Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 augusztusában született babák fórum

2007 augusztusában született babák (beszélgetős fórum)


2010. nov. 3. 13:40

Hahóóó!

Sziasztok! Elkezdtétek az ovit?

2010. ápr. 4. 22:24

Sziasztok!

Nálunk a helyzet változatlan a szobatisztaság terén a kisfiamnál. Van, hogy örömmel ül a bilire, de nem és nem sikeredik bele semmi. A vizeletét már sokáig képes tartani, mert az esti pelus még száraz ébredés után, de ekkor sem tud belepisilni a bilibe.


Nálatok mi a helyzet e téren?


...és hogy álltok a beszéddel???


Mi már elkezdtünk beszélni, de még csak 2 hónapja. Már kezdtem aggódni, de mostmár le sem lehet lőni, be nem áll a szája.

10. Tina87
2010. febr. 28. 15:22
Hát nem nagyon megy :)
2010. febr. 23. 22:45

Gondoltam kicsit felélesztem a fórumot, hogy tudjunk tapasztalatot cserélni :)

Két és fél évesek vagyunk :)

Beszéd az csak akkor megy ha bajban van vagy nagyon kell neki valami, pelenka a favorit sajnos, de amúgy mozgás terén nagyon aktív.

Ti hogy vagytok?

2009. okt. 12. 08:19
Nekünk is így zajlott. De mostanság annyira nem akar kakilni. 2 naponta, nagy hiszti közepette. Nem tudom mi történt vele.
7. Ágota 77 (válaszként erre: 6. - Zsujo)
2009. okt. 11. 13:19

Szia!

Miért háborús övezet a kalilás?

Nálunk ez is a pelusba megy, szoktam kérdezni, hogy menjünk-e a bilire, de nem a válasz. Aztán ha készen van az asztal alatt, fotel mögött intézett dologgal akkor megy a pelenkázóhoz.

2009. okt. 9. 14:26

Szia!

A kislányom is 2007 augusztusi. Egy hétig szobatiszta volt, de már olyan szinten, hogy éjszakára sem kellett pelus. A bilit nem nagyon használta, inkább a WC-t. Aztán elutaztunk egy hétvégére. Minden összezavarodott benne. Néha rájön, hogy bilibe pisil, de azóta pelus van. Valőszínűleg nem volt neki szimpatikus az ottani WC. A szobatisztaságot nem én erőltettem. Látta, hogy pisilek és azt mondta: Én is, én is. Én meg ráültettem. Baromira élvezte. De azóta kínódás van. Kakilás az felér egy harmadik világháborúval. De próbálok türelmes lenni vele.

2009. okt. 8. 22:05

Szia!

Nálunk már kétszer volt pisilés a bilibe, de valahogy azóta sem akarja, én meg nem merem erőltetni nehogy attól még jobban elmenjen a kedve az egésztől.

2009. szept. 16. 20:44

Mi még sehogyan sem állunk a szobatisztasággal. Kisfiam 1 éves kora óta mindig látja, hogy fürdés előtt a nővére ráül a bilire/WC-re, azóta ő is ráül, de még soha sem sikerült belepisilnie. A nyáron megfigyeltem, hogy 3-4 óránként pisilt be. De sosem veszem észre, ő sem szól, hogy pisilt. Azt látom, hogy kakil, akkor elbújik és utána néha már felmászik a pelenkázóra, kéri, cseréljük ki a pelust.

volt már hogy nappal is ráültettem, de rögtön, hogy ráér a feneke már fel is pattan a biliről, gondoltam, nem erőltetem..., remélem jól teszem. Jól teszem, ha várok és nem csinálok semmit?

3. dus (válaszként erre: 1. - Ágota 77)
2009. szept. 16. 20:35

Szia Ágota!


Bár mi nem augusztusban, hanem áprilisban születtünk, de nekünk most kezd beállni az éjszakai szobatisztaság! A nappali már megvan kb. 2 hónapja, éjszakára 1 hónapja nincs pelusunk, de néha sajnos még előfordul bepisilés! A nagy fiam 2 évesen már szobatiszta (ágy tiszta) volt. A kicsinél tovább tart!

Ti hogy álltok ezzel?

2. PRÜNCÖ (válaszként erre: 1. - Ágota 77)
2009. szept. 16. 20:33

Szia!

1ideig haladtunk a szobatisztaság fele,de nyáron ahogy pucin rohangált az udvaron és oda pisilt ahova csak akart na ezt bevettette ezt a szokását a lakásba.Ezért még napi 24óra pelus.

2009. szept. 16. 20:30

Sziasztok!

Gyermekeink már elmúltak 2 évesek. Hogy álltok a szobatisztasággal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook