Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek az óvodás ballagásról? fórum

Mi a véleményetek az óvodás ballagásról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Bazsó
2007. márc. 3. 16:56

Nekem is van kettő gyerekem akik már voltak ovisok.(megjegyzem nem mostanában,de már akkor is volt pár szülő,akik ballagási bulit csináltak).

Mi elmentünk egy kirándulásra a közeli vadasparkba,nagyon jól éreztük magunkat.

A még nem ovis Kicsimnek sem tervezünk semmi hacacárét.

14. gyöngyi (válaszként erre: 11. - Rika1)
2007. márc. 3. 16:41
Na,neeee!!!
13. Hobitka (válaszként erre: 11. - Rika1)
2007. márc. 3. 15:35
Még jó, hogy a szülészetről hazafelé nem ballagtatnak el minket!!! :-)))))
2007. márc. 3. 15:16
Idén aktuális nálunk is a ballagás,mivel mamáék jönnek,és messze laknak,bizti lesz kajcsi mint máskor,de külön ezért bulit...?!Majd 8év múlva!
11. Rika1
2007. márc. 2. 14:22
Nálunk a bölcsibe is van már ehhez hasonló.:)
2007. márc. 2. 14:18
NEKEM A LÁNYOM AZ IDÉN BALLAG AZ OVIBÓL, MÁR MOST OTT TARTOK HOGY POFÁTLANSÁGNAK TARTOM MI MINDENRE SZEDNEK PÉNZT A "BALLAGÁS" ÜRÜGYÉN. ÉN BULIT BIZTOS,HOGY NEM TARTOK!!!!
2007. febr. 24. 18:01
Én azt gondolom, hogy így elvész a ballagás igazi jelentősége...régen csak egy ballagás volt: a középiskolai.
2007. febr. 23. 18:34

Ja, ez már megint micsoda hülyeség? Na, ez a nagyzolás, nem a bejárónő!!!

Az rendben van, hogy csoporton belül buliznak egy utolsót a lurkók, de hogy otthon a rokonság!!!

2007. febr. 23. 18:14
Na ne röhögtessük már ki magunkat...Óvodai ballagás??Még szép,h képes kijárni az ovit a gyerek!!!A ballagás az érettséginél kezdődik,ott már letesz vmit az "asztalra"!(megjegyzem,idén nálunk is aktuális az ovis "ballagás",semmi vendégség,meg óriásvirágcsokor stb.Ja meg aranylánc sem!!:))
2007. febr. 23. 15:03
Nekem is már két gyerköm elballagott az oviból,de eszembe sem jutott,hogy otthon folytassuk a bulizást.Volt az oviba a ballagás után egy kis eszem-iszom,zene-tánc a gyerköknek,szülőknek azt jól van.Vagy ennyire le lennék maradva???
2007. febr. 23. 10:32
Én sem hallottam, hogy ovis ballagás után szokás volna bulit csapni, ennek ellenére tuti, hogy vannak, akik csinálnak!
4. lamoni (válaszként erre: 3. - F72d419d5f)
2007. febr. 23. 10:30
A nyolcadikos ballagás már más, akkor általában mindenhol van egy kisebb-nagyobb buli. De az ovi után? Tényleg nem minden gyerek szereti, meg sok gyerek alig jár, mert mindig összeszed valami betegséget a többiektől.
3. f72d419d5f (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2007. febr. 22. 20:19
Nálunk úgy volt ,hogy a gyerek elballagott az oviból,hazamentünk ,és örültünk hogy befejeztükm az ovit./ nagyon utálták az ovit ,főleg az utolsó fél évet / A nyolcadikos ballagás után viszont volt buli
2007. febr. 22. 20:08
Ilyenrol meg sosem hallottam. Mi okot nem talalnak mar az osszeroffenesre az emberek :)
2007. febr. 22. 19:59

Az óvodai ballagás után ti csinálnátok otthon nagy bulit? Kiket illik ilyenkor meghívni?

A keresztlányom májusba ballag az oviból, és a sógornőm az egész rokonságot meg akarja hívni kb 20 embert. Én hülyeségnek tartom. Még ha a nagyszülőket meg a keresztszülőket meghívja, de mindenkit. Ez szerintem aféle falusi flancolás, alig van pénz, de mutassuk meg. Én teljesen ellene vagyok az ilyen dolgoknak.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook