Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -5-7kg...hogyan? fórum

-5-7kg...hogyan? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 20. 11:12
Sziasztok,én nasinak szoktam korpovithoz:zsírszegény túró,pici víz,édesítő.fahéj=összekeverem,rákenem a korpovitra,és rányomok pár szem meggyet.Szerintem isteni,és tök diétás.
13. szimba (válaszként erre: 12. - Vaczila)
2009. szept. 20. 08:18
Ráadásul míg egy szelet kenyér több deka, addig egy pufibúza vagy rizs csak néhány g. Tehát fajlagosan kb. ugyanannyi kalória, de a pufi dolgokból csak töredékét esszük.
2009. szept. 20. 07:24
Kenyér helyett fogyaszd a puffasztott búza vagy rizs szeletet. Hidd el nem hizlal mert másképp van feldolgozva benne a gabona, pont a puffasztás miatt eheted. Kerüld a magas szénhidrát tartalmú ételeket és inkább sok gyümölcs, zöldség, sovány húsok, sovány tejtermékek, saláták legyenek az étlapon. És ne feledkezz meg a tornáról sem.
11. MMMaya
2009. szept. 20. 00:19
Alapjában véve én édes szájú vagyok és ami nem édes keksz, azt magában nem szeretem. De biztosan nem rossz, mert a kicsi fiam is eszi ;)
2009. szept. 19. 23:33
Szerintem is finom,"ala natur" is!:)
9. zsuzso100 (válaszként erre: 8. - Lexi018)
2009. szept. 19. 23:16
Én pusztán is szeretem a Korpovit-ot! Annyira ne vegyétek el a kedvét! :-)
2009. szept. 19. 19:37
Na,majd kipróbálom ezt a korpovit kekszet.Pufirizsre én is teszek felvágottat,páriszit általában,vagy mellé hamizom.Éhes vagyok most is,de ilynkor már nem szoktam ennni:)
2009. szept. 19. 19:13

Én azt csinálom, több kevesebb sikerrel, hogy reggel eszem 2 szelet kenyeret 8 körül, majd fél 1 kor ebédelek és kész ennyi volt egy nap az evés.

Csak az a baj hogy este 7 fele úgy érzem éhen halok, de ezt tudatosan ki lehet bírni.

Most, ha nagyon rám tör ez, akkor eszem egy almát vagy sárgadinnyét, vagy iszom egy teát.

6. 480a1bea09 (válaszként erre: 5. - MMMaya)
2009. szept. 19. 19:10

Ezt a korpovit kekszet én is csak felvágottal tudom megenni, mert szerintem kB olyan az íze, mint valami ló eleségnek :)))

És a puffasztott rizsnek sajnos még a szagától is rosszul vagyok :S

5. MMMaya (válaszként erre: 4. - Lexi018)
2009. szept. 19. 18:46

Bármelyik élelmiszer boltban találsz. olyan 250 forint körül van egy zacsi, ez 200 gr. Egy kekszben van 16 kcal.

Szerintem magában borzalmas, de felvágottal, szalámival egy kis zöldséggel nagyon finom.

Napi max. 8 darabot eszek, mert csak reggelire szoktam, 4-5 napig elég egy csomag.

A pufirizst nagyon nem szeretem :S

4. lexi018 (válaszként erre: 3. - MMMaya)
2009. szept. 19. 18:41
az milyen keksz,vagy hol lehet venni?mennyibe kerül.Én néha pufiriszt eszek helyette,de sztem a pufirizs is ugyanugy hizlal,nem?
2009. szept. 19. 18:38
Csak, hogy felhoztad a tk kenyeret. Én korpovit kekszet eszem helyette és sokkal kevesebből jól lakok.
2009. szept. 19. 18:30

Fogyni szeretnék.Mielőtt belekezdenénk,leszögezem,diák vagyok.Nem tudom megtenni,hogy megvegyem az 500ftos negyedkilós kenyeret,csak mert tk-ű.Főleg a hasam és a combom problémás.valami tanácsot szeretnék kérni,hogyan tudnék mihamarabb megszabadulni a kg.tól?Főleg étkezésre vagyok kiváncsi,mit hogy,mikor lehet,mikor nem stb...Gondolkoztam már a 90naposban is,de nem tudom,érdemes -e elkezdeni,mert félek,h utána visszajönne a kilók.

A segítségetekre,tanácsaitokra lenne szükségem!

2009. szept. 19. 18:28
-5-7kg...hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook