sincs már a férfi,

Ki oly nagyon szeretett Téged.

Eszedben sincs az érzés, mit szíved mellette érzett.

Amilyen nagy volt az öröm s boldogság,

Most olyan nagy közöttünk a távolság.

Hol van már...tudod...a nagy egymásra találás?

Egy darabot téptél ki belőlem, melynek helye nagyon fáj.

Bárcsak vigyáznál rá, hogy ne feketítsd meg a boldog emléket, de folyton folyvást sírásra késztetsz, szívhasadás....s csak zuhanok a mélybe.

Ugyan mit tudsz Te erről?

Már rég mást csókolsz, s eszedben sincs a régi szerelem,

Az ember, ki érted élt s holt egyetlen...

Egyetlen...

Szerelmem.

1258. Realista2 (válaszként erre: 1252. - Aston22)
2011. jan. 10. 15:25
olvasnánk a verset.....
1257. Realista2 (válaszként erre: 1251. - Tuti-tui)
2011. jan. 10. 15:24
Hu...és gyorsan reagálsz :-)
1256. c6560fb39d (válaszként erre: 1255. - Dolce Vita!)
2011. jan. 10. 14:39

Akkor lesznek végre együtt!!!

A szerelem megvan a távolság nagy.:(

1255. Dolce Vita! (válaszként erre: 1249. - Zzmm)
2011. jan. 10. 14:32
mi lesz májusban?
2011. jan. 10. 13:48

Sziasztok!

Szokott néha csend lenni,hiába Aston nem gyűjti a tapasztalatokat,és így nincs új élmény.:P

Majd eljön ennek is az ideje!!!!!Nem győzünk majd olvasni.:D


Nekünk is műfenyőnk van,én is sajnálom a fákat,pedig azokat erre a célra ültetik,de szebben mutat ott az erdőben.:)

2011. jan. 10. 13:40

Sziasztok

már nagyon kezdett itt kihalni


holnap kifizetjük a hitelt, el sem hiszitek micsoda meg könnyebülés, hogy nem lesz jelzálog a házon

hú, már nagyon nyomasztott ez is, legalább már ez nem lesz


a múlt héten szétdolgoztam az agyam, egész nap a gép előtt rohadtam, már kicsit sok volt, de úgy belejöttem, nem bírtam abba hagyni


de most, hogy jó idő lett, nem bírok egyszerűen bent maradni a lakásban, szinte egész délelőtt kint vagyunk, ma is a városba voltunk csavarogni egy nagyot.


olyan szomorú volt az a látvány reggel az utcánkba, ahogy azok a szerencsétlen, valaha gyönyörű fenyők ott álltak a kukák mellett, lehullott levelekkel, elszáradva, én úgy sajnálom őket mindig

kövezzetek meg nyugodtan, de én nem bírom ezt a pusztítást és nem is támogatom-nekünk műfenyőnk van

tudom, hogy illúzióromboló meg minden, de ha nem muszáj akkor inkább nem veszem el egy gyönyörű fa életét, csak azért, hogy pár napig szépen feldíszítve pompázzon, aztán mehet a kuka mellé-a szeretet és békesség jegyében

1252. Aston22 (válaszként erre: 1249. - Zzmm)
2011. jan. 10. 13:17

Még nem tudom mikor találkozok vele, majd ma lesz szerintem telefonálás ez ügyben.


Az új lánnyal meg elvileg, hogy ha hazatérek a fővárosból. Bár, nem tudom így visszagondolva mennyire gondolta komolyan a találkát, de azért bízom benne, hogy sor kerül rá.


Ma érkeztem meg Budapestre, most megyek majd vásárolni pár dolgot. Bevallom...elég keserű a szájízem...a sok emlék előjött. Már verset is írtam a vonaton, nem hiába...van miről.

1251. tuti-tui (válaszként erre: 1179. - Realista2)
2011. jan. 10. 12:36
Igen. Szerény és félénk vagyok, mint a hóvirág, amely épp most bújik elő, rácsodálkozva a világra! :-))
2011. jan. 8. 17:01

Aston egyre nagyon figyeljél oda:ne azért keressen a volt barátnő,mert éppen vége a kapcsolatának,és te pont jól jössz neki,hanem azért,mert még mindig szeret téged.

Kihasználni ne hagyjad magadat-annál te többet érsz!

1249. zzmm
2011. jan. 8. 13:43

Sziasztok! :)


Bocsi, hogy nem voltam.. sablonosan hangzik, de nincs időm semmire..

És mostanában magam alatt is vagyok. Minden összejött, elegem van.. Bárcsak lenne már május..


Aston, mikor találkoztok? És az új lánnyal mikor lesz randi?

Ki hogy van mostanság?

2011. jan. 8. 09:47

"Elfogadom lassan, hogy már másé"


EZT TE IS TUDOD,HOGY NEM IGAZ,MERT SZERELMES VAGY BELÉ.MÉG MINDIG Ő KELL...MEGÉRTELEK,A SZÍVÜNKET NEM TUDJUK ÁTPROGRAMOZNI.BIZONY,AKÁRMI IS TÖRTÉNT,Ő ÁLL HOZZÁD A LEGKÖZELEBB=SZERELEM

1247. Realista2
2011. jan. 8. 09:18

Hát Aston hiába mondunk akár mit....úgy is a szívedre fogsz hallgatni...lehet én is ezt tenném.Mert ugye könnyű olyan aggyal nemet mondani ami nem szeret de egy olyannal aki még mindíg szeret ...szinte lehetetlen....

Minden esetre ha baj lesz mi itt vagyunk majd megvígasztalunk :-))))))

2011. jan. 7. 16:02
Én az új lányhoz drukkolok!!! :)
1245. c6560fb39d (válaszként erre: 1244. - Dolce Vita!)
2011. jan. 6. 21:09
:)) Ugye mondtam,hogy csak jó jöhet,meg ne álljon ez a folyamat csak így tovább!!
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook