Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Lite nevű porral kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Lite nevű porral kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. helenhadsell (válaszként erre: 13. - Erás)
2007. márc. 15. 09:43
Nekem sok ismerosom arul Aloet meg Herbalife-ot is. Szeretem oket, nincs semmi bajom veluk. Sokan kicsit tulzasba viszik a kuruzslast. Orvosi diploma nelkul gyogyitanak, hiper szuper tanacsokat adnak az egészség megorzésére. Pedig ez csak annak a cégnek a véleménye, a konkurens cég pont az ellenkezojét mondja. Akkor meg milyen jogon mondjak meg a beteg embernek, mit tegyen ? Ezt ok hol tanultak? Egyetemen ? Nem hiszem. Valami tapsolos osszejovetelen tomték tele a fejuket, ahol mindenki elmeséli mennyi cuccot adott el. Ez nem orvoslas. Ez ugynokoskodés, amivel nincs semmi baj, csak néhanyan jobb lenne ha emlékeznének, hogy amig Amwayt arultak az volt a csucs, aztan a Herbalife, most meg az Aloe. Az orszag meg uszik az arral, mindennek bedolunk. Nekem ne adjon tanacsot egy 8 altalanost végzett kuruzslo. Az elozo hozaszolasommal pedig csak annyit akartam mondani, hogy minden cégnek lehet nem tokéletes terméke. Es az aki bevallja hogy nem minden hiba nélkuli , az szerintem tobbet is arul, mert sokkal megbizhatobb es jobban lehet hinni a szavaban.
13. Erás (válaszként erre: 12. - Helenhadsell)
2007. márc. 14. 13:02
Azért ezt egy kicsit sértőnek érzem, már ne is haragudj! Nem lehet minden forgalmazóra azt mondani, hogy nem becsületes, és hogy az egészséged kárára válnak a termékek! Igazság szerint nem csak a por a fogyókúrás program része, de erről a forgalmazónak tájékoztatnia kellett vona téged. A por annyiban segít, hogy pótolja a fogyókúra alatt a vitaminokat, ásványi anyagokat és fehérjéket, amire a szervezetnek naponta szüksége van és nem biztos, hogy a fogyis menü tartalmazza azokat! A benne lévő kevés mesterséges anyagról pedig annyit, ha csak nincs rengeteg pénzed "bio" élelmiszerre, az adag salátáddal lehet, hogy több mérget eszel meg, hiszen manapság már minden agyonvegyszereznek, attól szép és kívánatos...
12. helenhadsell (válaszként erre: 5. - Ringolina)
2007. márc. 13. 14:20
Végre egy becsuletes ember!!! Porokkal nem lehet lefogyni, ezt csak azok állitják akik árulják, a mi egészségunk kárára. En vettem egy ilyen lite-ot, nem igaz hogy csupa természetes, mert még mesterséges aromak is vannak benne, az pedig mar 2007 ben nagyon gáz. Ezenkivul mellékize is van. ( A Herbalife sem jobb semmivel szerintem )Jobb egy adag saláta vacsorára, attol még lehet Aloe-t árulni, hogy bevalljuk néhány termék nem igazán jo.
11. Erás (válaszként erre: 10. - 363d535da9)
2007. márc. 13. 13:14
Ha esetleg ki tudnál váltani vele még egy étkezést, hamarabb lecsusszannának a fölös kilók.;))
10. 363d535da9 (válaszként erre: 9. - Erás)
2007. márc. 5. 16:16
Február 20-án kezdtem el inni. Csak a vacsorát váltottam ki vele, de nekem nagyon jól esik. Megturmixolom és félig lefagyasztom. Ettől olyan, mint a vanília fagyi. 1-2 kg szerintem biztosan lement (a nadrágon érzem), de mivel nem mérem magam így konkrétat egyenlőre nem tudok írni.
2007. márc. 5. 11:30

Sziasztok! Gyöngyös, gondolom azóta már elfogyott a dobozzal. Mivel én is forgalmazó vagyok, örömmel venném, ha megírnád a tapasztalataidat. Én is fogyasztottam(-tom), főleg akkor, ha szopi alatt esetleg kevesebb a tejem, ugyanis nekem inkább híznom kellene... Én csak pozitív véleményt tudok róla mondani. A párom is szívesen issza, sportolni szokott.

Az esti nasi nekem is rossz szokásom, de ha a Lite-ot iszom, nem kívánom, eltelít.:)

2007. febr. 23. 13:25

Eszti!


Állj már elő a farbával!!! :o)))))))

2007. febr. 22. 15:31

Tulajdonképpen azért tettem fel a kérdést, mert vettem egy dobozzal és tegnap kezdtem el "enni". Úgy gondoltam, hogy egy-két dobozzal megiszogatok, és ez majd segít, hogy leszokjak az esti dőzsiről. Reggel gyümölcs, vagy gyümölcslé, pár szem keksszel (a gyomorsavam miatt), délben normál ebéd (bármi), és este ez az itóka. Napközben meg sok-sok folyadék. Az az igazság, hogy hiába próbálom, de ezek a "megmondom mikor mit egyél" diétákat mostanában nem igazán tudom betartani. És mivel kényszerevőnek számítok, így talán ez a legkíméletesebb módja az átállásnak. Nekem is azért volt szimpatikus, mert természetes anyagokból áll.

Egyébként Eszti, természetesen minden érdekel!

Előre is köszi!

2007. febr. 22. 10:27
Ja, Eszti, egyébként persze, hogy érdekel amit te tudsz, mert ez már a véremben van. :o)
2007. febr. 22. 10:25

Sziasztok lányok!


Kipróbáltam a Herbalife-t, a 8-17-ig-et, az Aloe Verát (én is forgalmazó vagyok) jók voltak, fogytam, csak drágák és hamar ráun az ember. Tulajdonképpen attól fogyunk, hogy 1-2 evést ezekkel váltunk ki. Aztán szépen visszament és sokszor hiányzott, hogy valamit inkább rágnék. Jelenleg a Póka Angéla fogyiját csinálom, 2 hét alatt 8 kg-ot fogytam, pedig volt közte egy hétvégi meghivás némi alkohollal. Ezek után nem hiszek a méregdrága porokban, *ban. Pontosítok: le lehet fogyni tőle, mert akarunk és a pénzünknél szeretnénk lenni. Amint abbahagyod, hiányoznak az izek és visszamegy az egész. 50 éves vagyok, megjártam a hadak útját, mindent kipróbáltam, nem lebeszélek, mert én is végigjártam ezt az utat (88 kg és 47 kg között volt minden, bulémia, anorexia, gyomorsüllyedés, hajhullás, stb.)hanem arra beszélek mindenkit rá, hogy ha csinál is ilyet, vagy rendelt, csinálja meg, fogyassza el, de utána térjen át egy rendes kimélő kúrára és csak LASSAN kezdjen el újra enni. Egyébként nem vagyok éhes, 70-80 dkg megy le átlag egy nap. De ha megáll, akkor másnap folytatódik. Ezt őszintén merem ajánlani, ha van kérdésetek nagyon szivesen válaszolok. Amit irtam senki üzlete rovására tettem, hanem a tapasztalat iratta velem. További jó fogyizást, drukkolok, drukkoljatok.

2007. febr. 22. 01:39
Én kipróbáltam,fogytam is tőle,de közel,duplája jött vissza miután abbahagytm.Tudok egy jobbat ha érdekel!
2007. febr. 21. 22:35
Használom a termékeket,foglalkozom is velük!Van csokis meg vaniliás lite,mindkettő nagyon jó,kakaó helyett pl.:)tele van vitaminokkal:))Aloe-Egészségmegőrzés-Ajánlom!!!
2007. febr. 21. 20:15
Én is foglalkoztam ezekkel a termékekkel,és van is vagy 4db-zal,de még nem próbáltam.Nagyon szeretem a természetes alapanyagokból készült termékeket.De lehet hogy kipóbálom,mivel tudom semmi bajom nemlehet tőle,hiszen mindenkinek csak ajálani tudom.
2007. febr. 21. 20:03
Van valakinek tapasztalata a Forever Lite nevű porral kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook