Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 30hetes kismama vagyok, fáj a nyakam. Mit használhatok?: Fekete nadálytő krémet, fastumgelt, vagy voltaren emulgelt? fórum

30hetes kismama vagyok, fáj a nyakam. Mit használhatok?: Fekete nadálytő krémet, fastumgelt, vagy voltaren emulgelt? (tudásbázis kérdés)


9. MFPI
2009. szept. 18. 09:43
Du. megyek 4D-re majd megkérdezem a dokit is,de nagyon rossz:(
8. xti_
2009. szept. 18. 09:09
bocsánat, a space billentyűm néha nem működik.
7. xti_ (válaszként erre: 2. - MFPI)
2009. szept. 18. 09:08
szia, amitől nekemelmúlt: 1 szem algopyrin, rozmaring krém, és óvatos tornáztatás, masszírozás.
6. Skar
2009. szept. 18. 09:04
Azt nem tudom várandósság alatt szabad-e fekete nadálytövet, de ha igen, akkor szerintem jobb a tinktúra, mint a krém.
2009. szept. 18. 08:57

:( Megértelek. Én nem tudtam ráállni a bal lábamra és azt mondták hogy lehet csak a szülés után fog elmúlni. Hát képzelheted :D De jobb esetben csak pár nap és jobb lesz!


Masszőrhöz biztos mehetsz. Meg a melegvíz is jót tesz neki.

4. MFPI (válaszként erre: 3. - Nexike)
2009. szept. 18. 08:54
B@asszuskulcs akkor bek@kilok a fájdalomtól....esetleg masszőr segíthet???
2009. szept. 18. 08:52
Jó reggelt! Ha egyszer bekened egy nagyon kis adaggal az nem okoz semmi problémát, de elvileg az utolsó trimeszterben már ajánlott egyik használata sem. Amikor nekem becsípődött a derekam, több orvossal is beszéltem, a nőgyógyász elküldött az ideggyógyászatra is, és sajnos nem kenhettem semmivel, azt mondták pihenjek, tűrjek és várjam meg amíg elmúlik.
2. MFPI
2009. szept. 18. 08:40
Sziasztok most 30hetes kismama vagyok.Tegnap du. elaludtam a nyakam,azóta kegyetlenül fáj.Szerintetek mit használhatok?: feket nadálytő krémet, fastumgelt, vagy voltaren emulgelt? Segítsetek légyszi! Köszönöm!!!
1. MFPI
2009. szept. 18. 08:37
30hetes kismama és a krémek?!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook