Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnál ajánlani Bp-en egy jó nyelviskolát vagy magántanárt angol tanuláshoz? fórum

Tudnál ajánlani Bp-en egy jó nyelviskolát vagy magántanárt angol tanuláshoz? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 19. 21:35

Eladó komplett The third edition New headway intermediate munkafüzet a könyv és a szójegyzék.


Ár munkafüzet (teljesen új) 1500,

Könyv 2900,

szójegyzék : 500


összesen: 4900


Személyes átvétel Budapest déli részén megoldható, de postázom is!!!


A könyveket azért adom el, mert beiratkoztam az Euro nyelviskolába, de az első óra után átkértem magam a nyelvvizsga előkészítő csoportba, így eladom. A könyvek teljesen újak, ( könyvet első órán használtam, de kiradiroztam)


A suli jó volt, megérte, azóta sikeresen le is nyelvvizsgáztam. Ha megveszed a könyvem, ingyen odaadom a szóbeli nyelvvizsgára kidolgozott tételeim fénymásolatát.


gergics.katalin@yahoo.com

3. Cyntia (válaszként erre: 1. - D8908b786a)
2009. szept. 18. 20:10

Szia!

Én tudok. Küldök priviben e-mail címet. Hivatkozz rám és kérlek írd le, hogy honnan kezdenéd, heti hny órát, stb, stb..

2. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - D8908b786a)
2009. szept. 18. 18:36
Én az euro nyelviskolába jártam sokat, az jó volt, de most ajánlották a kedvezményes nyelviskolát, ami nagyon olcsó. Keress rá google-n és nézd meg őket!
2009. szept. 18. 17:36
Nyelviskolát keresek vagy magántanárt angol tanulásához, teljesen kezdő szintről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook