Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Lite nevű porral kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Lite nevű porral kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. febr. 19. 12:05
Én is nagyon szeretem, ízre első osztályú.
2014. okt. 22. 11:41
Nagyon jó,imádom! Ez a reggelim! :)
2014. ápr. 20. 17:57
FOREVER LITE ultra csokis bontatlan eladó 6500Ft-ért! 2015 01-hóig jó! Én sajnos érzékeny vagyok a tejsavóra :( uh ezt már nem került kibontásra!
41. e80d733f80 (válaszként erre: 40. - 9dbcf299a7)
2009. szept. 3. 20:20
csak így tovább,nekem is bevált és még én is szoptatok.és csak úgy mennek le a kilók.
2009. szept. 3. 17:27
Sziasztok!Nekem bejön én minusz 13,6 kilónál tartok és még szoptatok is!Tehát nem sportolok és délbe mindent eszek még csokikat,édességeket is.
2008. okt. 22. 05:51

Azt kell hogy mondjam erre még a madár se jár!!

No nem baj!Ezért csak ennyit írok: 2 nap 2 kiló!!Ha valakit érdekel olvassa a naplóm!!

2008. okt. 21. 08:36

Sziasztok!Látom hogy rég szóltak hozzá ehhez a topikhoz és nagyon sajnálom azt is hogy így eldurvultak a beszélgetések!Konkrét véleményt még nem tudok írni a porról hiszen én a teljes diétát kezdtem el ami tisztító kúrával kezdődik mikor még csak iszok és iszok + a tablettákat+ gélt!Az első napomon vagyok túl de jól érzem magam!Kicsit éhesen de kibírható!!Ez a nap még kaja nélkül fog eltelni de utána lassan elkezdhetek enni és ihatom a Lite port!Mellette a táplálékkiegészítők és a 3 lityi folyadék!Sosem gondoltam volna hogy valaha is pénzt fogok költeni a fogyásomra de mivel egy pár terméket használunk és bevált úgy döntöttem mit veszthetek!!Helyre kell hoznom a testem mert hízni és kövéren élni nem túl jó!!Mindent kipróbáltam már de valahogy nem működött egy idő után!Most ami motivál az hogy beletettem a pénzem és muszáj végigcsinálni!Nagy hajtóerő ez mindenkinél!!

Viszont még mielőtt bárki megkövezne amiatt hogy ezt a terméket vélasztottam jó ha tudja én csak tapasztalatot szeretnék megosztani!!Nem adok el és nem akarok senkit behúzni az üzletbe!!Csak színtiszta tapasztalat!Szóval pár nap múlva jövök és írom a tapasztalatokat folyamatosan!!És ha esetleg valakit bővebben érdekel pontosan milyen bogyokat és hogy szedem írjon privibe!

2008. febr. 17. 16:44

Sziasztok!

Tudna valaki újabb jótanácsokkal szolgálni a herbalife por szedésével kapcsolatosan?

36. 58f68708d1 (válaszként erre: 34. - 978c6e4f5a)
2007. nov. 28. 19:20

szia.

gratulálok,ügyes vayg.-)))

2007. nov. 27. 11:46
hát nemsemmi ez az oldal!!!!!!! telis tele flegma durva hozzászolásokkal,szerintetek ez igy jo????
2007. nov. 27. 10:50

Sziasztok,

aug.17-én kezdtem a Forever Lite termékekkel és 3 hónap alatt elértem,amire vágytam. -12 kg ! Hurrá.

Az első hét volt nehéz, a többi gyerekjáték.

Mindenkinek hasonló sikerélményt kívánok.

2007. ápr. 29. 14:20

Sziasztok!

hebalife-ozik valaki sopronban?

2007. ápr. 20. 12:16

Pl a Herbalife-nál szigorúan tilos betegségek esetén tanácsokat adni. Ha valaki beteg, azt orvoshoz küldjük. Vannak a Herbalife-nál háromdiplomások is, meg hat általánost alig elvégzettek is. Nem ez a lényeg.


Mi semmi mást nem állítunk, mint hogy mindenki próbáljon minél kiegyensúlyozottabban étkezni, azaz mindenfajta tápanyagból eleget fogyasztani, és ha így tesz, egy csomó problémája megoldódik, ami a vacak kaja miatt alakult ki. Ebben segítenek a porok, mert nehéz egy átlagembernek összeállítani a tuti menüt, ezeket a porokat viszont orvosok és dietetikusok álítják össze, a lehető legtisztább és "legbióbb" módon.


Én 3 hónap alatt 12 kg-ot és 26 cm-t fogytam a Herbalife turmix-szal és rosttablettával, miközben egy picit többet mozogtam és egy picit több vizet ittam. Utána is megtartottam az újonnan felvett jó szokásaimat, és azóta is kb hetente 3x-4x iszom csak reggelire egy-egy turmixot. Finom, eltelít, egészséges, és két éve tartom a súlyomat. Helyesebben most elkezdtem "hízni", merthogy negyedik hónapban vagyok a negyedik gyermekemmel :-)


Mindenki pénzből él, ez természetes. Ha valaki elad valamit, az még nem feltétlenül csapja be az embereket. Becsap a pék, a butikos, a benzinkutas? Pedig abból él, hogy elad valamit. Határozottan visszautasítom, hogy én emberek becsapásából élnék. Igenis jó érzés segíteni másoknak, hogy fogyjanak vagy több energiájuk legyen. Úgyhogy igenis javaslom mindenkinek a Herbalife-ot, és nem szégyellem, hogy ezért a cég jutalékot fizet nekem. Ajánlottál már valaha egy jó könyvet vagy egy jó filmet a barátnődnek? És fizetett érte a könyvkiadó vagy a filmgyár?...


Az értelmes tanácsadó hosszútávú vevőket szeretne, hiszen akkor folyamatos a jövedelme. Ezért rendesen beállítjuk a kezdők programját, folyamatosan segítünk tanácsainkkal, és ha valakinek ennek ellenére sem sikerül, visszaadjuk a pénzét. Így dolgozunk 27 éve 63 országban. Ez nem sikerülhetett volna, és a Herbalife nem lenne fent a tőzsdén két éve, ha emberek becsapásából élnének.


Mindegy, hogy hogyan fogyóztok, találjátok meg a nektek legjobban illőt, és tartsatok ki! Megéri! Sok sikert mindenkinek!

2007. ápr. 18. 18:44
Én már egy dobozzal megittam. És lassan de biztosan mennek le a kilók, és a centik is. Igaz én csak vacsi helyett iszom.
30. Erás (válaszként erre: 24. - 363d535da9)
2007. márc. 17. 20:53
Ha bírod, legfeljebb két étkezést nyugodtan ki lehet vele váltani, ami az ebéd és a vacsora legyen, a reggelit inkább a hagyományos módon fogyaszd el.:)
29. 58f68708d1 (válaszként erre: 28. - 575e11e2d1)
2007. márc. 17. 20:28
xia )))))))nem 1ik sem,a berögzült régi c6es módon írok.baj?))
2007. márc. 17. 20:12

OFF:


Nálad hiányzik az s meg a z betű? Vagy esetleg olyan scriptet futtatsz, ami lecseréli az sz-t x-re?

27. 58f68708d1 (válaszként erre: 25. - 363d535da9)
2007. márc. 17. 20:07
Xia))bocsi én nem pengeváltást akartam,de ugye abban 1et érthetünk,h ha oan aki nem is ismer azt sem tja ki,-mi vok és lehúz leócsárol,azt azért nem kell fülem-farkam behúzva elsunnyogva hagynom nyugtázva ezzel h mien "igaza"van ésatöbbi...)))mellesleg Erás a barinőm)))és nem igazán állom el xó nélkül ha vki a xemem láttára xintén úgy h nem ismeri,le tudatlan pénzhajháx kuruzslózza ésatöbbi...hát ezért válaxoltam a két OKTONDInak))))))))))))))))
26. 7130b15964 (válaszként erre: 25. - 363d535da9)
2007. márc. 17. 14:48

"Az intelligencia, a tolerancia és a másik véleméynének elfogadása azonban nem tanulás függő!"

Dehogy nem, legfejlebb nem intézményesített formában sajátítjuk el.

2007. márc. 17. 14:43

Most olvastam végig amit leírtatok! Hááát!!

Semmi szükség nincs az ilyen személyeskedő. sértegető jellegű hozzászólásokra!! Láttam én már három diplomával olyan tökéletesen gyökér embert, ahogy a nagykönyvben meg van írva, és láttam már 8 általános végzettséggel olyan embert is akitől mindannyian csak tanulhatunk! Ez természetesen fordítva is igaz!

Az intelligencia, a tolerancia és a másik véleméynének elfogadása azonban nem tanulás függő!

El lehet rajta gondolkodni, hogy volt-e értelme ennek a pengeváltásnak!!!!

24. 363d535da9 (válaszként erre: 11. - Erás)
2007. márc. 17. 14:32
Jó ötlet! Holnaptól kipróbálom!
2007. márc. 16. 13:11
.....és értelmezd a leírtakat ami arra kéxtetett))h hangot adj,illetve válaxolj olyan dologra amit nem is értex ugyebár.-DDD
22. 58f68708d1 (válaszként erre: 20. - 7e00287be1)
2007. márc. 16. 13:06

mellesleg veled ellentétben én már kinőttem az ábrándos gyerekkorból)))))))))))))))))))))))))

te is előbb tájékozódnál mielőtt kinyitod a lepénylesődet és olyat állítax amiről halvány lila dunxtod sincs kiscsillag.:-//

21. 58f68708d1 (válaszként erre: 20. - 7e00287be1)
2007. márc. 16. 12:57
már ne haragudj,de hol láttad te azt h ügynök vok,vagy h iesmiből élek????-és azt h nem tanultam???azért m másokhoz hasonlóan én nem kérkedek a diplomával,attól még nekem is lehet nem???okoska.:-//PP
20. 7e00287be1 (válaszként erre: 18. - 58f68708d1)
2007. márc. 16. 12:30
Bocsi, de nem gondolod, hogy ha egy kicsit többet tanultál volna, most nem abból kellene élned, hogy az ismerőseid listáját gyüjtöd, es megpróbálod nekik a világ legjobb fogkrémjét ( mosóporát, fogyasztóporát stb )eladni, miközben Ferrariról álmodozol? Miért az a hülye aki tanult és az az "OKOS" aki nem ??? Miota ad az ügynök tanácsot a diplomásnak???
2007. márc. 16. 10:02
Huha, na akkor jo uzletelést mindenkinek, sikeres fogyokurat es sok-sok pénzt.
18. 58f68708d1 (válaszként erre: 15. - Helenhadsell)
2007. márc. 15. 19:03
JA ÉS UGYE ÉN A HELYEDBEN NEM FITOGTATNÁM A "TÖBB DIPLOMÁS"MIVOLTOT.:-///))))))))))))))))))))))))
17. 58f68708d1 (válaszként erre: 14. - Helenhadsell)
2007. márc. 15. 19:00
AZT HIXEM 1NÉMELY FOGALOMMAL NEM VAGY TIXTÁBA,S MIVEL ÍGY VAN MERT 1ÉRTELMŰEN LEJÖN ABBÓL AMIT LEFIRKANTOTTÁL,BÖLCSEBB LETTÉL VNA HA CSENDBEN HALLGATX.:-//MELLESLEG AZ ALOET MINT A FOREVERT IS ELŐBB BEHOZTÁK MINT AZ AMWAY-T,MINT AHOGY AZT AZ ELŐTTEM XÓLÓ IS MÁR EMLÍTETTE.ELŐBB TÁJÉKOZDJ,TANULJ ÉS MAJD UTÁNA ESETLEG!!!BEXÉLHETÜNK ARRÓL H KINEK HÁNY OXTÁLYA VAN.....:-///
16. Erás (válaszként erre: 14. - Helenhadsell)
2007. márc. 15. 18:49

Nem KURUZSLUNK és nem GYÓGYÍTUNK, ezt hagyjuk az illetékesekre, ez nem erről szól!!!

Viszont a szavaidból úgy veszem ki, hogy sokat foglalkoztál ezekkel a dolgokkal vagyis hogy érdeklődtél utánuk, hiszen több céget is felsoroltál. Ha annyira elvesztetted a bizalmat irántuk, nem kellene az újabb és újabb dolgokat kipróbálnod... Hozzátenném, hogy a Forever már akkor is létezett, amikor az Amway feltűnt, csak nem tudtak róla annyian.

Másrészt, aki nem tanul, nem olvas utána és úgy foglalkozik a termékforgalmazással, biztosan rontja a cég hírnevét. A felettünk álló szponzoroktól: orvosoktól, egyetemet végzett, sokat próbált emberektől igenis lehet tanulni, sőt másként nem is érdemes ezzel a dologgal foglalkozni! És akiben az iránt a személy iránt -aki egyébként rengeteg energiát, munkát(!) fektet a segítségadásba- egy szemernyi szimpátia, empátia, megbecsülés sincs, azon tényleg nem érdemes segíteni. (Az összejövetelek célja egyébként nem az eladott cuccok mennyiségének elmesélése...)

Az ügynökösködés fogalmával is hadilábon állhatsz: a termékforgalmazás nem abból áll, hogy az ember házról-házra járva árul mindenféle dolgot.

Egy szóval sem említettem, hogy minden termék tökéletes, de valamint tudhatnak, ugyanis kevés táplálékkiegészítő kapja meg a Magyar Természetgyógyászok Szövetsége hivatalos pecsétjét és az iszlám "kóserjelet"... Ráadásul a rákbetegeket segítő alapítvány nem hozatná mázsaszámra a natúr gélt a rászorulóknak!

Egyszóval: én nem minősítenék senkit és semmit anélkül, hogy alaposan utánajárnék a dolgoknak.

15. helenhadsell (válaszként erre: 5. - Ringolina)
2007. márc. 15. 09:45
Remélem, te megértetted, hogy részemrol pozotiv dicséret volt feléd amit irtam. :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook