Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! fórum

Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! (beszélgetős fórum)


87. c6560fb39d (válaszként erre: 85. - Jazzpop)
2009. nov. 1. 17:50
???
86. c6560fb39d (válaszként erre: 83. - Nevemsenki)
2009. nov. 1. 17:49
Érdemes próbálgatni,meg lesz az csak nem feladni! :)))
85. jazzpop (válaszként erre: 82. - C6560fb39d)
2009. nov. 1. 14:57
Jézusmáriaúristen!!!!:))))Hagyjatok!!!:))))
2009. okt. 31. 23:04
Hogy konkrétan a nyitókérdéshez is hozzászóljak,próbáltuk a prosztata masszázst is így is,úgy is amikor ujjal csináltam nem igazán találtam el,ezt még gyakorolni kell,de másképpen sikerült olyan orgazmushoz juttatni a férjemet amilyet még nem élt át,ebből gondoljuk,hogy a lényegre tapintottam,csak kívülről.Orálozás közben a zacsi mögötti kemény részt masszíroztam közepesen erősen,és sokkal intenzívebb orgazmust élt át mint ezelött.
2009. okt. 31. 22:52
Zigi, köszönjük a részletes és kimerítő tapasztalat átadásodat:-) Hát próbálkozni fogunk tovább:)
82. c6560fb39d (válaszként erre: 58. - Nevemsenki)
2009. okt. 31. 22:45

Bizony tanul(37 vagyok)! Februárban kerestük meg először a G-pontomat és meg is lett elsőre,azt nehéz lenne megfogalmazni milyen orgazmust okozott,ha tudjuk előre akkor nem este próbáljuk ki miután már elaludtak a gyerekek,kénytelen voltam a párnába harapni,majd kitörtem a fogaimat az,hogy frenetikus gyenge szó erre,egyszerűen elveszted az eszed,időérzéked,megszűnik a világ.A második próbánál már spriccelés is volt,kicsit meglepődtem, a harmadiknál már nem.Azt tudom mondani aki ezt nem éli át sokat veszít,elmeséltem egy barátnőmnek és láttam rajta,hogy nem érti miről beszélek,elintézte annyival,hogy okoztak már neki orgazmust,nekem is,előtte sem volt gond a szexel,de így már három féle orgazmust ismerek,mind más és nagyon jó.Nem ugyanaz a hüvelyi és a G pontos orgazmus,a hüvelyi orgazmusnál az A pontot éri inger,van egy harmadik pont is az U pont a húgycső elött helyezkedik el,ezen dolgozunk,hogy meglegyen a negyedik is.Az igazán szerencsés akinek sima aktusnál is éri inger a G pontját,az USÁ-ban már műttetik magukat a nők,implantátummal kiemelik a G pontot és utána minden szeretkezésnél éri inger.

A G pont izgalmi állapotban könnyen megtalálható, és nagyobb mint egy borsószem, inkább gesztenye nagyságú, a hasfal felőli részen durvább a felülete,erős nyomásra( ujjakkal hívogató mozdulat)először vizelési ingert érezni,de ez gyorsan átcsap valami egészen más,erős,eget rengető érzésbe.Sok türelem kell hozzá,nekünk szerencsénk volt,hogy elsőre ment.Kívánom mindenkinek,hogy találjon rá és élvezze!

2009. okt. 30. 23:46

Most találtam a neten:


A férfi G-pontja


Nemcsak a nőknek van G-pontjuk, hanem a pasiknak is. Könnyen megtalálhatod, ha a mutató- vagy hüvelykujjadat az ánuszába dugod. Tapintásra olyan, mint egy kemény, érdes dió. Ha masszírozod, hihetetlen kéjhez juttathatod partneredet. Persze ne váratlanul támadj hátulról, mert lehet, hogy a párod nem szeretné kipróbálni.

80. Needa (válaszként erre: 79. - 5e48d37001)
2009. okt. 29. 15:35
azért biztosan sejted, hogy miért:D
79. 5e48d37001 (válaszként erre: 73. - Nevemsenki)
2009. okt. 29. 14:10

Én is voltam már ilyen oldalon:)))

Mondjuk Én nő vagyok de ragadtak rám a biszexek rendesen,de érdekes hiába pasik vannak mégis inkább rám kattintottak,mindenki velem akart kommunikálni.D

2009. okt. 29. 07:14
Beszámolót kérünk róla!!!
2009. okt. 28. 23:49
Hát,egy kicsit én is visszább vettem,majd vasárnap izzítom az ujjam:)))újra!
76. kacsa118 (válaszként erre: 63. - Nevemsenki)
2009. okt. 25. 13:31
Akkor azt hiszem valamit rosszul csináltam... Legközelebb próba újra... :D
2009. okt. 16. 14:23
De ebben a témában ott lehet tanulni:)
74. e9d038e42d (válaszként erre: 73. - Nevemsenki)
2009. okt. 16. 10:21
HÁÁÁÁTTT valahogy nem vonzanak a meleg oldalak!
73. nevemsenki (válaszként erre: 72. - E9d038e42d)
2009. okt. 16. 09:49

Steve, mostmár aztán rajta neked is, ha már tegnap bevetettem magam egy meleg chatbe:-) Én nem fórumokat olvastam, hanem online konkrétan érdeklődtem:) Amúgy ha a mélyrehatóbban érdekel a téma, javaslom látogass el egy ilyen meleg chates oldalra, ragadni fognak rád ;) És ott kérdezhetsz:))

Különösebb használati útmutatót nem kaptam ott sem, mint amit írtam is.

72. e9d038e42d (válaszként erre: 71. - Jazzpop)
2009. okt. 16. 07:08
Reméljük összejön nektek!!
71. jazzpop (válaszként erre: 70. - Nevemsenki)
2009. okt. 15. 23:57
Hát nem is beszélve a szemöldök-piercingemről,ami alig 2 naposan fityeg a helyén...33 évesen dilizek be:jöhet prosztata,G-pont,bőrömön szúrás:)))El ne felejtsem közben élvezni is ezt az egészet:D:D!!Olvasgattam a melegek topikjait,őszintén szólva konkrétan erről nem találtam témát,viszont kellően lefárasztottak a dumáik,persze,azért kuncogtam magamban..Egy szó,mint száz:2-3 cm,nem dugdosni ki-be,belül "cirógatni"-értsd jól..Legközelebb vasárnap lesz alkalmam,remélem sikerrel járok,megvárom,míg kellően felizgul,aztán közelítek,hátha akkorra megduzzad,aminek meg kell duzzadnia!Mindenképpen beszámolok,bárhogy is állunk majd:)!Csók!
70. nevemsenki (válaszként erre: 68. - Jazzpop)
2009. okt. 15. 13:30
Jazz, bírom, hogy Te is ien bevállalós vagy ;)
69. nevemsenki (válaszként erre: 68. - Jazzpop)
2009. okt. 15. 13:29

Nah én már meg is tettem:)

Lényeg hogy a fiuk is azt mondják. Óvatosan benyúlni, 2-3 centinél már nagyon jóóóó. És ott meglehet találni a prosztatát, aminek az ingerlése szuper.-)

Ugyhogy újdonságot nem mondtak.) De hja több időm lesz még körülnézek ott jobban.

68. jazzpop (válaszként erre: 67. - Nevemsenki)
2009. okt. 15. 13:14
Itt haljak meg,ha szét nem nézek egy ilyen oldalon:D!!
2009. okt. 15. 13:06

Hááát nem vagyunk egyformák...

Az jutott eszembe az előbb, és nyugodtan lehet röhögni, én röhögtem az előbb.)

Hogy vmi meleg oldalon kéne tanácsot kérni ez ügyben. Ha valaki, ők tudják....

66. e9d038e42d (válaszként erre: 63. - Nevemsenki)
2009. okt. 15. 13:02
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!NAGYON IRIGYLEM,EGYRE JOBBAN A PÁROD!!
2009. okt. 15. 12:28
Hát ez van,ha nem akarja hát nem...azért azt őszintén bevallom hogy én nem is nagyon eröltetem.nekem pl annak a helyének a nyalogatása nem menne...
2009. okt. 15. 12:20
Az nem okoz örömet a férfinak ( az enyémnek legalábbis) ha az ujjunkat csak dugdossuk befelé, és próbálunk előre jutni. Az ujj mélyre hatolása,ki-be huzogatása nem okoz örömet. Legalábbis nálunk nem.
2009. okt. 15. 12:16

Ez a férfiak zöménél tabutéma. Mert azt hiszik, hogy ha a fenekükhöz érnek, hova tovább belenyúlnak, ne adj isten az még jó is, akkor nekik meleg hajlamaik vannak, s ezt sok ffi egója nem képes elviselni. Ők így jártak, lemaradnak egy nagy élményről. Pedig a prosztata általi orgazmus igenis működik, gondoljunk csak arra amikor urológián úgy nyernek ondót pillanatokon belül, hogy egy hozzáértő a megfelelő helyre nyúl.

De téves azt hinni, hogy a dolog azonnal müködik.Tanulni, s gyakorolni kell.Szükséges hozzá: Megfelelő párkapcsolat, bizalom, megfelelő partner, hajlandóság mindkét fél részéről, elfogadó készség. Ha ez megvan akkor lehet lassanként nekiállni. Először csak óvatos simogatás, kézzel, nyelvvel ingerlés, amolyan füszerként. Majd óvatosan, lassan, egy ujj beveztése, szigorúan nedves ujjal( sikosító, nyál). Ekkor fellehet térképezni, mi jó, hol jó? Ha szerencsénk van, akkor előbb utóbb találkozunk egy pici kitüremkedő ponttal, ami ingerlésre megduzzad, ez a prosztata. Ezt a dudort simogatva, enyhén nyomogatva, nyelvvel ingerelve (mert ott van , ahova még beér ;) lehet fokozni az örömöt. A prosztatát valamilyen szinten a ffi is tudja "mozgatni", én érzem amikor a párom közelebb dugja úgymond, hogy jobban elérjem. De ezt tanulni kell, fiuk-lányok, nem adják ingyé;)

Na most aztán lehet hogy kivágnak a moderátorok.)

62. cb82b220ce (válaszként erre: 61. - E9d038e42d)
2009. okt. 15. 11:35
Az lehetséges de próbáltam már arra felé közelíteni és ahogy megérezte el lökte a kezem.Nála ez tabu téma... :-D
61. e9d038e42d (válaszként erre: 60. - Cb82b220ce)
2009. okt. 15. 11:32
Pedig lehet hogy meglepődne,hogy milyen JÓ!!
2009. okt. 15. 11:27
Lányok-fiuk...Nem semmi téma :-) Én is gondolkodtam már rajta hogy jó lehet a páromnak de ő hallani se akar róla,pedig ő is "turkál" néha bennem :-D
2009. okt. 15. 11:23
ESETLEG HA VAN VALAKI AKI AZ EREDETI TÉMÁHOZ HOZZÁSZÓLNA CSAK NEM MERI VÁLLALNI A NEVÉT AZ KÜLDJE EL NEKEM ÉN MEG FELRAKOM NÉVTELENÜL.
2009. okt. 15. 11:13

Mindig tanul az ember.Nem tudom hogy a G és a hüvelyi orgazmus egy és ugyanaz -e. Nem nagyon említik együtt őket. Nekem ha hüvelyi, akkor az a hüvely bejárata közelében keletkezik, ott vannak nekem érzékeny receptorok. És tapintottunk már borsónyi kis dolgot, amiről hihettük volna azt is, hogy maga a G pont,viszont nem váltott ki orgazmust a stimulálása, sőt igazából semmit nem váltott ki. Vagy csak én vagyok rosszul összerakva??

A női ejakulációról én is azt tudom, hogy bár ritka, de létezik. Jelentősége nincs, a partner izgalmát növeli max. Láttam egy filmet nemrégiben, ahol egy nő maszturbált, érdekes, mert nem volt a hüvelye közelében sem, a csiklóját izgatta, olyan orgazmusa lett, hogy a ház összedőlt, és úgy spriccelt, mintha 1000 bár nyomással pisilt volna, és rengeteget. Nem tudom ez mennyire volt eredeti, vagy megjátszott, de a nő arcát és hangját figyelembe véve nagyon is igazi volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook