Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodások gyenge immunrendszere --> tönkremenni mindenhogyan. fórum

Óvodások gyenge immunrendszere --> tönkremenni mindenhogyan. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. szept. 19. 22:54
Türelem!Várjunk kicsit és lesz.
2009. szept. 19. 22:54

Sziasztok!

Ma már nagyok a gyermekeim, és tényleg nagyon ritkán betegek, de az ovis korszak nekünk is így telt. Amint elkezdtünk oviba járni, egy hét ovi, két hét otthon. Ez így ment téltől tavaszig. Tavasszal aztán, ahogy jött a jobb idő, már kevesebbet voltak betegek, nyáron pedig nem is jártak oviba. Amint bekerültek az iskolába úgy javult a helyzet. Nagyfiam az első három évben egyáltalán nem is hiányzott a suliból, legfeljebb csak náthája volt. Kisebbik fiam általában az év elejét kezdi betegszabival, aztán valahogy hozzászokik a szervezete a tömeghez, s immunissá válik. Úgy gondolom, ahogy nőnek, úgy erősödik a szervezetük és az immunrendszerük is.

10. c95c921ae7 (válaszként erre: 8. - Lacisajt)
2009. szept. 19. 22:54
Akkor még le se írtad?
9. tenkne_helga (válaszként erre: 8. - Lacisajt)
2009. szept. 19. 22:53
Érthető vagy,csak lassan fél órája semmi story!
8. lacisajt (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2009. szept. 19. 22:51

Neeeem :)

Pont ezt szeretném elkerülni azoknál akik majd olvassák... tördelem az szappanopera megakadályozása kedvéért.

Remélem érthető voltam...

7. milka74 (válaszként erre: 1. - Lacisajt)
2009. szept. 19. 22:48

Vagy lassan írsz,vagy sokat fogsz írni,vagy sokat gondolkodsz!?Most akkor mi van?

Kíváncsi vagyok!!!!!!!!!!!

2009. szept. 19. 22:47
Én is várom a rémtörténetet! :)
2009. szept. 19. 22:47
várjuk a történetet!
2009. szept. 19. 22:43
Remélem nem aludtál el...:)
3. milka74 (válaszként erre: 1. - Lacisajt)
2009. szept. 19. 22:39
Kíváncsian várom a történetet!
2. 2cb29de033 (válaszként erre: 1. - Lacisajt)
2009. szept. 19. 22:33

Szia!

Az én kisfiam is az első félévben folyamatosan beteg volt, 2-3 hetet otthon, utána egy hét ovi, s megint megbetegedett, és ez így ment fél évig. De mondjuk nálunk egy hosszú előtörténete is van a dolgoknak, a kisfiamnál nagyon nehezen ment az étkezés, hiányoztak a napi fontos étkezések. Exférj mellett segítséget nem kaptam, csak a megaláztatásokat, s sajnos a végére belefáradtam, s az étkezésre sem nagyon figyeltem. :(

De mostmár rendben van minden, mindent eszik a Kicsi, köszönhető életem párjának, aki nagyon sokat segített, és segít és imád minket, és a kicsi nem betegeskedik. :)

Bocsánat, ez nem volt idevaló, de mégis gondolom, hogy összekapcsolódik a két dolog.

2009. szept. 19. 22:29

Sziasztok!

Várom a fórum hozzászólásokat azoktól akik hasonló cipőben vannak:

Makk egészséges gyermekeim kezeit el szerettük volna engedni (óvoda , bölcsi) de ők az első évet bizozony 89%-ban (kiszámoltam!!!) otthon töltötték édes anyukkal.

Az első hozzászólásban leírom történetünket. Gyenge idegzetűek tényleg ne olvassák el!!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook