Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » MSN - nem tudok belépni, azt írja ki, hogy töltsem le az új verziót. Találkozatok ilyennel? fórum

MSN - nem tudok belépni, azt írja ki, hogy töltsem le az új verziót. Találkozatok ilyennel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2015. jan. 19. 07:22
nem nagy faradsag az uj verziot letolteni.a kompjuteren mindent ujitani kell idonkent.
2009. nov. 7. 10:24
Nekem tegnap jelezte ezt. Mivel nem tudtam belépni, kénytelen voltam letölteni. Letöltöttem, azóta nincs gond.
2009. nov. 7. 05:53

Jó a régi is a 8.5 -ös,csak ez kell hozzá. Benne van a leírás is.

[link]

67. MMMaya
2009. nov. 7. 01:07
Mivel nem engedett belépni, letöltöttem az újat, de ezzel meg van valami gondja és szintén nem léptet be... Nagy kaki az egész! Kérem vissza a régit :(
2009. nov. 6. 20:46
Nekem sem fut a linuxon.
65. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 64. - Linaaa)
2009. nov. 6. 19:10
Nálam is pont így történt :S Tényleg hónapok óta cseszegetett már hogy frissitsem, de sosem tettem meg és ma délután már engem sem engedett be.
64. Linaaa (válaszként erre: 63. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 6. 19:01
Nincs mit:). Én se szeretem. Már nagyon régóta frissíteni akarta magát az msn, csak mindig megszakítottam. Ma már nem tudtam rá belépni, úgyhogy muszáj volt...
63. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 62. - Linaaa)
2009. nov. 6. 18:26
Köszi. Eddig úgy néz ki nekem is. De ez az új verzió enyhén szólva is ramaty!
62. Linaaa (válaszként erre: 61. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 6. 17:22

Szia!


Nekem is ma kellett letöltenem az újat. Megmaradtak a hangulatjeleim.

2009. nov. 6. 17:03
Na nem tudok belépni már én se. Szerintetek ha újratelepitem ahogy kéri, eltünnek a hangulajeleim? Azt nem szeretném
60. winny
2009. okt. 10. 16:17
Minden nap ajánlja nekem is,de nem töltöm le!Még eddig betudok lépni.
2009. szept. 28. 15:35
a párom is így járt, leszedte a gépről feltett helyette egy korábbi verziót
2009. szept. 28. 15:34

A helyzetem változatlan. Vagyis letöltöttem a skype-t. Így már van "msn".

(De én a régit akarom!!!)

2009. szept. 26. 18:58
Szia!Ugyan ez a helyzet nálam is ,letöltöttem az új live messengert és nem müködik.Ajánlja,hogy töltsem le az új verziót.A régi messengert nem tudom visszaállitani.Tudna valaki ebben segiteni nekem,ha igen kérem segitsen. köszönöm
56. 7170b852f3 (válaszként erre: 55. - Whitehill)
2009. szept. 19. 08:05
Mindez megtörtént ,már vagy 3x. Most is ezzel szenvedek. A régebbi verziónál is rögtön felajánlja az új letöltését. Köszi a választ.
55. whitehill (válaszként erre: 53. - 7170b852f3)
2009. szept. 19. 07:56
Töröld le újra uninstal-al, vagy Start/Beállítások/Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése. A listán kiválasztod az MSN-t és Eltávolítás. Aztán próbálkozz újra a telepítéssel, esetleg másik verzióval, vagy próbálj meg később belépni.
54. whitehill (válaszként erre: 51. - D4464aaf8a)
2009. szept. 19. 07:53

Ez nem a pogin múlik, hanem, hogy milyen vírusírtót teszel fel.


Független válasz:

Amúgy jobban belemerültem a cikkbe, és azt vettem ki szerény tudásommal, hogy ezt nem kötelező használni, mint ahogyan mást se (kiv. MSN :@), tehát nem kell telepíteni. Jó az is ami most van, kinek éppen mi.

2009. szept. 18. 22:00

Sziasztok!

Meghalt a régi msn-em és letöltöttem újra, de nem tudok belépni mert kiír valami ilyesmit: Hiányzik a 266-os sor!

Ilyenkor mi van?

Köszi

2009. szept. 18. 20:28

Az XP felhasználók gondban lesznek, ha frissíteni szeretnének Windows 7-re. Persze nem lehetetlen, csak bonyolult, sokáig tart és még így is fizetni kell érte.


Alig egy hónap és itt az új Windows. A 7-es rendszerre átállhatunk úgy is, hogy megvesszük a szoftvert, de úgy is, hogy a korábbi verziót frissítjük, azaz upgrade-elünk. A jelek szerint azok, akiknek gépén XP fut, jobban járnak, ha telepítik az új operációs rendszert.


A Vista felhasználók nincsenek nagy gondban, az upgrade-elés viszonylag egyszerű művelet lesz. Azok viszont, akik eddig XP-t használtak, vagy felkötik a gatyát, vagy szakemberhez viszik gépüket, esetleg maguk feltelepítik a Win7-et.


XP-ről upgrade-elni ugyanis - bár nem lehetetlen - de nagyon macerás, és sokáig tart. Az upgrade során az Easy Transfer ugyan segít egyes fájlok és beállítások megőrzésében, azonban a később telepített programokat, ráadásul a drivereket is (a különféle kütyük telepítőit is) kénytelen újra előkeresni és installálni a jobb sorsra érdemes XP felhasználó.


Ez azt jelenti, hogy a szoftverek telepítő CD-it újra elő kell bányászni, és egyenként újra feltelepíteni a szintén újonnan installált Windows 7-re. A beállítások elvesztése a böngészőket is érinti, így akinek testreszabott Firefox-a volt, jobb ha felkészül, hogy minden kiegészítőt állíthat be újra.


A PC World szakírója a gyakorlatban is kipróbálta, valóban olyan időrabló művelet-e XP-ről upgrade-elni. Nos, nem lehetetlen, de még a gyakorlott szakembernek is közel háromórás munka volt átállni Windows7-re. A Microsoft számításai szerint a rendszeres felhasználók számára, akik átlagban 125 GB adatot, és mintegy 40 alkalmazást tárolnak gépükön, az XP-7 upgrade 2 óra 40 perc és 5 óra 43 perc közötti időt fog igénybe venni.


Ráadásul nem is olcsó mulatság. Mert míg a Linux ingyen adja az upgrade-et, az új Mac OS Snow Leopard is csak 29 dollárba (kb. 5 ezer forintba) kerül, addig például Windows Vista Businessről Windows 7 Professionalra frissíteni gépenként 199 dollárba, azaz közel 36 ezer forintba fáj.


Ha pedig az XP Pro-ról nem tudunk upgrade-elni Win7 Pro-ra, akkor 299 dollárért (kb. 54 ezer forintért) kell megvenni az új verziót. Ez esetben a Win7-re történő átállás egy 100 számítógépet használó kisebb cég esetében (ha valami projektáras kedvezményt is beleszámítunk) még mindig 19900 dollárba, azaz közel 3 millió 600 ezer forintba kerül.

51. d4464aaf8a (válaszként erre: 46. - Whitehill)
2009. szept. 18. 20:23

A Linuxról azt olvastam, hogy beenged minden vírust, még a trójait sem védi ki, hiába van vírusirtó...


Nagyon nem biztonságos...

50. d4464aaf8a (válaszként erre: 44. - Marcsi1952)
2009. szept. 18. 20:22
A leírás szerint ezt kell majd csinálni, Akinek van hozzá program lemeze, és ért hozzá...
2009. szept. 18. 20:21
javítás: mint munkában...
48. d4464aaf8a (válaszként erre: 43. - Marcsi1952)
2009. szept. 18. 20:21

Nekem Kanizsán 14ezer volt az új operác iós rendszer, és kb. másfél hónapja...


És többet vagyok munkanélküli, mint anélkül...

47. Effi
2009. szept. 18. 20:20

nem enged be az msn, letoltottem a legujabb verziot, mukodik minden ok, csak eppen nem jelennek meg az ismeroseim. sehol semmi.

probaltam ujra mindenkit beirni, de ugy sem megy. mi lehet a gond.........

2009. szept. 18. 17:26
lehet inkább át kellene állnunk a Linuxra, az nem kavar ennyit.
45. whitehill (válaszként erre: 42. - D4464aaf8a)
2009. szept. 18. 17:25

Hogy hogy nem lehet onnantól használni? Kollektívan összedől itt minden? Az nem lehet, akkor itt a világ vége, leállnak a kommunikációs és üzleti rendszerek :O


//Na jó kis pánikot keltettem? :P//

2009. szept. 18. 17:07
Lehet, hogy le kellene törölni az XP-t és feltenni egy ujat? De mit és hogyan kell, mert én is nőből vagyok, ráadásul szőke és 58 éves, no comment....tehát rá vagyok utalva a segitségre
43. Marcsi1952 (válaszként erre: 42. - D4464aaf8a)
2009. szept. 18. 17:05
Igen! Ezt én is olvastam, ez tényleg igaz lesz? Én is kb. 3 hete telepittettem a gépem, mert én nem mertem erre vállalkozni és most ujra kell? Egy ilyen telepitésért 6000,-Ft-ot kértek. Röhej....Bill Gatesnek nincs elég pénze?
2009. szept. 18. 14:03

Lányok, azt Senki sem olvasta el, amit kiírtam pár hsz.-szel lejjebb, hogy Akinek Windows XP-je van, mint pl. nekem is, annak kb. eg yhónap múlva újra kell telepíteni az egész operációs rendszert...


Nekem is kb. 1,5 hónapja lett így is újra telepítve, mert összeomlott az egész operációs rendszerem, és egy vagyonba került...


Most ez az informatikusoknak nagyon nagy üzlet lesz a szervízekben...


A leírás szerint midnen Windows XP-s rálesz kényszerülve, mert nem lehet onnantól haszálni, hogy szervízbe vigye a gépét...

Azt is írja a leírás, hogy vele együtt MINDENT újra kell telepíteni, és az összes beállítás is elveszik, amit újra be kell állítani...

2009. szept. 18. 12:06
nekem is ezt írta ki és nem lehet megkerülni, fel kell telepíteni. pedig nem akarom, minek erőltetik, hülye mikrofososok, meg bill gates :S
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook