Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyni a biztosat a bizonytalanért? De ha a másik az igazi? fórum

Elhagyni a biztosat a bizonytalanért? De ha a másik az igazi? (beszélgetős fórum)


18. Beja74
2009. szept. 21. 22:05
Azért írtam ezeket,h tisztán láss...és próbálj meg jól dönteni majd,h boldog légy...mert az meghatározza az életedet,h h választasz párt magadnak.Most mennem kell...jó éjt,de majd még benézek hozzád!szia
17. Beja74
2009. szept. 21. 21:51
Ahogy olvastalak először,arra gondoltam,h nem biztos h az a bizonyos pasi lesz a nagy ő,akiről most azt gondolod,h tudnád igazán szeretni,de hogy nem is az akivel most élsz...az is biztos.De légy megfontolt...és most újból elolvastam a leveled...ha hiányzik az a bizonyos igazi nagy érzelem...akkor megfosztod magad,h ezt átéld,vagy vele,vagy mással,és nem utolsósorban azt a fiút is akivel most vagy,h őt is vki úgy szeresse,ahogy most ő téged.folyt
16. Beja74
2009. szept. 21. 21:44
24 évesen az ember már ebben a bizonytalan világban vágyik 1 biztos pontra,akivel mindenét megoszthatja,akiben bízhat,akire számíthat.Ez nagyon fontos dolog,de én amellett voksolok,h ha már magad is érzed,h nem tökéletes minden-ami persze nem jelenti azt,h a párod nem jó ember-akkor később,idővel mikor jönnek a szürke hétköznapok,gyerekek esetleg,vagy bármi más...na akkor érezni fogod,h az a bizonyos vmi,az a plusz ami erőt adhatna,nincs meg.folyt...
15. Beja74
2009. szept. 21. 21:38
Okés,vagyok .szval 24
14. f632a5aa0f (válaszként erre: 1. - Linda111)
2009. szept. 21. 21:37
szia!nem könnyü helyzet,én a szívem után mentem...ennyi sok év után már tudom hogy nem kellet volna.nézz bele a naplomba.
13. Linda111 (válaszként erre: 12. - Beja74)
2009. szept. 21. 21:11
24 vagyok
12. Beja74 (válaszként erre: 11. - Linda111)
2009. szept. 21. 19:56
Ágyba dugom a picikémet,fél óra és jövök,mennyi idős vagy?ha nem baj,h megkérdem..
11. Linda111 (válaszként erre: 9. - Beja74)
2009. szept. 21. 19:42
Persze hogy szeretném, nagyon érdekel! Ird le nyugodtan!
10. Camella (válaszként erre: 1. - Linda111)
2009. szept. 21. 17:51

Szia!


Ami veled történik velem is megtörtént..Már kétszer is:) A legelső: Együtt voltam egy nagyon helyes, értelmes, humoros sráccal. Úgy éreztem hogy szeretem is őt, de nagyon. De aztán egy napon megismertem egy másik férfit, aki azonnal elcsavarta a fejemet..Úgy éreztem hogy a mennyekben vagyok mellette. Az igazinak gondoltam. Így aztán elhagytam a biztonságos kapcsolatomat Ö érte.. Az úgy mondott nagy Ö-vel együtt voltunk 3 hónapig.. Amekkora volt a szenvedély köztünk, ugyanúgy csapott szét köztünk..És vége lett.. Megpróbáltam visszamenni az előzőhöz de elküldött a francba:(( Egyértelmű is..A második eset: Egy évig együtt éltem egy férfival, pedáns, gavallér, karrierista...Az elején nagyon szerettem és úgy éreztem..na most már Ö lesz az igazi.....Rájöttem 10 hónapra rá, hogy mégsem. Én egy vidám, angol humorú, aki gyűlöli a monoton életet személy vagyok.. A napjainkat unalmasnak tartottam és öt is.. Már nem vártam hogy haza jöjjön, hogy ha otthon volt nem igazán figyeltem rá... Ö tervezte a közös jövőnket együtt, én menekültem..túl komolynak tűnt..Talán én nem voltam felkészülve??

Elhagytam .. Találkoztam egy olyan pasival aki olyan mint én.... Nevetünk, felhőtlenül éljük az életünket, semmi terv..De egyik nap belenéztem a netbe..és elolvastam az exem cikkeit.. Istenem..Mennyire nem figyeltem oda vagy rá.. Mennyi belsőség azokban a sorokban.. Elszorult a szívem..A kérdés amit felteszek most magamnak:

Tényleg megérte egy másik? Többet tud nyújtani mint az előző? Talán az a nagy Ö aki nélkül nem tudsz létezni? Az a személy amikor csak megpillantsz messziről, és feléd tart csillog a szemed? Amikor felhív és és közli hogy itt van a ház előtt..És te rohansz mint egy örült lefelé...:) Akiért átúsznád a Dunát:)Sorolhatnám még, ezt te is tudod.. Szenvedély-szerelem. Ez az igazi szerelem? Vagy a biztonság tudata? A tényt szeretni lehet..De azt a személyt aki ezt nyújtani tudja talán nem..Ebben tanácsot neked nem lehet adni.. Te érzed te tudod. Milyen a személyiséged..Kibírod majd ha csalódni kell?

Egy férfit akkor ismerünk meg igazán amikor már vele vagyunk..

2009. szept. 21. 16:51
Kedves Linda!Nehéz dió ez...örök dilemma.Amiben most élsz az langyos víz,ahogy olvastam,de "szeretve lenni" persze kényelmesebb és nyugalmasabb,mint őrülten szeretni,a föld felett járni...stb.Tanácsot adni nem lehet,hisz nem ismerjük a körülményeket,de néha a több a kevesebb,és fordítva.Ha a jelenlegi párod mellett észrevetted a másik fiút....akkor szinte biztos,h nem a jelenlegi párod életed párja,és előbb utóbb mindenképp vége lesz ennek a kapcsolatnak.Próbáld meg megismerni ezt a fiút,férfit,beszélgess vele(az még nem bűn),és ahogy telik az idő,ki fog alakulni,h hogy is tovább.folytatom,csak van 1 pár perces dolgom,persze csak ha szeretnéd...
2009. szept. 21. 16:45
Ha a kapcsolatba gondolati szinten is be tud lépni egy 3. akkor ott valami nem kerek.
2009. szept. 21. 16:25

Dönteni én sem tudok helyetted, nem is lehet, nem is akarok.


Az én véleményem annyi, hogy bármilyen lángoló a szerelem, előbb-utóbb elmúlik.

Én inkább lennék egy szeretetteljes kapcsolatban hosszú évekig, mint egy szerelemtől túlfűtööttben pár hónapig.

6. Linda111 (válaszként erre: 3. - Agica81)
2009. szept. 21. 16:13

Nagyon megköszönném, ha leirnád priviben!

Egyébként sajnos azzal a másikkal még nem vagyunk ugy, hogy szóba hozzám, hogy "mik a szándékai", ilyesmit még nem mondott ki egyikünk sem, csak érezzük (legalábbis ugy érzem és remélem hogy ő is),hogy van köztünk egy "bizonyos" érzelem...csak én olyan zavarban vagyok, nem tudom, bátoritsam-e vagy ne, hiszen nem vagyok független...egyébként tudom, hogy dönteni nekem kell, de ettől függetlenül jó olvasni a mások tapasztalatait is.

2009. szept. 21. 16:07
Hááát, ültünk már többen is ebben a hintában. Bárki bármit mond, a választ csak Te tudhatod. Sajnos. Pedig mennyivel egyszerübb lenne, ha valaki megmondaná, hogy ilyenkor mit kell csinálni!!! :-)
4. bepe (válaszként erre: 1. - Linda111)
2009. szept. 21. 16:06

Kedves Linda!

Nagyon bizonytalan vagy. Ha a mostani párodat nem szereted eléggé, csak azért mert rendes és biztonságot nyújt, akkor sem szabadna folytatnod vele ha nem lenne "képben" valaki más. Ha úgy érzed, hogy nem ő az "igazi" akkor ne játszadozz vele és magaddal, mert ez mindkettőtöknek rossz lesz előbb-utóbb. Tudnod kell(ene) dönteni.

2009. szept. 21. 16:04

Szia!

Nehéz dolog amiről írsz,de ezt csak te tudod megoldani,mert te érzed.Kérdezz rá a másik illetőtől konkrétan mik a szándékai veled,hosszabb távra tervez e,és jól gondold át mielőtt döntessz.Énis így jártam 4 évvel ezelőtt,de engem sodrottak az események magukkal,így nem sok időm volt dönteni.De ezt nem szeretném ide leírni,ha gondolod privátban megírom neked,hátha könnyebb lesz a döntés.

2. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Linda111)
2009. szept. 21. 16:02
Beszélgess az ujjal sokat, ismerd meg és minden kiderül!
2009. szept. 21. 15:58
Adott a köv. helyzet: összejöttem valakivel, már egy jó ideje, mert tetszett, vonzó, és ugy alakult, hogy hát összejöttünk. Nagyon jó volt, meg minden, viszont éreztem, hogy nem szeretem őt annyira, ahogy ő engem. Én is szeretem, mert jó vele és biztonságot ad, hogy melelttem van, viszont az az ún. igazi nagy érzelem hiányzott a részemről. Aztán később megismertem egy illetőt, aki olyan érzéseket váltott ki belőlem, mint még soha senki....néha ugy érzem, ő lenne nekem az igazi, őt tudnám szeretni igazán....néha ugy tünik, vizsonozná, de néha nem vagyok biztos benne.....mit tegyek, hagyjam el a páromat, és próbáljam meg megszerezni az ujat? Mert nagyon hiányozna az életemből, ha elvesziteném....viszont ha mégsem szeretne ugy ahogy én, akkor lehet hogy elveszteném mindkettőjüket és teljesen egyedül maradnék...azt meg nem birnám ki....most erre lehet azt mondani, hogy majd jön egy harmadik, de én nem vagyok olyan, aki akárkinek megnyilik, és hamar átmegy egyik kapcsolatból a másikba....Aki tud jótanácsot adni, nagyon megköszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook