Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A segítségeteket szeretném kérni illegális hulladéklerakókkal kapcsoltatban! fórum

A segítségeteket szeretném kérni illegális hulladéklerakókkal kapcsoltatban! (beszélgetős fórum)


7. BambiBUu (válaszként erre: 6. - Pné Veronika)
2009. szept. 23. 20:54
Ez biológia témakörben van és az "Együtt Európában" pályázathoz kell. Tavaly a szelektív hulladékgyüjtés témát választottam, most pedig ez a lehetőség volt.Az az igazság, hogy nekem ezek sokkal fontosabbak, mint a többi, hiszen a Papírgyárról meg hasonlókról lehet beszélni .... de ez olyan téma ami tényleg fontos (szerintem) ... és ezért is csináltam szavazást meg fórumot, hogy felmérjem az emberek tapasztalatait és a hulladékokhoz való hozzáállásukat. Az utóbi 1 évben folyamatosan gyűjtjük barátnőmmel 2 lépcsőházban a flakonokat. Az elején több lépcsőházban csináltuk. Sajnos az emberek trehányak voltak, nem vették komolyan és azt hitték, mi ezért a "munkáért" kapunk valamit. Aztán amikor mondtuk, hogy ez mind önszorgalom, akkor meg voltak lepődve. A legfőbb bajunk pedig az, hogy nincs renszeresen űrítve szelektíves. =(
6. Pné Veronika (válaszként erre: 5. - BambiBUu)
2009. szept. 22. 14:38
:-) Örülök, hogy segíthettem. :-)) De milyen pályázat, vagy mivel kapcsolatos? Elmeséled?
5. BambiBUu (válaszként erre: 4. - Pné Veronika)
2009. szept. 20. 22:08

De, tudtál segíteni :)

Nekem ez egy pályázathoz kell és nagyon szépen köszönöm, hogy írtál. :)

4. Pné Veronika (válaszként erre: 3. - BambiBUu)
2009. szept. 20. 20:37

Nincs mit, én köszönöm, hogy megnézted...

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni... :-(

3. BambiBUu (válaszként erre: 2. - Pné Veronika)
2009. szept. 20. 20:11

Hát igen.

Elég elszomorító, hogy ilyen emberek is vannak.

Köszönöm szépen :)

2. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - BambiBUu)
2009. szept. 20. 19:12

Csak Miskolc és környéke jó? :-(

Én tudok, de nem Miskolc és környéke...



[link] &ev=2009&honap=9


Házi szemétlerakat...mellé szennyvíztartály?!


A cím: Leányfalu, Tökösmező 012/8 hrsz.


A tulajdonos "hivatalból" ilyenért büntet embereket, hol van ilyenkor aki Őt-Őket ellenőrzi???

A hivatali ellenőrzés (ántsz) során "mindent rendben találtak"... persze, aki kihasználhatja az ismeretségeit...


Ugyanerről a telekről pedig itt találhatóak a hiteles fényképek...


[link]

2009. szept. 20. 19:07
Aki tud illegális szemétlerakókat Miskolcon és környékén, az írjon( ez lehet építkezési törmelék, pataknál, erdőben, kukák mellett... stb. )( ha képet is tudtok küldeni azt megköszönöm ) A véleményeteket is nyugodtan írjátok le. Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook