Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyj, ha tudsz! fórum

Fogyj, ha tudsz! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyj, ha tudsz!

2009. jan. 31. 15:25
Nem tudom, láttátok-e a "Supersize me" című filmet. Abban nekem az volt a legmegdöbbentőbb, hogy ott minden menühöz nagyom krumpli és üdítő jár, mint nálunk. Tehát mondjuk a gyerekmenühöz akkora, mint nálunk mondjuk a Big Mac menühöz. A Supersize menühöz pl. 2 liter kólát adnak!
2007. márc. 11. 17:49
Igen, én például azon döbbentem meg, amikor láttam egy dokumentumfilmet az igazi vízimentőkről. Hát mit mondjak? Nem is hasonlítanak a Baywatch-ban szereplő hölgyekre, urakra.
2. zoma
2007. márc. 5. 18:24
Hát igen, a filmekből nem derül ki, mennyi borzasztóan sok kövér ember van az USA-ban. Ott csak a szép, kisportolt színészeket látjuk. Én Angliában szereztem hasonló tapasztalatokat. Az lepett meg leginkább, hogy a boltokban milyen óriási mennyiségben lehet kapni teljesen kész vagy félkész kajákat, csak be kell tenni a mikróba és kész. Ha néztétek Jamie Oliver sorozatát a londoni gyerekétkeztetésről, ott is lehetett látni, hogy a gyerekek szinte mindig sült krumplit meg előre panírozott, olajban sült húspogácsákat kaptak ebédre a suliban. Mi MAgyarországon tényleg sokkal jobb helyzetben vagyunk. Én is szinte minden nap készítek levest a gyerekeknek. Sok múlik rajtunk.
1. Hoxa
2007. febr. 21. 11:44
Amint jártam-keltem az amerikai utcákon, a boltokban vagy az iskolában, arra figyeltem fel, hogy mennyi elhízott embert látni mindenhol. És nemcsak a felnőtteket, hanem gyerekeket is. Gondolkodóba estem, vajon mi az oka annak, hogy ennyi túlsúlyos ember él az USA-ban?

Ugrás a teljes írásra: Fogyj, ha tudsz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook