Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? fórum

Orális szex minden mennyiségben! Ti hogy vagytok ezzel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
1634. Realista2
2011. jan. 21. 11:26
Dolce merre vagy?
1633. Realista2 (válaszként erre: 1632. - C6560fb39d)
2011. jan. 21. 11:09

én három évvel vagyok nálad fiatalabb...

Leírnám hogy hová járok de kéne csinálni egy zár klubot és akkor oda azt engednénk be akit akarnánk.....és ott nyugodtan lehetne beszélgetni erről arról

1632. c6560fb39d (válaszként erre: 1631. - Realista2)
2011. jan. 21. 09:42

Ez így van,de azt mondják amibe nem halsz bele attól csak erősebb leszel,Aston még fiatal nagyon, majd megedzi ez a kemény élet.Én is féltem a gyerekeimet a kudarcoktól,de burokban nem lehet tartani Őket,majd kapják a pofonokat az élettől és tanulnak,egyébként 5 évvel fiatalabb a fiam Astontól.Ide nyugodtan visszajöhet írni,beszélgetni nem is bántottuk soha.:)


Közben leszek,de van mit csinálni,takarítás,főzés.....


Hol edzel?

Én itthon szoktam tornázni,súlyzókkal,LegMagic-em van,és szülinapomra steppert kértem,így 40 felé már nem árt rádolgozni.;)Igaz sokat biciklizek,de én hatását nem érzem,kevés, pedig napi 10km.megvan.


Ezt a titkos fénykép dolgot azért meggondolom.:)

1631. Realista2 (válaszként erre: 1629. - C6560fb39d)
2011. jan. 21. 09:16

Szerintem Astont rossz időben találták ezek a sérelmek.Lelkileg épp amúgy sem volt erős.De majd megerősödik és talán akkor majd vissza jön ide is.

Szerintem mindenki szeretettel várja :-))

1630. Realista2 (válaszként erre: 1629. - C6560fb39d)
2011. jan. 21. 09:13

ha leszel majd jövök de most lemegyek edzeni...

Én tettem fel ide képeket de csak azt engedek be akit én akarok.Így csak az enyém a felelősség.

1629. c6560fb39d (válaszként erre: 1627. - Realista2)
2011. jan. 21. 08:48

Nem szabad mellre szívni a fórumon kapott kritikát,ilyen mindig van,mellesleg a negatív kritikából is lehet építkezni,nem tudom mi volt a (fotón kívűl) konkrét gond....persze ha sértegetnek az nem esik jól,de ezzel számolni kell.:(

Ezért kár lenne megfutamodni,nem kell oda menni ahol bántották,itt nem bántottuk,persze a véleményünket elmondtuk,és ha túl érzékeny eshet Neki rosszul,de készakarva nem bántanánk.:)

Nekem régen majdnem volt gondom a fotó miatt,egy bizonyos közösségi portálon (W van a nevében),akkor megtanultam fotót sehova nem tenni,igaz töröltem is magam onnan,nincs rá szükségem.Férjnél vagyok,boldog vagyok,elég ha egy ex rámtalál,(ez történt)beszélgetni akar azután panaszkodik,hogy nem boldog.....nem kell ilyen,a amúlt az elmúlt.

1628. Realista2 (válaszként erre: 1626. - C6560fb39d)
2011. jan. 21. 08:11

Én sem értem miről beszélnek.Előszőr azt hittem hogy az

efemeridád valami ló betegség:-))) És hogy Lovag lova szenved benne:-))))))))))


Na jó, nem megsértődni! csak vicceltem:-)))

1627. Realista2
2011. jan. 21. 08:07

Szép reggelt...:-)))))))

Végre már hogy vagyol :-))

Hát Astoinnal történ egy kis galiba így átváltoztatta az adatlapját.

2011. jan. 21. 07:55

Sziasztok!


Most értettem meg miért nincs Aston, :( és miért van az adatlapján nő bejelölve,és a kora is más,sajnálom,hogy ez történt,én elvből nem teszek fotót fel, volt már gubanc nem is kevés ebből másnak,nekem nem hiányzik, fórumozni,beszélgetni jövök,jobb a békesség.:)

Jól lemaradtam erről,segítettem volna,de aznap már nem voltam itthon.

Jó volt kimozdulni itthonról,láttunk sokmindent,Hurghada árnyoldalát is,nem csak a "kirakatot" a turistáknak,bizony egy strand mellett közvetlenül nyomortanyát láttunk,ezt azért nem engedném.Három éve is voltunk,az volt a nászutunk,igaz utazási irodával,tele programmal,nagyon jól megszervezve,rengeteg helyen jártunk,olyan igazi trappolós múzeumról-múzeumra járva Assuan,Luxor,Komombó,Kairó,Hurghada mindez busszal,hajóval,vonattal itt ugye csak a szépet láttuk, a központi helyeken csak a fegyveres emberek riasztóak,de azok a turistákat vigyázzák,97-ben a királyok völgyében 57 turistát lőttek agyon terroristák,ezt megelőzvén mindenhol gépfegyveres civilek,katonák vannak.

Most magán úton voltunk,nagyon kis pénzért, mindent a férjem szervezett,jó volt így is más oldalról látni mi van ott.


Viszon az nekem kínai amiről Dolce és a Lovag írkálnak.:-O

2011. jan. 19. 20:32

nahát, és ezt most mondod ?!


írok privit, egy csomó mindent kell kérdeznem,jó?

2011. jan. 19. 20:31

van bizony,

BIOENERGETIC-től, 2000-2050

2011. jan. 19. 20:29

Szia


nem tudtam, hogy a Rákba van, de érzem :)

van efemeridád?

2011. jan. 19. 20:27

Szia


ugye a telihold :)

pláne a Rákba van 23.18-ig

1621. Realista2 (válaszként erre: 1620. - Dolce Vita!)
2011. jan. 19. 15:26

Viva Dolce :-)))))))

ügyes leszel meglátod....

2011. jan. 19. 14:00

február 11-e, péntekre kaptam időpontot,mármint aznap lesz a műtét, hogy pontosan mikor, az majd kiderül még


most már én is úgy vagyok vele, hogy jobb lenne már túl lenni rajta, hát ez még azért odébb van.

Érdekes módon, azt hittem jobban le fog hangolni, meg rosszabb kedvem lesz, de egész jól viselem.


már tegnap is kezdtem kilábalni a letargiából, ma meg már egész jó kedvem van. Na, meglátjuk mi lesz, most már elszántam magam és kész.

1619. Realista2 (válaszként erre: 1618. - Dolce Vita!)
2011. jan. 19. 12:11

Jó amúgy a hapsik nagyon lazán veszik az ilyet.

A férjem egyszer mikor lányom még pici volt behozta a munkahelyemre játszós ruhába....majdnem elsűlyedtem szégyenemben:-))) és nem értette mért olyan gáz ez :-))))))))


Hidd el minél előbb túl leszel rajta annál jobb.

1618. Dolce Vita! (válaszként erre: 1617. - Realista2)
2011. jan. 19. 09:11

ne aggódj, nem fogja halálba strapálni magát

ha nem vagyok itthon, mindig fölhívom, hogy mikor mit kéne csinálni, nehogy elfelejtsen enni adni nekik meg ilyenek

fut ide oda, hehehe, ez tetszik, de nem olyan alkat


nem véletlenül aggódok ám


ma mindenképp föl kell hívnom a dokit, mert azt mondta, ha nem, akkor majd fölhívja ő


remélem nem mostanába lesz időpont, vagy nem is tudom mi lenne jobb, talán ha már holnapután lenne

1617. Realista2 (válaszként erre: 1616. - Dolce Vita!)
2011. jan. 19. 08:39

Épp itt az ideje hogy megtudja hogy mennyire nem könnyű három gyerekkel lenni :-)))))))))))))

Jaj de megnézném hogy futi ide oda ,feltesz, le rak,elpakol,kiabál,etet,fürdet,főz:-))))))))))))

Vicces:-))

1616. Dolce Vita! (válaszként erre: 1615. - Realista2)
2011. jan. 19. 00:42

Kösz a felajánlást :)


na, hát ettől félek pont én is,de ő maga is azt hajtogatja, hogy inkább most legyen megműtve, mint akkor, amikor már nagy a baj.

Ha ma nem kérdezte meg 10x, hogy mikor kérek időpontot, akkor egyszer sem. hiába magyarázom neki, hogy nem fog bírni 3 gyerekkel, nem hiszi el.


Mi a fenét csináljak???

1615. Realista2 (válaszként erre: 1613. - Dolce Vita!)
2011. jan. 18. 22:07

Jaj Dolce ne mááá .HA LEROBBANSZ KÉTSZER ANNYI MINDEN SZAKAD FÉRJURAD NYAKÁBA!!

eZ ELKERÜLHETETLEN!

Hozd ki csemetéidet vigyázok rájuk :-))

2011. jan. 18. 15:29

nem tudom, hogy este leszek-e, lehet, hogy sokáig kell maradnom


szia

2011. jan. 18. 15:27

igen, persze tudom én is, hogy nem kéne húzni az időt, csak nem olyan egyszerű

nem tudom, hogy hagyjam itthon a gyerekeket a párommal, azért neki sok lenne a 3, 2-3 napig, reggeltől-estig

meg utána ha hazajöttem, akkor se úgy van, hogy ugrálok meg minden, mert egy csomó ideig nagyon lábra se állhatok


szóval nem tudom mit csináljak


most megyek, ébredt a kicsi,

lehet, hogy este benézek


szia

2011. jan. 18. 15:19

De igen dolgozok, csak most van egy kis időm, benéztem


Sajnálom, de ha meg kell műteni, akkor nincs mire várni, muszáj megcsinálni

ha sokáig húzod, még rosszabb is lehet, jobb elébe menni a dolognak,

persze tudom, hogy én könnyen beszélek, mert nem velem történik, de szerintem ne húzd sokáig a dolgot

zárd gyorsan rövidre, és gyorsabban túl leszel rajta, mint hogy agyalsz rajta hetekig, aztán így is úgy is meg kell műteni

de Te ezt úgy is tudod hogy működik,

2011. jan. 18. 15:13
Te mit csinálsz itt, nem dolgozol?
2011. jan. 18. 15:12

Szia


igen vagyok, jó rendesen magam alatt

ezért nem is volt tegnap kedvem, nagyjából semmihez

ez a rohadt műtét dolog most kiakasztott nagyon

tudom már egy jó ideje, hogy nem lehet sokáig húzni, de mindig lebeszéltem magam


a doki azt mondta, hogy most kéne megcsinálni, mert ha tovább mozog a porcdarab, akkor olyan helyre is kerülhet, ahol már nem érik el endoszkóposan, és akkor föl kell az egészet tárni


kérdeztem, mennyi az esély rá, hogy ilyen legyen?

azt mondat, pont annyi, mint amennyi arra volt, hogy elmozdul :(((



ezenkívül valaki, aki kedvelek nagyon lehangolt és szomorú, és ettől én is az vagyok



de köszönöm, igazán kedves vagy hogy gondolsz rám

2011. jan. 18. 15:06

Szia Dolce!

itt vagy?

vártalak tegnap revansra, de nem jöttél :)

mi van Veled?

1608. Realista2 (válaszként erre: 1606. - Tuti-tui)
2011. jan. 18. 08:27

:-))) beengedtelek...kiváncsi vagyok mi a véleményed egy 111 éves nőről :-))

Amúgy írni nem fogok bele mindig.csak néha pár képet.

1607. Realista2 (válaszként erre: 1604. - C6560fb39d)
2011. jan. 18. 08:24

Sárga vagyok az irigységtől !!:-)))))))))

Jó pihit nektek :-)))

Jó nagy kutyáitok vannak :-)))

1606. tuti-tui (válaszként erre: 1582. - Realista2)
2011. jan. 17. 20:20

Sziasztok!♥ :-)


Én is bejelentkeztem a titkos Napló leendő olvasói közé, hiszen nem mindennap lehet látni egy 111 éves hölgy tuti fotóit... ;-) :-))) Igaz, én másik fórum témán vagyok, de a kíváncsiság győzött... ;-) :-)))

2011. jan. 17. 19:32
Akartam jelet küldeni Nyuszónak,de már nincs, töröltettem magát.:((((((
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook