Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralásunk extrém eseménye, avagy ki kapott már bagolyköpetet? fórum

Nyaralásunk extrém eseménye, avagy ki kapott már bagolyköpetet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyaralásunk extrém eseménye, avagy ki kapott már bagolyköpetet?

2009. szept. 20. 08:00
Itt nálunk az egyik vadásznak a kiskertje van tele bagolyköpettel. Nem fél hogy lelövi. :))))
9. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 7. - Brigibaba)
2009. szept. 20. 07:54

:DDDDDD Nem semmi!


Párom most mondja, hogy a köpetet elemezve szokták a környéken élő rágcsálókat meghatározni, főleg a cickányféléket. Most okosodtam. :))))))

8. brigibaba (válaszként erre: 6. - Szabokisandi)
2009. szept. 19. 21:18
jááááááááj :S
2009. szept. 19. 21:18

nem még nem jártam drága!! de nem is szeretnék!!

Viszont a fiamék a táborban bagolyköpetből kihalászott csontokból csináltak képet!! Hát érdekes összhatás.. de azért persze tetszett!

6. Szabokisandi (válaszként erre: 5. - 37403e3af4)
2009. szept. 19. 20:56
Ez még friss, ropogós, mondhatni meleg volt :))
2009. szept. 19. 10:38
Én nagy állatbarát és természetbúvár vagyok, szóval én inkább különlegesnek látom ezt az eseményt :) Én eddig még csak száraz bagolyköpeteket találtam, sőt, egy ideig gyűjtöttem is őket, kisebb koromban, anyukám nem repesett a boldogságtól amikor hazaállítottam osztálykirándulásokon begyűjtött egy-egy újabb darabbal, amit aztán befőttesüvegekben tároltam :)))
2009. szept. 19. 10:30

:)))


Engem még ovis koromban tojt le egy madár, egyenesen a fejemre küldte.

Szerencsés ember vagyok, talán ennek a 'küldeménynek' a hatására? :DDDD

2009. szept. 19. 10:28
:) Velem tavaly történt meg a Budapesti Állatkertben, hogy egy kis majom a vállamra pisilt. :DD
2009. szept. 19. 10:06

Szia.

Amikor kisebb voltam, a mamámék elvittek a Veszprémi állatkertbe, és persze bementünk a madárházba is. Zöld póló volt rajtam és a vállamon telibe talált egy madár. Persze mama próbálta a mosdóban eltávolítani rólam, de a pólóból tisztán soha nem jött ki, ugyanis ott a helyén lilás színű lett.

:-(

2009. szept. 19. 10:03
Családi nyaralásunk Szegeden volt az idén, igyekszünk a gyerekeinknek az ország főbb nevezetességeit megmutatni. Másrészt pedig kicsi lányunk miatt sem akartunk messzire utazni, aki hét hónapos volt a nyaralás idején.

Ugrás a teljes írásra: Nyaralásunk extrém eseménye, avagy ki kapott már bagolyköpetet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook