Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Memari Masoud fórum

Dr.Memari Masoud (beszélgetős fórum)


24. AP
2019. okt. 12. 15:12
Sajnos fogaimmal sokat bajlodtam eletem soran, es tobb mint egy evtizede volt az elso implantatumom meg kulfoldon. Nagyon tartottam tole, es volt is miert. Rengeteg fajdalommal jart, es a duzzanattol sokaig beszelni is alig tudtam. Iden, mikor ujabb implantatum gondolata merult fel, egy nagyon jo ismerosom ajanlotta Dr Memarit. Befoglaltam egy idopontot, de oszinten szolva a regi tapasztalatok miatt szkeptikus voltam. Szerencsere nagyon kellemesen csalodtam. Elmeseltem a doctor urnak a multbeli tapasztalatom, o pedig kedvesen es megertoen elmagyarazta a kulonbseget a regi es az o modszere kozott. A kettot igazan ossze sem lehet hasonltani. Ezzel az uj, modern modszerrel, amit dr Memari hasznal, CT felvetelt keszitenek, mely segitsegevel valhogy megtervezik egesz pontosan az implantatumot es hogy hova kell helyezni azt, majd oda befurjak. Igy nincs vagdosas, varratszedes mint az elso implantatumom soran, es rovidebb a gyogyulasi ido. Szamomra ez nagyon biztatoan hangzott, es, igaz aludtam meg ra egyet-kettot, de vegul ugy dontottem megprobalom. Ez oda vezetett, hogy most tervezzuk a doctor urral a kovetkezot. Nagyon meg vagyok elegedve. Valoban sokkal kevesebb fajdalmam volt mint az elozo implantatumom beultetese soran, es nem volt tobb honapos kinlodas sem mire az “uj fog” beilleszkededett. Barkinek batran ajanlom a doctor urat!
2017. júl. 25. 10:55
engem sem érdekel, ki hányszor lép be és miért regisztrál. én is csak a vélemémyem miatt regisztráltam. teljes szívemmel kiállok memari doktorért. mielott hozzá kerültem, volt máshol fogbeültetésem és csontpótlásom, amivel a poklok poklát jártam meg. az ínyem szétbarmolták, dolgozni 2 hétig nem tudtam és folyamatos fájdalmam volt másfél évig. begyulladt a 2 implantátum, kiestek, viszont utána sem szűnt meg a fájdalmam. napi 3szor szedtem fájdalomcsillapítót, a gyomrom is totál kikészült. hiába mentem tübb helyre, mindig kitakarították az implantátumok helyét, de a gyulladás és fájdalom nem múlt el, a hajam elkezdett csomókban hullani. nagyon megijedtem. elkerültem egy belgyógyászhoz, ő esküdözött Memari doktorra, ha valaki, ő biztos tud segíteni. így kerültem hozzá. rettegtem az újabb beavatkozástól, de már elviselhetetlen volt az állapotom.ahogy az előttem szóló is írta, a tájékoztatás korrekt volt. viszont az áron először én is ledöbbentem, majd rákérdeztem, hogy mi, miért annyi, amennyi. részletesen elmagyarázta, hogy pl a csontpótó anyag nem szintetikus, hanem külföldi sejtbankban előállított valódi csontot ültet be, aminek a legjobb a beépülési aránya, a berakásnál pedig a legkisebb vágást ejti és mikroszkóp alatt csinálja az egész dolgot. varrásnál a fonál nem is fog látszodni szabad szemmel. saját szememmel láttam a csontpótló anyag számláját, amit külföldről rendel. nagyon meggyőzőnek tűnt, belevágtunk. de mindezek előtt ő is kitakarította a gyulladt részt. amire álmomban nem számítottam, a beavatkozása után 1 héttel fokozatosan csökkent az addigi fájdalom, utána pedig teljesen megszűnt. ekkor már teljes bizalommal voltam a doki iránt. vártunk, amig tökéletesen meggyógyul a gyulladás és utána csináta a csontpótlást. az előző helyen egy nagy zsák volt a varrás, memari dokinál viszont a varrat valóban nem látszott és sima volt a felülete az ínyemnek. nem mondom, hogy utána pár napig annyira ugrándoztam volna, de közel sem volt akkora a fájdalom, mint a korábbi ilyen műtétemnél. a hajhullásom is megállt. 5 hónap múlva tette be a 2 implantátumot, ami szinte pár perc alatt megvolt, mert nem vágta fel az ínyem, hanem csak egy ct és valami tervző segítségével, egy furaton keresztül befúrta a helyére. ez volt 3 hete és kijelenthetem, hogy új életet kaptam. valóban nem volt olcsó, de erre csak annyit mondanék, hogy lehet trabanttal es mercedessel is járni. gondolom a doki berendezései sem 2 filléresek és az anyagok is profik. én nagyon hálás vagyok neki. szeretném ha más hasonló helyzetű ember is tudná ezeket, hogy van kiút. ezért osztottam meg.
22. EDO40
2017. máj. 2. 13:52

Ez tényleg nagyon érdekes, és vicces! A legtöbb hozzászóló, akkor regisztrált a portálra, mikor véleményt írt, és azóta sem voltak fent!

Vajon ez mi? :) Puszta véletlen? Érdekes!

2016. ápr. 30. 09:26
Én is csak azért regisztráltam, hogy elmondjam a véleményem, de az enyém nem lesz pozitív. 3 implantátumra, és csontpótló beavatkozásra van szükségem, ebben az ügyben csak az árajánlatig jutottunk. Magával az alapossággal, és a tájékoztatással nem volt problémám, minden kérdésre korrektül válaszolt, viszont az árak… Sem a honlapon, sem a rendelőben nincsen teljes árlista. A csontpótló beavatkozás máshol – anyagokkal együtt – kb. 150.000-500.000 Ft. Nála majdnem 2 millió, úgy, hogy az anyagokat négyszeres áron számolta fel, magát a műtétet pedig 800.000 Ft-ért csinálná meg (ez kb. egy 1-2 órás beavatkozás). Mikor ideadta jót mosolyogtam rajta, hogy ennyire azért ne nézzen hülyének, tisztában vagyok az árakkal. Már aznap más fogorvost kerestem.
20. Dócy
2016. ápr. 7. 09:58
Elég érdekes ez a topik, mert nem a fórumfelhasználók válaszolnak, hnem csak olyan emberek, akik ezért regisztráltek külön.Nem is értem, mert elhiszem, h reklámozni akarják, de jó bornak nem kell cégér.
19. 2100
2014. szept. 3. 14:45
MGabica86 most hogy irod, en is megneztem, es tenyleg csak ezert a valaszert regisztraltak ide, mert semmilyen egyeb aktivitasuk nincs az oldalon. Viszont en irtam az evidentisnek, de ok sem hajlandoak szemelyes megjelenes nelkul arat mondani egy gyokerkezelesre, en pedig nem hiszem, hogy az ar ismerete nelkul utaznek tobb ezer km-t.
2014. júl. 3. 15:07

Csak az a fura, hogy itt minden, a doktor urat dícsérő hozzászólónak 1, max 2 hozzászólása van összesen.

Biztosan nagyon profi a doktor úr, és a klinika, de ez így kicsit nekem gyanús....

17. Livair (válaszként erre: 13. - Dragonfive)
2014. jún. 5. 19:22
Szia. Neked is foglapocskát használt a doktor úr?
16. Livair (válaszként erre: 10. - Efeher65)
2014. jún. 5. 19:21
Szia. Mesélnél a tapasztalataidról a direkt héjjal kapcsolatban? Tetszik? Hány fogadon van? Mennyibe került? Köszönöm!
2014. máj. 28. 00:19
Sziasztok! Engem is az árak érdekelnének...valaki írni erről valamit?
14. 2100
2014. márc. 14. 14:26
Arakrol pl gyokerkezeles/gyokertomessel mennyibe kerul nala?
2014. jan. 7. 17:45
Nagyon szépen köszönöm, felkerestem Memari Masoud doktor urat és meg szeretném osztani, hogy tényleg a legjobb fogorvos, mert már voltam több fogorvosnál, ugyanis nagyon hamar elromlanak a fogaim sajnos, pedig rendszeresen ellenőriztetem, de ezen túl már csak Memari fogorvoshoz fogok járni. Teljes körű felvilágosítást kaptam tőle, olyan dolgokra rávilágított, amit eddig más fogorvos nem közölt velem, megoldotta a problémámat, és nemcsak megmentette az egyik fogamat, hanem a fogsorom külalakjával is csodát tett, mert több helyen hézagos volt. Nagyon hálás vagyok, végre megtaláltam az ideális fogorvosomat, akihez bizalommal tudok járni rendszeresen. Szívesen ajánlom, ha valaki fájdalommentes fogászatot, profi fogorvost keres.
12. efeher65 (válaszként erre: 11. - Dragonfive)
2013. dec. 23. 18:31
Ha beütöd a google-ba a nevét, akkor kidobja. www.evidentis.eu
2013. dec. 17. 18:10
Memari Masoudról nagyon sok jót hallottam. valaki tudna segíteni, hogy mi a honlapja? köszönöm
2013. nov. 19. 17:07

ha valaki tényleg precíz, türelmes, empatikus fogorvost keres, akkor Memari Masoud orvoshoz forduljon, mert tökéletes munkát végez. több fogorvost is felkerestem azzal a problémával, hogy nagyon kesze-kusza volt a felső fogsorom, amire fogszabályzót javasoltak, amit nem szerettem volna, mert fájdalmas és akár évekig is kell használni, ami tőlem nagyon távol áll, meg már nem is vagyok tini...:)

olvastam a direkt héj előnyeiről és arról, hogy az evidentis fogászat foglalkozik ezzel az eljárással és nagyon elégedett vagyok a doki munkájával. nem kellett fogtechnikussal felvennem a kapcsolatot, vagy folyamatosan fogorvoshoz járni, igazítani a fogszabályzón, hanem ezzel a megoldással gyorsan és fájdalom nélkül megoldotta a problémámat...

2013. nov. 8. 21:04
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, mert nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak Memari Masoud doktorról. Több évvel ezelőtt jártam nála először azzal a problémával, hogy sajnos elég hiányos volt a fogam, többet ki kellet húzatnom, már csak az impantológiai beavatkozásban tudtam gondolni. Sokáig kerestem a megfelelő szakembert, mire megtaláltam az újságban Memari fogorvost, mert ő tervezőprogram segítségével végzi az implantálást, így nincs sebészeti felnyitás. Először félve ültem be a székébe, de miután egy cseppet sem fájt, nem is duzzadt be utána sem, már teljesen felbátorodtam, így az egész hiányos fogsoromat rábíztam, tökéletes lett a beültetés, magabiztosabb vagyok, mert szép a mosolyom, hála az orvosnak. Tényleg nyugodt szívvel ajánlom! üdvözlettel
2012. nov. 6. 11:34
Memari doktornak áldom a nevét és a kezét :)) legalább 8 helyről elutasítottak, mivel nincs elég csontom, amibe beültethették volna a fogakat. Egy betegség miatt kiesett szinte az összes fogam, amiért lelkileg is teljesen kikészültem, mivel 34 éves vagyok. Az egyik orvos 4 fogat beültetett, de mind kiesett, állítólag a csonthiányom miatt. Ezután sok műtét, hogy legyen csontom, de a helyzet csak egyre rosszabb lett. Ezután már szinte senki nem mert vállalni. Örülök, hogy vannak fórumok, mert itt olvastam Memari Masoud doktor úrról és így kerültem hozzá. Tényleg nagyon megnyugtató, olyan érzésem volt, hogy az életemet is a kezébe adhatom. Profin megcsinálta a csontbeültetést úgy, hogy nem a saját csontomból kellett kiszedni, szóval egy műtéttel kevesebb lett. Előző helyen ahol műtöttek, teljesen felszívódott a beültetett csont, Memari doki viszont valami olyan anyagot használ, ami nem szívódik fel. Csontpótlás után 18 fogat implantált nekem 3 hónappal ezelőtt, és maximálisan meg vagyok elégedve vele. A csontból tényleg semmi nem szivódott fel és keményen állnak benne a fogbeültetések. Nagyon boldog vagyok! Nem mondom, hogy olcsó, de visszakaptam az életem! Teljes szívvel ajánlom! Köszönet érte!
2012. máj. 23. 21:29
Nekem is nagyon jó véleményem van Memari Doktor Úrról! nagyon összetett problémám volt, teljesen el voltam keseredve, mert semmi jót nem mondtak az orvosok. 3 műtéten estem keresztül, de egyre rosszabbul lettem. barátnőm régóta győzködött, hogy menjek el Memari Masoudhoz, mert ő biztos tud segíteni. már annyira féltem a fogorvosoktól, hogy sokáig halogattam. nagyon örülök, hogy mégis rászántam magam!!! Memari doktor Úr szó szerint csodát tett velem, nagyon megértő volt és eloszlatta minden félelmemet. 3 órás műtétem volt, de azóta semmi fájdalmam nincs és normálisan tudok enni és beszélni. született fogorvos és nagybetűs EMBER!!!
2012. máj. 2. 11:17
maximálisan meg vagyok elégedve dr. Memarival, sok helyen olvastam róla és nekem is az a véleményem, hogy a legjobb fogorvos!! nem tudtak mit kezdeni velem az orvosok, már úgy éreztem magam, mint egy kísérleti nyúl, amikor megtaláltam Memari doktor urat. nem csak a problémáimat szüntette meg, hanem esztétikailag is gyönyörű munkát végzett. a fájdalmaim teljesen megszűntek, nem győzöm elégszer megköszönni neki!!!!
2010. jan. 21. 00:18

[link]


Itt vannak árak is :)

2010. jan. 20. 23:40
a világ legjobb fogorvosa dr.memari!!!! Tiszta szívből ajánlom, én azelőtt a poklok poklát megjártam, egyik orvostól mentem a másikhoz, sehol nem tudták megoldani a problémámat, viszont memari doktor visszaadta az önbizalmam, megszűntette a fájdalmaimat és gyönyörű fogakat varázsolt. Csontpótlást, implantálást és porcelántömést csinált.Csúcs felszerelései vannak, a lézeres kezeléssel semmi fájdalmam nem volt. A legjobb választás! Eddig bárkinek ajánlottam, mindenki maximálisan meg volt elégedve vele, mind szakmailag, mind emberileg. Biztos vagyok benne, hogy neked is fog segíteni!
2009. nov. 11. 20:25
nem ismeri senki?:(
2009. szept. 25. 21:23
Kérem, aki ismeri írjon...fontos:)
2009. szept. 19. 17:58
Ismeri valaki?Milyen fogorvos?Mennyire dolgozik drágán?:)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook