Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! fórum

Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jún. 2. 14:06
:DDD Az egy kicsit hangos... :) Karamellfagyit kérek! :))) :D
536. XGAMES (válaszként erre: 535. - Mothertiger)
2012. jún. 2. 13:14
Hátha úgy kivánja a hölgy!Még valamit?
2012. jún. 1. 23:27
:$ Quaddal? :D
534. XGAMES
2012. jún. 1. 19:25
Akkor megjelennék egy jó hdeg koktéllal!
2012. jún. 1. 18:07

Egy néptelen tengerparton talán, egy lakatlan szigeten, egyedül...

Hidd el, ez szabadítana fel a legjobban! :D

532. XGAMES (válaszként erre: 531. - Mothertiger)
2012. jún. 1. 11:09
Akkor úgy mondom várjál,nyugodtabb és felszabadultabb lennél! :-)
2012. jún. 1. 10:14
Én nem vagyok feszkós... :)
530. XGAMES (válaszként erre: 529. - Mothertiger)
2012. jún. 1. 08:28
Pedig le kell vezetni a feszültséget! :-)
2012. máj. 31. 20:14
Hát...mostanában eszembe se jutna! :P
528. XGAMES (válaszként erre: 527. - Mothertiger)
2012. máj. 31. 11:44
Ez hülyeség!Mindig kell magadra szánni egy ki időt!
2012. máj. 31. 10:02
Nem kellek magamnak. :P
526. XGAMES (válaszként erre: 525. - Mothertiger)
2012. máj. 31. 07:26
Azért egy kis időt valahogy szakíts magadra! :-)
2012. máj. 30. 21:34

Még magammal se!!!! :S

Időm sincs, kedvem sincs... :P

524. XGAMES (válaszként erre: 523. - Mothertiger)
2012. máj. 30. 14:29
Az a baj nincs mit mondanom mert nem történt semmi ilyen velem mostanában sajnos.De ahogy elnézem neked sincs túl sok időd a pároddal foglalkozni,meg gondolom kedved se!Talán csak magaddal! :-)
2012. máj. 30. 14:26
Aztán te is mondhatnál valamit, ne csak mástól várd! :P :)
522. XGAMES
2012. máj. 30. 13:39
Na senkinek sincs vélemény,élmény?Igen eltünt mindnki!
521. zzmm
2012. máj. 4. 09:11

Nekem se férne bele, hogy hivatásos nőhöz menjen a párom.

Szerintem csak olyanok járnak oda, akiknél havi 3-4 szex van és keveslik. Ismerek olyan nőt, aki mondta, hogy neki ennyi elég, nem is hajlandó többre, menjen a párja hivatásoshoz. Ez is egy megoldás.

De nem egy szexuálisan jól működő és egymást kiegészítő kapcsolatban. Persze vágyak, fantáziálások mindenhol vannak, lehet róluk beszélni vagy megvalósítani, egymással, nem is ezzel van a baj. Meg azzal se, ha egy-kettő teljesíthetetlen, ha minden más működik, nem ezen fog tönkremenni egy kapcsolat..


Kolléganővel, szomszéddal történő félrelépés.. Igen, ott már érzelmek is lehetnek. De épp ezért jobban meg tudom érteni. Valahogy elfogadhatóbb számomra, megérthetőbb, mint az, hogy csak dugni akartam..

2012. máj. 3. 23:33
519. Lili3 (válaszként erre: 518. - Mothertiger)
2012. ápr. 19. 12:43
:))))
2012. ápr. 18. 14:12

Te hoztad fel ezt a kurvázós témát, én pedig csak reagáltam rá.

A magam részéről jobban szeretem megbeszélni a párommal a vágyait, mint úgy jöjjek rá, hogy piros lámpásokat" nézeget a neten. Nekem ez nem természetes, ennyi.

517. Lili3 (válaszként erre: 516. - Mothertiger)
2012. ápr. 18. 11:49

Anyatigris:)))

-Látod, írtam , nem egyformán gondolkodunk!!!!

-eszemben sincs senkire ráerőltetni!!!

-szerlem volt -van, és több mint 22 éve:))) és gyártja a létrát a csillagokhoz:)))

volt hullámvasút, de senkivel le nem, cserélném:))))

és PONT!

ja és a masszázsra írtam , igaz kis körfogalmazással, a témát amit itt vitatunk, nem én indítottam, viszont a masszázs téma sehol sincs:))))

Pont:))

516. mothertiger (válaszként erre: 514. - Lili3)
2012. ápr. 18. 10:52

Nekem az nem "természetes", ha az uram alkalomadtán kurvákhoz jár. Akkor se, ha egyszeri alkalom.

Legalább annyira zavarna, mint az, hogy valakivel viszonyt folytat. Nyílt vagyok, elfogadok/elfogadnék sok dolgot, de EZT nem. Aki ismer, az be sem próbálkozik a páromnál, pont azért, mert tudja, milyen vagyok. A párommal kölcsönös szereteten és tiszteleten alapuló, 10 éve tartó kapcsolatban élünk, amiben mindenki tudja a szabályokat. Persze nem mindig felhőtlen a dolog, de sosem az miatt volt probléma, hogy egyikünk félre akart kefélni.


Egy a lényeg: SOHA nem fogom azt mondani neki, hogy: "áh, menj csak bátran és dugjál egy kurvával, szívem, ha erre vágysz!"

Valahogy többre tartom magam annál, hogy egy agyonhasznált rongy után lefeküdjek a párommal. Akkor inkább mehetne a fenébe... Teljesen mindegy, hogy milyen alapon kefélt félre, és hogy kivel.

Ha viszonyt akar, akkor pakolhat, és mehet. Rám ugyanúgy vonatkozik ez a szabály, mint rá.


Egyébként meg nem lehet ráhúzni a gondolkodásmódodat másra. Nem ismered a kapcsolatunkat, nem ismersz engem, vagy a páromat. Mi nem olyan alapon jöttünk össze egymással annak idején, hogy "húú, de jó lenne dugni egymással". Egymás személyiségébe szerettünk bele. Neki rám van szüksége, és nekem rá, mert ő érzékenyebb, én pedig erős vagyok, így kiegészítjük egymást. Én az érzékenységét szeretem, ő pedig erőt és önbizalmat kap az én erőmből, ezek vagyunk mi.


Valahogy nem látom át a gondolatmenetedet, de az a lényeg, hogy te érted önmagad, elfogadod így az életed.

Minden sértés nélkül mondom, hogy én sosem akarok olyan megalkuvó lenni, mint te, a fentebb említett dolgok miatt.

Ha majd arra vágyom, hogy valakivel kiegészüljön a nemi életem, akkor valószínűleg összevetem a párommal az igényeimet, és esetleg magunk választunk magunk közé valakit. De sose fogom neki engedni, hogy kurvázzon, és PONT.

515. Lili3
2012. ápr. 18. 09:56
Kaptam jeleket:)) nyuszit, valami tojásféleséget is, megnéztem volna, hogy melyik mit jelent, tutira:)) de ezket pont nem találom:((((
514. Lili3 (válaszként erre: 509. - Mothertiger)
2012. ápr. 18. 09:19

Mennyire másként gondolkodunk!!!

A fizetős:) csajok, hm egyszeri és semmi más csak szex. DEEEE !!!ha a szex egy kolléganő vagy szomszéd vagy akivel éppen az ebéd időben fut mindig össze, ott már más van, szimpátia, valamilyen összhang, na erre kell igazán begerjedni, mert ebben sokkal több van mint szex!!!!!! ebből más is kikerekedhet!!! Én erre gondolok, és ha már gyanu van , akkor azt veheted biztosra, mert ki az aki beismeri?? és hiú a férfi is, miért ne tetszene neki, ha egy nő rákattan és megpróbálja elcsábítani, egy idő után nem tud ellenállni és hát ......

No, én így gondolom a két "ellenséget""":)))))

Sokmindent mérlegel az ember , főleg ha már nem tini:))) esendőek vagyunk, de ha megesik és nem tudunk megbocsátani és folytatjuk mással, akkor újra megindul a körforgás és , megint folytatjuk mással és megint és megint... de azért ez nem azt jelenti, hogy mindent meg kell bocsátani!!!!!

2012. ápr. 17. 11:20
Borzasztó érzéki...
2012. ápr. 17. 10:32
Senki sincs itt? :P
511. mothertiger (válaszként erre: 510. - Mézesmagzag)
2012. ápr. 16. 11:42

Köszönöm! :$

Ennek van egy másik oldala is: ha megvan otthon, amit a partnerek egymástól kívánnak, még akkor is felmerülhet a félrelépés gondolata, mert milyen az ember? Kíváncsi... Esendő... :)

De mint mondtam: más az, amit az ember forgat a fejében, és más az, amit meg is tesz. :)

510. mézesmagzag (válaszként erre: 509. - Mothertiger)
2012. ápr. 16. 07:06
:) Tetszik a gondolkodásod. Szerintem is ha megvan othon az amit a partnerek egymástól kivánnak fel sem merül a félrelépés gondolata.Inkább még jobban elméjül...őszintébbek lessznek a partnerek ha"mindenben" megtalálják a közös utat. Sokáig el sem tudtam volna képzelni, hogy velem ilyesmi megtörténhet...még gondolatban sem. De az élet kiszámíthatatlan....
509. mothertiger (válaszként erre: 507. - Lili3)
2012. ápr. 15. 19:03

Oké, most, hogy volt időm visszaolvasni, leesett, hogy mit akartál megtudni.

Válaszom a következő:

ez a téma köztünk már egy jópár éve történt, és igazából konkrét tudomásom nincs arról, hogy tényleg megtette-e vagy sem. Szóval csak az én feltételezésem szerint lépett félre, ami még nem bizonyosság. Azaz miért b@sztassam olyan dologért, amit nem is biztos, hogy elkövetett? Közvetlen bizonyíték nélkül felesleges, de inkább hiszem azt, hogy megtette, mint azt hogy nem, hátha egyszer a pofámba robban. :P

A kurvákért igenis kidobnám a francba, mert nem olyan ember vagyok, aki mellett ilyesmire ácsingózna egyetlen férfi is... Mindent, szó szerint mindent megkapott, amit akart. Talán még többet is.

Hát ezért lenne a balhé. :P

508. mothertiger (válaszként erre: 507. - Lili3)
2012. ápr. 15. 18:30
Ezt elvileg tőled kérdeztem. Nem tudom, hogy mit nem értesz, illetve ezt az egész hozzászólást nem értem. :S
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook