Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan oldalt, ahol viszonylag gyorsan válaszol az orvos? fórum

Tudtok olyan oldalt, ahol viszonylag gyorsan válaszol az orvos? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 19. 08:38
Köszönöm szépen, kipróbálom.
4. 228bb89282 (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2009. szept. 19. 08:33
Panadolt bevehetsz és a Sterimar orrsprayt is lehet abszolút, mert az csak tengeri só és a baba is használhatja. Ez fellazítja a trutyit az orrban és kicsit össze is húzza az ereket. Nagyon jó a nátha kezelésében. Viszont, ha sárga a trutyi az orrban, mindneképpen menjetek orvoshoz és van erre a - ha jól emlékszem - szürke Sterimar, kérdezd meg a gyógyszerészt.
2009. szept. 19. 08:33

[link]


Nekem 5 percen belül válaszoltak egyik este.

2. az álarcos (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2009. szept. 19. 08:27
Az orvosi ügyeleten. Vagy ha vény nélkül kell valami, a patikus tájékoztat.
2009. szept. 19. 08:20

Másfél éves lesz a kisfiam, Kristóf, és most szerda este óta meg van fázva, folyik az orra és köhög. Voltunk vele orvosnál, kapott gyógyszereket.


Tegnap délutánra én is elkaptam tőle, folyik az orrom, fáj a fejem, a fülem, alig kapok levegőt stb. (a szokásos megfázásos tünetek). Viszont még szoptatok, és nem tudom, hogy milyen gyógyszereket szedhetek, amik használnak és nem választódnak ki az anyatejben, mert nem kéne túladagolnom neki ezáltal a gyógyszereket.


Mivel hétvége van, a háziorvosomat nem hívhatom fel, de nem akarnék hétfőig várni, most kéne a segítség. Viszont nem tudom, hol találhatnék olyan orvost, aki elég gyorsan tud válaszolni a kérdésemre.


Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook