Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Divatosan szeretnék öltözködni, de duci vagyok! fórum

Divatosan szeretnék öltözködni, de duci vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
132. ujlany (válaszként erre: 131. - Andusz11)
2012. okt. 8. 12:06
koszi szepen, hogy valaszoltal.
131. Andusz11 (válaszként erre: 130. - Ujlany)
2012. okt. 8. 10:37
Szia, én néha szoktam. Nekem működött a mérettáblázatuk. Szerintem az ő M-esük nem normál M.
130. ujlany
2012. szept. 30. 16:46

Sziasztok! Van meg erre valaki aki a Caremobol rendel? Mennyire megbizhato a merettablazatuk?

Ami a weboldalukonvan, az szerint a meretem M es L kozott van. En meg Isten tudja mikor vettem utoljara M-es (vagy ahhoz kozeli) ruhat, ugyhogy nem merem megrendelni.

2012. júl. 17. 18:46

Sziasztok!

Ulla P. ruhákat vásárolok általában, a turikat nem szeretem. A közelmúltban rendeltem egy olyan web áruházból, ahol egyedi tervezésű, különleges ruhák vannak, 58 as méretig. Írtam nekik, szinte azonnal válaszoltak készségesen. A kis pamutos ruhámmal nagyon elégedett vagyok, jó szívvel ajánlom a figyelmetekbe! www.ellagardrobe.com

2010. dec. 29. 10:38

Sziasztok !


Sok Ulla Popken ruhám van eladó 56-os méretben, melyeket csupán pár alkalommal hordtam. Ha valakit érdekel, írjon priviben. Köszönöm , s sziasztok !!!

127. bubi0513 (válaszként erre: 125. - Pirosalma2010)
2010. okt. 6. 21:24

Ami a nagyméretű ruhákat illeti, találtam még két boltot ahol vannak. Bár minőségre nem éppen első osztályúak, de árban nagyon elfogadható és én úgy vagyok vele, hogy ha egy-két szezont túlél a cucc, akkor már megérte.

Szóval az egyik a Takko. Legutóbb egy nagyon klassz őszi kabátot sikerült vennem 54-es méretben 4990 Ft-ért, ami szerintem nagyon baráti ár.

A másik bolt a Kik textil diszkont. Ott olcsón sikerült egész jó szabadidő nadrágot és klassz farmert találnom nagy méretben. Néha egész jó blúzaik is akadnak.

Szerencsére most már egyre több helyen vannak jó cuccok a nagyobb méretűekre, úgyhogy most már változatosabban tudok én is öltözködni, mint pl. 10 éve :-)

126. o.andi (válaszként erre: 125. - Pirosalma2010)
2010. máj. 12. 14:19

Caremo tényleg nem túl olcsó..viszont szép holmikat lehet venni...csini felsök,nadrágok,egyéb kiegészitök vannak...

általában leértékeléseknél kell venni...akkor szerintem még olcsó is!!

2010. ápr. 19. 15:21

Sziasztok!


Tapasztalataim az elmúlt pár évben 48-52 mérettel:


1. hely: C&A csinos, egyszerű szabású, jó minőségű blúzokat, felsőket, kardigánokat szoktam itt vásárolni: 2500-6000 Ft közötti áron. A készleteket fokozatosan akciózzák, érdemes vissza-vissza nézni, így olcsóbban is ki lehet fogni ami megtetszett. :-)


2. hely: TESCO: ha ruháról, nadrágról vagy szoknyáról van szó (szabadidős vagy irdodai) akkor F&F a márkám. Olcsóbb, mint a C&A ( pl. élrevasalt 54-es fekete nadrágot 3500 Ft körül, egyszerű szabású, hosszú fekete szoknyát 3000 Ft-ért találtam, ballon kabátot is hasonló áron vettem ugyanitt). TRUE márkanév alatt vannak többek között nagyon szép tunikáik is, igaz ezek kicsit drágábbak.


3. hely: ANGOL turik. Az évek során nekem ezekre szűkült az érdeklődésem a használtruha boltok közül és a ruhatáram fele ma is inne van: CANDA, Marks & Spencer, Etam, Inspire. Többnyire szép állapotú ruhák és jó minőséget hozó márkák. Az ár ugyanazon felső esetében 500-3000 Ft között mozoghat attól függően, hogy kilósban, egyedileg beárazott vállfás üzletben, vidéken vagy a fővárosban veszem meg. A budapesti turkálók árain kb. 2 éve teljesen elszörnyülködtem, amikor ide költöztem! 2500-3000 Ft körüli áron már a C&A-ban újat is kapok! :-DD Viszont pirospont azoknak a turiknak, ahol a nagy méreteket külön helyezik el. Sok időt megtakarít! :-)


4. hely: Teszvesz. Diákként a ruhatáram egy része innen származott a turik mellett. Lehet találni szép ruhákat, elfogadható áron. A "hivatásos" eladók árban a drága turkálók szintjét hozzák (plusz postakötség), így én inkább azokat kerestem, akik saját ruhatáruk megunt, kihízott, kifogyott darabjait árusították ki. Többsége keveset hordott ruha - legalábbis ha a saját ruhatáram kiárusításra jelölt darabjait végiggondolom. A cél pedig nem az, hogy drágán add el, hanem hogy el tudd adni, felszabaduljon a hely a szekrényedben és ami kicsi befolyik belőle, azt visszaforgathasd egy-egy új ruhába. :-)


5. hely: Skála. Debrecenben és Szegeden voltak itt jó tapasztalataim. Középkorosztálynak ajánlható inkább és elsősorban félig alkalmi blúzok, kosztümök céljából, de itt is viszonylag jó minőséget lehet kapni 52-54-es méretekig. Az ára kicsit drágább, mint a C&A és TESCO.


Legutolsó hely: CAREMO. Csak azért említem egyáltalán, mert egyszer itt is vásároltam, de ma már csak nevetek ezen. Számomra túl görcsösen próbálnak "fiatalos" és "trendi" nagyméretű ruhákat gyártani, az eredmény pedig fájdalmasan, és ami még rosszabb, aránytalanul drága.


Eredményes vásárlást mindenkinek! :-)

2010. ápr. 17. 13:24
Tescoban és turkálókban olcsón lehet kapni nagy méretű cuccokat (mármint olcsón pl. a C&A-hoz képest). Budapesten például a Blaha Lujza tér környékén lévő turkálókban tök jó cuccok vannak. Amúgy nézzétek meg az oldalamat, hátha találtok valamit, ami tetszik: [link]
123. o.andi (válaszként erre: 122. - Csokicsaj)
2009. dec. 22. 17:00
:-)
2009. máj. 27. 20:34

Sziasztok!!!

Én még új vagyok itt,nekem is ugyanaz a problémám mint nektek.Túlsújos vagyok.Ezért én is nehezen kapok magamra divatos ruhát.De ez a problémám ma úgy látszik a múlté.Ma rábukkantam az árkádban az ula popker nevű boltra ahol (xl-4xl)vannak ruhák.Vettem itt egy nagyon szép tunika szerű felsőt ma abban fogok randizni az álmaim pasiával drukkoljatok nekem.Mostmár mi ducik is megmutathatjuk,nem csak a vékonyok a divatosak...

A kisugárzás mindennél fontosabb.Ezt ne feledjétek..

2009. ápr. 27. 14:46

KIK áruház van a Lőrinc centerben is. És valóban a ruhák több méretben vannak és nagyon jó áron.

Az L-es, XL-es méret pedig tényleg az, nem csak a címke szerint.

C&A boltban is vannak jó cuccok nem csak s és kisebb méretben.

Egy régi hozzászólás szerint le kellene fogynia a teltebb nőknek, ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy ruha vásárlásnál nem csak a nagyobb súlyfelesleggel rendelkezők szenvednek, hanem a normál súlyúak is, mivel valaki nagy aggyal kitalálta az egyméret méretet, amely 40-50 kilós hölgyekre jó csak. Aki nem anorexiás manapság, az igen nehezen tud ruhát vásárolni.

Az egyméret méretben valóban jó mondjuk a póló az 50-60-70 kilósakra is, sőt fokozhatnám tovább, hiszen sztreccs ruhákról beszélünk, de mivel az egyméret méret az 50 kilósakra készült elég viccesen néznek ki a súlyosabb emberek.

Nem a teltebb hölgyek hibája, hogy mindenki mindenen spórólni akar, és emiatt nem lehet méretezve ruhát kapni.

2009. ápr. 17. 12:00
Csak Nektek:)
2009. ápr. 17. 12:00
www.molettruha.com
118. o.andi (válaszként erre: 117. - 03755e6896)
2009. márc. 9. 13:33

KIK áruház van a Gyömröi uton,van ott egy bevásárlóközpont is vannak jó cuccok...és elég nagy méretek vannak ott!!

pont tegnap voltunk a barátnömmel:-))puszi NEKED

doryka

2009. márc. 6. 07:33

Sziasztok!

o.andi! Nagyon csini vagy! És hogy 40 éves??? Nem mondtam volna meg! A fiad simán a barátnőjének mondhatna:)

Nem tudjátok megmondani,hogy hol van még KIK áruház?Néztem a német prospektust,tényleg nagyon olcsó minden.Írjátok meg légyszi,ha tudjátok hol nyílt!

Köszi

116. o.andi
2009. márc. 5. 13:30

:-))))tényleg lehet csinosan öltözni és duci nőnek is de sokal drágább...mint a vékonyaknak!!

De megéri..

115. petka
2009. márc. 3. 00:25

Moatanaban a piac felismerte az igenyt es reagalt is ra.

Hetkoznapra nagyon jo FF ruhak vannka Tescoba. 56-os meretig.

Jok es olcson vannak KIK-ben,

Szepek pedig a C&A-ban.

A Caremo nagyon draga lett, nem eri meg az arat. Nemreg neztem ott egy kabatot,60-rol 50-re volt learazva, es nem volt jo minosegu az anyaga sem.

2009. márc. 3. 00:11
"Fénykoromban" mikor 100 kg tájban voltam a 162 centimmel - és az üzletekben csak kajánul vigyorogtak az eladók ha bementem - csak a Quellétől tudtam rendelni duci méretet, az viszont úgy passzolt rám, hogy egy gombot nem kellett arrébb varrni.Nagyon baráti áraik vannak, és a minőség sem rossz,ajánlom mindenkinek.
113. anehrita (válaszként erre: 112. - PiciSery)
2009. febr. 15. 19:07

Szia!

Múltkor jöttünk haza Pestről és láttuk, hogy Hatvanban van valami bevásárló központ, ahol nyílt egy KIK üzlet, ahol jó minőségű, nem túl drága nagyméretű ruhákat is lehet kapni. Egy farmernadrág 5-8 ezer között. Felsők is olyan 5 ezer körül voltak akkor. Esetleg nézz be oda:)

Mondjuk az osztrákoknál ugyanilyen üzletben 2 éve nyáron 1500,-Ft-nak megfelelő euróért vettem magamra farmernadrágot.

2009. jan. 4. 16:57

Üdvözletem!

Én is ilyen gonddal szenvedek, duci vagyok, és elég nehezen találok magamnak ruhát.

Van egy Moletti üzlet a városban, de egy nadrágért, egy topért meg egy átlátszó fölsőért, amiket szalagavatóra vettek elkértek egy kisebb vagyont, 40.000 fölött.

Heves megyei vagyok, és itt nem messze nyílt most egy Vögele üzlet. Ott mekkora méretben szoktak lenni ruhák?még nem voltam bent, de pont jó helyen van, mivel sajnos a cipőméretem is 42-es, és van egy olyan cipőbolt mellette, ahol nagy cipőket árulnak olcsón.

Na és még egy utolsó kérdés: itt heves megyében hatvan-gyöngyös környékén van valamerre C&A üzlet?mert én még nem találkoztam vele

2009. jan. 4. 16:32

Valaki írta, hogy nem lenne-e egyszerűbb lefogyni... De minél? Egyébként nem, nagyon nehéz lefogyni. És amíg az ember duci, addig kötelező szarul kinéznie? Ezt nem gondolhatja senki komolyan.

Egyébként szerintem a fehérnemű és a fürdőruha a legnagyobb gond, főleg ha valaki fiatalosan, sőt akár szexisen szeretne öltözködni.

2008. nov. 12. 01:08

Sziasztok!

A segitségeteket szeretném kérni. Időhiányban szenvedek, jövőhét péntekre kéne szereznem egy bolerot az estélyimhez. Esetleg nem tudjátok hol vehetnék csak bolerot? olyann 52-54es méretben?

Előre is köszönöm.

109. casifon (válaszként erre: 97. - Spinneli)
2008. júl. 21. 08:59
Köszönöm, végre megvéd valaki!:)
108. 01c8755c79 (válaszként erre: 88. - Robi-Tina)
2008. júl. 21. 07:47
.. ebben nem értek teljesen egyet... mármint, hogy nem kell mindenből a legdrágábbat... sajna a tapasztalatom, hogy ahogy mennek az évek... ahogy jönnek a kilók, egyre többe kerülnek azok a ruhák, amikben még mutat az ember... és itt kezdve a fehérneműktől (amik összetartanak) ... a felsőruházatig. :o)
107. 01c8755c79 (válaszként erre: 105. - O.andi)
2008. júl. 21. 07:22

Gratulálok... nagyon csini vagy, így ducin is! :o))

Valóban nem állna jól a bő felsőrész, mert a melled kitartaná és még erősebbnek látszanál... Nekem tetszik, ahogy öltözködsz! :o)

2008. júl. 21. 07:11
szerintem a duciknak nem előnyös feszülős felsőt hordaniuk, nagyon kihangsúlyozza a hason lévő felesleget. Abszolút a tunika lenne a legjobb, mély kivágással, akár élénk színekben is, pl. piros, narancs, alul pedig valami sötét szín, pl. fekete cicanadrág magassarkúval.
105. o.andi
2008. júl. 20. 23:38

Én divatosan öltözöm...sokat költök ruhára nagyon:-)

mániám lett..de nem szeretem csak a feszülös cuccokat..tunikát pld utálom...szeretem ha látszik a fenekem...hogy nagy:-)

csinosabban érzem magam szükebb felsökbe...de mondjuk nekem nem is áll jól a bő felsőrész!!

:-))

104. pimpi3 (válaszként erre: 102. - Spinneli)
2008. júl. 20. 23:07
Én elkezdtem ,ha lassan is de haladok!:))
103. almi20
2008. júl. 20. 23:01

Szia!

Én ruhaüzletben dolgozom, ha jön egy ducibb hölgy, akkor neki általában tunikát ajánlok, mert az nem feszül a testre, kis dekoltázzsal, ezenkívül ingblúzok, olyan nyári ruhák, melyek mell alól bővülnek... Általában beválik :) de nap mint nap új igényekkel találkozom :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook