Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség, horkol a pasim! fórum

Segítség, horkol a pasim! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
7. emily (válaszként erre: 5. - Enikö)
2007. febr. 21. 20:08
Az a baj, hogy én nem tudok újra elaludni, felébreszeteni nem lehet, mert megsértődik. Mikor Em születése előtt ilyenkor átvonultam az éjszaka közepén a nappaliba. Most egyenlőre még Emmel alszom, de ennek lassan véget kell vetni! Már előre rettegek! :-D
2007. febr. 21. 20:08

Orvoshoz kell fordulni.Tudjátok milyen káros következményei lehetnek a horkolásnak?Én elvittem

orvoshoz a barátomat,megmondom őszintén,már kibirhatatlan volt.Kapott egy készüléket és ezzel aludt egy éjszaka.Majd vissza vittük a készüléket,

és kiértékelték,hogy milyen károsodások mennek végbe a szervezetben.Utánna, irány Pest,egy éjszaka ott alvás,és egy horkolási műszer,mivel jár neki,no de nem ingyen.Tudjátok milyen csodásan alszom én,és természetesen ő is.

Sokszor felébrett a saját horkolására.

De mára ennek vége!Csodálatos találmány.

5. enikö (válaszként erre: 4. - Emily)
2007. febr. 21. 20:05
ez ismerős!!!!!!!!:))))
4. emily (válaszként erre: 3. - E71af41436)
2007. febr. 21. 19:53
:-D Nálunk az a baj, ha oldalba bököm megsértődik, hogy nem hagyom aludni... Ja és egyébként Ő nem is horkolt!!! :-)))
3. e71af41436 (válaszként erre: 1. - Emily)
2007. febr. 21. 19:37

a szüleim már mindketten horkolnak. Anyukám mesélte,hogy ő mindig szépen megsimókálja Apu hátát vagy buksiját és azt mondja: Apuska fordulj meg :)

Ez fordítva úgy történik,hogy Anyu elkezd horkolni,Apu meg jól oldalbalöki: horkolsz Anya! :)))))

Mikor mesélte majd leestem az ágyról annyira nevettem :)))

2. enikö (válaszként erre: 1. - Emily)
2007. febr. 21. 19:36
addig lökdösöm amig befejezi,vagy amig visszaalszok én!!:)))))
2007. febr. 21. 19:35
Sziasztok! Ti mit csináltok, ha a pasi úgy horkol, mint egy B 52-es? :-) Természetesen fordított eset is érdekel :-D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook