Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért "kísért" az exem? fórum

Miért "kísért" az exem? (tudásbázis kérdés)


7. Roni24 (válaszként erre: 6. - 1ce47ad5cd)
2009. szept. 20. 17:08

Pedig biztos, hogy azért álmodsz vele, mert bánt amit veled csinált, és igazságtalannak érzed, ami teljesen jogos és érthető!

Ezen kéne túl lépned!

Hogy hogyan? :S Hát, esetleg ha rendesen kibeszélnéd magadból valakinek! Akár Neki is...

6. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 3. - Roni24)
2009. szept. 20. 17:02

Hát nem szeretem már, ez biztos. Vagyis azt biztosan tudom,hogy nem lennék vele, mert A mostani csajával is ugy él mint velem, egyébként azóta van vele miota mi már külön vagyunk. Szóval nem lennék vele, nem járnék vele nem szülnék neki gyereket.Talán mintha azt az énjét szeretném még mindig akibe beleszerettem, aki azalatt a 2 csodás év alatt volt.De nem akarnék ugy élni ahogy most él a nőjével. Tehát szerintem nem arról van szó hogy szeretem.

De akkor mi a fenéért van ez??

Amugy ha látom , hát tetszik meg minden de pl el se tudom képzelni még egy gondolot szintjéig sem hogy pl szexeljek vele.

Tuti meg vagyok hülyülve.De heti rendszerességgel álmodom vele. És mindig elhagy, avgy megcsal és mindig akkor amikor én a legjobban szeretem :-(

2009. szept. 20. 17:01
Jav. mint egy olyan után vágyódni
2009. szept. 20. 17:01

Szia Anna!


Szerintem amit kérdezel, arra azért nehéz a válasz, mert ugyan gyötrődtél a kapcsolatban, de mégis adott Neked valami pluszt az a várakozás, azok a pillanatok, amikor vele voltál! Talán az vonz benne ennyi év után is, -persze tudat alatt- hogy ő olyan férfi, akit sosem kaptál meg úgy igazán és ezért, mivel elérhetetlen volt számodra -képletesen értsd- emiatt volt izgalmas vele lenni. A mostani párod pedig ott van Veled és a közös gyereketekkel, tudod, hogy csak a Tiéd, Te kellesz neki és ez nem annyira izgalmas, mint eg yolan után vágyódni, akit igazán sosem kapsz meg. Lehet ez jön elő Benned álmodban, és ennek persze a valóságban nincs jelentősége, de az álmodban visszajönnek ezek a keserédes, de mégis gyakran kínzó, fájó emlékek. -Szerintem-

3. Roni24 (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2009. szept. 20. 16:58

Szia!


Szerintem van valami tudat alatt, amit még nem sikerült rendezned magadban Vele kapcsolatban!

Mélyére kéne ásni a dolognak, hogy megtudd, hogy szabadulhatnál meg ezektől az álmoktól! Nézz magadba, és próbáld meg meghatározni mit is érzel VALÓJÁBAN az exed iránt! Mégha másnak nem is árulod el, de Te megadhatod magadnak a választ!

Ha egyedül nem megy, és már annyira nem bírod, esetleg keress fel egy pszichiátert, lehet hogy többet segíthet, mint én! :)

Vagy egy hipnózis...

2009. szept. 20. 16:42

Már 7 éve kapcsolatban élek, született gyerekünk,átlagos családi életet élünk.DE:Ha romantikus, szerelmes,boldog vagy boldogtalan álmom van mindig az ez előtti kapcsolatommal álmodom.Az nem volt egy jó kapcsolat, az első2 év maga volt a menyország, majd az utlsó 3 év azal telt,hogy állandóan mellékutca voltam, minden héten megcsalt mással, de utána jött hozzám ujra, én nagyon szerettem, ő volt az életem,már oda alacsonyodtam,hogy ha tudtam is hogy csak egy éjszakára jön hozzám vagy egy órára egy héten akkor is egész héten érte dobogott a szivem, számomra az utolsó percig kapcsolat volt, még akkor is ha neki tényleg csak arra kellettem, meg arra hogy megalázzon, más nőkkel járkált velem csak otthon találkozott a végén.Ugy lett vége,hogy teljesen idegroncs voltam, aztn jött a mostani párom, és nem találkoztam vele(az exxel) egy jó ideig, ő keresett én még az elején foglalkoztam is vele de rájöttem kár volt már évek óta ezzel ölni magam és enniy. Évekig tök jó volt a mostani párommal,végig ugy éreztem minek is gyötörtem magam a másikkal de hiába tudom,hogy pokol volt az életem mellett és hozzáteszem,hogy a mostani nőjével is ezt csinálja már évek ota,mégis vele álmodom ha szerelmes álmom van. Ez nem szexet jelent, azt sose álmodtam még vele, de ha kapcsolatról álmodom csak ő játszik benne szerepet. Általában olyan az álom hogy reménytelenül szeretem, ő meg mint aki nem is hall nem is lát engem elmegy más nőkkel.Vagy a másik verzió, boldogok vagyunk, az ismerkedés izgalmai stb majd egyszer csak szól, hogy elhagy.


Miért van ez?Miért álmodom vele ennyi év után? Miközben az életben nem akarnék vele lenni, ha látom nem tetszik nem vonzódom hozzá, de mégis állandóan bennem motoszkál.


Segitsetek, mert bedilizem.

2009. szept. 20. 16:42
Miért 'kisért' az exem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook