Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! fórum

Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 15. 10:45
Illetve: Míg a női ejakuláció igen ritka, sok nőnél található egy különleges, mechanikus ingerlésre érzékeny zóna, amely a hüvely elülső falán tapintható. Ez az erogén zóna (amely nemcsak egy pont!) valószínűleg kapcsolatban áll az uretrális mirigyekkel. Ingerlés hatására megduzzad és elősegítheti egy igen intenzív orgazmus létrejöttét. Ezt a zónát (röviden: G-zónát) Ernst Gräfenbergről (1881-1957), a német-amerikai nőgyógyászról nevezték el, aki azt 1950-ben elsőként írta le.
2009. okt. 15. 10:44
Ha még nem olvastátok volna...: Egyes nők az orgazmus során némi folyadékot spriccelnek ki a húgycsőből. Sokáig azt hitték, hogy ez csak vizelet lehet. Mások szerint a folyadék a hüvelyből jön. Valójában azonban egy prosztata-váladékszerű folyadékról van szó, amely a húgycsőből jön. Azokból a mirigyekből származik, amelyek a húgycső körül vannak (parauretrális mirigyek). Ezek a mirigyek egyes nőknél olyan fejlettek, hogy a prosztatához hasonlóan elegendő váladékot termelnek az ejakulációhoz. E mirigyeket ezért "női prosztatának" is nevezik, s anatómiailag is megfelelnek a férfi prosztatának, amely szintén a húgycsövet övezi. (A női magömlés természetesen nem tartalmaz ondósejteket.)
2009. okt. 15. 10:33
Úgy értem,a hüvelyi=G-pontos,legfeljebb az a mirigy nem mindig reagál ennyire intenzíven,illetve egyéntől függ,mennyire fejlett...Nem értem,amúgy van-e funkciója az "ejakulációnak",szerintem nincs.Mondjatok véleményt,a fiúk is kérdezzék a partnerüket!
54. jazzpop (válaszként erre: 53. - Nevemsenki)
2009. okt. 15. 10:28
Igen,ezen én is filóztam már,hogy a hüvelyi orgazmus ugyanaz az érzet,mint a G-pontos?Mert hogy nincs túl sok ideg a hüvelyben,szóval ha "odabent" történik a robbanás,azért is a G a felelős...vagy rosszul gondolom?Olyan óriási különbséget nem fedeztem fel,csak ezt a bizonyos özönt...Biztos nincs 3 féle variáció!Az már túlzás lenne,nem?:))Mit gondoltok?Persze,nem felejtkezek el az eredeti témáról,de ezt még beszéljük meg!
2009. okt. 15. 08:49

Tényleg irigylésre méltó Jazz:-)

Az én G pontom nincs meg....vagy kép zavarom van. Volt már nekem is hüvelyi orgazmusom, de az nem egy pont stimulálásával volt elérhető, és nekem pont fordítva van mint nálad: A csiklói orgazmus sokkal hosszabb, intenzívebb, magával ragadóbb, mint a hüvelyi. A hüvelyi rövidebb, és kevésbé intenzív. Látjátok itt is látszik, hogy mennyire nem vagyunk egyformák. De az a bepisilek érzés nincs, és a G pont sincs, pedig próbáltam már direkt tanulmányi céllal én magam is keresni, de nem találom:)

52. e9d038e42d (válaszként erre: 49. - Jazzpop)
2009. okt. 15. 08:10
De jó lenne ha összejönne a párommal nekem is!!Mindent megfogok tenni érte hogy összejöjjön!!IRIGYLEM a párod!
2009. okt. 15. 02:22
Ja,annyit még hozzáfűznék:nem tudom,pontosan hol található a G-pont(om),de szerintem a férfim makkja pont addig ér,így tudja a legjobban bombázni.Remélem,nem vagyok vulgáris,de hát ilyen témát körül írni...!
50. jazzpop (válaszként erre: 49. - Jazzpop)
2009. okt. 15. 02:19
Húúú,remélem KIELÉGÍTŐ volt a válaszom:)))De sokat tudok dumálni én is:)...De nem bánom!
49. jazzpop (válaszként erre: 43. - E9d038e42d)
2009. okt. 14. 18:10
Húúú,de szemtelenek vagytok:)))!!!Nem,nem csak ezzel foglalkozom,dolgozok is néha,éjszaka amúgy,nappal meg ki kell hevernem!Ma szabadnapos vagyok,így tudok nyugodtan válaszolni,bár lehet,egy-két infóval több lesz,de csak hogy szórakoztassalak benneteket:)...Szóval,a G-pontos élvezés az eddig is mindig meg volt,vagy ha nem akkor jött a csiklós,de ez a bizonyos "özönvizes",ez kb.3 hónapja jött elő...Hát,nem a párommal,hanem a szerelmemmel,de ez most mindegy!A szerelmemről van szó itt,vele kísérletezgetek:)Az első alkalommal arra lettem figyelmes,a legvadabb "hajtás" közepette,hogy nekem MOST kell pisilnem?!Éreztem az ingerét,de-talán-nem a szokásos helyen,hanem fentebb-bentebb..És éreztem is,hogy valami meleg,forró csorog ki belőlem,arra már nem emlékszem,hogy pont akkor élveztem is el,de utólag megbeszéltük,hogy ez akkor az az ejakuláció volt???A srác szerint tuti,de én kétségbeesetten szaglásztam körbe,hogy ez pisiszagú,hát,bocsi...De aztán majdnem minden alkalommal éreztem(-tük),és bizony orgazmussal is párosult,az én érzékeim szerint előbb jött a "cucc",és rá pár másodperccel a robbanás..A csávóm már hamarabb tudja,hogy nekem jönni fog,tök jó,neki NAGGYON tetszik!Most legutóbb is volt,épp néztem:ez NEM fél decis folt,jött itt 2 decinyi is!!!Ja,igen:spriccet nem tapasztaltunk még,mivel ez a jelenség nálam lovaglóban jön elő,szanaszét feszítve a combom(nyilván kapaszkodnom kell,hogy tudjam tartani magam:)),ezzel feszítve a hüvelyizmaim,és,hát az emberem piszok gyorsan tudja csinálni,hihetetlen iramot diktál!Ezt most Nevensenkinek írom,példa a módszerre.Amikor jelez a vizelési inger,akkor még helyezkedek a magam kedvére,és akkor már folyok is,és BUMMM!Hogy mi a különbség?Megpróbálom érzékeltetni...A csikló-élvezés is hatalmas tud lenni(a pókok összerezzennek a sarokban:))),de a másikhoz képest olyan felületes,direkt,néha agresszív,nem tudom másképp jellemezni!Viszont a hüvelyi,az valahogy lassabban bontakozik ki,és nekem a lassan csorduló méz jut az eszembe,hihetetlen mély,kéjes fullánkok bombázzák az egész altestemet,amikor meglepi az embert,elnyújtottan,lassan,de kib...ott erős orgazmushoz juttat,tényleg csak óbégatni lehet tőle...Egyszerűen csodálatos!Nekem az "édesség"és fokozatai jutnak az eszembe,ha szóval akarnám kifejezni.Fúúú,gyönyörű 10 mp(nálam),az hogy jön folyadék,az már nem is érdekes,az csak pikánsabbá teszi.Ha,pont kihúzná akkor biztos lenne spriccc!Na,jó,most befejezem,jön a párom:(..
48. 78826dc958 (válaszként erre: 47. - E9d038e42d)
2009. okt. 14. 16:29
A mostani párommal éreztem először.Pedig válok és a férjemmel 6 évet éltem.Persze ez hülyén jön ki mert felmerül a kérdés hogy ha nem volt jó a szex minek voltam vele.Jó volt a szex.Nem vagyunk egyformák.Nem illettünk össze talán.
47. e9d038e42d (válaszként erre: 46. - 78826dc958)
2009. okt. 14. 15:23
És nálad ez hogy ment?
46. 78826dc958 (válaszként erre: 40. - Nevemsenki)
2009. okt. 14. 15:19

Mindenkinek van G pontja!Csak van akinél nem könnyű megtalálni!!

Van aki évekig vagy még soha nem élt át hüvely orgazmust!

45. e9d038e42d (válaszként erre: 44. - Nevemsenki)
2009. okt. 14. 14:56
Nálad volt mostanába??Vagy mindig csináljátok?
2009. okt. 14. 12:53
Steve, lehet ezt soha nem tudjuk meg ? ;)
2009. okt. 14. 12:51
Hahó Jazz???Elvesztél a mélyben?
42. nevemsenki (válaszként erre: 41. - E9d038e42d)
2009. okt. 13. 16:14
Ez engem is érdekel:)
41. e9d038e42d (válaszként erre: 36. - Jazzpop)
2009. okt. 13. 13:05
Mesélj milyen a G-pontos élvezés????
2009. okt. 13. 09:14
Nem vagyok mai csirke, de mi nem találjuk az én G met :-) Lehet hogy nincs is??
2009. okt. 13. 09:13
Jazz, és a G pontos orgazmus más mint a többi??,
38. e9d038e42d (válaszként erre: 34. - Nevemsenki)
2009. okt. 13. 07:11
Én már hála isten megtaláltam,az én "pontom" nekem még nincs meg!Jó, de csak néha kirobbanó! :-(
37. e9d038e42d (válaszként erre: 36. - Jazzpop)
2009. okt. 13. 07:07
Az özönvizet úgy érted hogy spriccelsz??
36. jazzpop (válaszként erre: 34. - Nevemsenki)
2009. okt. 13. 03:36
Büszkén jelentem:nekem egy ideje "ott a pont"!Nekem piszok furcsa,mármint a velejáró "özönvíz",de a szerelmem odáig van érte-ezért is akarom a masszázzsal viszonozni az örömöt...Sajna,ő még nem a PÁROM,de ha az lesz...!Hát,ugyanúgy csináljuk,mint eddig:)
35. Roni24 (válaszként erre: 34. - Nevemsenki)
2009. okt. 12. 19:18

Én még nem, de a párom már igen! :)

Viszont őt meg a masszázsra nem lehet rávenni!

2009. okt. 12. 13:01

Én próbáltam az exférjemmel, neki nem jött be a dolog, a mostani imádja ;)

Ki kell tapasztalni, nekünk sem sikerült elsőre. Olyan ez mint a G pont :) Nekem az nincs meg .-( Ti találkoztatok már vele?

33. e9d038e42d (válaszként erre: 31. - Jazzpop)
2009. okt. 12. 12:21
Nagyon rá vagy kattanva! :-)
2009. okt. 9. 07:06
Örülök hogy ennyien vagyunk és próbálkozunk!!!!Arra lennék kiváncsi még hogy mindenki a mostani párjával kezdte a dolgot?Vagy már elötte mással is?Hogy jött ez dolog?Első élmények?
2009. okt. 9. 02:25
Tényleg,melyik a legcélszerűbb póz a kitapintásához?Olyan nincs,hogy NINCS!!!Ha addig él is a párom..!:)))
2009. okt. 9. 02:02
Jelentem:még nincs meg:)))Azt a betyár..!!!
29. kacsa118 (válaszként erre: 28. - Nevemsenki)
2009. okt. 8. 05:58

:D

Akkor próbálkozunk tovább!

2009. okt. 7. 20:19
Szerintem nem. Elő kell csalogatni :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook